EMC_2018_results
Федерація плавання України

Результати чемпіонату Європи LEN з водних видів спорту в категорії Мастерс 2018

LEN European Masters Championships 2018 results

On the LEN European Masters Championships 2018 in Slovenia Ukrainian sportsmen won 11 gold, 15 silver and 11 bronze medals.

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту Мастерс 2018 в Словенії українські спортсмени завоювали 11 золотих, 15 срібних та 11 бронзових медалей.

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту Мастерс 2018 (LEN European Masters Championships 2018), який відбувся в Словенії 26.08 – 09.09.2018р., українські плавці завоювали 11 золотих, 16 срібних та 11 бронзових медалей.

Всього з чемпіонаті взяли участь 4529 спортсменів з 40 країн світу, серед них плавців 3905 спортсменів (2793 – плавання, 1112 – відкрита вода). Україну представляли 54 спортсмени Мастерс, з них 45 чоловіків та 9 жінок.

Україна посіла 14 місце в загальному медальному рейтингу чемпіонату. На першому – Германія, друге у команди Великобританії та італійська команда  на третьому місці.   

Чемпіонами та призерами Європи з плавання в категорії Мастерс стали:

Прізвище, імя

Категорія

Клуб

Дистципліна

Результат

Місце

1

Сіманков Сергій

85-89

Євро-Львів

800м в/ст

17,15,59

2

       

100м бат

2,17,32

1

       

50м бат

0,52,12

1

       

200м бат

5,15,65

1

2

Большакова Ірина

30-34

No Stars

100м н/сп

1,05,50

1

       

100м в/ст

0,59,57

2

3

Семгайкін Вячеслав

30-34

Wolf Pack

100м бат

0,54,79

2

       

50м в/ст

0,23,69

1

       

50м бат

0,25,13

2

       

100м в/ст

0,52,20

1

       

200м бат

2,08,60

2

4

Медведєв Ігор

55-59

No Stars

50м брас

0,33,32

2

       

200м брас

2,48,78

2

       

200м комплекс

2,38,02

5

       

100м брас

1,14,41

2

5

Хілько Сергій

30-34

No Stars

50м брас

0,29,30

3

       

100м брас

1,05,52

1

6

Прилуцький Сергій

40-44

Слобожанський

800м в/ст

9,10,53

2

       

200м в/ст

2,01,99

3

       

400м в/ст

4,24,16

4

       

200м бат

2,22,95

4

7

Костирко Павло

40-44

No Stars

800м в/ст

9,20,19

3

       

50м в/ст

0,25,08

4

       

100м в/ст

0,55,94

5

8

Єрмаков Артур

25-29

No Stars

100м н/сп

1,01,47

3

       

400м в/ст

4,47,92

7

       

200м н/сп

2,17,81

2

       

50м н/сп

0,27,78

2

9

Мерінов Олександр

25-29

No Stars

100м н/сп

1,02,38

4

       

200м комплекс

2,17,94

3

10

Квіта Валентина

30-34

Євро-Львів

200м в/ст

2,16,15

5

       

200м комплекс

2,35,37

3

11

Горовой Владислав

45-49

Євро-Львів

200м в/ст

2,04,52

3

       

200м комплекс

2,22,93

2

12

Кузнєцов Олег

25-29

Слобожанський

100м бат

0,56,37

2

       

50м в/ст

0,23,87

3

       

50м бат

0,24,73

2

       

50м н/сп

0,27,79

3

13

Шустов Андрій

30-34

No Stars

50м брас

0,29,95

4

       

100м брас

1,09,91

8

14

Єгошин Юрій

30-34

No Stars

50м в/ст

0,24,30

4

       

100м в/ст

0,52,39

3

А також естафетні команди:

-          No Stars (А.Кравцов, І.Крилов, С.Хілько, Є.Рижий) категорія 120-159 – 4х50 комбінована – 1.47,80 – 1 місце;

-          No Stars (А.Єрмаков, А.Мерінов, А.Шустов, А.Єрмаков) категорія 100-119 – 4х50 комбінована – 1.48,66 – 1 місце;

-          No Stars (А.Єрмаков, А.Кравцов, І.Крилов, Ю.Єгошин) категорія 100-119 – 4х50 вільний стиль – 1.36,30 – 1 місце;

-          No Stars (І.Большакова, Ю.Добровольська, А.Єрмаков, А.Єрмаков) категорія 120-159 – 4х50 вільний стиль змішана– 1.41,39 – 1 місце;

-          No Stars (І.Большакова, І.Медведєв, С.Крот, Ю.Добровольська) категорія 160-199 – 4х50 комбінована змішана – 1.59,38 – 2 місце;

-          Євро-Львів ( В.Горовой, В.Квіта, О.Переяслова, Д.Мельник) категорія 160-199 – 4х50 вільний стиль змішна – 1.53,36 – 3 місце.

Були близькими до перемоги, посіли 4-10 місця та були нагороджені дипломами чемпіонату: Юлія Добровольська, Богдан Галайчук, Володимир Ткаченко, Євгеній Самойленко, Євген Рижий, Андрій Кравцов, Іван Крилов, Наталія Мацупко, Олексій Соколов, Дмитро Мельник, Шутов Дмитро, Зайцев Борис, Мельник Вадим, Боришкевич Наталія, Козлов Сергій.

Запливи на відкритій воді відбувались в мальовничому місці, на гірському озері Блед. Українські плавці не здобули призів, але показали непогані результати:

Прізвище, імя

Категорія

Клуб

Дистципліна

Результат

Місце

1

Мацупко Наталія

30-34

No Stars

OW 3км

40,11.00

12

2

Боришкевич Наталія

40-44

Wolf Pack

OW 3км

42,07.30

14

 

Боришкевич Наталія

40-44

Wolf Pack

OW 5км

1:16,55.10

11

3

Галайчук Богдан

50-54

Київ Аква

OW 3км

38,07.70

16

 

Галайчук Богдан

50-54

Київ Аква

OW 5км

1:06,32.90

19

4

Семгайкін Вячеслав

30-34

Wolf Pack

OW 3км

36,02.11

11

5

Савчук Олександр

35-39

Енергоатом

OW 5км

1:07,32.20

15

Результати EMC 2018

Результати EMC Open Water 2018

Вытаємо переможців та призерів чемпіонату!

Бажаємо всім учасникам EMC 2018 міцного здоров’я та вдалих виступів на майбутніх змаганнях!


Поділитися посиланням: