kyiv open
Федерація плавання України

Цей рік незвичайний. Цей рік Олімпійський! Українська родина "Мастерс" зустрічає його безліччю внутрішніх подій насиченого календаря, успішним виступом на Чемпіонаті Європи в Лондоні і міжнародних змаганнях, рекордом Європи в гросмейстерській категорії 90+, масою інших дрібніших, але не менш важливих особистих досягнень наших спортсменів-плавців!

Однак в цьому яскравому калейдоскопі спортивних подій наближається ще один старт, який за останні п'ять років став найбільшим національним турніром "Мастерс" - "Кубок Гаврилич" або Відкритий Чемпіонат міста Києва на призи Клубу "Гаврилич Мастерс". Ця подія стане четвертим фінальним етапом Національного Кубку "Мастерс" в 2016 році.

Цей турнір масовий, на якому є місце чесній спортивній конкуренції і самовираженню тих, хто не шукає гучних перемог, а демонструє любов і відданість плаванню. Цього року його організатори хочуть зробити ще один крок на шляху розширення масовості. З ініціативи нашого одноклубника Олега Лісогора він пройде під девізом "Зустріч поколінь в рік Олімпіади!" Його учасниками стануть 100 кращих молодих спортсменів Києва і Київської області, які виконали кваліфікаційні вимоги.

Організатори запросять видатних і діючих вітчизняних спортсменів для виступу на блакитних доріжках. Справа ця нова, але ми віримо, що розширення формату "Мастерс" принесе неоціненну користь для морально-психологічної підготовки молоді, послужить потужним виховним чинником, продемонструє спортивне довголіття і патріотизм серед плавців. Цьому буде сприяти дирекція спортивного комплексу "Купава" на чолі з Сергієм Бреусом, Асоціація плавальних клубів "Мастерс" і регіональні підрозділи ФПУ в м.Києві та Київській області.

Однією з родзинок даних стартів стане участь Рефері Олімпійських Ігор в Ріо як Рефері наших змагань. Всі, хто не до кінця насолодився атмосферою Олімпійських Ігор на телеекранах матимуть змогу зануритися в спортивну атмосферу "Кубка Гаврилич", головним рефері якого буде Суддя Міжнародної Категорії, Віце-президент ЛЕН і Генеральний Секретар ФПУ Андрій Власков.

Наші старти відбудуться згідно Календаря 21-23 жовтня в басейні "Купава" м. Бровари. Хронометраж змагань електронний з використанням обладнання і сучасного програмного забезпечення, придбаного членами Асоціації плавальних клубів "Мастерс". Учасників та переможців чекають незабутні спортивні враження, призи від організаторів і спонсорів змагань!

Уважно стежте за новинами.

Зважаючи на підготовку "Кубка Лева" інформаційна кампанія з підготовки та проведення турніру в Києві почнеться після завершення реєстрації на "Львівські старти".

З нетерпінням чекаємо Вас на "Кубку Гаврилич", який в цьому році пройде 8-й раз.

Положення змагань Ви можете переглянути тут.


Поділитися посиланням: