Новини
Федерація плавання України
Сформовано збірну команду Житомирської області з плавання

Житомир, 7 квітня 2014 року. Тренерська рада відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Житомирській області сформувала обласну збірну команду з плавання. Команда складається з 33 найкращих житомирських плавців, які братимуть участь у національних змаганнях з плавання серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів - список

 

В Житомирі відбувся чемпіонат області з плавання серед юнаків та юніорів

25 січня у плавальному басейні ДЮСШ "Авангард" відбувся відкритий зимовий чемпіонат Житомирської області з плавання серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з Житомира та Чернігівщини.
Зимовий чемпіонат області - перші змагання у новому сезоні для житомирських плавців. Ці змагання - відбірковий етап до відкритого чемпіонату України серед юніорів, який має відбутися в Севастополі в березні, та чемпіонаті України в 25-метровому басейні серед юнаків, який відбудеться у Дніпропетровську на початку лютого.
"За результатами змагань зимового чемпіонату Житомирської області буде сформовано дві збірних обласних команди. Провідні спортсмени, які виступали поза конкурсом, могли перевірити свою підготовленість до Кубку України, який 1-4 лютого буде проходити в Дніпропетровську", - сказав голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Житомирській області Микола Крук.
У цьому році відокремлений підрозділ Федерації плавання України у Житомирській області планує зробити відкритими усі чемпіонати, які проходитимуть у Житомирі. Це дозволить плавцям з найближчих регіонів - Вінниччини, Хмельниччини та Київщини - також брати участь у змаганнях.
"Участь у відкритому зимовому чемпіонаті Житомирської області також взяла команда з Чернігівської області, а це суттєво підвищило конкуренцію серед дітей-учасників. Тож ми хочемо дати можливість плавцям, які поки що не потрапили в збірну області, позмагатися у Вінниці, Хмельницькому та Чернігові. А спортсменів з цих областей чекаємо на своїх змаганнях", - сказав М.Крук.

 Інтернет-портал "Спортивний Житомир"
http://sportzt.com/

 
Житомиряни виграли турнір з плавання імені Ніни Сосніної

Збірна команда житомирської ДЮСШ "Авангард" виграла турнір з плавання серед учнів ДЮСШ, присвяченого пам'яті Ніни Сосніної. На цих зманнях житомирські плавці набрали 221 очко. Друге місце виборола команда Центрального спортивного клубу Збройних сил України, третє - збірна команда Бердичева.

"Хотілося б відзначити стабільно високі результати майстрів спорту України Дарії Антонової (Бердичів) і Олександра Журавльова (ЦСК ЗСУ). Високі результати показав Тарас Мацапура (ЖДУ ім Івана Франка). Вдало виступив кандидат в майстри спорту Олександр Микитенко, який, окрім високих результатів на дистанціях 100 і 200 метрів вільним стилем, на дистанції 50 метрів вільним стилем встановив рекорд Житомирської області, який зараз дорівнює 24,08 секунди", - сказав президент відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Житомирській області Микола Крук.

Турнір з плавання серед учнів ДЮСШ, присвячений пам'яті Ніни Сосніної проходив 20-21 грудня в житомирському басейні "Авангард". Участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів з Житомира, Бердичева, Чернігова та Києва. Серед них - чемпіони та рекордсмени світу та Європи, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань в категорії "Мастерс", а також вихованці ДЮСШ.

Організатори змагань - відокремлений підрозділ Федерації плавання України у Житомирській області та спортивний клуб "Житомир Аквамастерс" імені Анатолія Крюкова.

Інтернет-портал "Спортивний Житомир"

http://sportzt.com/

 

Житомирські студенти взяли участь у турнірі з плавання

У Житомирському басейні ДЮСШ "Авангард" відбувся турнір з плавання серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. У ньому взяли участь понад 50 спортсменів з Житомирського державного університету ім. Івана Франка, Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного технологічного університету і Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова.

«За результатами змагань буде формуватися команда збірної області, яка візьме участь у всеукраїнських спортивних іграх у наступному році", - сказав голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Житомирській області Микола Крук.

Організатор змагань – відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Житомирській області.

20-21 грудня в Житомирі проходитимуть одні з найбільших змагань з плавання - обласний турнір ім. Ніни Сосніної.


Поділитися посиланням: