ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ
Харків,    15.-18.03.2006,     50м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 1500m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 200m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 200m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета


Чол. 50m В/с                                                           FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   22.18  Волинець Олександр     
Юнацький рекорд України          23.52  Бєлов Сергій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Волинець Олександр             74  ТРН        22.66     22.35  938
    2. Ширшов Вячеслав                79  ЛУГ        23.34     22.89  873
    3. Іванов Артем                   81  КРМ        23.53     23.07  853
    4. Єгошин Юрій                    85  ОДС        23.56     23.14  845
    5. Сизоненко Денис                84  К.О        23.65     23.31  827
    6. Хникін Павло                   69  ВІН        23.98     23.33  825
    7. Данченко Андрій                87  ХРК        23.96     23.90  767
    8. Никифоров Антон                88  БЛР        23.93     24.12  764

B-Фінал
    9. Ісаков Олександр               89  КИЇ        24.48     24.16  743
   10. Мищенко Аркадій                88  ДПР        24.30     24.18  741
   11. Зинькевич Павло                88  БЛР        24.39     24.23  736
   12. Главатий Ярослав               88  МИК        24.80     24.67  698
   13. Кисельов Сергій                89  ЗПР        24.58     24.81  705
       Зажимахін Олександр            88  ХРК        24.78     24.81  688
   15. Юрчак Андрій                   88  ТРН        24.81     24.92  686
   16. Лесів Роман                    88  ІФР        24.79     25.32  688
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Бреус Сергій                   83  К.О        24.00            758
   18. Вашкевич Андрій                83  БЛР        24.02            756
   19. Каврелішвілі Роман             85  ДПР        24.02            756
   21. Сердінов Андрій                82  ДПР        24.11            747
   20. Бєлов Сергій                   87  ЗПР        24.11            747
   22. Кушнарьов Максим               87  ХРК        24.16            743
   23. Цепух Олександр                86  ХРК        24.19            740
   24. Веракса Максим                 84  ХРК        24.21            738
   25. Пронь Артем                    86  ХРК        24.25            735
   26. Арефьєв Віктоp                 75  ПЛТ        24.27            733
   27. Бугайов Антон                  83  КИЇ        24.30            730
   28. Нестерович Олексій             87  ХРК        24.36            725
   29. Кузьмін Олексій                87  ДПР        24.39            722
   30. Шеремет Дмитро                 70  ДПР        24.40            721
   31. Іллічов Павло                  83  ОДС        24.49            713
   32. Якубович Павло                 86  БЛР        24.51            711
   33. Каверін Михайло                85  К.О        24.56            707
   34. Юрченко Сергій                 87  К.О        24.64            700
   35. Юрченя Володимир               87  ОДС        24.64            700
   36. Овсов Денис                    85  ДПР        24.65            699
   37. Проценко Олександр             86  ХРК        24.67            698
   38. Піщухін Сергій                 88  К.О        24.88            680
   39. Макуха Володимир               87  ОДС        24.91            678
   40. Гаврилкін Михайло              87  МОЛ        24.93            676
   41. Фастовець Андрій               87  КРР        24.95            674
   42. Озерянський Руслан             88  КИЇ        24.99            671
   43. Наконечний Денис               88  ХРК        25.02            669
   44. Задоя Андрій                   87  КИЇ        25.10            662
   45. Руденко Ілля                   88  ДПР        25.11            662
   46. Каліщук Олександр              87  ВЛН        25.16            658
       Язаджи Юрій                    86  МОЛ        25.16            658
   48. Перепелиця Максим              88  ЗПР        25.23            652
   49. Щьолкін Віталій                87  ПЛТ        25.28            648
   50. Козелков Дмитро                88  КИЇ        25.33            645
   51. Михайленко Денис               88  ДПР        25.38            641
   52. Решетник Дмитро                88  ХРК        25.42            638
   53. Костирко Павло                 74  К.О        25.45            635
   54. Нестеренко Євген               88  КРМ        25.58            626
       Якимчук Андрій                 86  ВЛН        25.58            626
   56. Ломакін Дмитро                 88  ЛЬВ        25.59            625
   57. Баришок Віталій                91  ЛУГ        25.61            624
   58. Судаков Дмитро                 88  ЗПР        25.63            622
   59. Рипньовський Ярослав           89  ІФР        25.64            621
   60. Пінчук Степан                  85  МОЛ        25.65            621
   61. Третьяков Артем                87  ДОН        25.68            619
   62. Єрмачков Роман                 88  ХРК        25.69            618
   63. Черниш Павло                   90  ЛУГ        25.72            616
   64. Дубров Денис                   89  ДПР        25.76            613
   65. Скорняков Павло                88  ВЛН        25.83            608
   66. Кацап Григорій                 86  ОДС        25.84            607
   67. Бомбелло Євген                 88  ОДС        25.86            606
   68. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ        25.89            604
   69. Данич Олексій                  90  МИК        25.93            601
   70. Повар Павло                    89  МИК        25.95            599
   71. Тихонович Анатолій             88  ВЛН        25.98            597
   72. Жайворонок Ігор                87  ДПР        26.06            592
       Чмут Андрій                    88  КИЇ        26.06            592
   74. Падалкін Олександр             90  ЛУГ        26.08            590
   75. Черняков Павло                 89  ХРК        26.15            586
   76. Забава Юрій                    85  ТРН        26.16            585
   77. Григор`єв Олексій              89  ХРК        26.18            584
       Русаков Юрій                   90  ХМЛ        26.18            584
   79. Ніколайчук Павло               88  ВЛН        26.20            582
       Розка Максим                   87  ПЛТ        26.20            582
   81. Д`яченко Антон                 87  КРР        26.26            578
       Соловиченко Микола             91  ХРК        26.26            578
   83. Власов Віталій                 86  ОДС        26.27            578
       Штанько Максим                 91  ПЛТ        26.27            578
   85. Цуркан Віталій                 88  МЛД        26.28            577
   86. Гудінов Дмитро                 86  ДОН        26.33            574
   87. Шпак Ростислав                 89  К.О        26.34            573
   88. Заболотний Роман               90  ТРН        26.37            571
       Созонтов Олексій               88  ЧРН        26.37            571
   90. Семерньов Сергій               89  ОДС        26.39            570
   91. Присяжнюк Юрій                 88  ХМЛ        26.46            565
   92. Остапов Костянтин              90  ХРК        26.59            557
   93. Твердушко Тарас                90  ІФР        26.61            556
       Бойко Олександр                88  КРР        26.61            556
   95. Бондаренко Ігор                89  ХРК        26.66            553
       Лучанінов Сергій               89  ХРК        26.66            553
   97. Білий Сергій                   85  КРР        26.72            549
   98. Іоффе Олександр                91  ХРК        26.78            545
   99. Ковальчук Віктор               86  ТРН        26.81            544
  100. Станкевич Денис                88  КРР        26.82            543
  101. Тюветський Денис               90  МИК        26.83            542
       Кулібаба Денис                 90  ПЛТ        26.83            542
  103. Вількович Василь               89  ІФР        26.90            538
  104. Лисенко Тимофій                89  ХРК        26.91            538
  105. Саливон Павло                  90  ДНЦ        26.92            537
  106. Кедрін Андрій                  88  КРР        26.99            533
  107. Улітін Григорій                91  ХРК        27.17            522
  108. Меринов Олександр              89  ДПР        27.20            521
  109. Сокуренко Артем                89  КИЇ        27.27            517
  110. Семченко Микола                88  К.О        27.32            514
  111. Кузьмин Дмитро                 86  ПЛТ        27.41            509
  112. Паніхін Кирил                  86  ДОН        27.44            507
  113. Хорошавін Денис                92  ХРК        27.47            505
  114. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК        27.51            503
  115. Еверс Павло                    86  ДОН        27.77            489
  116. Денисенко Віталій              89  ЕНГ        28.80            438
  117. Кравцов Владислав              91  ХРК        28.96            431



TOP
Чол. 100m В/с                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   49.58  Єгошин Юрій      
Юнацький рекорд України          51.91  Бєлов Сергій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Єгошин Юрій                    85  ОДС        50.01     49.78  913
          24.26    49.78 
    2. Сизоненко Денис                84  К.О        50.76     51.00  862
          24.76    51.00 
    3. Іванов Артем                   81  КРМ        51.89     51.24  838
          24.26    51.24 
    4. Кушнарьов Максим               87  ХРК        51.78     51.38  831
          24.84    51.38 
    5. Ширшов Вячеслав                79  ЛУГ        51.71     51.40  830
          24.79    51.40 
    6. Цепух Олександр                86  ХРК        51.36     51.58  832
          24.68    51.58 
    7. Силантьєв Денис                76  ЗПР        52.04     51.68  816
          24.83    51.68 
    8. Вашкевич Андрій                83  БЛР        51.88     51.91  807
          24.93    51.91 

B-Фінал
    9. Ісаков Олександр               89  КИЇ        52.47     52.18  793
          25.47    52.18 
   10. Зинькевич Павло                88  БЛР        52.12     52.29  796
          25.56    52.29 
   11. Мищенко Аркадій                88  ДПР        53.95     53.39  740
          25.62    53.39 
   12. Никифоров Антон                88  БЛР        53.27     53.63  745
          25.48    53.63 
   13. Главатий Ярослав               88  МИК        54.22     53.85  722
          26.14    53.85 
   14. Кисельов Сергій                89  ЗПР        54.04     54.01  715
          25.91    54.01 
   15. Зажимахін Олександр            88  ХРК        54.07     54.43  713
          25.81    54.43 
   16. Піщухін Сергій                 88  К.О        53.88     54.52  720
          26.01    54.52 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Каврелішвілі Роман             85  ДПР        52.18            793
          24.81    52.18 
   18. Вереітінов Дмитро              83  ХРК        52.48            780
          25.65    52.48 
   19. Бєлов Сергій                   87  ЗПР        52.65            772
          25.22    52.65 
   20. Юрченко Сергій                 87  К.О        52.73            769
          24.98    52.73 
   21. Каверін Михайло                85  К.О        52.87            762
          25.61    52.87 
   23. Шеремет Дмитро                 70  ДПР        52.89            762
          25.38    52.89 
   22. Веракса Максим                 84  ХРК        52.89            762
          24.88    52.89 
   24. Кузьмін Олексій                87  ДПР        53.19            749
          25.69    53.19 
   25. Юрченя Володимир               87  ОДС        53.43            739
          25.51    53.43 
   26. Яцко Олександр                 86  БЛР        53.47            737
          25.92    53.47 
   27. Фесенко Кирил                  86  КИЇ        53.50            736
          25.99    53.50 
   28. Гончарук Микола                82  РВН        53.76            725
          26.07    53.76 
   29. Нестерович Олексій             87  ХРК        53.79            724
          25.63    53.79 
   30. Іллічов Павло                  83  ОДС        53.98            716
          25.64    53.98 
   31. Задоя Андрій                   87  КИЇ        54.23            707
          25.80    54.23 
   32. Руденко Ілля                   88  ДПР        54.25            706
          25.83    54.25 
       Перепелиця Максим              88  ЗПР        54.25            706
          26.27    54.25 
   34. Савчук Іван                    84  ДОН        54.33            703
          25.98    54.33 
   35. Третьяков Артем                87  ДОН        54.39            700
          26.35    54.39 
   36. Уланов Валентин                87  ОДС        54.56            694
          26.50    54.56 
   37. Фастовець Андрій               87  КРР        54.82            684
          25.81    54.82 
   38. Макуха Володимир               87  ОДС        54.90            681
          25.73    54.90 
   39. Рипньовський Ярослав           89  ІФР        55.03            676
          26.59    55.03 
   40. Шатов Владислав                87  ПЛТ        55.16            671
          27.07    55.16 
   41. Юрчак Андрій                   88  ТРН        55.21            670
          26.08    55.21 
   42. Лях Олександр                  88  ПЛТ        55.24            668
          26.57    55.24 
   43. Лесів Роман                    88  ІФР        55.27            667
          25.64    55.27 
   44. Білий Сергій                   85  КРР        55.38            663
          26.92    55.38 
   45. Никитин Сергій                 88  БЛР        55.52            658
          27.16    55.52 
   46. Бойко Олександр                87  КРР        55.58            656
          26.06    55.58 
   47. Язаджи Юрій                    86  МОЛ        55.59            656
          26.53    55.59 
   48. Бондаренко Ігор                89  ХРК        55.72            651
          26.58    55.72 
   49. Гудінов Дмитро                 86  ДОН        55.76            650
          26.72    55.76 
       Остапов Костянтин              90  ХРК        55.76            650
          27.07    55.76 
   51. Григор`єв Олексій              89  ХРК        55.79            649
          27.26    55.79 
   52. Судаков Дмитро                 88  ЗПР        55.82            648
          26.38    55.82 
   53. Іоффе Олександр                91  ХРК        55.85            647
          26.95    55.85 
   54. Яценко Михайло                 87  КРР        55.93            644
          26.38    55.93 
   55. Ломакін Дмитро                 88  ЛЬВ        55.96            643
          26.60    55.96 
   56. Черенов Ілля                   88  БЛР        55.99            642
          26.60    55.99 
   57. Кацап Григорій                 86  ОДС        56.03            641
          27.17    56.03 
   58. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ        56.05            640
          26.95    56.05 
   59. Каліщук Олександр              87  ВЛН        56.07            639
          27.06    56.07 
   60. Данич Олексій                  90  МИК        56.12            638
          26.11    56.12 
   61. Нестеренко Євген               88  КРМ        56.16            636
          26.75    56.16 
   62. Созонтов Олексій               88  ЧРН        56.17            636
          26.93    56.17 
   63. Падалкін Олександр             90  ЛУГ        56.38            629
          27.45    56.38 
   64. Озерянський Руслан             88  КИЇ        56.39            628
          27.27    56.39 
   65. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ        56.50            625
          27.19    56.50 
   66. Д`яченко Антон                 87  КРР        56.51            624
          27.28    56.51 
   67. Ніколайчук Павло               88  ВЛН        56.67            619
          27.55    56.67 
   68. Гора Вадим                     88  ІФР        56.69            618
          27.02    56.69 
       Решетник Дмитро                88  ХРК        56.69            618
          26.95    56.69 
   70. Бомбелло Євген                 88  ОДС        56.99            609
          27.38    56.99 
   71. Крамаренко Микола              90  КІР        57.04            607
          27.82    57.04 
   72. Єрмачков Роман                 88  ХРК        57.22            601
          27.14    57.22 
   73. Саливон Павло                  90  ДНЦ        57.45            594
          27.29    57.45 
   74. Поломкин Антон                 89  ДПР        57.49            593
          27.86    57.49 
   75. Кедрін Андрій                  88  КРР        57.54            591
          27.92    57.54 
   76. Твердушко Тарас                90  ІФР        57.58            590
          27.18    57.58 
   77. Семченко Микола                88  К.О        57.73            586
          27.99    57.73 
   78. Повар Павло                    89  МИК        57.77            584
          27.67    57.77 
   79. Забава Юрій                    85  ТРН        57.99            578
          27.69    57.99 
   80. Чмут Андрій                    88  КИЇ        58.04            576
          27.18    58.04 
   81. Ковальчук Віктор               86  ТРН        58.14            573
          27.64    58.14 
   82. Улітін Григорій                91  ХРК        58.30            569
          28.48    58.30 
   83. Лучанінов Сергій               89  ХРК        58.42            565
          27.95    58.42 
   84. Сокуренко Артем                89  КИЇ        58.49            563
          27.66    58.49 
   85. Шпак Ростислав                 89  К.О        58.70            557
          28.18    58.70 
   86. Черняков Павло                 89  ХРК        59.13            545
          27.39    59.13 
   87. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК        59.30            540
          28.27    59.30 
   88. Еверс Павло                    86  ДОН        59.31            540
          28.53    59.31 
   89. Заболотний Роман               90  ТРН        59.40            538
          28.17    59.40 
   90. Бойко Олександр                88  КРР        59.51            535
          28.81    59.51 
   91. Станкевич Денис                88  КРР      1:00.04            521
          28.21  1:00.04 
   92. Хорошавін Денис                92  ХРК      1:00.14            518
          28.50  1:00.14 
   93. Денисенко Віталій              89  ЕНГ      1:03.54            439
          29.78  1:03.54 
   94. Кравцов Владислав              91  ХРК      1:04.47            421
          30.48  1:04.47 
   95. Волинець Олександр             74  ТРН      1:05.52            401
          28.58  1:05.52 



TOP
Чол. 200m В/с                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:50.23  Фесенко Сергій         
Юнацький рекорд України        1:54.02  Ткаченко Володимир
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Вереітінов Дмитро              83  ХРК      1:53.48   1:51.93  848
          26.32    54.65  1:23.27  1:51.93 
    2. Силантьєв Денис                76  ЗПР      1:54.72   1:52.04  845
          25.70    53.68  1:22.48  1:52.04 
    3. Кокоша Максим                  83  КИЇ      1:53.96   1:52.19  842
          26.54    55.13  1:23.56  1:52.19 
    4. Адвена Сергій                  84  КИЇ      1:53.36   1:52.30  840
          26.66    54.74  1:23.79  1:52.30 
    5. Цепух Олександр                86  ХРК      1:53.23   1:52.60  833
          25.93    54.68  1:24.32  1:52.60 
    6. Ісаков Олександр               89  КИЇ      1:54.61   1:52.79  829
          26.15    54.94  1:24.08  1:52.79 
    7. Снітко Ігор                    78  ХРК      1:53.81   1:52.89  826
          26.77    55.16  1:24.70  1:52.89 
    8. Яцко Олександр                 86  БЛР      1:54.61   1:54.93  790
          26.51    55.47  1:25.11  1:54.93 

B-Фінал
    9. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР      1:59.79   1:56.89  744
          27.69    56.23  1:26.41  1:56.89 
   10. Євсєйкін Антон                 89  ПЛТ      2:01.26   1:57.94  725
          27.87    58.67  1:29.10  1:57.94 
   11. Голубков Максим                88  ХРК      1:57.93   1:58.27  725
          27.76    57.76  1:29.13  1:58.27 
   12. Никитин Сергій                 88  БЛР      1:59.10   1:58.34  717
          28.13    58.18  1:28.93  1:58.34 
   13. Бондаренко Ігор                89  ХРК      1:58.76   1:58.53  714
          27.78    57.85  1:29.11  1:58.53 
   14. Дубрянський Юрій               88  ДНЦ      2:00.17   1:59.37  699
          27.99    58.12  1:28.71  1:59.37 
   15. Іоффе Олександр                91  ХРК      2:00.87   2:00.33  682
          28.04    57.82  1:29.38  2:00.33 
   16. Крамаренко Микола              90  КІР      2:01.84   2:00.48  680
          28.17    58.68  1:30.32  2:00.48 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Сердінов Андрій                82  ДПР      1:53.81            807
          26.26    54.66  1:24.26  1:53.81 
   18. Пронь Артем                    86  ХРК      1:55.72            767
          27.94    57.34  1:26.90  1:55.72 
   19. Кузьмін Олексій                87  ДПР      1:55.85            765
          26.16    55.84  1:25.86  1:55.85 
   20. Каврелішвілі Роман             85  ДПР      1:55.97            762
          26.77    56.09  1:25.84  1:55.97 
   21. Червинський Ігор               81  ХРК      1:56.05            761
          27.80    57.28  1:27.06  1:56.05 
   22. Безуглий Олександр             85  ДОН      1:56.36            755
          28.03    57.53  1:27.39  1:56.36 
   23. Гончарук Микола                82  РВН      1:56.55            751
          27.19    56.89  1:26.56  1:56.55 
   24. Єгошин Юрій                    85  ОДС      1:56.82            746
          26.37    55.58  1:25.60  1:56.82 
   25. Лутченко Олександр             86  ХРК      1:57.11            740
          27.16    56.81  1:26.96  1:57.11 
   26. Украдига Констянтин            85  ДПР      1:57.38            735
          27.88    57.87  1:27.88  1:57.38 
   27. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      1:57.48            733
          26.96    56.18  1:26.36  1:57.48 
   28. Білий Сергій                   85  КРР      1:58.62            712
          27.26    56.31  1:27.13  1:58.62 
   29. Сизоненко Денис                84  К.О      1:59.31            700
          27.33    57.18  1:28.71  1:59.31 
   30. Юрченя Володимир               87  ОДС      1:59.32            700
          27.81    57.75  1:29.23  1:59.32 
   31. Рижий Євген                    87  ДОН      1:59.56            696
          27.87    58.59  1:29.26  1:59.56 
   32. Уланов Валентин                87  ОДС      2:00.25            684
          27.65    57.85  1:28.60  2:00.25 
   33. Задоя Андрій                   87  КИЇ      2:00.65            677
          28.82    59.65  1:31.25  2:00.65 
   34. Авдеєв Микола                  86  ПЛТ      2:00.85            674
          28.27    58.21  1:29.45  2:00.85 
   35. Шатов Владислав                87  ПЛТ      2:01.50            663
          28.72    59.11  1:31.25  2:01.50 
   36. Бойко Олександр                87  КРР      2:01.71            659
          28.35    59.52  1:30.56  2:01.71 
   37. Яценко Михайло                 87  КРР      2:01.91            656
          27.97    58.47  1:30.80  2:01.91 
   38. Прокопеня Микола               88  ЛУГ      2:01.94            656
          28.62    59.72  1:31.17  2:01.94 
   39. Остапов Костянтин              90  ХРК      2:02.47            647
          28.30    59.71  1:31.98  2:02.47 
   40. Невзоров Сергій                89  ХРК      2:02.54            646
          28.38    59.12  1:31.66  2:02.54 
   41. Рипньовський Ярослав           89  ІФР      2:02.66            644
          28.69    59.29  1:31.82  2:02.66 
   42. Гудінов Дмитро                 86  ДОН      2:02.91            640
          29.51  1:00.93  1:32.32  2:02.91 
   43. Лях Олександр                  88  ПЛТ      2:03.04            638
          28.44  1:01.15  1:32.87  2:03.04 
   44. Судаков Дмитро                 88  ЗПР      2:03.39            633
          28.24    58.26  1:30.20  2:03.39 
   45. Макуха Володимир               87  ОДС      2:03.51            631
          28.67  1:00.30  1:33.25  2:03.51 
   46. Зинькевич Павло                88  БЛР      2:03.63            629
          27.66    57.99  1:30.08  2:03.63 
   47. Романенко Юрій                 88  ОДС      2:03.69            628
          29.40  1:01.21  1:32.83  2:03.69 
   48. Поломкин Антон                 89  ДПР      2:03.93            625
          29.82  1:01.39  1:33.13  2:03.93 
   49. Гора Вадим                     88  ІФР      2:04.03            623
          28.96  1:00.13  1:32.27  2:04.03 
   50. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      2:04.24            620
          28.36  1:00.20  1:32.79  2:04.24 
   51. Саливон Павло                  90  ДНЦ      2:04.38            618
          28.98  1:01.40  1:32.90  2:04.38 
       Булдовський Єгор               88  ХРК      2:04.38            618
          28.89    59.83  1:32.10  2:04.38 
   53. Нестеренко Євген               88  КРМ      2:04.43            617
          27.99    58.72  1:31.66  2:04.43 
   54. Падалкін Олександр             90  ЛУГ      2:04.47            617
          29.90  1:01.96  1:34.58  2:04.47 
   55. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      2:04.72            613
          28.51    59.62  1:32.13  2:04.72 
   56. Пістол Іван                    88  ДПР      2:05.18            606
          29.11  1:00.35  1:32.84  2:05.18 
   57. Семченко Микола                88  К.О      2:05.19            606
          28.47    59.46  1:31.66  2:05.19 
   58. Кедрін Андрій                  88  КРР      2:05.96            595
          29.14  1:01.06  1:34.56  2:05.96 
   59. Руденко Ілля                   88  ДПР      2:06.15            592
          29.01  1:00.48  1:34.22  2:06.15 
   60. Кацап Григорій                 86  ОДС      2:06.26            591
          28.49  1:00.39  1:33.65  2:06.26 
   61. Ніколайчук Павло               88  ВЛН      2:06.49            588
          29.02  1:00.86  1:33.62  2:06.49 
   62. Пригода Арсен                  88  ЗПР      2:07.07            579
          29.60  1:00.92  1:34.03  2:07.07 
   63. Д`яченко Антон                 87  КРР      2:07.43            575
          29.39  1:01.51  1:34.81  2:07.43 
   64. Улітін Григорій                91  ХРК      2:07.68            571
          29.77  1:01.81  1:35.02  2:07.68 
   65. Еверс Павло                    86  ДОН      2:07.69            571
          29.37  1:01.06  1:34.12  2:07.69 
   66. Созонтов Олексій               88  ЧРН      2:08.27            563
          27.49    58.46  1:32.58  2:08.27 
   67. Фастовець Андрій               87  КРР      2:08.52            560
          30.87  1:04.10  1:37.18  2:08.52 
   68. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      2:08.80            556
          29.91  1:02.94  1:35.79  2:08.80 
   69. Данич Олексій                  90  МИК      2:10.02            541
          27.91    59.20  1:33.80  2:10.02 
   70. Ковальчук Віктор               86  ТРН      2:10.76            532
          29.35  1:01.23  1:35.76  2:10.76 
   71. Сокуренко Артем                89  КИЇ      2:11.03            529
          29.99  1:03.70  1:38.51  2:11.03 
   72. Повар Павло                    89  МИК      2:11.80            519
          29.57  1:02.57  1:37.38  2:11.80 
   73. Главатий Ярослав               88  МИК      2:13.95            495
          30.76  1:03.98  1:39.20  2:13.95 
   74. Третьяков Артем                87  ДОН      2:15.21            481
          30.81  1:05.04  1:39.25  2:15.21 
   75. Бомбелло Євген                 88  ОДС      2:15.74            475
          28.75  1:01.22  1:37.62  2:15.74 
   76. Ренкас Дмитро                  89  ТРН      2:17.40            458
          31.88  1:06.39  1:42.54  2:17.40 



TOP
Чол. 400m В/с                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 3:50.07  Фесенко Сергій     
Юнацький рекорд України        3:54.88  Снітко Ігор
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Червинський Ігор               81  ХРК      4:01.26   3:56.54  853
          27.73    57.22  1:27.33  1:57.48  2:27.73  2:57.81  3:27.92  3:56.54 
    2. Снітко Ігор                    78  ХРК      4:02.26   3:57.44  843
          27.74    57.21  1:27.71  1:57.88  2:28.43  2:58.86  3:28.69  3:57.44 
    3. Лутченко Олександр             86  ХРК      4:07.94   4:01.23  804
          27.70    57.72  1:28.03  1:58.89  2:29.60  3:00.73  3:31.48  4:01.23 
    4. Украдига Констянтин            85  ДПР      4:07.50   4:01.69  799
          28.61    58.85  1:29.57  2:00.16  2:30.85  3:01.71  3:32.25  4:01.69 
    5. Безуглий Олександр             85  ДОН      4:05.38   4:01.78  798
          28.49    58.41  1:29.05  1:59.63  2:30.58  3:01.60  3:32.62  4:01.78 
    6. Вереітінов Дмитро              83  ХРК      4:02.93   4:02.65  790
          27.41    57.02  1:27.38  1:58.23  2:29.59  3:01.56  3:33.57  4:02.65 
    7. Яцко Олександр                 86  БЛР      4:07.47   4:03.34  783
          27.84    57.98  1:29.21  2:00.34  2:31.82  3:02.67  3:34.13  4:03.34 
    8. Бондаренко Ігор                89  ХРК      4:10.75   4:11.95  716
          28.22    59.05  1:31.14  2:03.47  2:35.79  3:08.51  3:40.51  4:11.95 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Євсєйкін Антон                 89  ПЛТ      4:11.36            711
          28.78    59.56  1:31.26  2:03.15  2:35.25  3:07.69  3:40.10  4:11.36 
   10. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      4:12.45            701
          28.88  1:00.26  1:31.40  2:03.13  2:35.46  3:07.97  3:40.87  4:12.45 
   11. Никитин Сергій                 88  БЛР      4:16.07            672
          29.52  1:01.26  1:33.78  2:06.35  2:38.68  3:11.40  3:44.38  4:16.07 
   12. Дубрянський Юрій               88  ДНЦ      4:16.95            665
          29.54  1:00.89  1:32.88  2:05.11  2:38.70  3:11.90  3:45.15  4:16.95 
   13. Авдеєв Микола                  86  ПЛТ      4:17.00            665
          29.48  1:00.88  1:33.04  2:05.44  2:38.53  3:11.92  3:45.13  4:17.00 
   14. Іоффе Олександр                91  ХРК      4:17.16            664
          29.28  1:01.04  1:34.03  2:06.89  2:39.64  3:12.72  3:45.59  4:17.16 
   15. Гончаров Антон                 90  КР1      4:18.47            654
          30.08  1:02.22  1:35.07  2:08.09  2:40.88  3:13.49  3:46.54  4:18.47 
   16. Булдовський Єгор               88  ХРК      4:19.11            649
          30.68  1:02.84  1:35.88  2:08.80  2:42.12  3:15.14  3:48.01  4:19.11 
   17. Невзоров Сергій                89  ХРК      4:19.29            647
          29.42  1:01.22  1:33.70  2:06.57  2:39.94  3:13.24  3:47.01  4:19.29 
   18. Крамаренко Микола              90  КІР      4:19.35            647
          29.37  1:00.91  1:33.79  2:06.93  2:40.03  3:13.81  3:47.28  4:19.35 
   19. Уланов Валентин                87  ОДС      4:19.93            643
          28.76  1:00.53  1:32.51  2:05.33  2:37.68  3:11.52  3:45.41  4:19.93 
   20. Романенко Юрій                 88  ОДС      4:20.19            641
          29.83  1:01.88  1:34.76  2:08.29  2:41.20  3:14.82  3:48.40  4:20.19 
   21. Прокопеня Микола               88  ЛУГ      4:20.36            639
          30.28  1:02.10  1:35.13  2:08.20  2:41.76  3:15.23  3:48.97  4:20.36 
   22. Пістол Іван                    88  ДПР      4:23.34            618
          29.83  1:03.09  1:36.38  2:10.39  2:43.82  3:17.38  3:51.03  4:23.34 
   23. Білий Сергій                   85  КРР      4:24.33            611
          30.40  1:03.34  1:36.39  2:08.78  2:42.75  3:16.96  3:51.85  4:24.33 
   24. Яценко Михайло                 87  КРР      4:25.37            604
          29.43  1:01.91  1:35.68  2:09.50  2:43.14  3:17.25  3:51.66  4:25.37 
   25. Пригода Арсен                  88  ЗПР      4:25.47            603
          30.76  1:03.52  1:37.08  2:10.59  2:44.76  3:18.12  3:52.27  4:25.47 
   26. Лях Олександр                  88  ПЛТ      4:25.54            603
          29.64  1:02.22  1:36.60  2:10.49  2:45.05  3:19.60  3:54.56  4:25.54 
   27. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      4:26.12            599
          29.68  1:02.90  1:36.93  2:11.32  2:46.23  3:21.32  3:54.82  4:26.12 
   28. Паніхін Кирил                  86  ДОН      4:26.15            599
          31.27  1:04.55  1:38.65  2:12.45  2:45.26  3:18.76  3:52.80  4:26.15 
   29. Поломкин Антон                 89  ДПР      4:27.10            592
          31.36  1:04.36  1:36.96  2:09.95  2:43.63  3:17.87  3:52.77  4:27.10 
   30. Гудінов Дмитро                 86  ДОН      4:31.32            565
          29.62  1:03.20  1:37.35  2:12.35  2:46.91  3:22.05  3:57.10  4:31.32 
   31. Саливон Павло                  90  ДНЦ      4:33.27            553
          30.29  1:04.34  1:39.07  2:13.63  2:49.07  3:24.54  4:00.13  4:33.27 
   32. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      4:33.29            553
          31.12  1:04.75  1:40.03  2:15.12  2:50.36  3:25.52  4:00.88  4:33.29 
   33. Нікишенко Андрій               88  ЗПР      4:35.00            543
          29.25  1:01.35  1:34.95  2:10.31  2:44.90  3:21.09  3:58.20  4:35.00 
   34. Улітін Григорій                91  ХРК      4:36.55            534
          29.79  1:02.96  1:37.37  2:13.18  2:48.93  3:25.21  4:01.68  4:36.55 
   35. Голубков Максим                88  ХРК      4:39.76            515
          29.16  1:02.90  1:38.81  2:15.57  2:51.73  3:28.37  4:04.01  4:39.76 
   36. Еверс Павло                    86  ДОН      4:43.57            495
          30.65  1:04.36  1:39.71  2:15.50  2:52.25  3:29.35  4:07.14  4:43.57 
   37. Ренкас Дмитро                  89  ТРН      4:55.76            436
          32.11  1:06.87  1:43.35  2:20.80  2:59.11  3:38.09  4:17.14  4:55.76 



TOP
Чол. 1500m В/с                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                15:01.04  Червинський Ігор     
Юнацький рекорд України       15:16.85  Червинський Ігор
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код              Очк.

    1. Безуглий Олександр             85  ДОН     15:39.49  847
          28.59    59.08  1:30.02  2:00.67  2:31.90  3:02.65  3:34.23  4:05.22 
        4:37.20  5:08.64  5:40.46  6:11.65  6:43.71  7:15.12  7:47.19  8:18.72 
        8:50.65  9:22.23  9:54.42 10:26.01 10:57.98 11:29.36 12:01.59 12:33.27 
       13:05.14 13:36.64 14:08.05 14:39.33 15:10.18 15:39.49 
    2. Лутченко Олександр             86  ХРК     15:39.93  846
          28.89    59.23  1:30.43  2:01.05  2:32.36  3:03.08  3:34.64  4:05.75 
        4:37.50  5:08.90  5:40.73  6:11.95  6:43.97  7:15.41  7:47.45  8:18.98 
        8:50.85  9:22.38  9:54.56 10:26.32 10:58.26 11:29.52 12:01.60 12:33.38 
       13:05.42 13:36.81 14:08.56 14:39.71 15:10.78 15:39.93 
    3. Яцко Олександр                 86  БЛР     15:57.44  800
          28.86    59.95  1:31.26  2:02.32  2:33.94  3:05.79  3:37.74  4:09.44 
        4:41.61  5:12.90  5:45.17  6:16.71  6:49.44  7:21.26  7:53.86  8:25.78 
        8:58.37  9:30.39 10:02.79 10:34.05 11:06.81 11:38.47 12:11.26 12:43.60 
       13:16.33 13:48.65 14:21.66 14:54.36 15:26.70 15:57.44 
    4. Украдига Констянтин            85  ДПР     16:02.98  786
          29.48  1:00.96  1:32.80  2:04.23  2:35.98  3:07.49  3:39.63  4:11.44 
        4:43.60  5:15.50  5:47.93  6:20.06  6:52.64  7:24.98  7:57.26  8:29.27 
        9:01.60  9:33.38 10:05.54 10:37.86 11:10.42 11:42.17 12:14.86 12:47.21 
       13:20.02 13:52.56 14:25.70 14:58.30 15:31.38 16:02.98 
    5. Фесенко Кирил                  86  КИЇ     16:37.37  708
          30.04  1:01.48  1:33.31  2:05.13  2:37.02  3:09.21  3:42.34  4:14.72 
        4:47.84  5:20.80  5:54.39  6:27.56  7:01.27  7:34.94  8:08.89  8:42.57 
        9:16.16  9:49.80 10:24.21 10:57.73 11:31.51 12:05.56 12:39.51 13:13.62 
       13:47.78 14:21.85 14:55.87 15:29.94 16:03.94 16:37.37 
    6. Євсєйкін Антон                 89  ПЛТ     16:40.68  701
          28.79    59.94  1:31.25  2:03.36  2:35.66  3:08.46  3:41.39  4:15.11 
        4:49.01  5:22.77  5:56.01  6:29.91  7:03.56  7:37.15  8:11.10  8:44.65 
        9:18.56  9:52.78 10:26.84 11:00.93 11:35.29 12:09.59 12:43.74 13:17.88 
       13:52.05 14:26.15 15:00.21 15:33.85 16:07.57 16:40.68 
    7. Невзоров Сергій                89  ХРК     16:45.97  690
          30.28  1:02.63  1:35.64  2:08.91  2:42.04  3:15.51  3:49.19  4:22.78 
        4:56.44  5:30.00  6:03.85  6:37.85  7:11.86  7:45.91  8:19.83  8:53.98 
        9:28.31 10:02.40 10:36.46 11:10.24 11:44.37 12:18.31 12:52.20 13:26.05 
       14:00.10 14:34.10 15:07.49 15:40.87 16:13.93 16:45.97 
    8. Булдовський Єгор               88  ХРК     16:48.56  685
          31.76  1:04.71  1:38.04  2:11.24  2:44.58  3:17.80  3:51.47  4:24.75 
        4:58.49  5:31.91  6:05.62  6:38.99  7:12.75  7:46.20  8:19.92  8:53.57 
        9:27.50 10:01.42 10:35.60 11:09.30 11:43.57 12:17.40 12:51.58 13:25.51 
       14:00.32 14:34.45 15:08.45 15:42.50 16:16.38 16:48.56 
    9. Авдеєв Микола                  86  ПЛТ     16:58.06  666
          29.53  1:01.04  1:33.32  2:06.38  2:39.77  3:12.94  3:46.87  4:20.39 
        4:53.80  5:27.40  6:00.76  6:34.49  7:07.85  7:41.73  8:15.52  8:49.70 
        9:23.72  9:58.45 10:33.39 11:08.45 11:43.55 12:18.71 12:53.54 13:28.91 
       14:04.17 14:39.34 15:14.49 15:49.38 16:24.26 16:58.06 
   10. Романенко Юрій                 88  ОДС     17:04.00  654
          30.80  1:04.21  1:37.97  2:11.91  2:45.87  3:19.95  3:54.02  4:28.35 
        5:02.43  5:36.48  6:10.34  6:44.37  7:18.40  7:52.51  8:26.55  9:00.92 
        9:35.07 10:09.71 10:43.92 11:18.41 11:52.89 12:27.35 13:01.61 13:36.29 
       14:10.50 14:45.20 15:19.59 15:54.77 16:29.23 17:04.00 
   11. Никитин Сергій                 88  БЛР     17:05.52  651
          30.48  1:02.61  1:35.02  2:07.89  2:41.53  3:15.44  3:49.56  4:23.90 
        4:58.33  5:32.81  6:07.68  6:42.73  7:17.68  7:51.88  8:26.88  9:01.90 
        9:36.39 10:10.78 10:45.86 11:20.63 11:55.05 12:29.84 13:04.17 13:38.75 
       14:13.40 14:48.26 15:23.22 15:58.03 16:32.69 17:05.52 
   12. Прокопеня Микола               88  ЛУГ     17:07.15  648
          31.66  1:05.06  1:38.85  2:12.58  2:46.71  3:20.81  3:55.50  4:29.65 
        5:04.58  5:38.91  6:13.21  6:47.62  7:22.28  7:56.32  8:30.90  9:05.26 
        9:40.05 10:14.69 10:49.61 11:24.03 11:58.67 12:33.20 13:08.02 13:42.70 
       14:17.57 14:52.29 15:27.07 16:01.89 16:35.95 17:07.15 
   13. Шаров Михайло                  89  ХРК     17:07.83  647
          30.77  1:03.85  1:37.98  2:11.98  2:46.41  3:20.52  3:55.15  4:29.42 
        5:03.87  5:38.32  6:13.02  6:47.61  7:22.79  7:57.32  8:31.79  9:06.27 
        9:40.76 10:15.10 10:49.39 11:23.88 11:58.39 12:32.76 13:07.58 13:42.44 
       14:17.26 14:52.09 15:26.96 16:01.73 16:35.86 17:07.83 
   14. Крамаренко Микола              90  КІР     17:12.01  639
          30.48  1:02.97  1:36.16  2:09.57  2:43.91  3:17.84  3:52.31  4:26.24 
        5:00.85  5:35.23  6:10.58  6:44.75  7:19.87  7:54.56  8:29.68  9:04.29 
        9:39.51 10:14.24 10:49.27 11:24.18 11:59.53 12:34.14 13:09.47 13:44.41 
       14:19.50 14:54.32 15:29.89 16:04.38 16:38.95 17:12.01 
   15. Пістол Іван                    88  ДПР     17:13.47  636
          31.76  1:06.23  1:41.05  2:15.71  2:50.44  3:25.16  4:00.16  4:34.87 
        5:09.51  5:44.03  6:18.68  6:53.28  7:28.08  8:02.68  8:36.99  9:11.36 
        9:46.02 10:20.35 10:54.92 11:29.38 12:04.23 12:38.86 13:13.84 13:48.64 
       14:23.50 14:58.18 15:33.04 16:07.52 16:40.82 17:13.47 
   16. Дубрянський Юрій               88  ДНЦ     17:19.17  626
          31.39  1:04.85  1:38.75  2:12.66  2:46.67  3:20.03  3:54.31  4:28.23 
        5:03.48  5:38.16  6:13.12  6:48.07  7:23.26  7:57.82  8:33.27  9:08.36 
        9:44.16 10:19.03 10:54.71 11:29.89 12:05.38 12:40.70 13:16.17 13:50.90 
       14:26.37 15:01.56 15:37.43 16:12.36 16:46.66 17:19.17 
   17. Гончаров Антон                 90  КР1     17:35.40  597
          30.85  1:04.18  1:38.11  2:12.19  2:46.45  3:20.57  3:54.86  4:29.49 
        5:04.28  5:39.56  6:14.82  6:50.16  7:25.84  8:00.80  8:35.52  9:10.44 
        9:45.77 10:20.80 10:56.13 11:31.19 12:07.01 12:43.48 13:19.71 13:55.41 
       14:32.41 15:09.34 15:45.97 16:22.77 16:59.52 17:35.40 
   18. Мельник Дмитро                 88  КИЇ     17:58.19  560
          31.69  1:05.60  1:40.03  2:14.64  2:49.74  3:24.91  4:01.15  4:36.78 
        5:13.32  5:49.22  6:25.95  7:02.16  7:39.11  8:15.06  8:52.01  9:28.39 
       10:05.74 10:41.81 11:18.51 11:54.58 12:31.45 13:07.99 13:44.88 14:20.84 
       14:57.75 15:33.98 16:11.01 16:47.31 17:23.22 17:58.19 
   19. Пригода Арсен                  88  ЗПР     18:08.15  545
          30.95  1:04.11  1:38.75  2:14.16  2:50.34  3:26.44  4:02.92  4:39.16 
        5:15.18  5:51.39  6:28.15  7:04.68  7:41.80  8:18.10  8:55.01  9:31.41 
       10:07.46 10:44.05 11:20.90 11:57.69 12:34.72 13:11.78 13:48.80 14:25.56 
       15:03.15 15:40.13 16:17.75 16:54.73 17:32.44 18:08.15 



TOP
Чол. 50m Н/сп                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   25.76  Ширшов В'ячеслав     
Юнацький рекорд України          27.17  Якимчук Андрій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Олейник Андрій                 83  К.О        26.48     26.17  887
    2. Іллічов Павло                  83  ОДС        27.12     26.82  824
    3. Овсов Денис                    85  ДПР        27.55     26.85  821
    4. Бугайов Антон                  83  КИЇ        27.10     26.90  816
    5. Арефьєв Віктоp                 75  ПЛТ        27.26     26.94  813
    6. Нікишенко Андрій               88  ЗПР        27.50     27.44  769
    7. Проценко Олександр             86  ХРК        27.58     27.48  766
    8. Ніколайчук Володимир           75  ЗПР        27.55     27.61  760

B-Фінал
    9. Ісаков Олександр               89  КИЇ        27.93     27.97  729
   10. Піщухін Сергій                 88  К.О        28.63     28.36  697
   11. Козелков Дмитро                88  КИЇ        28.53     28.74  684
   12. Марчук Віктор                  89  РВН        29.02     28.92  657
   13. Руденко Ілля                   88  ДПР        28.86     29.18  661
   14. Штанько Максим                 91  ПЛТ        29.35     29.23  636
   15. Русаков Юрій                   90  ХМЛ        29.79     29.29  632
   16. Костецький Євген               89  КРМ        29.82     29.67  608
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Ширшов Вячеслав                79  ЛУГ        26.80            825
   18. Сергеєв Сергій                 70  ДПР        27.12            797
   19. Якубович Павло                 86  БЛР        27.69            748
   20. Коваленко Сергій               85  ДОН        27.80            740
   21. Каверін Михайло                85  К.О        27.85            736
   22. Баранець Олександр             87  ЗПР        28.01            723
   23. Якимчук Андрій                 86  ВЛН        28.25            705
   24. Гаврилкін Михайло              87  МОЛ        28.75            669
   25. Присяжнюк Ігор                 85  ТРН        28.75            669
   26. Ільченко Олексій               85  ТРН        29.72            605
   27. Вулько Максим                  89  ДПР        29.84            598
       Шабельний Ярослав              88  К.О        29.84            598
   29. Черниш Павло                   90  ЛУГ        29.85            597
   30. Орлов Сергій                   88  ОДС        29.89            595
   31. Бойко Олександр                87  КРР        30.02            587
   32. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ        30.05            586
   33. Адногулов Олександр            87  МЛД        30.31            571
   34. Лисенко Тимофій                89  ХРК        30.32            570
   35. Наконечний Руслан              89  ДНЦ        30.33            569
   36. Пінчук Степан                  85  МОЛ        30.50            560
   37. Вількович Василь               89  ІФР        31.09            529
       Созонтов Олексій               88  ЧРН        31.09            529
   39. Лучанінов Сергій               89  ХРК        31.10            528
   40. Паніхін Кирил                  86  ДОН        31.99            485
   41. Голубков Максим                88  ХРК        32.15            478
   42. Кравцов Владислав              91  ХРК        32.67            456
   43. Хорошавін Денис                92  ХРК        32.76            452



TOP
Чол. 100m Н/сп                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   55.63  Ніколайчук Володимир     
Юнацький рекорд України          57.50  Олейник Андрій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Олейник Андрій                 83  К.О        57.51     55.32  926
          27.27    55.32 
    2. Іллічов Павло                  83  ОДС        57.55     57.05  845
          27.35    57.05 
    3. Овсов Денис                    85  ДПР        58.19     57.25  836
          28.04    57.25 
    4. Ніколайчук Володимир           75  ЗПР        58.14     57.48  826
          28.30    57.48 
    5. Бугайов Антон                  83  КИЇ        58.35     57.50  825
          28.23    57.50 
    6. Проценко Олександр             86  ХРК        57.51     57.51  825
          28.26    57.51 
    7. Козелков Дмитро                88  КИЇ        59.05     58.47  785
          28.53    58.47 
    8. Баранець Олександр             87  ЗПР        58.72     58.83  775
          28.59    58.83 

B-Фінал
    9. Нікишенко Андрій               88  ЗПР        59.46     58.59  780
          28.75    58.59 
   10. Піщухін Сергій                 88  К.О      1:02.46   1:00.78  699
          29.60  1:00.78 
   11. Русаков Юрій                   90  ХМЛ      1:02.40   1:00.97  692
          30.17  1:00.97 
   12. Марчук Віктор                  89  РВН      1:03.32   1:02.04  657
          30.68  1:02.04 
   13. Шабельний Ярослав              88  К.О      1:02.39   1:02.49  646
          30.59  1:02.49 
   14. Орлов Сергій                   88  ОДС      1:03.28   1:02.50  642
          30.58  1:02.50 
   15. Вулько Максим                  89  ДПР      1:03.89   1:02.99  628
          30.98  1:02.99 
   16. Наконечний Руслан              89  ДНЦ      1:03.72   1:03.37  616
          30.69  1:03.37 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Якимчук Андрій                 86  ВЛН        59.84            732
          29.00    59.84 
   18. Ільченко Олексій               85  ТРН        59.94            728
          29.15    59.94 
   19. Арефьєв Віктоp                 75  ПЛТ      1:00.19            719
          29.16  1:00.19 
   20. Вількович Василь               89  ІФР      1:04.32            589
          31.25  1:04.32 
   21. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ      1:04.58            582
          31.50  1:04.58 
   22. Черниш Павло                   90  ЛУГ      1:04.96            572
          31.75  1:04.96 
   23. Адногулов Олександр            87  МЛД      1:05.70            553
          31.51  1:05.70 
   24. Лисенко Тимофій                89  ХРК      1:05.80            551
          31.31  1:05.80 
   25. Лучанінов Сергій               89  ХРК      1:06.09            543
          32.67  1:06.09 
   26. Штанько Максим                 91  ПЛТ      1:06.99            522
          31.97  1:06.99 
   27. Пінчук Степан                  85  МОЛ      1:07.39            513
          31.54  1:07.39 
   28. Кравцов Владислав              91  ХРК      1:09.32            471
          33.33  1:09.32 



TOP
Чол. 200m Н/сп                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:59.93  Ніколайчук Володимир     
Юнацький рекорд України        2:04.14  Лапшин Андрій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Ніколайчук Володимир           75  ЗПР      2:07.38   2:02.86  857
          28.68    59.14  1:30.31  2:02.86 
    2. Нікишенко Андрій               88  ЗПР      2:06.95   2:04.35  826
          29.49  1:00.56  1:32.77  2:04.35 
    3. Проценко Олександр             86  ХРК      2:05.58   2:04.46  824
          28.81  1:00.31  1:32.87  2:04.46 
    4. Бугайов Антон                  83  КИЇ      2:07.35   2:04.52  823
          29.79  1:00.83  1:33.54  2:04.52 
    5. Овсов Денис                    85  ДПР      2:07.77   2:05.19  810
          29.85  1:01.21  1:33.68  2:05.19 
    6. Олейник Андрій                 83  К.О      2:07.89   2:05.86  797
          28.27    59.87  1:32.87  2:05.86 
    7. Ільченко Олексій               85  ТРН      2:08.16   2:06.78  780
          30.43  1:02.58  1:35.04  2:06.78 
    8. Козелков Дмитро                88  КИЇ      2:07.34   2:07.46  769
          30.10  1:03.22  1:35.84  2:07.46 

B-Фінал
    9. Науменко Михайло               88  ЗПР      2:16.56   2:13.51  668
          32.55  1:05.71  1:39.99  2:13.51 
   10. Наконечний Руслан              89  ДНЦ      2:14.81   2:14.25  657
          31.84  1:05.60  1:40.32  2:14.25 
   11. Штанько Максим                 91  ПЛТ      2:16.07   2:14.51  653
          31.66  1:05.69  1:40.52  2:14.51 
   12. Шабельний Ярослав              88  К.О      2:15.39   2:15.34  641
          33.07  1:08.29  1:41.56  2:15.34 
   13. Орлов Сергій                   88  ОДС      2:15.81   2:15.50  639
          31.92  1:06.71  1:41.63  2:15.50 
   14. Вулько Максим                  89  ДПР      2:17.86   2:16.08  631
          33.03  1:07.54  1:42.48  2:16.08 
   15. Вількович Василь               89  ІФР      2:17.39   2:16.93  619
          32.15  1:06.94  1:42.18  2:16.93 
   16. Русаков Юрій                   90  ХМЛ      2:15.97   2:20.44  632
          34.36  1:10.10  1:46.32  2:20.44 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:09.20            737
          30.78  1:02.68  1:36.09  2:09.20 
   18. Жайворонок Ігор                87  ДПР      2:09.44            733
          30.37  1:02.86  1:36.88  2:09.44 
   19. Якимчук Андрій                 86  ВЛН      2:10.17            720
          30.05  1:02.95  1:36.35  2:10.17 
   20. Баранець Олександр             87  ЗПР      2:11.26            703
          30.48  1:03.19  1:37.43  2:11.26 
   21. Марчук Віктор                  89  РВН      2:18.41            599
          32.86  1:08.00  1:42.96  2:18.41 
   22. Лисенко Тимофій                89  ХРК      2:19.73            582
          32.02  1:06.79  1:43.44  2:19.73 
   23. Фастенко Вадим                 89  ДПР      2:27.07            499
          34.46  1:10.82  1:49.82  2:27.07 



TOP
Чол. 50m Брас                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   27.18  Лісогор Олег       
Юнацький рекорд України          29.50  Іллюк Анатолій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Лісогор Олег                   79  КИЇ        28.90     27.73  976
    2. Димо Валерій                   85  КИЇ        28.59     28.39  910
    3. Борисік Ігор                   84  КРМ        28.56     28.62  894
    4. Федина Олексій                 87  КИЇ        29.20     28.92  861
    5. Хилько Сергій                  86  ДОН        29.27     29.20  836
    6. Аверін Сергій                  81  ДОН        29.27     29.34  830
    7. Черкасов Дмитро                87  К.О        29.15     29.47  841
    8. Капітанчук Андрій              85  МОЛ        29.24     29.66  833

B-Фінал
    9. Коваленко Андрій               89  К.О        29.45     29.69  815
   10. Нестеренко Артур               89  ДПР        30.17     30.10  763
   11. Мусатов Олексій                89  ДОН        31.07     30.63  724
   12. Гузенко Андрій                 88  ХРК        31.32     30.64  724
   13. Прохоренко Денис               88  ЗПР        31.15     30.70  720
   14. Найдьон Олександр              89  ДНЦ        31.06     30.88  707
   15. Брагінець Вячеслав             88  ХРК        31.36     31.01  698
   16. Христенко Олексій              89  КР1        31.24     31.34  683
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Пастика Сергій                 85  МОЛ        29.48            813
   18. Дорохов Євген                  84  ЛУГ        29.73            792
   19. Забалотний Дорин               86  МОЛ        29.99            772
   20. Шудренко Роман                 87  ХРК        30.05            767
   21. Андрух Михайло                 87  МИК        30.36            744
   22. Вирясов Дмитро                 87  КРМ        30.55            730
   23. Соболь Денис                   87  ДОН        30.87            708
   24. Колоша Олександр               87  К.О        31.03            697
   25. Шустов Андрій                  87  К.О        31.07            694
   26. Язвенко Олександр              84  КРР        31.09            693
   27. Гришин Андрій                  87  ЛУГ        31.11            691
   28. Бондарець Іван                 87  ОДС        31.19            686
   29. Присяжнюк Ігор                 85  ТРН        31.27            681
   30. Сивинюк Антон                  87  КРР        31.35            676
   31. Дроздов В`ячеслав              87  ІФР        31.57            662
   32. Тихонович Анатолій             88  ВЛН        31.60            660
   33. Коренков Михайло               89  ВЛН        31.66            656
   34. Постолаки Тудор                87  МЛД        31.68            655
   35. Шматько Олександр              91  МОЛ        31.70            654
   36. Цуканов Олександр              83  ЗПР        31.73            652
   37. Сошко Ярослав                  90  КИЇ        31.84            645
   38. Лужнев Дмитро                  88  БЛР        31.86            644
   39. Чиликин Михайло                89  МИК        31.97            637
   40. Семерньов Сергій               89  ОДС        32.05            632
   41. Рудюк Олександр                90  ІФР        32.25            621
   42. Лісогурський Станіслав         88  ПЛТ        32.30            618
   43. Власов Віталій                 86  ОДС        32.39            613
   44. Мохов Микита                   88  ЕНГ        32.41            612
   45. Перепелиця Іван                89  ДПР        32.53            605
   46. Лесковський Сергій             90  КРМ        32.58            602
   47. Канищев Олексій                89  КРМ        32.62            600
   48. Гераскін Борис                 87  ДОН        32.68            597
   49. Філатьєв Леонід                89  КІР        32.89            585
   50. Орловскій Костянтин            88  ЗПР        33.07            576
   51. Тюветський Денис               90  МИК        33.09            575
   52. Третьяченко Олексій            90  К.О        33.39            559
   53. Кухарський Сергій              88  ДОН        33.42            558
   54. Вербицький Роман               91  ХРК        33.60            549
   55. Паніхін Кирил                  86  ДОН        33.83            538
   56. Клинчук Сергій                 91  ХРК        34.00            530
   57. Савенков Артур                 92  ХРК        35.07            483
    Дк Назаренко Дмитро               80  РВН        30.70
    Дк Столбовий Денис                87  ЗПР        32.13



TOP
Чол. 100m Брас                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:00.06  Лісогор Олег        
Юнацький рекорд України        1:02.89  Черкасов Дмитро
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Димо Валерій                   85  КИЇ      1:04.18   1:02.01  913
          29.31  1:02.01 
    2. Борисік Ігор                   84  КРМ      1:03.77   1:02.08  910
          29.13  1:02.08 
    3. Лісогор Олег                   79  КИЇ      1:03.38   1:02.12  908
          29.45  1:02.12 
    4. Федина Олексій                 87  КИЇ      1:04.22   1:03.49  851
          29.95  1:03.49 
    5. Черкасов Дмитро                87  К.О      1:03.99   1:03.65  844
          30.13  1:03.65 
    6. Хилько Сергій                  86  ДОН      1:04.06   1:03.79  839
          29.88  1:03.79 
    7. Дорохов Євген                  84  ЛУГ      1:04.56   1:04.06  828
          30.05  1:04.06 
    8. Коваленко Андрій               89  К.О      1:04.41   1:04.91  815
          29.97  1:04.91 

B-Фінал
    9. Христенко Олексій              89  КР1      1:06.94   1:06.18  751
          31.52  1:06.18 
   10. Перепелиця Іван                89  ДПР      1:07.00   1:06.78  731
          31.73  1:06.78 
   11. Мусатов Олексій                89  ДОН      1:06.74   1:06.84  732
          31.98  1:06.84 
   12. Нестеренко Артур               89  ДПР      1:08.09   1:06.94  726
          31.55  1:06.94 
   13. Брагінець Вячеслав             88  ХРК      1:08.77   1:08.13  689
          31.24  1:08.13 
   14. Коренков Михайло               89  ВЛН      1:09.66   1:09.01  663
          31.89  1:09.01 
   15. Філатьєв Леонід                89  КІР      1:09.29   1:09.24  656
          33.61  1:09.24 
   16. Найдьон Олександр              89  ДНЦ      1:09.80   1:10.47  640
          33.75  1:10.47 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Сергеєв Сергій                 70  ДПР      1:03.44            853
          30.05  1:03.44 
   18. Аверін Сергій                  81  ДОН      1:04.65            806
          30.77  1:04.65 
   19. Капітанчук Андрій              85  МОЛ      1:04.80            800
          30.65  1:04.80 
   20. Пастика Сергій                 85  МОЛ      1:05.02            792
          30.90  1:05.02 
   21. Шудренко Роман                 87  ХРК      1:05.33            781
          30.33  1:05.33 
   22. Соболь Денис                   87  ДОН      1:05.93            760
          31.50  1:05.93 
   23. Назаренко Дмитро               80  РВН      1:06.16            752
          31.13  1:06.16 
   24. Волошин Андрій                 87  РВН      1:06.96            725
          31.57  1:06.96 
   25. Забалотний Дорин               86  МОЛ      1:07.19            718
          32.02  1:07.19 
   26. Вирясов Дмитро                 87  КРМ      1:07.32            714
          32.63  1:07.32 
   27. Гришин Андрій                  87  ЛУГ      1:07.33            713
          31.78  1:07.33 
   28. Бондарець Іван                 87  ОДС      1:07.93            695
          31.88  1:07.93 
   29. Колоша Олександр               87  К.О      1:07.95            694
          31.35  1:07.95 
   30. Дроздов В`ячеслав              87  ІФР      1:07.96            694
          31.43  1:07.96 
   31. Сивинюк Антон                  87  КРР      1:08.54            676
          32.25  1:08.54 
   32. Присяжнюк Ігор                 85  ТРН      1:08.91            665
          32.20  1:08.91 
   33. Шустов Андрій                  87  К.О      1:09.00            663
          31.81  1:09.00 
   34. Андрух Михайло                 87  МИК      1:09.23            656
          32.61  1:09.23 
   35. Черкасов Роман                 87  ЛУГ      1:09.63            645
          32.77  1:09.63 
   36. Столбовий Денис                87  ЗПР      1:09.78            641
          32.08  1:09.78 
   37. Сошко Ярослав                  90  КИЇ      1:09.85            639
          33.00  1:09.85 
   38. Прохоренко Денис               88  ЗПР      1:09.99            635
          32.73  1:09.99 
   39. Цуканов Олександр              83  ЗПР      1:10.07            633
          32.55  1:10.07 
   40. Лісогурський Станіслав         88  ПЛТ      1:10.12            632
          33.33  1:10.12 
   41. Язвенко Олександр              84  КРР      1:10.53            621
          32.94  1:10.53 
       Чиликин Михайло                89  МИК      1:10.53            621
          32.55  1:10.53 
   43. Лесковський Сергій             90  КРМ      1:10.60            619
          33.24  1:10.60 
   44. Мохов Микита                   88  ЕНГ      1:10.63            618
          32.18  1:10.63 
   45. Паніхін Кирил                  86  ДОН      1:11.04            607
          33.02  1:11.04 
   46. Шматько Олександр              91  МОЛ      1:11.22            603
          33.36  1:11.22 
   47. Постолаки Тудор                87  МЛД      1:11.26            602
          33.80  1:11.26 
   48. Тюветський Денис               90  МИК      1:11.46            597
          33.77  1:11.46 
   49. Гераскін Борис                 87  ДОН      1:11.50            596
          33.19  1:11.50 
   50. Рудюк Олександр                90  ІФР      1:11.79            588
          33.92  1:11.79 
   51. Черенов Ілля                   88  БЛР      1:11.98            584
          33.62  1:11.98 
   52. Лужнев Дмитро                  88  БЛР      1:12.04            582
          32.53  1:12.04 
   53. Канищев Олексій                89  КРМ      1:12.45            573
          33.96  1:12.45 
   54. Кухарський Сергій              88  ДОН      1:12.47            572
          34.07  1:12.47 
   55. Тихонович Анатолій             88  ВЛН      1:12.63            568
          34.40  1:12.63 
   56. Семерньов Сергій               89  ОДС      1:12.81            564
          34.26  1:12.81 
   57. Гузенко Андрій                 88  ХРК      1:13.18            556
          32.75  1:13.18 
   58. Рухайло Олег                   88  КРР      1:13.24            554
          34.01  1:13.24 
   59. Вербицький Роман               91  ХРК      1:13.96            538
          33.74  1:13.96 
   60. Орловскій Костянтин            88  ЗПР      1:14.03            537
          33.79  1:14.03 
   61. Клинчук Сергій                 91  ХРК      1:16.23            492
          35.52  1:16.23 
   62. Третьяченко Олексій            90  К.О      1:16.51            486
          35.93  1:16.51 
   63. Савенков Артур                 92  ХРК      1:19.05            441
          36.45  1:19.05 



TOP
Чол. 200m Брас                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 2:14.02  Димо Валерій     
Юнацький рекорд України        2:14.02  Димо Валерій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Димо Валерій                   85  КИЇ      2:19.84   2:15.34  891
          31.15  1:05.55  1:40.49  2:15.34 
    2. Борисік Ігор                   84  КРМ      2:19.13   2:15.50  888
          30.61  1:04.72  1:39.97  2:15.50 
    3. Соболь Денис                   87  ДОН      2:19.58   2:15.92  880
          31.68  1:06.55  1:41.44  2:15.92 
    4. Лісогор Олег                   79  КИЇ      2:20.77   2:17.23  855
          31.06  1:05.81  1:41.07  2:17.23 
    5. Федина Олексій                 87  КИЇ      2:19.97   2:18.43  833
          31.38  1:05.73  1:41.55  2:18.43 
    6. Дорохов Євген                  84  ЛУГ      2:21.66   2:19.12  820
          31.25  1:07.11  1:42.35  2:19.12 
    7. Аверін Сергій                  81  ДОН      2:22.23   2:20.94  789
          32.15  1:08.40  1:45.04  2:20.94 
    8. Коваленко Андрій               89  К.О      2:20.80   2:21.19  791
          31.81  1:07.32  1:43.97  2:21.19 

B-Фінал
    9. Перепелиця Іван                89  ДПР      2:22.64   2:21.89  773
          33.39  1:09.69  1:46.21  2:21.89 
   10. Мусатов Олексій                89  ДОН      2:31.86   2:24.60  731
          32.74  1:09.80  1:47.04  2:24.60 
   11. Христенко Олексій              89  КР1      2:26.73   2:26.20  707
          34.18  1:11.45  1:49.46  2:26.20 
   12. Нестеренко Артур               89  ДПР      2:30.77   2:26.30  706
          32.47  1:09.49  1:47.32  2:26.30 
   13. Коренков Михайло               89  ВЛН      2:30.09   2:28.96  668
          33.68  1:10.98  1:50.00  2:28.96 
   14. Сошко Ярослав                  90  КИЇ      2:28.39   2:29.15  676
          34.17  1:11.78  1:50.81  2:29.15 
   15. Лесковський Сергій             90  КРМ      2:32.48   2:30.82  644
          33.86  1:12.37  1:51.92  2:30.82 
   16. Лісогурський Станіслав         88  ПЛТ      2:32.32   2:37.78  625
          34.86  1:15.17  1:56.22  2:37.78 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Хилько Сергій                  86  ДОН      2:25.64            715
          32.48  1:09.89  1:47.57  2:25.64 
   18. Волошин Андрій                 87  РВН      2:26.53            702
          33.36  1:10.58  1:48.90  2:26.53 
   19. Гришин Андрій                  87  ЛУГ      2:27.63            687
          32.76  1:10.65  1:49.21  2:27.63 
   20. Бондарець Іван                 87  ОДС      2:29.26            664
          33.71  1:12.28  1:50.61  2:29.26 
   21. Вирясов Дмитро                 87  КРМ      2:30.21            652
          34.56  1:12.50  1:51.22  2:30.21 
   22. Сивинюк Антон                  87  КРР      2:30.51            648
          32.82  1:10.71  1:50.58  2:30.51 
   23. Колоша Олександр               87  К.О      2:32.74            620
          35.62  1:14.63  1:53.10  2:32.74 
   24. Прохоренко Денис               88  ЗПР      2:33.39            612
          34.60  1:14.05  1:54.28  2:33.39 
   25. Канищев Олексій                89  КРМ      2:34.28            602
          35.33  1:14.28  1:55.04  2:34.28 
   26. Чиликин Михайло                89  МИК      2:34.68            597
          34.24  1:13.66  1:55.03  2:34.68 
   27. Найдьон Олександр              89  ДНЦ      2:34.96            594
          33.43  1:12.88  1:54.20  2:34.96 
   28. Кухарський Сергій              88  ДОН      2:34.98            593
          34.65  1:12.98  1:53.61  2:34.98 
   29. Андрух Михайло                 87  МИК      2:35.96            582
          33.87  1:13.13  1:54.36  2:35.96 
   30. Рудюк Олександр                90  ІФР      2:36.94            572
          35.89  1:15.44  1:55.78  2:36.94 
   31. Клинчук Сергій                 91  ХРК      2:43.37            507
          36.83  1:18.37  2:01.16  2:43.37 
    Дк Шустов Андрій                  87  К.О
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 



TOP
Чол. 50m Бат                                                           FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   23.38  Бреус Сергій      
Юнацький рекорд України          24.85  Адвена Сергій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Сердінов Андрій                82  ДПР        24.59     24.25  915
    2. Бреус Сергій                   83  К.О        24.89     24.27  912
    3. Гайдар Костянтин               86  ДПР        25.12     24.96  839
    4. Чуєв Ілля                      84  ЗПР        25.14     25.07  828
    5. Данченко Андрій                87  ХРК        25.19     25.13  822
    6. Адвена Сергій                  84  КИЇ        25.47     25.17  818
    7. Коваленко Сергій               85  ДОН        25.48     25.31  805
    8. Федотовський Кирил             85  ЗПР        25.46     25.52  790

B-Фінал
    9. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        25.81     25.74  765
   10. Варнавський Владислав          88  ХРК        25.97     25.91  750
   11. Фурман Олексій                 88  ДНЦ        26.42     26.27  720
   12. Голубков Максим                88  ХРК        26.26     26.34  720
   13. Мазаєв Олександр               89  ДНЦ        26.73     26.52  699
   14. Баришок Віталій                91  ЛУГ        26.35     26.54  713
   15. Руденко Ілля                   88  ДПР        26.71     26.60  693
   16. Решетник Дмитро                88  ХРК        26.69     26.73  686
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Пронь Артем                    86  ХРК        25.56            781
   18. Вашкевич Андрій                83  БЛР        25.58            779
   19. Кокоша Максим                  83  КИЇ        25.74            765
   20. Рижий Євген                    87  ДОН        25.80            760
   21. Юрченко Сергій                 87  К.О        25.86            754
   22. Бєлов Сергій                   87  ЗПР        25.91            750
   23. Шеремет Дмитро                 70  ДПР        26.03            740
   24. Кушнарьов Максим               87  ХРК        26.21            724
   25. Якубович Павло                 86  БЛР        26.27            720
   26. Іванов Артем                   81  КРМ        26.44            706
   27. Кучко Денис                    85  БЛР        26.53            699
   28. Гаврилкін Михайло              87  МОЛ        26.69            686
   29. Юрчак Андрій                   88  ТРН        26.74            682
   30. Присяжнюк Юрій                 88  ХМЛ        26.82            676
   31. Мищенко Аркадій                88  ДПР        26.83            675
   32. Сачук Антон                    85  РВН        26.87            672
   33. Кисельов Сергій                89  ЗПР        26.91            669
   34. Дашков Костянтин               85  МИК        26.94            667
   35. Лесів Роман                    88  ІФР        26.96            666
   36. Костецький Євген               89  КРМ        27.00            663
       Каліщук Олександр              87  ВЛН        27.00            663
   38. Вирясов Дмитро                 87  КРМ        27.04            660
   39. Хлопенко Артем                 89  КРР        27.06            658
   40. Руссо Кирил                    84  ДПР        27.07            658
   41. Горбун Роман                   88  КИЇ        27.08            657
   42. Сергеєв Павло                  89  РВН        27.18            650
   43. Полянський Андрій              87  ХРК        27.26            644
   44. Щьолкін Віталій                87  ПЛТ        27.35            638
   45. Главатий Ярослав               88  МИК        27.37            636
   46. Цуркан Віталій                 88  МЛД        27.48            629
   47. Черниш Павло                   90  ЛУГ        27.51            627
   48. Решетніков Пилип               90  КР1        27.52            626
   49. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ        27.56            623
   50. Забалотний Дорин               86  МОЛ        27.73            612
   51. Розка Максим                   87  ПЛТ        27.75            610
   52. Григор`єв Олексій              89  ХРК        27.76            610
   53. Повар Павло                    89  МИК        27.82            606
   54. Адногулов Олександр            87  МЛД        27.85            604
   55. Моісеєнко Дмитро               89  ДОН        27.86            603
   56. Єрмачков Роман                 88  ХРК        27.91            600
   57. Никифоров Антон                88  БЛР        27.92            599
   58. Падалкін Олександр             90  ЛУГ        27.95            597
   59. Озерянський Руслан             88  КИЇ        28.04            592
   60. Кедрін Андрій                  88  КРР        28.05            591
   61. Царевич Назар                  88  ІФР        28.09            589
   62. Скорняков Павло                88  ВЛН        28.20            582
   63. Соловиченко Микола             91  ХРК        28.23            580
   64. Созонтов Олексій               88  ЧРН        28.44            567
   65. Данич Олексій                  90  МИК        28.46            566
   66. Кузнєцов Олег                  92  ХРК        28.61            557
   67. Твердушко Тарас                90  ІФР        28.67            554
   68. Паніхін Кирил                  86  ДОН        28.76            548
   69. Улітін Григорій                91  ХРК        28.96            537
   70. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК        29.20            524
   71. Пирогов Дмитро                 90  КРМ        29.21            523
   72. Бойко Олександр                88  КРР        29.22            523
   73. Кузьмин Дмитро                 86  ПЛТ        29.97            485
   74. Михайлов Данило                92  ХРК        31.44            420
   75. Заболотний Роман               90  ТРН        31.90            402



TOP
Чол. 100m Бат                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   51.36  Сердінов Андрій       
Юнацький рекорд України          54.66  Адвена Сергій   86
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Сердінов Андрій                82  ДПР        53.38     53.00  930
          24.80    53.00 
    2. Адвена Сергій                  84  КИЇ        54.50     53.75  891
          25.44    53.75 
    3. Кокоша Максим                  83  КИЇ        55.09     53.85  886
          25.39    53.85 
    4. Бреус Сергій                   83  К.О        54.64     54.21  869
          25.22    54.21 
    5. Пронь Артем                    86  ХРК        54.50     54.61  855
          25.92    54.61 
    6. Гайдар Костянтин               86  ДПР        54.72     54.63  849
          25.59    54.63 
    7. Чуєв Ілля                      84  ЗПР        55.01     54.77  843
          25.84    54.77 
    8. Данченко Андрій                87  ХРК        55.07     54.93  835
          25.79    54.93 

B-Фінал
    9. Горбун Роман                   88  КИЇ        56.31     55.62  805
          26.40    55.62 
   10. Дубров Денис                   89  ДПР        56.68     56.24  778
          26.68    56.24 
   11. Варнавський Владислав          88  ХРК        57.46     56.46  769
          26.51    56.46 
   12. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        57.16     57.00  747
          26.49    57.00 
   13. Голубков Максим                88  ХРК        57.42     57.12  743
          26.49    57.12 
   14. Фурман Олексій                 88  ДНЦ        57.08     57.15  744
          26.81    57.15 
   15. Мазаєв Олександр               89  ДНЦ        58.91     57.99  710
          26.96    57.99 
   16. Баришок Віталій                91  ЛУГ        58.87     59.30  678
          27.51    59.30 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Рижий Євген                    87  ДОН        55.30            819
          26.04    55.30 
   18. Коваленко Сергій               85  ДОН        55.33            817
          25.80    55.33 
   19. Федотовський Кирил             85  ЗПР        56.79            756
          26.36    56.79 
   20. Сачук Антон                    85  РВН        57.57            726
          27.10    57.57 
   21. Кучко Денис                    85  БЛР        58.27            700
          26.74    58.27 
   22. Полянський Андрій              87  ХРК        58.37            696
          27.45    58.37 
   23. Дашков Костянтин               85  МИК        58.56            689
          27.22    58.56 
   24. Гаврилкін Михайло              87  МОЛ        58.66            686
          27.13    58.66 
   25. Решетніков Пилип               90  КР1        59.40            660
          27.91    59.40 
   26. Сергеєв Павло                  89  РВН        59.63            653
          28.02    59.63 
   27. Костецький Євген               89  КРМ        59.74            649
          28.37    59.74 
   28. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ        59.78            648
          27.45    59.78 
   29. Черкасов Роман                 87  ЛУГ        59.82            647
          28.03    59.82 
   30. Гончарук Микола                82  РВН      1:00.04            640
          28.30  1:00.04 
   31. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      1:00.08            638
          27.98  1:00.08 
   32. Хлопенко Артем                 89  КРР      1:00.30            631
          27.51  1:00.30 
   33. Черниш Павло                   90  ЛУГ      1:00.85            614
          27.66  1:00.85 
   34. Меринов Олександр              89  ДПР      1:01.29            601
          28.67  1:01.29 
   35. Руссо Кирил                    84  ДПР      1:01.41            598
          28.39  1:01.41 
   36. Пирогов Дмитро                 90  КРМ      1:01.73            588
          29.34  1:01.73 
   37. Розка Максим                   87  ПЛТ      1:02.23            574
          28.41  1:02.23 
   38. Присяжнюк Юрій                 88  ХМЛ      1:02.63            563
          28.26  1:02.63 
   39. Моісеєнко Дмитро               89  ДОН      1:02.80            559
          28.51  1:02.80 
   40. Скорняков Павло                88  ВЛН      1:03.17            549
          28.47  1:03.17 
   41. Цуркан Віталій                 88  МЛД      1:03.57            539
          27.80  1:03.57 
   42. Царевич Назар                  88  ІФР      1:03.68            536
          29.68  1:03.68 
   43. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      1:03.88            531
          29.26  1:03.88 
   44. Орлов Сергій                   91  ДПР      1:03.92            530
          28.79  1:03.92 
   45. Адногулов Олександр            87  МЛД      1:05.64            489
          29.22  1:05.64 
   46. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК      1:06.99            460
          30.74  1:06.99 
   47. Михайлов Данило                92  ХРК      1:08.82            425
          32.06  1:08.82 
   48. Кузьмин Дмитро                 86  ПЛТ      1:08.97            422
          30.85  1:08.97 
   49. Ренкас Дмитро                  89  ТРН      1:11.66            376
          31.22  1:11.66 



TOP
Чол. 200m Бат                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:55.42  Силантьєв Денис       
Юнацький рекорд України        2:01.65  Адвена Сергій   84
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Адвена Сергій                  84  КИЇ      2:02.70   1:58.76  911
          27.44    57.65  1:27.97  1:58.76 
    2. Силантьєв Денис                76  ЗПР      2:03.38   1:59.42  896
          26.41    56.94  1:28.05  1:59.42 
    3. Чуєв Ілля                      84  ЗПР      2:07.18   2:00.21  879
          26.65    57.21  1:28.17  2:00.21 
    4. Горбун Роман                   88  КИЇ      2:03.44   2:01.26  856
          27.48    57.93  1:29.36  2:01.26 
    5. Кокоша Максим                  83  КИЇ      2:02.14   2:01.85  844
          27.65    58.27  1:29.30  2:01.85 
    6. Голубков Максим                88  ХРК      2:07.70   2:06.48  754
          27.70    59.10  1:32.18  2:06.48 
    7. Кучко Денис                    85  БЛР      2:11.24   2:10.06  694
          28.16  1:00.77  1:34.68  2:10.06 
    8. Іванець Олександр              87  ЗПР      2:10.98   2:10.89  681
          28.81  1:02.41  1:36.54  2:10.89 

B-Фінал
    9. Мазаєв Олександр               89  ДНЦ      2:12.19   2:11.18  676
          29.47  1:02.07  1:35.50  2:11.18 
   10. Фурман Олексій                 88  ДНЦ      2:11.43   2:11.78  672
          28.24  1:01.11  1:35.26  2:11.78 
   11. Фастенко Вадим                 89  ДПР      2:20.81   2:13.66  639
          28.36  1:01.60  1:36.61  2:13.66 
   12. Пирогов Дмитро                 90  КРМ      2:17.70   2:16.32  603
          32.20  1:05.89  1:41.16  2:16.32 
   13. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      2:16.01   2:16.83  607
          30.16  1:03.78  1:40.37  2:16.83 
   14. Сергеєв Павло                  89  РВН      2:17.83   2:17.66  585
          31.08  1:06.08  1:42.10  2:17.66 
   15. Поломкин Антон                 89  ДПР      2:19.70   2:18.67  572
          30.93  1:05.70  1:41.95  2:18.67 
   16. Моісеєнко Дмитро               89  ДОН      2:21.44   2:21.91  539
          31.96  1:08.33  1:44.67  2:21.91 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Гайдар Костянтин               86  ДПР      2:02.39            833
          26.98    57.22  1:29.82  2:02.39 
   18. Федотовський Кирил             85  ЗПР      2:11.63            669
          27.64  1:00.52  1:35.36  2:11.63 
   19. Сачук Антон                    85  РВН      2:12.19            661
          28.88  1:01.57  1:36.51  2:12.19 
   20. Гончарук Микола                82  РВН      2:14.15            632
          29.56  1:03.62  1:38.77  2:14.15 
   21. Дашков Костянтин               85  МИК      2:16.18            604
          28.50  1:02.36  1:38.35  2:16.18 
   22. Крюченко Артур                 87  К.О      2:21.91            534
          29.27  1:03.73  1:41.36  2:21.91 
   23. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      2:31.43            440
          30.47  1:06.90  1:46.29  2:31.43 



TOP
Чол. 200m К.п.                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 2:01.67  Ярощук Вадим       
Юнацький рекорд України        2:07.59  Павлов Валерій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Сергеєв Сергій                 70  ДПР      2:07.14   2:03.46  890
          26.53    58.43  1:33.16  2:03.46 
    2. Михайленко Денис               88  ДПР      2:07.58   2:06.09  835
          27.03    59.26  1:36.14  2:06.09 
    3. Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:07.82   2:06.60  825
          27.41    58.66  1:36.51  2:06.60 
    4. Жайворонок Ігор                87  ДПР      2:09.58   2:07.49  808
          27.37    59.50  1:36.83  2:07.49 
    5. Дубров Денис                   89  ДПР      2:10.01   2:08.18  795
          27.31  1:00.53  1:38.79  2:08.18 
    6. Волошин Андрій                 87  РВН      2:08.98   2:08.27  793
          27.92  1:01.59  1:38.26  2:08.27 
    7. Фастенко Вадим                 89  ДПР      2:10.85   2:10.31  757
          26.81  1:00.45  1:38.89  2:10.31 
    8. Перепелиця Іван                89  ДПР      2:12.47   2:11.82  731
          28.14  1:03.30  1:39.67  2:11.82 

B-Фінал
    9. Науменко Михайло               88  ЗПР      2:15.96   2:13.84  698
          28.72  1:03.01  1:42.36  2:13.84 
   10. Мельник Дмитро                 88  КИЇ      2:15.38   2:14.23  692
          28.85  1:04.19  1:43.06  2:14.23 
   11. Рухайло Олег                   88  КРР      2:14.70   2:14.28  692
          28.54  1:04.21  1:43.11  2:14.28 
   12. Філатьєв Леонід                89  КІР      2:14.24   2:15.24  692
          28.89  1:04.77  1:42.78  2:15.24 
   13. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      2:15.19   2:15.41  678
          28.13  1:02.81  1:42.99  2:15.41 
   14. Черенов Ілля                   88  БЛР      2:15.67   2:15.97  671
          28.71  1:04.71  1:44.30  2:15.97 
   15. Меринов Олександр              89  ДПР      2:18.00   2:17.01  651
          28.85  1:04.61  1:44.77  2:17.01 
   16. Гончаров Антон                 90  КР1      2:20.10   2:18.58  629
          29.86  1:06.15  1:47.04  2:18.58 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Захаров Андрій                 75  МОЛ      2:07.78            803
          27.13  1:01.31  1:37.05  2:07.78 
   18. Черкасов Роман                 87  ЛУГ      2:13.20            709
          27.94  1:02.59  1:41.14  2:13.20 
   19. Шатов Владислав                87  ПЛТ      2:13.81            699
          29.06  1:04.35  1:43.50  2:13.81 
   20. Столбовий Денис                87  ЗПР      2:14.31            691
          27.26  1:02.12  1:42.30  2:14.31 
   21. Іванець Олександр              87  ЗПР      2:14.74            685
          28.09  1:02.55  1:42.34  2:14.74 
   22. Паніхін Кирил                  86  ДОН      2:18.66            628
          29.89  1:05.06  1:44.27  2:18.66 
   23. Власов Віталій                 86  ОДС      2:19.64            615
          28.84  1:04.61  1:46.44  2:19.64 
   24. Мохов Микита                   88  ЕНГ      2:20.45            604
          28.02  1:04.87  1:46.20  2:20.45 
   25. Бондарець Іван                 87  ОДС      2:20.91            599
          29.76  1:06.39  1:46.80  2:20.91 
   26. Орлов Сергій                   91  ДПР      2:21.57            590
          28.95  1:05.36  1:47.83  2:21.57 
   27. Шматько Олександр              91  МОЛ      2:21.72            588
          29.76  1:05.21  1:47.12  2:21.72 
   28. Язвенко Олександр              84  КРР      2:25.08            548
          29.07  1:06.74  1:49.38  2:25.08 
   29. Тюветський Денис               90  МИК      2:26.03            538
          30.04  1:09.29  1:51.11  2:26.03 
   30. Хорошавін Денис                92  ХРК      2:31.44            482
          30.88  1:10.25  1:56.99  2:31.44 



TOP
Чол. 400m К.п.                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 4:18.33  Назаренко Дмитро     
Юнацький рекорд України        4:29.96  Єфименко Олексій
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Назаренко Дмитро               80  РВН      4:29.18   4:21.81  894
          29.59  1:02.18  1:34.53  2:06.02  2:42.13  3:18.90  3:50.74  4:21.81 
    2. Лепський Вадим                 85  КИЇ      4:33.21   4:27.01  842
          29.82  1:02.46  1:35.75  2:08.32  2:46.23  3:25.04  3:56.41  4:27.01 
    3. Жайворонок Ігор                87  ДПР      4:38.40   4:33.47  784
          29.10  1:03.11  1:38.22  2:12.33  2:51.50  3:30.81  4:02.85  4:33.47 
    4. Михайленко Денис               88  ДПР      4:41.06   4:36.75  757
          28.88  1:03.15  1:40.27  2:15.57  2:55.13  3:35.30  4:07.12  4:36.75 
    5. Дубров Денис                   89  ДПР      4:42.48   4:37.15  753
          28.07  1:00.91  1:35.89  2:11.08  2:52.03  3:33.28  4:05.35  4:37.15 
    6. Філатьєв Леонід                89  КІР      4:43.19   4:40.46  727
          29.52  1:03.54  1:41.26  2:17.34  2:55.59  3:34.35  4:08.22  4:40.46 
    7. Науменко Михайло               88  ЗПР      4:43.46   4:42.19  714
          29.28  1:03.07  1:40.08  2:15.83  2:55.93  3:35.68  4:09.64  4:42.19 
    8. Рухайло Олег                   88  КРР      4:46.14   4:48.03  685
          29.50  1:04.55  1:43.11  2:20.78  3:01.44  3:42.49  4:14.68  4:48.03 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Фастенко Вадим                 89  ДПР      4:46.26            684
          30.00  1:04.96  1:41.92  2:17.97  2:58.76  3:39.97  4:13.96  4:46.26 
   10. Мельник Дмитро                 88  КИЇ      4:46.76            680
          29.83  1:04.30  1:42.13  2:19.83  2:59.65  3:40.40  4:14.25  4:46.76 
   11. Іванець Олександр              87  ЗПР      4:48.15            670
          28.94  1:02.19  1:39.86  2:17.48  2:58.57  3:41.02  4:15.18  4:48.15 
   12. Шатов Владислав                87  ПЛТ      4:52.66            640
          30.59  1:05.30  1:43.87  2:20.64  3:03.89  3:46.39  4:20.23  4:52.66 
   13. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      4:57.02            612
          29.82  1:04.33  1:42.34  2:19.42  3:03.44  3:48.43  4:23.82  4:57.02 
   14. Черенов Ілля                   88  БЛР      4:58.98            600
          30.21  1:06.11  1:45.91  2:25.04  3:08.93  3:52.48  4:26.82  4:58.98 
   15. Меринов Олександр              89  ДПР      5:00.77            589
          29.75  1:06.27  1:45.39  2:24.19  3:07.14  3:50.45  4:26.15  5:00.77 
   16. Орлов Сергій                   91  ДПР      5:02.59            579
          30.84  1:06.91  1:46.46  2:26.03  3:09.30  3:53.26  4:28.89  5:02.59 
   17. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      5:07.77            550
          30.04  1:05.94  1:47.03  2:26.67  3:11.18  3:55.48  4:32.64  5:07.77 
   18. Мохов Микита                   88  ЕНГ      5:09.58            541
          28.61  1:04.19  1:46.47  2:27.83  3:11.41  3:56.58  4:34.35  5:09.58 
   19. Тюветський Денис               90  МИК      5:15.90            509
          31.76  1:10.29  1:53.69  2:34.41  3:17.85  4:01.40  4:40.04  5:15.90 



TOP
Чол. 4 x 100m Естафета вільним стилем                                  FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 3:18.95  Збірна команда України     
Юнацький рекорд України        3:32.61  Збірна команда України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код              Очк.

    1. Білорусь                           БЛР      3:30.51  795
          25.62    53.15  1:18.37  1:46.40  2:11.08  2:38.36  3:03.65  3:30.51 



       М. Київ                            КИЇ
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       М. Київ                            КИЇ
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       Харківська                         ХРК      3:25.71 1201
          24.75    51.60  1:15.58  1:42.51  2:07.01  2:33.57  2:58.09  3:25.71 
       Дніпропетровська                   ДПР      3:25.76 1201
          25.06    51.87  1:16.79  1:43.59  2:07.56  2:35.11  2:59.15  3:25.76 
       Київська                           К.О      3:28.08 1161
          24.87    51.13  1:16.25  1:42.81  2:07.59  2:35.41  3:00.16  3:28.08 
       Запорізька                         ЗПР      3:28.51 1154
          25.44    52.42  1:17.38  1:44.71  2:10.01  2:37.11  3:01.75  3:28.51 
       Одеська                            ОДС      3:29.95 1130
          26.57    54.78  1:19.75  1:47.57  2:12.31  2:40.22  3:03.94  3:29.95 
       Луганська                          ЛУГ      3:34.89 1054
          24.97    52.40  1:16.28  1:43.42  2:09.71  2:39.87  3:06.77  3:34.89 
       Волинська                          ВЛН      3:47.28  891
          27.20    56.50  1:23.36  1:53.06  2:19.85  2:49.62  3:18.12  3:47.28 
       Миколаївська                       МИК      3:49.85  611
          26.71    58.16  1:25.28  1:55.26  2:22.08  2:52.03  3:19.73  3:49.85 
       Донецька2                          ДНЦ      3:53.36  823
          28.42    57.90  1:25.74  1:55.89  2:24.02  2:54.06  3:21.48  3:53.36 
TOP
Чол. 4 x 200m Естафета вільним стилем                                  FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 7:21.42  Збірна команда України     
Юнацький рекорд України        7:50.86  Збірна команда України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код              Очк.

    1. Івано-Франківська                  ІФР      8:27.18  615
          28.94  1:00.47  1:32.88  2:04.75  2:33.15  3:06.31  3:41.26  4:16.74 
        4:44.93  5:16.29  5:48.43  6:20.70  6:49.23  7:21.52  7:54.51  8:27.18 
    2. Ар Крим                            КРМ      8:34.24  590
          28.11  1:00.31  1:33.50  2:05.19  2:34.58  3:07.34  3:40.25  4:12.28 
        4:41.90  5:15.33  5:49.29  6:21.67  6:51.77  7:26.04  8:01.02  8:34.24 



       Дніпропетровська                   ДПР
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       Рівненська                         РВН
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       М. Київ                            КИЇ
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       Харківська                         ХРК      7:34.91 1160
          26.36    53.70  1:22.36  1:51.87  2:18.24  2:46.61  3:16.60  3:45.74 
        4:13.04  4:42.77  5:12.72  5:41.76  6:07.20  6:36.44  7:06.70  7:34.91 
       М. Київ                            КИЇ      7:45.61 1082
          27.25    56.22  1:25.73  1:55.48  2:21.21  2:50.48  3:21.18  3:50.81 
        4:16.84  4:46.09  5:16.87  5:47.57  6:13.67  6:43.31  7:15.18  7:45.61 
       Рівненська                         РВН      7:59.33  729
          27.43    56.75  1:27.39  1:57.87  2:25.57  2:55.63  3:27.16  3:57.80 
        4:25.27  4:55.18  5:26.32  5:57.42  6:24.57  6:54.96  7:26.62  7:59.33 
       Київська                           К.О      8:07.84  941
          28.00    58.96  1:30.20  2:01.12  2:27.61  2:57.06  3:29.21  4:02.88 
        4:29.38  4:59.88  5:32.55  6:05.20  6:32.42  7:02.86  7:35.74  8:07.84 
       Одеська                            ОДС      8:09.54  931
          28.04    58.34  1:28.91  2:00.11  2:27.52  2:57.46  3:28.97  4:00.09 
        4:27.76  5:00.02  5:33.85  6:04.76  6:32.50  7:04.34  7:37.38  8:09.54 
       Волинська                          ВЛН      9:06.85  668
          29.74  1:03.83  1:40.30  2:16.76  2:47.93  3:22.91  3:58.98  4:34.12 
        5:03.61  5:37.10  6:13.26  6:47.86  7:19.71  7:55.62  8:32.81  9:06.85 
TOP
Чол. 4 x 100m Комбінована естафета                                     FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 3:36.87  Збірна команда України     
Юнацький рекорд України        3:53.63  Збірна команда України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код              Очк.

    1. Ар Крим                            КРМ      3:53.99  780
          28.81    57.50  1:28.94  2:06.31  2:31.81  3:01.16  3:26.32  3:53.99 
    2. Білорусь                           БЛР      3:57.62  744
          28.26    58.92  1:29.71  2:07.59  2:33.54  3:05.19  3:29.92  3:57.62 



       Донецька2                          ДНЦ      3:43.75 1265
          27.55    56.57  1:25.59  1:59.82  2:24.16  2:53.36  3:17.73  3:43.75 
       Київська                           К.О      3:43.75 1265
          27.55    56.57  1:25.59  1:59.82  2:24.16  2:53.36  3:17.73  3:43.75 
       Волинська                          ВЛН      3:43.83 1263
          28.50    57.66  1:27.52  2:00.84  2:25.31  2:52.97  3:17.21  3:43.83 
       Дніпропетровська                   ДПР      3:43.83 1263
          28.50    57.66  1:27.52  2:00.84  2:25.31  2:52.97  3:17.21  3:43.83 
       М. Київ                            КИЇ      3:44.19  886
          28.71    57.77  1:26.14  1:58.65  2:24.19  2:53.14  3:17.14  3:44.19 
       Одеська                            ОДС      3:50.17 1162
          28.61    57.87  1:29.89  2:04.87  2:30.26  2:59.14  3:23.50  3:50.17 
       Харківська                         ХРК      3:50.17 1162
          28.61    57.87  1:29.89  2:04.87  2:30.26  2:59.14  3:23.50  3:50.17 
       Донецька                           ДОН      3:51.03 1149
          29.13    59.62  1:28.89  2:03.75  2:28.98  2:58.33  3:23.27  3:51.03 
       Миколаївська                       МИК      3:51.03  810
          29.13    59.62  1:28.89  2:03.75  2:28.98  2:58.33  3:23.27  3:51.03 
       Луганська                          ЛУГ      3:51.54 1141
          28.80    58.97  1:28.64  2:02.37  2:29.07  3:00.98  3:24.78  3:51.54 
       Тернопільська                      ТРН      3:51.54  805
          28.80    58.97  1:28.64  2:02.37  2:29.07  3:00.98  3:24.78  3:51.54 
       Запорізька                         ЗПР      3:53.99 1106
          28.81    57.50  1:28.94  2:06.31  2:31.81  3:01.16  3:26.32  3:53.99 
TOP
Жінки 50m В/с                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   25.31  Мукомол Ольга      
Юнацький рекорд України          26.53  Степанюк Дар'я
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Серікова Оксана                85  ДОН        26.15     26.13  835
    2. Степанюк Дарина                90  ХРК        26.92     26.75  779
    3. Яценко Марія                   89  КИЇ        27.27     27.14  746
    4. Данилюк Ольга                  90  КИЇ        27.58     27.15  745
    5. Дудка Марія                    90  КИЇ        27.72     27.31  732
    6. Савченко Катерина              87  ДОН        27.39     27.37  727
    7. Рагушенко Катерина             90  ЗПР        27.73     27.38  726
    8. Дікіджі Катерина               91  РВН        27.79     27.44  721

B-Фінал
    9. Ібраєва Діна                   91  К.О        28.87     28.29  658
   10. Щербак Олександра              92  КР1        28.40     28.39  651
   11. Хохлова Ірина                  90  ДНЦ        28.80     28.56  640
   12. Щекотіхіна Дарина              90  К.О        28.22     28.60  663
   13. Соколова Ганна                 92  КР1        28.41     28.63  650
   14. Повстяна Аліна                 90  ЗПР        28.59     28.81  638
   15. Назаренко Анастасія            90  ОДС        28.98     28.95  614
   16. Данилова Лілія                 90  ДПР        28.85     29.02  621
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ        27.90            686
   18. Худякова Наталія               85  КИЇ        28.00            679
   19. Говорун Ірина                  88  ДПР        28.05            675
   20. Максімович Ольга               89  ЗПР        28.09            672
   21. Радкевич Людмила               87  КР1        28.19            665
   23. Рябцева Марія                  84  ДНЦ        28.24            662
   22. Кошак Катерина                 88  КР1        28.24            662
   24. Пікінер Ірина                  90  КР1        28.25            661
   25. Степанова Яна                  88  ДНЦ        28.35            654
   26. Вдовіченко Вероніка            85  МОЛ        28.44            648
   27. Терехова Кристина              85  ОДС        28.47            646
   28. Варкан Христина                88  МЛД        28.50            644
   29. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ        29.06            607
   30. Волгіна Вікторія               90  К.О        29.12            604
   31. Краснопольська Олена           87  ДОН        29.22            597
   32. Шпирная Тетяна                 90  КРМ        29.25            596
   33. Альошина Валерія               91  ЛУГ        29.27            594
   34. Іванова Аліна                  90  ПЛТ        29.28            594
   35. Котлярова Ганна                90  ХРК        29.31            592
   36. Утеченко Діана                 90  К.О        29.33            591
   37. Карпенко Катерина              90  К.О        29.34            590
       Шумарова Оксана                86  ОДС        29.34            590
   39. Габелко Вікторія               90  ЗПР        29.35            590
   40. Белих Анастасія                88  МЛД        29.38            588
   41. Алфьорова Аліна                91  ДПР        29.54            578
       Лепська Валерія                91  ПЛТ        29.54            578
   43. Барушок Ілона                  91  ЗПР        29.76            566
   44. Сізова Вероніка                91  ВІН        29.77            565
   45. Дмитрук Анастасія              90  ВЛН        29.79            564
   46. Костенко Оксана                89  К.О        29.87            559
   47. Шкабко Марина                  91  ВЛН        29.91            557
   48. Буряк Ганна                    90  ЛУГ        29.92            556
   49. Примак Вікторія                89  К.О        29.97            554
   50. Морозова Аліна                 90  ДНЦ        29.99            553
   51. Белих Катерина                 90  МЛД        30.11            546
   52. Зарубіна Ольга                 90  ОДС        30.14            544
   53. Курбанова Олександра           84  ОДС        30.25            538
   54. Савенко Катерина               89  К.О        30.27            537
   55. Тютюн Євгенія                  91  КИЇ        30.28            537
   56. Волк Діана                     92  ДПР        30.29            536
   57. Бакай Ганна                    87  К.О        30.47            527
   58. Карплюк Руслана                93  ХРК        30.54            523
   59. Зеленська Ганна                92  ХРК        30.69            516
   60. Шкедова Ольга                  89  ЕНГ        30.72            514
   61. Риженкова Олена                89  К.О        30.79            511
   62. Сафроненко Марина              90  ОРЖ        30.83            509
   63. Левченко Євгенія               90  ТРН        31.26            488
   64. Булгіна Ганна                  89  К.О        31.37            483
   65. Колочкіна Жаклін               90  ХРК        31.54            475
   66. Вавілова Анастасія             88  ЕНГ        31.57            474
   67. Органіщук Анастасія            93  ХРК        31.86            461
   68. Черниш Ганна                   90  К.О        32.15            449
   69. Шевченко Карина                93  ХРК        32.73            425
   70. Бильдіна Яна                   94  ТРН        33.46            398



TOP
Жінки 100m В/с                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   55.67  Мукомол Ольга     
Юнацький рекорд України          57.45  Яценко Мария
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Серікова Оксана                85  ДОН        57.63     57.28  838
          27.73    57.28 
    2. Яценко Марія                   89  КИЇ        58.94     57.52  828
          27.79    57.52 
    3. Бербасова Олена                86  ПЛТ        58.51     58.19  800
          28.08    58.19 
    4. Худякова Наталія               85  КИЇ        58.61     58.27  796
          28.29    58.27 
    5. Данилюк Ольга                  90  КИЇ        58.87     58.35  793
          27.83    58.35 
    6. Степанюк Дарина                90  ХРК        58.27     58.37  796
          28.00    58.37 
    7. Савченко Катерина              87  ДОН        59.40     58.54  785
          27.88    58.54 
    8. Говорун Ірина                  88  ДПР        59.49     59.64  748
          28.64    59.64 

B-Фінал
    9. Дікіджі Катерина               91  РВН        59.56     58.96  769
          28.65    58.96 
   10. Гусак Ольга                    90  ДНЦ      1:01.20     59.44  750
          28.63    59.44 
   11. Дудка Марія                    90  КИЇ        59.97   1:00.02  731
          28.94  1:00.02 
   12. Рагушенко Катерина             90  ЗПР      1:00.50   1:00.24  721
          28.50  1:00.24 
   13. Пікінер Ірина                  90  КР1      1:00.81   1:00.45  713
          29.36  1:00.45 
   14. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      1:01.14   1:00.73  703
          29.31  1:00.73 
   15. Алфьорова Аліна                91  ДПР      1:01.84   1:01.28  685
          29.63  1:01.28 
   16. Соколова Ганна                 92  КР1      1:00.94   1:01.31  696
          29.32  1:01.31 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Клочкова Яна                   82  КИЇ        59.58            745
          28.78    59.58 
   18. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ        59.68            741
          28.82    59.68 
   19. Степанова Яна                  88  ДНЦ      1:00.46            713
          28.72  1:00.46 
   20. Савонюк Юлія                   87  КР1      1:00.94            696
          29.31  1:00.94 
   21. Радкевич Людмила               87  КР1      1:01.20            687
          29.12  1:01.20 
   22. Клименко Тетяна                88  ДПР      1:01.29            684
          29.99  1:01.29 
   23. Хохлова Ірина                  90  ДНЦ      1:01.89            665
          29.47  1:01.89 
   24. Щербак Олександра              92  КР1      1:01.96            662
          29.23  1:01.96 
   25. Кошак Катерина                 88  КР1      1:02.15            656
          30.11  1:02.15 
   26. Рябцева Марія                  84  ДНЦ      1:02.34            650
          30.43  1:02.34 
   27. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ      1:02.55            644
          28.93  1:02.55 
   28. Терехова Кристина              85  ОДС      1:02.57            643
          29.69  1:02.57 
   29. Габелко Вікторія               90  ЗПР      1:02.61            642
          30.16  1:02.61 
   30. Данилова Лілія                 90  ДПР      1:02.66            640
          29.26  1:02.66 
   31. Максімович Ольга               89  ЗПР      1:02.72            639
          29.42  1:02.72 
   32. Морозова Аліна                 90  ДНЦ      1:02.80            636
          30.11  1:02.80 
   33. Руденко Юлія                   90  ПЛТ      1:02.81            636
          30.25  1:02.81 
   34. Котлярова Ганна                90  ХРК      1:02.82            636
          30.22  1:02.82 
   35. Борткевич Юлія                 87  БЛР      1:02.84            635
          30.26  1:02.84 
   36. Іванова Аліна                  90  ПЛТ      1:03.07            628
          30.21  1:03.07 
   37. Назаренко Анастасія            90  ОДС      1:03.31            621
          30.82  1:03.31 
   38. Курбанова Олександра           84  ОДС      1:03.33            620
          31.05  1:03.33 
   39. Тіщенко Аліна                  90  ДНЦ      1:03.38            619
          30.93  1:03.38 
   40. Щекотіхіна Дарина              90  К.О      1:03.39            619
          30.65  1:03.39 
   41. Волгіна Вікторія               90  К.О      1:03.44            617
          30.92  1:03.44 
   42. Краснопольська Олена           87  ДОН      1:03.54            614
          30.95  1:03.54 
   43. Барушок Ілона                  91  ЗПР      1:03.55            614
          30.59  1:03.55 
   44. Волк Діана                     92  ДПР      1:03.56            614
          31.22  1:03.56 
       Ібраєва Діна                   91  К.О      1:03.56            614
          30.30  1:03.56 
   46. Лепська Валерія                91  ПЛТ      1:03.58            613
          30.52  1:03.58 
   47. Шпирная Тетяна                 90  КРМ      1:03.91            604
          31.32  1:03.91 
   48. Петрова Вікторія               89  ЗПР      1:03.94            603
          30.37  1:03.94 
   49. Варкан Христина                88  МЛД      1:03.95            602
          30.67  1:03.95 
   50. Селіщева Тетяна                91  ХРК      1:04.10            598
          30.97  1:04.10 
   51. Костенко Оксана                89  К.О      1:04.45            589
          30.23  1:04.45 
   52. Карпенко Катерина              90  К.О      1:04.66            583
          29.94  1:04.66 
   53. Примак Вікторія                89  К.О      1:04.79            579
          30.84  1:04.79 
   54. Бакай Ганна                    87  К.О      1:04.85            578
          31.03  1:04.85 
   55. Зарубіна Ольга                 90  ОДС      1:04.94            575
          31.57  1:04.94 
   56. Зеленська Ганна                92  ХРК      1:05.14            570
          31.71  1:05.14 
   57. Белих Анастасія                88  МЛД      1:05.33            565
          31.20  1:05.33 
   58. Хощенко Оксана                 92  ПЛТ      1:05.45            562
          31.32  1:05.45 
   59. Рудь Ілона                     91  ДПР      1:05.46            562
          31.35  1:05.46 
   60. Шкедова Ольга                  89  ЕНГ      1:05.47            561
          31.76  1:05.47 
   61. Кошляр Дарина                  92  ХРК      1:05.82            553
          31.52  1:05.82 
   62. Тютюн Євгенія                  91  КИЇ      1:05.86            552
          31.06  1:05.86 
   63. Дмитрук Анастасія              90  ВЛН      1:05.91            550
          30.79  1:05.91 
   64. Булгіна Ганна                  89  К.О      1:06.83            528
          32.56  1:06.83 
   65. Савенко Катерина               89  К.О      1:06.85            527
          31.10  1:06.85 
   66. Карплюк Руслана                93  ХРК      1:06.91            526
          31.76  1:06.91 
   67. Сафроненко Марина              90  ОРЖ      1:07.63            509
          32.37  1:07.63 
   68. Риженкова Олена                89  К.О      1:08.37            493
          31.91  1:08.37 
   69. Колочкіна Жаклін               90  ХРК      1:08.55            489
          32.44  1:08.55 
   70. Вавілова Анастасія             88  ЕНГ      1:08.89            482
          33.09  1:08.89 
   71. Органіщук Анастасія            93  ХРК      1:09.17            476
          33.23  1:09.17 
   72. Шевченко Карина                93  ХРК      1:11.93            423
          34.65  1:11.93 
   73. Бильдіна Яна                   94  ТРН      1:17.06            344
          36.67  1:17.06 
    Дк Белих Катерина                 90  МЛД      1:04.39
          30.51  1:04.39 



TOP
Жінки 200m В/с                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:59.03  Клочкова Яна    82  UKR  Украина
Юнацький рекорд України        2:00.67  Ольга Кириченко
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      2:07.73   2:03.09  866
          29.08    59.98  1:32.03  2:03.09 
    2. Яценко Марія                   89  КИЇ      2:07.75   2:05.79  811
          28.78    59.94  1:32.43  2:05.79 
    3. Худякова Наталія               85  КИЇ      2:07.33   2:07.58  782
          28.71    59.74  1:33.17  2:07.58 
    4. Гусак Ольга                    90  ДНЦ      2:11.20   2:07.96  771
          29.23  1:01.42  1:35.35  2:07.96 
    5. Борткевич Юлія                 87  БЛР      2:11.14   2:08.54  760
          30.42  1:02.77  1:36.27  2:08.54 
    6. Данилюк Ольга                  90  КИЇ      2:12.00   2:09.00  752
          28.89  1:01.57  1:35.73  2:09.00 
    7. Клименко Тетяна                88  ДПР      2:11.89   2:09.30  747
          29.79  1:02.04  1:35.32  2:09.30 
    8. Савченко Катерина              87  ДОН      2:11.79   2:13.22  705
          29.71  1:02.45  1:38.02  2:13.22 

B-Фінал
    9. Алфьорова Аліна                91  ДПР      2:12.33   2:09.90  737
          30.56  1:02.62  1:36.35  2:09.90 
   10. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      2:16.42   2:12.45  695
          30.66  1:04.38  1:38.53  2:12.45 
   11. Соколова Ганна                 92  КР1      2:14.98   2:12.85  689
          30.76  1:04.18  1:38.85  2:12.85 
   12. Бескровна Аліна                91  ДНЦ      2:14.87   2:12.94  687
          31.46  1:05.31  1:39.60  2:12.94 
   13. Руденко Юлія                   90  ПЛТ      2:12.65   2:13.01  692
          30.64  1:03.27  1:38.49  2:13.01 
   14. Пікінер Ірина                  90  КР1      2:14.77   2:13.07  685
          30.83  1:04.00  1:39.87  2:13.07 
   15. Хохлова Ірина                  90  ДНЦ      2:14.46   2:14.33  666
          31.17  1:05.04  1:39.64  2:14.33 
   16. Данилова Лілія                 90  ДПР      2:16.75   2:15.63  647
          31.13  1:05.45  1:40.96  2:15.63 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Бербасова Олена                86  ПЛТ      2:13.05            685
          30.60  1:03.53  1:38.97  2:13.05 
   18. Расторопова Світлана           86  ДОН      2:13.11            684
          30.85  1:03.62  1:38.38  2:13.11 
   19. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      2:13.16            684
          30.55  1:03.91  1:38.61  2:13.16 
   20. Степанова Яна                  88  ДНЦ      2:13.60            677
          30.32  1:03.58  1:38.22  2:13.60 
   21. Харитоненко Ганна              87  РВН      2:13.99            671
          31.01  1:04.60  1:39.95  2:13.99 
   22. Федорова Катерина              89  ДНЦ      2:14.83            659
          31.25  1:05.32  1:39.47  2:14.83 
   23. Говорун Ірина                  88  ДПР      2:16.20            639
          29.77  1:03.74  1:39.82  2:16.20 
   24. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ      2:17.17            626
          30.93  1:05.78  1:41.83  2:17.17 
   25. Краснопольська Олена           87  ДОН      2:17.29            624
          32.41  1:07.57  1:42.42  2:17.29 
   26. Селіщева Тетяна                91  ХРК      2:17.33            623
          31.72  1:05.74  1:42.04  2:17.33 
   27. Морозова Аліна                 90  ДНЦ      2:17.39            623
          30.81  1:05.18  1:41.65  2:17.39 
   28. Габелко Вікторія               90  ЗПР      2:17.40            622
          31.05  1:05.01  1:40.46  2:17.40 
   29. Артеменко Альона               92  ПЛТ      2:18.23            611
          31.56  1:05.88  1:42.23  2:18.23 
   30. Волк Діана                     92  ДПР      2:18.57            607
          32.57  1:07.21  1:43.81  2:18.57 
       Волженцева Анастасія           90  ХРК      2:18.57            607
          31.40  1:05.41  1:42.16  2:18.57 
   32. Тіщенко Аліна                  90  ДНЦ      2:18.76            604
          32.66  1:07.31  1:43.01  2:18.76 
   33. Тютюн Євгенія                  91  КИЇ      2:19.24            598
          32.28  1:07.33  1:44.36  2:19.24 
   34. Хощенко Оксана                 92  ПЛТ      2:19.40            596
          32.60  1:07.53  1:44.17  2:19.40 
   35. Лепська Валерія                91  ПЛТ      2:19.83            590
          31.22  1:06.23  1:43.58  2:19.83 
   36. Карпенко Катерина              90  К.О      2:20.81            578
          31.70  1:06.80  1:44.47  2:20.81 
   37. Волгіна Вікторія               90  К.О      2:21.06            575
          32.65  1:08.58  1:45.18  2:21.06 
   38. Овакімян Катерина              90  ОДС      2:21.34            572
          32.02  1:07.61  1:44.77  2:21.34 
   39. Корольова Яна                  92  ХРК      2:21.67            568
          31.06  1:07.26  1:44.70  2:21.67 
   40. Гнатюк Олена                   91  ВЛН      2:21.72            567
          32.43  1:07.86  1:45.33  2:21.72 
   41. Примак Вікторія                89  К.О      2:21.91            565
          32.00  1:06.44  1:43.31  2:21.91 
   42. Курбанова Олександра           84  ОДС      2:21.99            564
          33.05  1:08.40  1:45.82  2:21.99 
   43. Кошляр Дарина                  92  ХРК      2:22.51            558
          32.44  1:07.76  1:45.91  2:22.51 
   44. Колочкіна Жаклін               90  ХРК      2:23.62            545
          32.17  1:07.51  1:45.20  2:23.62 
   45. Щербакова Катерина             92  ХРК      2:24.68            533
          33.14  1:09.99  1:47.99  2:24.68 
   46. Дмитрук Анастасія              90  ВЛН      2:24.84            531
          31.77  1:08.17  1:47.12  2:24.84 
   47. Шевченко Катерина              90  ЛУГ      2:25.19            527
          31.31  1:07.46  1:46.43  2:25.19 
   48. Белих Катерина                 90  МЛД      2:25.53            524
          32.62  1:09.38  1:47.24  2:25.53 
   49. Сафроненко Марина              90  ОРЖ      2:27.54            503
          32.72  1:08.68  1:48.38  2:27.54 
   50. Гора Світлана                  88  ІФР      2:27.65            502
          33.93  1:10.93  1:50.08  2:27.65 
   51. Коханова Євгенія               91  ОДС      2:29.01            488
          34.43  1:12.49  1:50.62  2:29.01 
   52. Рябцева Марія                  84  ДНЦ      2:30.98            469
          34.19  1:12.74  1:53.56  2:30.98 
   53. Органіщук Анастасія            93  ХРК      2:34.33            439
          33.75  1:11.91  1:54.13  2:34.33 
   54. Шевченко Карина                93  ХРК      2:39.59            397
          35.22  1:16.68  1:58.64  2:39.59 



TOP
Жінки 400m В/с                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 4:07.10  Клочкова Яна 82    
Юнацький рекорд України        4:10.11  Клочкова Яна
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      4:32.21   4:21.09  833
          30.43  1:02.13  1:34.61  2:07.28  2:40.77  3:14.22  3:48.17  4:21.09 
    2. Бербасова Олена                86  ПЛТ      4:36.63   4:24.34  802
          30.09  1:02.33  1:35.16  2:08.26  2:41.64  3:16.01  3:50.30  4:24.34 
    3. Борткевич Юлія                 87  БЛР      4:29.20   4:28.29  768
          30.51  1:03.59  1:37.27  2:11.36  2:45.62  3:20.04  3:54.53  4:28.29 
    4. Расторопова Світлана           86  ДОН      4:34.22   4:30.88  746
          31.17  1:04.33  1:38.43  2:12.87  2:47.20  3:21.83  3:56.63  4:30.88 
    5. Скрипель Ксенія                90  ХРК      4:34.58   4:31.57  740
          31.30  1:04.29  1:38.58  2:12.82  2:47.66  3:22.30  3:57.65  4:31.57 
    6. Руденко Юлія                   90  ПЛТ      4:37.52   4:35.66  708
          31.10  1:04.31  1:38.72  2:13.75  2:50.16  3:26.04  4:01.65  4:35.66 
    7. Бескровна Аліна                91  ДНЦ      4:39.34   4:35.74  707
          31.76  1:06.20  1:41.99  2:17.08  2:52.89  3:27.62  4:02.78  4:35.74 
    8. Гусак Ольга                    90  ДНЦ      4:39.26   4:36.60  700
          30.33  1:04.25  1:39.38  2:15.25  2:50.44  3:26.19  4:01.58  4:36.60 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Федорова Катерина              89  ДНЦ      4:40.83            669
          31.35  1:05.42  1:41.43  2:17.70  2:54.12  3:30.42  4:06.52  4:40.83 
   10. Пікінер Ірина                  90  КР1      4:46.23            632
          32.24  1:06.91  1:43.43  2:20.03  2:56.95  3:33.89  4:10.60  4:46.23 
   11. Снісаренко Юлія                91  КІР      4:46.25            632
          33.48  1:08.38  1:44.98  2:21.04  2:58.10  3:34.51  4:11.20  4:46.25 
   12. Шевченко Катерина              90  ЛУГ      4:48.55            617
          33.14  1:08.72  1:44.77  2:21.83  2:58.80  3:35.73  4:12.83  4:48.55 
   13. Хощенко Оксана                 92  ПЛТ      4:48.95            614
          32.92  1:08.76  1:45.81  2:23.02  3:00.12  3:37.55  4:14.16  4:48.95 
   14. Артеменко Альона               92  ПЛТ      4:49.04            614
          32.92  1:08.40  1:45.29  2:21.86  2:59.87  3:36.73  4:14.81  4:49.04 
   15. Тіщенко Аліна                  90  ДНЦ      4:51.06            601
          33.13  1:08.68  1:45.78  2:22.44  3:00.23  3:37.39  4:14.62  4:51.06 
   16. Краснопольська Олена           87  ДОН      4:51.58            598
          32.14  1:07.50  1:44.09  2:22.12  2:59.62  3:37.88  4:15.44  4:51.58 
   17. Морозова Аліна                 90  ДНЦ      4:52.14            594
          32.33  1:07.39  1:43.56  2:20.63  2:58.63  3:36.92  4:15.06  4:52.14 
   18. Селіщева Тетяна                91  ХРК      4:55.97            572
          33.71  1:10.72  1:48.83  2:26.90  3:04.48  3:41.95  4:19.67  4:55.97 
   19. Овакімян Катерина              90  ОДС      4:57.22            564
          33.14  1:09.05  1:46.72  2:24.57  3:03.38  3:41.74  4:20.46  4:57.22 
   20. Кошляр Дарина                  92  ХРК      4:58.56            557
          32.41  1:08.70  1:47.60  2:26.26  3:05.89  3:44.53  4:22.74  4:58.56 
   21. Щербакова Катерина             92  ХРК      4:58.74            556
          32.79  1:09.88  1:47.92  2:26.89  3:06.24  3:44.55  4:22.73  4:58.74 
   22. Колочкіна Жаклін               90  ХРК      5:00.76            545
          32.48  1:08.13  1:44.55  2:23.14  3:01.58  3:41.91  4:21.50  5:00.76 
   23. Качан Вікторія                 88  КІР      5:03.23            532
          33.69  1:09.75  1:47.81  2:25.94  3:05.09  3:44.50  4:24.80  5:03.23 
   24. Гора Світлана                  88  ІФР      5:09.40            500
          34.39  1:12.44  1:51.62  2:30.56  3:09.55  3:50.16  4:30.85  5:09.40 
   25. Коханова Євгенія               91  ОДС      5:12.20            487
          35.50  1:13.96  1:54.33  2:34.14  3:14.16  3:53.76  4:33.80  5:12.20 
   26. Риженкова Олена                89  К.О      5:19.58            454
          33.66  1:11.68  1:51.37  2:32.81  3:14.15  3:56.46  4:38.68  5:19.58 



TOP
Жінки 800m В/с                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 8:22.66  Клочкова Яна        
Юнацький рекорд України        8:36.73  Береснева Ольга
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код              Очк.

    1. Борткевич Юлія                 87  БЛР      9:05.26  780
          31.06  1:04.28  1:38.59  2:12.54  2:46.99  3:21.18  3:55.60  4:29.85 
        5:04.23  5:38.58  6:13.14  6:47.79  7:22.53  7:56.87  8:31.73  9:05.26 
    2. Самородіна Наталія             83  ЗПР      9:11.70  753
          31.75  1:04.58  1:38.83  2:12.91  2:47.57  3:21.81  3:56.67  4:31.34 
        5:06.60  5:41.55  6:16.77  6:51.58  7:26.79  8:01.75  8:37.14  9:11.70 
    3. Расторопова Світлана           86  ДОН      9:16.74  732
          31.51  1:04.78  1:39.35  2:13.67  2:48.79  3:23.62  3:58.96  4:33.83 
        5:09.29  5:44.51  6:19.84  6:55.10  7:30.91  8:06.19  8:42.04  9:16.74 
    4. Гусак Ольга                    90  ДНЦ      9:23.21  707
          32.21  1:07.24  1:42.47  2:18.21  2:53.86  3:29.22  4:04.91  4:40.73 
        5:16.44  5:51.81  6:27.26  7:02.38  7:37.76  8:12.92  8:48.26  9:23.21 
    5. Євчак Ганна                    93  КІР      9:24.59  702
          32.01  1:06.27  1:41.74  2:17.24  2:53.20  3:28.84  4:04.76  4:40.46 
        5:16.33  5:51.96  6:27.81  7:03.67  7:39.54  8:15.19  8:50.94  9:24.59 
    6. Хала Тетяна                    87  ДПР      9:26.71  694
          31.84  1:05.77  1:40.63  2:15.63  2:51.27  3:26.84  4:02.85  4:39.01 
        5:15.44  5:51.58  6:28.00  7:04.07  7:40.38  8:16.44  8:51.87  9:26.71 
    7. Руденко Юлія                   90  ПЛТ      9:28.49  688
          32.15  1:06.66  1:42.02  2:17.58  2:53.43  3:28.89  4:04.83  4:40.55 
        5:16.78  5:52.66  6:29.09  7:05.21  7:41.38  8:18.12  8:53.52  9:28.49 
    8. Бескровна Аліна                91  ДНЦ      9:31.72  676
          32.70  1:07.98  1:43.75  2:19.47  2:55.78  3:31.69  4:08.39  4:44.41 
        5:20.93  5:56.85  6:33.86  7:09.77  7:46.19  8:22.00  8:57.72  9:31.72 
    9. Пікінер Ірина                  90  КР1      9:40.58  646
          32.47  1:08.06  1:44.51  2:20.71  2:57.23  3:33.87  4:10.36  4:47.13 
        5:23.86  6:01.10  6:37.82  7:14.26  7:50.95  8:27.70  9:04.81  9:40.58 
   10. Снісаренко Юлія                91  КІР      9:45.17  631
          33.62  1:09.31  1:46.01  2:22.43  2:59.34  3:36.24  4:13.86  4:50.45 
        5:27.72  6:04.29  6:41.40  7:18.35  7:55.73  8:32.85  9:09.91  9:45.17 
   11. Федорова Катерина              89  ДНЦ      9:49.25  618
          32.33  1:07.21  1:43.14  2:20.02  2:56.91  3:34.40  4:11.92  4:49.53 
        5:27.62  6:05.07  6:42.28  7:19.98  7:57.60  8:35.55  9:12.02  9:49.25 
   12. Артеменко Альона               92  ПЛТ      9:53.52  604
          32.75  1:08.61  1:45.04  2:21.94  3:00.33  3:38.02  4:15.85  4:53.36 
        5:31.51  6:09.25  6:47.11  7:25.49  8:02.98  8:40.15  9:17.39  9:53.52 
   13. Шевченко Катерина              90  ЛУГ      9:57.27  593
          34.11  1:10.71  1:47.54  2:25.14  3:02.73  3:40.69  4:18.46  4:56.23 
        5:34.03  6:11.68  6:49.47  7:27.11  8:04.77  8:42.94  9:20.23  9:57.27 
   14. Тіщенко Аліна                  90  ДНЦ     10:02.98  576
          34.35  1:11.19  1:49.09  2:27.00  3:04.92  3:42.79  4:20.69  4:58.50 
        5:36.18  6:14.52  6:52.67  7:31.08  8:09.44  8:47.31  9:25.31 10:02.98 
   15. Щербакова Катерина             92  ХРК     10:15.23  543
          33.18  1:10.42  1:49.40  2:29.01  3:07.87  3:47.24  4:25.58  5:04.39 
        5:43.67  6:22.79  7:02.76  7:42.00  8:21.84  9:00.91  9:38.73 10:15.23 
   16. Кошляр Дарина                  92  ХРК     10:33.19  498
          32.59  1:09.49  1:49.07  2:28.79  3:08.93  3:48.53  4:29.02  5:09.39 
        5:50.23  6:30.52  7:11.68  7:52.37  8:33.69  9:14.02  9:54.20 10:33.19 
   17. Гора Світлана                  88  ІФР     10:35.10  493
          35.30  1:14.97  1:55.06  2:34.91  3:14.68  3:54.51  4:34.54  5:14.37 
        5:54.63  6:35.10  7:15.47  7:55.92  8:36.82  9:17.50  9:57.36 10:35.10 



TOP
Жінки 50m Н/сп                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   29.21  Амшеннікова Ірина     
Юнацький рекорд України          29.43  Амшеннікова Ірина
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР        29.61     29.26  924
    2. Сущенко Аліна                  88  ДПР        31.19     30.02  856
    3. Зубкова Катерина               88  ХРК        31.22     30.10  849
    4. Степанюк Дарина                90  ХРК        30.70     30.64  805
    5. Серікова Оксана                85  ДОН        31.86     30.95  781
    6. Радкевич Людмила               87  КР1        31.48     31.65  742
    7. Вітоліна Катерина              88  ХРК        31.88     32.14  714
    8. Максімович Ольга               89  ЗПР        31.85     32.20  716

B-Фінал
    9. Гржибовська Інна               92  ДОН        32.70     31.82  719
   10. Філімошина Ганна               90  ЛУГ        32.33     31.90  713
   11. Єщенко Світлана                90  ЛУГ        32.35     32.17  695
   12. Шкабко Марина                  91  ВЛН        32.51     32.21  693
   13. Альошина Валерія               91  ЛУГ        32.58     32.38  682
   14. Григоренко Ксенія              92  МИК        32.67     32.48  676
   15. Утеченко Діана                 90  К.О        32.57     32.90  670
   16. Пікінер Ірина                  90  КР1        33.15     33.85  635
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Дудник Ольга                   85  ДПР        32.03            704
   18. Майстро Ольга                  88  ЗПР        32.35            684
   19. Клименко Тетяна                88  ДПР        32.69            663
   20. Жук Наталія                    89  ВІН        32.84            654
   21. Григоревська Катерина          88  ДОН        32.88            651
   22. Корольова Яна                  92  ХРК        33.17            634
   23. Шумарова Оксана                86  ОДС        33.19            633
   24. Пасечнік Валентина             88  ВІН        33.28            628
   25. Іванова Аліна                  90  ПЛТ        33.34            625
   26. Петрова Вікторія               89  ЗПР        33.43            620
   27. Ібраєва Діна                   91  К.О        33.46            618
   28. Ярош Яна                       90  ЛУГ        33.72            604
   29. Ляшенко Анастасія              89  ДОН        33.73            603
   30. Рудь Ілона                     91  ДПР        33.83            598
   31. Шую Олена                      87  МЛД        33.87            596
   32. Близнюк Ірина                  90  КР1        34.17            580
   33. Ярмоліцька Ірина               90  РВН        34.22            578
   34. Болдирева Олена                87  КРР        34.28            575
   35. Черниш Ганна                   90  К.О        34.29            574
   36. Євчак Ганна                    93  КІР        34.37            570
   37. Дзюба Тетяна                   87  КРР        34.38            570
   38. Левченко Євгенія               90  ТРН        34.56            561
   39. Качан Вікторія                 88  КІР        34.60            559
   40. Назаренко Анастасія            90  ОДС        34.62            558
   41. Гнєзділова Яна                 93  ХРК        35.20            531
   42. Варкан Христина                88  МЛД        35.26            528
   43. Дубіна Яна                     90  КРР        35.45            520
   44. Белих Анастасія                88  МЛД        36.97            458



TOP
Жінки 100m Н/сп                                                        FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:01.39  Амшеннікова Ірина     
Юнацький рекорд України        1:02.25  Зубкова Катерина
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      1:05.57   1:02.34  905
          30.42  1:02.34 
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК      1:03.33   1:03.26  866
          31.23  1:03.26 
    3. Сущенко Аліна                  88  ДПР      1:08.25   1:04.74  808
          32.26  1:04.74 
    4. Вітоліна Катерина              88  ХРК      1:08.60   1:07.49  713
          32.72  1:07.49 
    5. Дудник Ольга                   85  ДПР      1:08.42   1:07.94  699
          33.19  1:07.94 
    6. Гржибовська Інна               92  ДОН      1:09.20   1:08.14  693
          33.10  1:08.14 
    7. Григоренко Ксенія              92  МИК      1:08.12   1:08.96  693
          33.42  1:08.96 
    8. Утеченко Діана                 90  К.О      1:09.31   1:09.78  658
          33.13  1:09.78 

B-Фінал
    9. Філімошина Ганна               90  ЛУГ      1:10.25   1:08.91  670
          33.53  1:08.91 
   10. Єщенко Світлана                90  ЛУГ      1:10.53   1:10.62  625
          33.99  1:10.62 
   11. Альошина Валерія               91  ЛУГ      1:12.34   1:11.16  608
          33.55  1:11.16 
   12. Шкабко Марина                  91  ВЛН      1:11.44   1:11.18  608
          34.49  1:11.18 
   13. Ярош Яна                       90  ЛУГ      1:11.94   1:11.50  600
          35.86  1:11.50 
   14. Рудь Ілона                     91  ДПР      1:13.72   1:12.39  578
          34.32  1:12.39 
       Корольова Яна                  92  ХРК      1:13.18   1:12.39  578
          35.46  1:12.39 
   16. Черниш Ганна                   90  К.О      1:15.64   1:15.00  519
          35.80  1:15.00 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Майстро Ольга                  88  ЗПР      1:09.61            650
          34.14  1:09.61 
   18. Клименко Тетяна                88  ДПР      1:09.66            648
          33.94  1:09.66 
   19. Григоревська Катерина          88  ДОН      1:10.56            624
          34.64  1:10.56 
   20. Шую Олена                      87  МЛД      1:10.85            616
          34.39  1:10.85 
   21. Ляшенко Анастасія              89  ДОН      1:11.63            596
          34.67  1:11.63 
   22. Петрова Вікторія               89  ЗПР      1:12.63            572
          34.71  1:12.63 
   23. Дзюба Тетяна                   87  КРР      1:13.01            563
          35.74  1:13.01 
   24. Пасечнік Валентина             88  ВІН      1:13.65            549
          35.45  1:13.65 
   25. Дубіна Яна                     90  КРР      1:14.60            528
          36.15  1:14.60 
   26. Близнюк Ірина                  90  КР1      1:14.85            523
          35.69  1:14.85 
   27. Левченко Євгенія               90  ТРН      1:16.08            498
          37.25  1:16.08 
   28. Гнатюк Олена                   91  ВЛН      1:16.14            496
          37.19  1:16.14 
   29. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      1:17.78            466
          37.70  1:17.78 



TOP
Жінки 200m Н/сп                                                        FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 2:10.82  Амшеннікова Ірина       
Юнацький рекорд України        2:11.59  Амшеннікова Ірина 86
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      2:23.24   2:13.99  880
          31.68  1:05.17  1:39.90  2:13.99 
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК      2:16.63   2:15.59  849
          32.62  1:07.18  1:42.01  2:15.59 
    3. Хлистунова Анна                88  РВН      2:23.34   2:21.17  752
          32.98  1:08.94  1:45.40  2:21.17 
    4. Сущенко Аліна                  88  ДПР      2:25.27   2:21.51  747
          33.50  1:09.22  1:46.65  2:21.51 
    5. Харитоненко Ганна              87  РВН      2:24.34   2:21.86  742
          33.76  1:09.79  1:46.42  2:21.86 
    6. Дудник Ольга                   85  ДПР      2:27.60   2:23.09  723
          33.44  1:09.75  1:46.03  2:23.09 
    7. Вітоліна Катерина              88  ХРК      2:23.79   2:23.52  716
          33.60  1:09.78  1:47.43  2:23.52 
    8. Гржибовська Інна               92  ДОН      2:28.24   2:26.34  675
          34.43  1:11.00  1:48.96  2:26.34 

B-Фінал
    9. Григоренко Ксенія              92  МИК      2:28.33   2:24.58  700
          33.32  1:09.58  1:47.78  2:24.58 
   10. Козаченко Олена                91  КІР      2:33.22   2:31.11  614
          36.99  1:14.78  1:53.62  2:31.11 
   11. Філімошина Ганна               90  ЛУГ      2:33.44   2:33.11  590
          34.30  1:13.11  1:53.64  2:33.11 
   12. Утеченко Діана                 90  К.О      2:33.67   2:33.25  588
          34.00  1:11.75  1:52.59  2:33.25 
   13. Корольова Яна                  92  ХРК      2:33.80   2:34.81  582
          36.18  1:14.78  1:55.00  2:34.81 
   14. Снісаренко Юлія                91  КІР      2:33.78   2:35.16  582
          36.66  1:16.04  1:55.68  2:35.16 
   15. Близнюк Ірина                  90  КР1      2:36.24   2:36.36  555
          37.19  1:17.45  1:57.64  2:36.36 
   16. Рудь Ілона                     91  ДПР      2:38.00   2:36.66  551
          35.92  1:15.57  1:56.79  2:36.66 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Клименко Тетяна                88  ДПР      2:28.89            641
          35.60  1:13.30  1:51.69  2:28.89 
   18. Майстро Ольга                  88  ЗПР      2:29.07            639
          34.16  1:10.90  1:50.32  2:29.07 
   19. Дзюба Тетяна                   87  КРР      2:33.42            586
          36.60  1:16.13  1:56.00  2:33.42 
   20. Григоревська Катерина          88  ДОН      2:34.13            578
          35.56  1:13.36  1:53.54  2:34.13 
   21. Шую Олена                      87  МЛД      2:37.37            543
          35.79  1:13.88  1:55.60  2:37.37 
   22. Єщенко Світлана                90  ЛУГ      2:39.39            523
          37.91  1:17.81  1:59.07  2:39.39 
   23. Ляшенко Анастасія              89  ДОН      2:40.74            510
          36.79  1:17.54  1:59.67  2:40.74 
   24. Гнатюк Олена                   91  ВЛН      2:43.05            488
          37.92  1:19.36  2:02.18  2:43.05 
   25. Дубіна Яна                     90  КРР      2:43.62            483
          38.77  1:19.50  2:02.53  2:43.62 



TOP
Жінки 50m Брас                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   31.77  Бондаренко Світлана     
Юнацький рекорд України          33.10  Бевз Світлана
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК        32.86     32.57  867
    2. Астененко Тетяна               88  ДОН        33.53     32.98  835
    3. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        33.10     32.99  835
    4. Бондаренко Світлана            71  ЗПР        34.31     33.24  816
    5. Вдовіченко Вероніка            85  МОЛ        34.36     33.54  794
    6. Лівер Марія                    90  ПЛТ        34.52     33.57  792
    7. Богата Олександра              85  ЛУГ        33.84     33.97  773
    8. Гришина Олександра             90  ДПР        34.20     34.37  749

B-Фінал
    9. Безрук Анастасія               91  ХРК        35.00     35.19  699
   10. Петрушко Галина                90  РВН        34.58     35.27  725
   11. Василенко Ольга                92  ЛУГ        34.67     35.42  719
   12. Клименко Віра                  91  ДПР        35.79     35.63  662
   13. Дядічкіна Віола                90  ДПР        36.18     36.06  639
   14. Бруско Ксенія                  91  ЧРК        37.24     36.46  618
   15. Федосенко Маргарита            90  КИЇ        36.86     36.56  613
   16. Свередюк Анастасія             91  ВЛН        38.84     39.11  511
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Головко Марина                 88  ПЛТ        34.76            713
   18. Купреєнко Марія                87  ДОН        34.77            713
   19. Кошак Катерина                 88  КР1        35.10            693
   20. Босюк Олена                    82  ТРН        35.43            674
   21. Кулініч Катерина               89  ЧРН        36.01            642
   22. Дубіна Юлія                    89  ПЛТ        36.11            636
   23. Філіпова Ірина                 88  К.О        36.54            614
   24. Приходькіна Ганна              88  ВІН        36.68            607
   25. Скокова Ярослава               89  К.О        38.18            538
   26. Вороніна Наталія               92  МИК        39.68            480
   27. Булгіна Ганна                  89  К.О        39.97            469
   28. Уварова Марія                  90  КРМ        41.42            422
    Дк Галайчук Марія                 89  КИЇ        36.75



TOP
Жінки 100m Брас                                                        FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 1:08.19  Бондаренко Світлана     
Юнацький рекорд України        1:10.92  Майструк Ірина
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК      1:10.72   1:09.30  905
          32.77  1:09.30 
    2. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      1:12.28   1:10.80  848
          32.98  1:10.80 
    3. Астененко Тетяна               88  ДОН      1:11.77   1:11.43  826
          34.11  1:11.43 
    4. Хлистунова Анна                88  РВН      1:13.44   1:11.79  814
          34.60  1:11.79 
    5. Бондаренко Світлана            71  ЗПР      1:14.84   1:12.47  791
          33.95  1:12.47 
    6. Богата Олександра              85  ЛУГ      1:13.47   1:13.29  765
          34.22  1:13.29 
       Купреєнко Марія                87  ДОН      1:15.45   1:13.29  765
          34.36  1:13.29 
    8. Гришина Олександра             90  ДПР      1:14.32   1:13.82  748
          34.95  1:13.82 

B-Фінал
    9. Лівер Марія                    90  ПЛТ      1:15.79   1:12.55  788
          35.22  1:12.55 
   10. Безрук Анастасія               91  ХРК      1:17.63   1:14.91  716
          36.22  1:14.91 
   11. Клименко Віра                  91  ДПР      1:16.95   1:15.26  706
          35.90  1:15.26 
   12. Бруско Ксенія                  91  ЧРК      1:17.16   1:16.30  678
          36.83  1:16.30 
   13. Василенко Ольга                92  ЛУГ      1:18.95   1:17.11  657
          36.38  1:17.11 
   14. Краснополова Валерія           92  ДПР      1:20.46   1:18.51  622
          38.11  1:18.51 
   15. Петрушко Галина                90  РВН      1:19.24   1:19.03  610
          38.29  1:19.03 
   16. Федосенко Маргарита            90  КИЇ      1:20.23   1:19.85  591
          36.87  1:19.85 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Головко Марина                 88  ПЛТ      1:15.71            694
          35.86  1:15.71 
   18. Кошак Катерина                 88  КР1      1:16.15            682
          35.54  1:16.15 
   19. Філіпова Ірина                 88  К.О      1:18.07            633
          36.98  1:18.07 
   20. Вдовіченко Вероніка            85  МОЛ      1:18.10            632
          36.21  1:18.10 
   21. Дубіна Юлія                    89  ПЛТ      1:19.18            606
          36.82  1:19.18 
   22. Кулініч Катерина               89  ЧРН      1:19.65            596
          36.20  1:19.65 
   23. Галайчук Марія                 89  КИЇ      1:19.81            592
          37.31  1:19.81 
   24. Босюк Олена                    82  ТРН      1:20.36            580
          35.82  1:20.36 
   25. Козаченко Олена                91  КІР      1:20.86            569
          38.69  1:20.86 
   26. Приходькіна Ганна              88  ВІН      1:20.88            569
          37.47  1:20.88 
   27. Скокова Ярослава               89  К.О      1:24.67            496
          40.04  1:24.67 
   28. Свередюк Анастасія             91  ВЛН      1:24.75            495
          40.08  1:24.75 
   29. Снісаренко Юлія                91  КІР      1:25.33            485
          40.22  1:25.33 
   30. Вороніна Наталія               92  МИК      1:27.17            454
          38.51  1:27.17 
   31. Карплюк Руслана                93  ХРК      1:28.96            428
          40.28  1:28.96 
   32. Уварова Марія                  90  КРМ      1:29.39            421
          41.60  1:29.39 



TOP
Жінки 200m Брас                                                        FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 2:28.21  Майструк Ірина       
Юнацький рекорд України        2:28.21  Клочкова Яна   82
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК      2:34.37   2:28.45  910
          33.88  1:11.75  1:50.26  2:28.45 
    2. Астененко Тетяна               88  ДОН      2:38.04   2:31.46  857
          34.88  1:12.72  1:51.93  2:31.46 
    3. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      2:35.36   2:33.77  819
          34.58  1:13.63  1:53.46  2:33.77 
    4. Лівер Марія                    90  ПЛТ      2:40.15   2:34.44  808
          34.81  1:14.07  1:53.59  2:34.44 
    5. Богата Олександра              85  ЛУГ      2:37.38   2:34.60  806
          34.77  1:13.45  1:53.80  2:34.60 
    6. Клименко Віра                  91  ДПР      2:40.08   2:38.21  752
          35.69  1:15.01  1:55.44  2:38.21 
    7. Бруско Ксенія                  91  ЧРК      2:40.62   2:40.85  718
          37.78  1:18.67  2:00.21  2:40.85 
    8. Гришина Олександра             90  ДПР      2:40.14   2:40.97  725
          36.79  1:17.18  1:59.18  2:40.97 

B-Фінал
    9. Безрук Анастасія               91  ХРК      2:42.36   2:41.22  710
          36.70  1:16.64  1:58.83  2:41.22 
   10. Краснополова Валерія           92  ДПР      2:47.90   2:45.44  657
          38.22  1:19.80  2:02.42  2:45.44 
   11. Василенко Ольга                92  ЛУГ      2:44.78   2:47.13  665
          37.87  1:19.48  2:03.61  2:47.13 
   12. Федосенко Маргарита            90  КИЇ      2:53.86   2:53.96  566
          39.32  1:22.57  2:08.59  2:53.96 
   13. Вороніна Наталія               92  МИК      2:58.19   2:58.03  528
          39.32  1:24.08  2:09.80  2:58.03 
    НС Свередюк Анастасія             91  ВЛН      3:13.08
--------------------------------------------------------------------------------
   15. Бондаренко Світлана            71  ЗПР      2:42.16            698
          37.16  1:18.98  2:00.64  2:42.16 
   16. Філіпова Ірина                 88  К.О      2:42.36            695
          37.24  1:17.71  1:59.80  2:42.36 
   17. Головко Марина                 88  ПЛТ      2:43.30            684
          37.88  1:19.53  2:01.53  2:43.30 
   18. Дубіна Юлія                    89  ПЛТ      2:51.05            595
          39.21  1:21.76  2:06.62  2:51.05 
   19. Кулініч Катерина               89  ЧРН      2:53.67            568
          39.73  1:23.75  2:09.25  2:53.67 
   20. Скокова Ярослава               89  К.О      3:12.42            418
          44.66  1:33.72  2:23.25  3:12.42 



TOP
Жінки 50m Бат                                                          FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Юнацький рекорд України          27.40  Король Любов     
Рекорд України                   27.40  Король Любов
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Король Любов                   89  ЗПР        28.42     27.79  841
    2. Клочкова Яна                   82  КИЇ        28.68     28.29  797
    3. Зубкова Катерина               88  ХРК        28.53     28.36  791
    4. Огурцова Марія                 83  ЗПР        29.33     28.93  745
    5. Радкевич Людмила               87  КР1        29.45     29.02  738
    6. Яценко Марія                   89  КИЇ        29.46     29.13  730
    7. Соболь Єлизавета               88  ДОН        29.38     29.16  728
    8. Говорун Ірина                  88  ДПР        29.41     29.38  712

B-Фінал
    9. Дядічкіна Віола                90  ДПР        29.66     29.29  718
   10. Рагушенко Катерина             90  ЗПР        30.08     29.76  685
   11. Ібраєва Діна                   91  К.О        29.79     29.87  683
   12. Данилюк Ольга                  90  КИЇ        30.49     30.01  668
   13. Ярош Яна                       90  ЛУГ        30.29     30.61  649
   14. Щекотіхіна Дарина              90  К.О        30.63     30.67  628
   15. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ        30.54     30.72  634
   16. Щербак Олександра              92  КР1        30.65     30.91  627
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Рябцева Марія                  84  ДНЦ        29.49            704
   18. Худякова Наталія               85  КИЇ        29.50            703
   19. Лукашенко Катерина             89  ХРК        29.75            685
   20. Максімович Ольга               89  ЗПР        29.84            679
   21. Самородіна Наталія             83  ЗПР        29.85            679
   22. Синькевич Наталія              87  БЛР        29.88            676
   23. Вдовіченко Вероніка            85  МОЛ        30.63            628
   24. Дудник Ольга                   85  ДПР        30.70            624
   25. Дікіджі Катерина               91  РВН        30.72            622
   26. Маляр Інна                     89  ДПР        30.81            617
   27. Зеленська Ганна                92  ХРК        30.87            613
   28. Пікінер Ірина                  90  КР1        30.96            608
   29. Буряк Ганна                    90  ЛУГ        31.11            599
   30. Шпирная Тетяна                 90  КРМ        31.24            592
   31. Сущенко Аліна                  88  ДПР        31.32            587
   32. Салатюк Катерина               92  ВЛН        31.38            584
   33. Костенко Оксана                89  К.О        31.52            576
   34. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ        31.53            576
   35. Альошина Валерія               91  ЛУГ        31.61            571
   36. Утеченко Діана                 90  К.О        31.65            569
   37. Зарубіна Ольга                 90  ОДС        31.76            563
   38. Григоренко Ксенія              92  МИК        31.83            560
   39. Барушок Ілона                  91  ЗПР        31.88            557
   40. Галайчук Марія                 89  КИЇ        31.90            556
   41. Бакай Ганна                    87  К.О        31.99            551
   42. Дудка Марія                    90  КИЇ        32.18            542
   43. Дзюба Тетяна                   87  КРР        32.21            540
   44. Шую Олена                      87  МЛД        32.77            513
   45. Колесник Юлія                  90  К.О        32.82            510
   46. Волк Діана                     92  ДПР        32.89            507
   47. Белих Анастасія                88  МЛД        32.98            503
   48. Трояновська Олександра         90  КРР        33.00            502
   49. Варкан Христина                88  МЛД        33.25            491
   50. Белих Катерина                 90  МЛД        33.27            490
   51. Болдирева Олена                87  КРР        33.35            487
   52. Гнєзділова Яна                 93  ХРК        34.75            430



TOP
Жінки 100m Бат                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                   59.12  Клочкова Яна     
Юнацький рекорд України        1:00.44  Король Любов
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Король Любов                   89  ЗПР      1:04.97   1:01.35  830
          28.26  1:01.35 
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК      1:04.56   1:01.99  804
          29.36  1:01.99 
    3. Скрипель Ксенія                90  ХРК      1:04.18   1:03.33  754
          29.99  1:03.33 
    4. Соболь Єлизавета               88  ДОН      1:04.52   1:03.37  753
          30.01  1:03.37 
    5. Самородіна Наталія             83  ЗПР      1:03.91   1:03.88  735
          30.13  1:03.88 
    6. Синькевич Наталія              87  БЛР      1:05.35   1:04.19  724
          29.53  1:04.19 
    7. Дядічкіна Віола                90  ДПР      1:05.47   1:05.94  683
        -:--.--  1:05.94 
    Дк Рябцева Марія                  84  ДНЦ      1:04.98   1:04.42
          30.60  1:04.42 

B-Фінал
    9. Зеленська Ганна                92  ХРК      1:09.46   1:07.68  618
          32.30  1:07.68 
   10. Буряк Ганна                    90  ЛУГ      1:10.37   1:09.33  575
          32.36  1:09.33 
   11. Салатюк Катерина               92  ВЛН      1:10.74   1:09.64  567
          33.01  1:09.64 
   12. Шпирная Тетяна                 90  КРМ      1:10.60   1:10.45  548
          32.79  1:10.45 
   13. Колесник Юлія                  90  К.О      1:15.42   1:13.31  486
          34.42  1:13.31 
--------------------------------------------------------------------------------
   15. Хала Тетяна                    87  ДПР      1:05.62            678
          31.10  1:05.62 
   14. Огурцова Марія                 83  ЗПР      1:05.62            678
          30.99  1:05.62 
   16. Лукашенко Катерина             89  ХРК      1:05.67            677
          30.74  1:05.67 
   17. Маляр Інна                     89  ДПР      1:05.94            668
          31.23  1:05.94 
   18. Нагорська Юлія                 92  ДОН      1:06.86            641
          31.64  1:06.86 
   19. Костенко Оксана                89  К.О      1:09.78            564
          31.42  1:09.78 



TOP
Жінки 200m Бат                                                         FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 2:09.52  Клочкова Яна      
Юнацький рекорд України        2:11.76  Осадчук Олена
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Самородіна Наталія             83  ЗПР      2:19.64   2:16.47  799
          30.43  1:04.07  1:39.62  2:16.47 
    2. Нагорська Юлія                 92  ДОН      2:25.43   2:18.83  758
          31.10  1:06.45  1:42.36  2:18.83 
    3. Скрипель Ксенія                90  ХРК      2:22.84   2:18.95  757
          31.02  1:06.38  1:42.87  2:18.95 
    4. Хала Тетяна                    87  ДПР      2:20.83   2:19.80  743
          31.16  1:05.30  1:41.79  2:19.80 
    5. Рябцева Марія                  84  ДНЦ      2:26.10   2:21.11  722
          32.21  1:08.59  1:44.78  2:21.11 
    6. Соболь Єлизавета               88  ДОН      2:24.21   2:21.73  713
          32.04  1:08.50  1:45.20  2:21.73 
    7. Король Любов                   89  ЗПР      2:26.19   2:24.81  668
          30.76  1:06.16  1:43.67  2:24.81 
    8. Лукашенко Катерина             89  ХРК      2:27.84   2:28.49  628
          32.61  1:09.96  1:49.17  2:28.49 

B-Фінал
    9. Євчак Ганна                    93  КІР      2:35.02   2:28.86  615
          33.07  1:10.99  1:50.32  2:28.86 
   10. Овакімян Катерина              90  ОДС      2:34.89   2:33.49  561
          34.15  1:12.39  1:52.83  2:33.49 
   11. Салатюк Катерина               92  ВЛН      2:43.96   2:45.35  460
          35.52  1:16.34  2:00.08  2:45.35 
   12. Колесник Юлія                  90  К.О      2:50.53   2:46.90  437
          35.02  1:15.86  2:01.30  2:46.90 
--------------------------------------------------------------------------------
   13. Маляр Інна                     89  ДПР      2:34.39            552
          32.87  1:11.26  1:52.73  2:34.39 
   14. Огурцова Марія                 83  ЗПР      2:34.68            548
          33.62  1:12.05  1:51.94  2:34.68 



TOP
Жінки 200m К.п.                                                        FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 2:10.68  Клочкова Яна       
Юнацький рекорд України        2:14.92  Клочкова Яна 82
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      2:21.77   2:17.07  882
          29.29  1:03.81  1:45.21  2:17.07 
    2. Підлісна Юлія                  87  ХРК      2:23.29   2:17.42  875
          29.96  1:05.80  1:45.48  2:17.42 
    3. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      2:24.24   2:22.71  781
          30.18  1:06.94  1:47.94  2:22.71 
    4. Скрипель Ксенія                90  ХРК      2:26.84   2:25.95  730
          30.70  1:08.13  1:50.91  2:25.95 
    5. Харитоненко Ганна              87  РВН      2:30.56   2:26.61  721
          31.66  1:08.47  1:51.94  2:26.61 
    6. Козаченко Олена                91  КІР      2:30.24   2:26.96  715
          32.18  1:10.30  1:52.57  2:26.96 
    7. Савонюк Юлія                   87  КР1      2:27.26   2:27.60  711
          31.01  1:10.58  1:52.76  2:27.60 
    8. Солодовник Юлія                89  ЗПР      2:30.30   2:28.59  692
          31.69  1:10.33  1:54.02  2:28.59 

B-Фінал
    9. Нагорська Юлія                 92  ДОН      2:32.99   2:25.55  736
          30.79  1:08.42  1:52.16  2:25.55 
   10. Алфьорова Аліна                91  ДПР      2:33.01   2:30.63  664
          31.79  1:10.95  1:56.05  2:30.63 
   11. Клименко Віра                  91  ДПР      2:34.93   2:31.56  652
          32.91  1:14.91  1:56.38  2:31.56 
   12. Ярмоліцька Ірина               90  РВН      2:36.42   2:33.83  624
          32.83  1:12.06  1:56.87  2:33.83 
   13. Дядічкіна Віола                90  ДПР      2:34.43   2:35.42  617
          31.53  1:13.14  1:58.58  2:35.42 
   14. Краснополова Валерія           92  ДПР      2:37.23   2:35.57  603
          33.18  1:15.35  1:58.00  2:35.57 
   15. Петрушко Галина                90  РВН      2:34.02   2:35.59  622
          32.35  1:12.98  1:57.43  2:35.59 
   16. Іванова Аліна                  90  ПЛТ      2:36.47   2:35.72  601
          33.29  1:11.78  1:59.57  2:35.72 
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Гришина Олександра             90  ДПР      2:30.71            663
          33.40  1:12.64  1:54.19  2:30.71 
   18. Жук Наталія                    89  ВІН      2:31.17            657
          34.01  1:12.36  1:56.68  2:31.17 
   19. Зубкова Катерина               88  ХРК      2:33.45            628
   20. Галайчук Марія                 89  КИЇ      2:33.91            623
   21. Трояновська Олександра         90  КРР      2:39.02            565
          33.77  1:16.64  2:02.08  2:39.02 



TOP
Жінки 400m К.п.                                                        FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 4:33.59  Клочкова Яна     
Юнацький рекорд України        4:38.14  Клочкова Яна
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали Очк.
A-Фінал
    1. Хлистунова Анна                88  РВН      5:17.96   5:00.58  773
          32.24  1:08.93  1:47.84  2:24.82  3:08.07  3:51.01  4:26.73  5:00.58 
    2. Харитоненко Ганна              87  РВН      5:13.08   5:01.53  765
          32.77  1:09.45  1:48.38  2:24.82  3:08.73  3:51.53  4:27.31  5:01.53 
    3. Нагорська Юлія                 92  ДОН      5:13.18   5:03.98  747
          31.15  1:06.38  1:46.45  2:24.93  3:09.42  3:54.90  4:30.13  5:03.98 
    4. Козаченко Олена                91  КІР      5:18.69   5:07.86  719
          33.48  1:11.34  1:51.05  2:29.91  3:13.28  3:57.16  4:32.85  5:07.86 
    5. Алфьорова Аліна                91  ДПР      5:22.63   5:11.39  695
          32.75  1:09.33  1:50.55  2:29.26  3:14.88  4:00.26  4:36.35  5:11.39 
    6. Савонюк Юлія                   87  КР1      5:14.25   5:13.01  684
          32.90  1:12.20  1:53.98  2:35.07  3:17.75  4:01.07  4:37.62  5:13.01 
    7. Солодовник Юлія                89  ЗПР      5:27.30   5:16.80  660
          32.79  1:10.13  1:50.97  2:30.87  3:15.95  4:02.40  4:40.05  5:16.80 
    8. Євчак Ганна                    93  КІР      5:25.24   5:17.33  657
          32.80  1:11.21  1:50.95  2:30.76  3:17.13  4:04.63  4:41.03  5:17.33 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Жук Наталія                    89  ВІН      5:32.50            571
          35.19  1:16.85  1:59.48  2:40.87  3:29.08  4:17.44  4:56.23  5:32.50 
   10. Ярмоліцька Ірина               90  РВН      5:33.16            567
          34.45  1:13.84  1:58.13  2:40.72  3:27.95  4:14.77  4:54.56  5:33.16 



TOP
Жінки 4 x 100m Естафета вільним стилем                                 FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код              Очк.

    1. Вінницька                          ВІН      4:30.49  528
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:30.49 
    2. Волинська                          ВЛН      4:33.55  511
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:33.55 



       Кіровоградська                     КІР
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       М. Київ                            КИЇ
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       М. Київ                            КИЇ      3:54.41  812
          27.97    58.59  1:26.47  1:57.43  2:25.16  2:55.93  3:23.80  3:54.41 
       Донецька                           ДОН      3:56.94  786
          28.11    58.80  1:28.46  2:00.97  2:28.58  2:59.12  3:26.89  3:56.94 
       Харківська                         ХРК      3:58.25  773
          28.07    58.12  1:26.72  1:58.09  2:27.33  2:59.08  3:27.68  3:58.25 
       Запорізька                         ЗПР      3:59.31  763
          29.35  1:00.79  1:29.10  2:01.20  2:30.52  3:01.83  3:29.21  3:59.31 
       Дніпропетровська                   ДПР      4:04.88  712
          29.28  1:00.00  1:29.58  2:02.32  2:32.62  3:04.30  3:33.19  4:04.88 
       Луганська                          ЛУГ      4:07.63  689
          29.53  1:02.30  1:31.76  2:04.04  2:33.89  3:06.80  3:36.06  4:07.63 
       Крріг 1                            КР1      4:07.86  687
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:07.86 
       Донецька2                          ДНЦ      4:14.17  637
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:14.17 
       Крріг2                             КР2      4:16.77  618
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:16.77 
       Полтавська                         ПЛТ      4:17.00  616
          28.64    58.83  1:29.81  2:03.99  2:34.96  3:09.98  3:41.94  4:17.00 
       Київська                           К.О      4:18.14  608
          29.95  1:02.96  1:33.56  2:08.10  2:39.11  3:13.28  3:43.58  4:18.14 
       Одеська                            ОДС      4:21.54  585
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:21.54 
TOP
Жінки 4 x 200m Естафета вільним стилем                                 FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 8:18.99  Збірна команда України     
Юнацький рекорд України        8:35.70  Збірна команда України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код              Очк.

    1. Волинська                          ВЛН     10:15.51  468
          36.49  1:16.38  1:57.34  2:38.35  3:13.88  3:55.53  4:39.37  6:34.81 
        5:55.52  7:51.37  7:15.28  9:00.29  8:23.67 10:15.65  9:39.17 10:15.51 



       Рівненська                         РВН
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       М. Київ                            КИЇ
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.--  -:--.-- 
       М. Київ                            КИЇ      8:38.76  782
          29.75  1:01.74  1:35.37  2:07.54  2:36.61  3:09.43  3:43.68  4:18.25 
        4:47.88  5:20.93  5:56.05  6:30.68  6:59.81  7:31.96  8:05.70  8:38.76 
       Донецька                           ДОН      8:50.85  730
          29.86  1:02.12  1:35.81  2:08.97  2:38.88  3:11.43  3:46.36  4:21.41 
        4:51.10  5:24.66  6:01.58  6:38.24  7:07.44  7:40.38  8:15.88  8:50.85 
       Донецька2                          ДНЦ      9:01.24  689
          30.78  1:05.57  1:42.09  2:18.76  2:50.54  3:24.56  3:59.59  4:33.00 
        5:03.72  5:38.54  6:15.00  6:50.83  7:19.84  7:52.08  8:26.49  9:01.24 
       Луганська                          ЛУГ      9:01.26  689
          34.12  1:09.88  1:45.03  2:17.84  2:49.18  3:23.81  3:58.85  4:32.58 
        5:03.95  5:38.98  6:15.26  6:50.35  7:20.08  7:52.67  8:27.60  9:01.26 
       Рівненська                         РВН      9:02.05  504
          30.60  1:04.96  1:41.23  2:16.58  2:47.27  3:21.25  3:57.16  4:32.10 
        5:02.52  5:36.80  6:12.89  6:49.23  7:18.87  7:52.41  8:27.27  9:02.05 
       Кіровоградська                     КІР      9:07.79  664
          32.33  1:07.58  1:44.72  2:20.48  2:52.52  3:27.25  4:03.08  4:37.86 
        5:08.73  5:43.18  6:18.99  6:53.66  7:24.72  7:58.66  8:33.85  9:07.79 
       Київська                           К.О      9:33.12  580
          31.34  1:05.80  1:42.93  2:20.70  2:52.06  3:28.71  4:08.12  4:49.24 
        5:20.76  5:56.56  6:33.80  7:10.95  7:43.36  8:19.64  8:57.07  9:33.12 
TOP
Жінки 4 x 100m Комбінована естафета                                    FINA 2004
--------------------------------------------------------------------------------
Рекорд України                 4:06.22  Збірна команда України     
Юнацький рекорд України        4:14.90  Збірна команда України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код              Очк.

    1. Вінницька                          ВІН      4:53.18  562
          34.67  1:12.89  1:50.46  2:33.44  3:07.32  3:46.62  4:16.47  4:53.18 
    2. Волинська                          ВЛН      5:03.48  507
          35.29  1:12.40  1:54.56  2:41.13  3:15.78  3:56.14  4:28.45  5:03.48 



       Харківська                         ХРК      4:14.81  856
          31.45  1:03.81  1:36.79  2:13.31  2:43.24  3:17.32  3:45.05  4:14.81 
       Запорізька                         ЗПР      4:15.19  852
          30.75  1:02.60  1:36.81  2:14.76  2:42.90  3:15.65  3:43.92  4:15.19 
       Донецька                           ДОН      4:21.52  792
          32.67  1:07.92  1:41.11  2:19.17  2:48.51  3:22.75  3:50.70  4:21.52 
       Полтавська                         ПЛТ      4:24.00  770
          32.49  1:06.59  1:40.65  2:19.57  2:48.81  3:22.72  3:52.72  4:24.00 
       Дніпропетровська                   ДПР      4:26.91  745
          33.01  1:06.83  1:41.65  2:21.09  2:51.05  3:26.62  3:55.77  4:26.91 
       Луганська                          ЛУГ      4:38.78  654
          33.34  1:10.78  1:44.74  2:25.64  2:58.08  3:36.29  4:05.72  4:38.78 
       Крріг 1                            КР1      4:40.45  642
          33.68  1:09.73  1:46.36  2:28.25  2:59.32  3:35.84  4:07.04  4:40.45 
       Київська                           К.О      4:43.10  624
          32.90  1:09.21  1:46.78  2:28.36  3:00.76  3:40.11  4:10.01  4:43.10 
       Донецька2                          ДНЦ      4:48.34  591
          34.67  1:10.60  1:50.85  2:35.93  3:09.26  3:45.51  4:15.34  4:48.34