Відкритий літній чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді
Курахово,   22.-26.06.2006,     50м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 1500m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m


Чол. 50m В/с                                                                    
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Волинець Олександр             74  ТРН        23.07     22.44
    2. Ширшов Вячеслав                79  ЛУГ        23.07     22.56
    3. Єгошин Юрій                    85  ОДЕ        23.52     23.32
    4. Іванов Артем                   81  ЛУГ        23.78     23.43
    5. Хникін Павло                   69  ВІН        23.64     23.52
    6. Сизоненко Денис                84  К.О        23.74     24.02
    7. Залуський Каєтак               87  ПОЛ        23.58     24.03
    8. Цепух Олександр                86  ХРК        23.83     24.08

B-Фінал
    9. Мищенко Аркадій                88  ДНП        24.58     23.89
   10. Очередько Іван                 89  ДНП        24.61     24.05
   11. Озерянський Руслан             88  КИЇ        24.73     24.54
   12. Михайленко Денис               88  ДНП        24.75     24.82
   13. Руденко Ілля                   88  ДНП        24.94     24.83
   14. Яковчук Артур                  88  РІВ        24.89     24.94
   15. Каліщук Олександр              87  К.О        24.97     24.95
   16. Юрчак Андрій                   88  ТРН        25.00     25.68
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Кушнарьов Максим               87  ХРК        24.04          
   18. Кузьмін Олексій                87  ДНП        24.11          
   19. Веракса Максим                 84  ХРК        24.23          
   20. Шеремет Дмитро                 70  ДНП        24.24          
   21. Сердінов Андрій                82  ДНП        24.52          
   22. Третьяков Артем                87  ДОН        24.58          
   23. Макуха Володимир               87  ОДЕ        24.68          
   24. Каверін Михайло                85  К.О        24.72          
   25. Рижий Євген                    87  ДОН        24.78          
   26. Фастовець Андрій               87  ДНП        24.84          
   27. Тихонович Анатолій             88  ВЛН        25.08
   28. Капітан Максим                 90  ЗПР        25.20
   29. Сачук Антон                    85  РІВ        25.21
   30. Анишин Сергій                  89  АРК        25.31
   31. Черниш Павло                   90  ЛУГ        25.39
   32. Піщухін Сергій                 88  К.О        25.41
   33. Перепелиця Максим              88  ЗПР        25.49
   34. Скорняков Павло                88  ВЛН        25.50
   35. Яськов Віктор                  87  РІВ        25.54
   36. Лесів Роман                    88  ІВФ        25.63
       Потичко Андрiй                 87  РІВ        25.63
   38. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ        25.65
   39. Рипньовський Ярослав           89  ІВФ        25.67
   40. Главатий Ярослав               88  МИК        25.69
   41. Наконечний Денис               88  К.О        25.73
   42. Підлісний Андрій               85  ХРК        25.75
   43. Дубров Денис                   89  ДНП        25.78
       Судаков Дмитро                 88  ЗПР        25.78
   45. Бойко Олександр                87  ДНП        25.81
   46. Фесенко Сергій                 82  КИЇ        25.83
   47. Барбазюк Андрій                84  МИК        25.88
   49. Кутурланов Костянтин           89  МИК        25.89
   50. Гудінов Дмитро                 86  ДОН        25.90
       Данич Олексій                  90  МИК        25.90
   52. Гузь Тарас                     88  РІВ        25.91
   53. Дашков Костянтин               85  МИК        25.92
   54. Охріменко Віталій              88  АРК        25.96
   55. Созонтов Олексій               88  ЧРН        25.98
   56. Нестеренко Євген               88  АРК        26.05
       Уланов Валентин                87  ОДЕ        26.05
   58. Яценко Михайло                 87  ДНП        26.11
   59. Розка Максим                   87  ПЛТ        26.17
   60. Минка Євген                    90  ЛУГ        26.21
   61. Крилов Іван                    87  РІВ        26.22
   62. Гераскін Борис                 87  ДОН        26.25
       Семерньов Сергій               89  ОДЕ        26.25
   64. Фастенко Вадим                 89  К.О        26.26
   65. Галка Кирил                    90  ДНП        26.31
   66. Твердушко Тарас                90  ІВФ        26.34
   67. Ларченко Дмитро                87  ХРК        26.39
   68. Кацап Григорій                 86  ОДЕ        26.44
   69. Присяжнюк Юрій                 88  К.О        26.46
   70. Руденко Дмитро                 88  ХРК        26.47
   71. Паніхін Кирил                  86  ДОН        26.49
   72. Мазаєв Олександр               89  ДОН        26.53
   73. Заболотний Роман               90  ТРН        26.57
   74. Щербіна Олександр              90  ДОН        26.83
   75. Вількович Василь               89  ІВФ        26.85
       Поломкин Антон                 89  ДНП        26.85
   77. Батищев Олексій                89  АРК        26.93
   78. Ковальчук Віктор               86  ТРН        26.95
   79. Семерей Андрій                 88  ТРН        27.07
   80. Хлопенко Артем                 89  ДНП        27.19
   81. Меринов Олександр              89  ДНП        27.44
   82. Вулько Максим                  89  ДНП        27.56
   83. Решетніков Пилип               90  ДНП        27.65
   84. Еверс Павло                    86  ДОН        27.85
   85. Гузенко Андрій                 88  ХРК        27.87
   86. Грабовенко Сергій              90  ТРН        27.93
   87. Іващук Володимир               88  ТРН        28.41
   88. Максименко Олексій             69  ДНП        29.98
    Дк Нікишенко Андрій               88  ЗПР        25.25
    Дк Яхно Артур                     91  ЗПР        28.62



TOP
Чол. 100m В/с                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Єгошин Юрій                    85  ОДЕ        50.65     51.00
    2. Цепух Олександр                86  ХРК        51.27     51.44
    3. Іванов Артем                   81  ЛУГ        51.54     51.59
    4. Ширшов Вячеслав                79  ЛУГ        51.52     51.81
    5. Кушнарьов Максим               87  ХРК        51.81     51.84
    6. Сизоненко Денис                84  К.О        51.76     52.20
    7. Адвена Сергій                  84  КИЇ        51.73     52.21
    8. Залуський Каєтак               87  ПОЛ        51.88     52.52

B-Фінал
    9. Яковчук Артур                  88  РІВ        53.52     53.50
   10. Очередько Іван                 89  ДНП        54.73     53.70
   11. Мищенко Аркадій                88  ДНП        53.33     54.06
   12. Руденко Ілля                   88  ДНП        53.78     54.37
   13. Капітан Максим                 90  ЗПР        54.26     54.41
   14. Перепелиця Максим              88  ЗПР        54.65     54.68
   15. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ        55.17     54.96
   16. Лях Олександр                  88  ПЛТ        54.70     55.04
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Волинець Олександр             74  ТРН        52.26          
   18. Вереітінов Дмитро              83  ХРК        52.32          
   19. Кузьмін Олексій                87  ДНП        52.71          
   20. Силантьєв Денис                76  ЗПР        52.73          
   21. Каврелішвілі Роман             85  ДНП        52.93          
   22. Веракса Максим                 84  ХРК        53.00          
   23. Каверін Михайло                85  К.О        53.20          
   24. Фесенко Кирил                  86  КИЇ        53.30          
   25. Яськов Віктор                  87  РІВ        53.37          
   26. Третьяков Артем                87  ДОН        53.81          
   27. Снітко Ігор                    78  ХРК        53.84          
   28. Шеремет Дмитро                 70  ДНП        53.96          
   29. Фастовець Андрій               87  ДНП        54.70          
   30. Уланов Валентин                87  ОДЕ        54.73          
   31. Потичко Андрiй                 87  РІВ        54.89          
   32. Гончарук Микола                82  РІВ        55.11          
   33. Піщухін Сергій                 88  К.О        55.19
   34. Рипньовський Ярослав           89  ІВФ        55.21
   35. Барбазюк Андрій                84  МИК        55.23
   36. Главатий Ярослав               88  МИК        55.59
   37. Юрчак Андрій                   88  ТРН        55.62
   38. Гузь Тарас                     88  РІВ        55.66
   39. Нестеренко Євген               88  АРК        55.68
   40. Анишин Сергій                  89  АРК        55.71
   41. Крилов Іван                    87  РІВ        55.82
   42. Гудінов Дмитро                 86  ДОН        55.89
   43. Судаков Дмитро                 88  ЗПР        55.95
   44. Сачук Антон                    85  РІВ        55.97
   45. Дейчаківський Тарас            83  ІВФ        56.14
   46. Каліщук Олександр              87  К.О        56.35
   47. Гора Вадим                     88  ІВФ        56.49
   48. Наконечний Денис               88  К.О        56.55
   49. Тихонович Анатолій             88  ВЛН        56.56
   50. Данич Олексій                  90  МИК        56.62
   51. Созонтов Олексій               88  ЧРН        56.67
   52. Кутурланов Костянтин           89  МИК        56.80
   53. Лесів Роман                    88  ІВФ        57.15
   54. Щербіна Олександр              90  ДОН        57.16
   55. Сокуренко Артем                89  КИЇ        57.17
   56. Кацап Григорій                 86  ОДЕ        57.39
   57. Озерянський Руслан             88  КИЇ        57.48
   58. Бойко Олександр                87  ДНП        57.49
   59. Поломкин Антон                 89  ДНП        57.64
   60. Твердушко Тарас                90  ІВФ        57.68
   61. Галка Кирил                    90  ДНП        57.69
   62. Охріменко Віталій              88  АРК        57.73
   63. Машаненков Тарас               89  РІВ        58.01
   64. Ковальчук Віктор               86  ТРН        58.46
   65. Скорняков Павло                88  ВЛН        58.64
   66. Заболотний Роман               90  ТРН        58.70
   67. Еверс Павло                    86  ДОН        58.92
   68. Пригода Арсен                  88  ЗПР        58.99
   69. Семерей Андрій                 88  ТРН        59.87
   70. Батищев Олексій                89  АРК      1:01.20
   71. Іващук Володимир               88  ТРН      1:01.92
   72. Яхно Артур                     91  ЗПР      1:05.25
   73. Дрябжинський Микита            92  ДНП      1:06.26



TOP
Чол. 200m В/с                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Снітко Ігор                    78  ХРК      1:51.81   1:52.11
    2. Цепух Олександр                86  ХРК      1:52.56   1:52.39
    3. Вереітінов Дмитро              83  ХРК      1:52.63   1:52.52
    4. Адвена Сергій                  84  КИЇ      1:52.48   1:53.64
    5. Кокоша Максим                  83  КИЇ      1:54.44   1:54.25
    6. Пронь Артем                    86  ХРК      1:55.45   1:55.11
    7. Силантьєв Денис                76  ЗПР      1:54.68   1:55.50
    8. Червинський Ігор               81  ХРК      1:56.19   1:56.18

B-Фінал
    9. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР      1:57.79   1:57.27
   10. Капітан Максим                 90  ЗПР      2:00.24   1:59.18
   11. Очередько Іван                 89  ДНП      2:00.65   1:59.98
   12. Лях Олександр                  88  ПЛТ      2:01.68   2:00.06
   13. Гузь Тарас                     88  РІВ      2:00.60   2:00.64
   14. Шатохин Юрій                   90  ДНП      2:01.59   2:02.26
   15. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      2:02.68   2:04.53
   16. Коробков Вадим                 89  ОДЕ      2:02.21   2:06.75
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Єгошин Юрій                    85  ОДЕ      1:55.36          
   18. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      1:55.49          
   19. Лутченко Олександр             86  ХРК      1:56.72          
   20. Украдига Констянтин            85  ДНП      1:56.92          
   21. Яценко Михайло                 87  ДНП      1:57.32          
   22. Скридлов Ілля                  82  РОС      1:57.60          
   23. Ларін Ілля                     87  РОС      1:58.61          
   24. Яськов Віктор                  87  РІВ      2:00.08          
   25. Гончарук Микола                82  РІВ      2:00.17          
   26. Уланов Валентин                87  ОДЕ      2:00.34          
   27. Фастовець Андрій               87  ДНП      2:02.03          
   28. Третьяков Артем                87  ДОН      2:02.21          
   29. Прокопеня Микола               88  ЛУГ      2:02.88
   30. Сизоненко Денис                84  К.О      2:03.26
   31. Крамаренко Микола              90  КРВ      2:03.77
   32. Судаков Дмитро                 88  ЗПР      2:04.17
   33. Барбазюк Андрій                84  МИК      2:04.22
   34. Поломкин Антон                 89  ДНП      2:04.27
   35. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      2:04.36
   36. Бойко Олександр                87  ДНП      2:04.72
   37. Нестеренко Євген               88  АРК      2:05.09
       Крилов Іван                    87  РІВ      2:05.09
       Товкач Віталій                 89  РІВ      2:05.09
   40. Гора Вадим                     88  ІВФ      2:05.58
   41. Машаненков Тарас               89  РІВ      2:05.65
   42. Еверс Павло                    86  ДОН      2:05.90
   43. Рипньовський Ярослав           89  ІВФ      2:06.03
   44. Пригода Арсен                  88  ЗПР      2:06.46
   45. Сокуренко Артем                89  КИЇ      2:07.76
   46. Шатов Владислав                87  ПЛТ      2:07.94
   47. Щербіна Олександр              90  ДОН      2:08.38
   48. Созонтов Олексій               88  ЧРН      2:08.64
   49. Гудінов Дмитро                 86  ДОН      2:09.06
   50. Овсієнко Іван                  91  ДНП      2:09.61
   51. Булдовський Єгор               88  ХРК      2:10.45
   52. Вількович Василь               89  ІВФ      2:11.15
   53. Ковальчук Віктор               86  ТРН      2:11.46
   54. Данич Олексій                  90  МИК      2:14.77
        -:--.--  2:14.77 
   55. Дрябжинський Микита            92  ДНП      2:28.45
    Дк Потичко Андрiй                 87  РІВ      2:02.90
        -:--.--  2:02.90 



TOP
Чол. 400m В/с                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Фесенко Сергій                 82  КИЇ      4:01.57   3:55.85
    2. Снітко Ігор                    78  ХРК      3:55.42   3:57.89
    3. Червинський Ігор               81  ХРК      4:02.62   4:01.43
    4. Украдига Констянтин            85  ДНП      4:04.92   4:03.48
    5. Лутченко Олександр             86  ХРК      4:02.22   4:03.60
    6. Смирнов Артем                  87  РОС      4:05.73   4:07.12
    7. Ларін Ілля                     87  РОС      4:09.80   4:10.34
    8. Газзаєв Петро                  87  РОС      4:06.66   4:10.49
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Коробков Вадим                 89  ОДЕ      4:10.23
   10. Яценко Михайло                 87  ДНП      4:12.01
   11. Гончаров Антон                 90  ДНП      4:13.96
   12. Федотовський Кирил             85  ЗПР      4:15.07
   13. Товкач Віталій                 89  РІВ      4:23.37
   14. Прокопеня Микола               88  ЛУГ      4:19.10
   15. Крамаренко Микола              90  КРВ      4:20.59
   16. Машаненков Тарас               89  РІВ      4:21.54
   17. Шатохин Юрій                   90  ДНП      4:22.90
   18. Гузь Тарас                     88  РІВ      4:23.18
   19. Булдовський Єгор               88  ХРК      4:23.54
   20. Пригода Арсен                  88  ЗПР      4:24.11
   21. Сокуренко Артем                89  КИЇ      4:25.06
   22. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      4:25.52
   23. Вереітінов Дмитро              83  ХРК      4:27.10
   24. Шатов Владислав                87  ПЛТ      4:27.93
   25. Гора Вадим                     88  ІВФ      4:30.53
   26. Еверс Павло                    86  ДОН      4:34.52



TOP
TOP
Чол. 50m Н/сп                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Олейник Андрій                 83  К.О        26.46     26.40
    2. Бугайов Антон                  83  КИЇ        27.65     26.74
    3. Овсов Денис                    85  ДНП        27.40     27.10
    4. Проценко Олександр             86  ХРК        27.65     27.19
    5. Сергеєв Сергій                 70  ДНП        27.79     27.32
    6. Баранець Олександр             87  ЗПР        27.75     27.95
    7. Коваленко Сергій               85  ДОН        27.52     27.97
    8. Каверін Михайло                85  К.О        27.86     28.47

B-Фінал
    9. Нікишенко Андрій               88  ЗПР        28.24     28.60
   10. Алексенко Андрій               89  ПЛТ        28.85     28.63
   11. Піщухін Сергій                 88  К.О        29.15     28.70
   12. Костецький Євген               89  АРК        28.98     28.78
   13. Руденко Ілля                   88  ДНП        29.12     29.25
   14. Черниш Павло                   90  ЛУГ        29.41     29.31
   15. Козелков Дмитро                88  КИЇ        29.39     29.68
   16. Штанько Максим                 91  ПЛТ        29.55     30.00
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Ніколайчук Володимир           75  ЗПР        27.87          
   18. Ільченко Олексій               85  ТРН        28.13          
   19. Якимчук Андрій                 86  ВЛН        28.18          
   20. Савекін Андрій                 85  РОС        28.39          
   21. Залуський Каєтак               87  ПОЛ        28.57          
   22. Минка Євген                    90  ЛУГ        29.63
   23. Мищенко Аркадій                88  ДНП        29.66
   24. Бойко Олександр                87  ДНП        29.76
   25. Яковчук Артур                  88  РІВ        29.82
   26. Марчук Віктор                  89  РІВ        29.90
   27. Наконечний Руслан              89  ДОН        29.94
   28. Шабельний Ярослав              88  К.О        30.02
   29. Сергеєв Павло                  89  РІВ        30.29
   30. Орлов Сергій                   88  ОДЕ        30.34
   31. Вулько Максим                  89  ДНП        30.38
   32. Вількович Василь               89  ІВФ        30.96
   33. Созонтов Олексій               88  ЧРН        31.45
   34. Паніхін Кирил                  86  ДОН        31.63



TOP
Чол. 100m Н/сп                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Олейник Андрій                 83  К.О        57.68     56.79
    2. Бугайов Антон                  83  КИЇ        58.17     57.34
    3. Ніколайчук Володимир           75  ЗПР        57.60     57.55
    4. Проценко Олександр             86  ХРК        58.19     57.92
    5. Баранець Олександр             87  ЗПР        58.92     58.87
    6. Овсов Денис                    85  ДНП        59.96     59.16
    7. Якимчук Андрій                 86  ВЛН        59.95     59.23
    8. Нікишенко Андрій               88  ЗПР        59.37     59.82

B-Фінал
    9. Руденко Ілля                   88  ДНП      1:01.54   1:00.72
   10. Алексенко Андрій               89  ПЛТ      1:01.98   1:01.06
   11. Козелков Дмитро                88  КИЇ      1:01.22   1:01.50
   12. Штанько Максим                 91  ПЛТ      1:02.47   1:02.47
   13. Минка Євген                    90  ЛУГ      1:03.69   1:03.47
   14. Наконечний Руслан              89  ДОН      1:03.02   1:03.54
   15. Орлов Сергій                   88  ОДЕ      1:03.83   1:03.70
   16. Марчук Віктор                  89  РІВ      1:03.48   1:03.80
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Ільченко Олексій               85  ТРН      1:00.15          
   18. Савекін Андрій                 85  РОС      1:00.35          
   19. Адвена Сергій                  84  КИЇ      1:00.62          
   20. Піщухін Сергій                 88  К.О      1:03.97
   21. Черниш Павло                   90  ЛУГ      1:04.04
   22. Шабельний Ярослав              88  К.О      1:04.23
   23. Вулько Максим                  89  ДНП      1:05.06
   24. Вількович Василь               89  ІВФ      1:07.36
   25. Синьков Дмитро                 89  КРВ      1:08.79



TOP
Чол. 200m Н/сп                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Бугайов Антон                  83  КИЇ      2:05.14   2:02.72
    2. Ніколайчук Володимир           75  ЗПР      2:04.38   2:03.16
    3. Нікишенко Андрій               88  ЗПР      2:05.27   2:05.29
    4. Овсов Денис                    85  ДНП      2:07.48   2:06.70
    5. Баранець Олександр             87  ЗПР      2:07.80   2:06.95
    6. Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:08.38   2:07.53
    7. Проценко Олександр             86  ХРК      2:07.70   2:07.57
    8. Ільченко Олексій               85  ТРН      2:08.20   2:07.69

B-Фінал
    9. Алексенко Андрій               89  ПЛТ      2:10.32   2:09.81
   10. Козелков Дмитро                88  КИЇ      2:09.88   2:10.65
   11. Науменко Михайло               88  ЗПР      2:14.61   2:13.53
   12. Штанько Максим                 91  ПЛТ      2:16.54   2:14.24
   13. Наконечний Руслан              89  ДОН      2:14.05   2:15.09
   14. Орлов Сергій                   88  ОДЕ      2:16.84   2:16.63
   15. Шабельний Ярослав              88  К.О      2:16.28   2:16.81
   16. Вулько Максим                  89  ДНП      2:18.34   2:19.18
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Якимчук Андрій                 86  ВЛН      2:09.53          
   18. Савекін Андрій                 85  РОС      2:10.65          
   19. Жайворонок Ігор                87  ДНП      2:11.49          
   20. Олейник Андрій                 83  К.О      2:13.50          
   21. Минка Євген                    90  ЛУГ      2:18.84
   22. Вількович Василь               89  ІВФ      2:19.30
   23. Марчук Віктор                  89  РІВ      2:20.86



TOP
Чол. 50m Брас                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лісогор Олег                   79  КИЇ        29.09     28.43
    2. Борисик Ігор                   84  АРК        29.13     28.98
    3. Димо Валерій                   85  КИЇ        29.81     28.99
    4. Черкасов Дмитро                87  К.О        29.50     29.58
    5. Вирясов Дмитро                 87  АРК        29.83     29.98
    6. Федина Олексій                 87  КИЇ        29.74     30.01
    7. Шудренко Роман                 87  ХРК        29.55     30.02
    8. Хилько Сергій                  86  ДОН        30.02     30.47

B-Фінал
    9. Мусатов Олексій                89  ДОН        30.53     30.28
   10. Найдьон Олександр              89  ДОН        30.72     31.11
   11. Брагінець Вячеслав             88  ХРК        31.27     31.13
   12. Тихонович Анатолій             88  ВЛН        31.21     31.52
   13. Перепелиця Іван                89  ДНП        31.11     31.58
   14. Прохоренко Денис               88  ЗПР        31.71     32.01
   15. Матюшин Олександр              89  ЗПР        32.31     32.74
       Синьков Дмитро                 89  КРВ        32.31     32.74
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Аверін Сергій                  81  ДОН        30.09          
   18. Дорохов Євген                  84  ЛУГ        30.18          
   19. Андрух Михайло                 87  МИК        30.73          
   20. Соболь Денис                   87  ДОН        31.24          
   21. Дроздов В`ячеслав              87  ІВФ        31.74          
   22. Сивинюк Антон                  87  ДНП        31.86          
   23. Паніхін Кирил                  86  ДОН        32.03          
   24. Столбовий Денис                87  ЗПР        32.04          
   25. Цуканов Олександр              83  ЗПР        32.26          
   26. Кухарський Сергій              89  ДОН        32.40
   27. Власов Віталій                 86  ОДЕ        32.50
   28. Канищев Олексій                89  АРК        32.55
   29. Тюветський Денис               90  МИК        32.61
   30. Семерньов Сергій               89  ОДЕ        32.64
   31. Ларченко Дмитро                87  ХРК        32.68
   32. Гераскін Борис                 87  ДОН        32.78
   33. Хаврук Іван                    91  РІВ        32.84
   34. Гузенко Андрій                 88  ХРК        32.98
   35. Тєсцов Сергій                  90  ДНП        33.01
   36. Третьяченко Олексій            90  К.О        33.18
   37. Мохов Микита                   88  ЗПР        33.30
   38. Сєріков Віталій                88  ДНП        33.31
   39. Дьомін Денис                   90  ВЛН        33.63
   40. Гребенюк Богдан                92  ДОН        33.75
   41. Філатьєв Леонід                89  КРВ        34.14
   42. Дрябжинський Микита            92  ДНП        37.29



TOP
Чол. 100m Брас                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Борисик Ігор                   84  АРК      1:03.77   1:02.84
    2. Димо Валерій                   85  КИЇ      1:04.65   1:02.85
    3. Черкасов Дмитро                87  К.О      1:03.48   1:03.06
    4. Лісогор Олег                   79  КИЇ      1:03.75   1:03.07
    5. Шудренко Роман                 87  ХРК      1:05.74   1:04.83
    6. Вирясов Дмитро                 87  АРК      1:05.36   1:04.94
    7. Христенко Олексій              89  ДНП      1:05.27   1:05.34
    8. Федина Олексій                 87  КИЇ      1:04.49   1:05.35

B-Фінал
    9. Мусатов Олексій                89  ДОН      1:06.35   1:06.15
   10. Нестеренко Артур               89  ДНП      1:06.20   1:06.76
   11. Коваленко Андрій               89  К.О      1:06.27   1:07.15
   12. Перепелиця Іван                89  ДНП      1:07.68   1:07.68
   13. Найдьон Олександр              89  ДОН      1:08.83   1:09.18
   14. Кухарський Сергій              89  ДОН      1:10.08   1:10.67
   15. Прохоренко Денис               88  ЗПР      1:10.26   1:10.97
   16. Брагінець Вячеслав             88  ХРК      1:08.97   1:11.77
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Сергеєв Сергій                 70  ДНП      1:04.14          
   18. Хилько Сергій                  86  ДОН      1:06.05          
   19. Аверін Сергій                  81  ДОН      1:06.07          
   20. Соболь Денис                   87  ДОН      1:06.11          
   21. Дорохов Євген                  84  ЛУГ      1:06.13          
   22. Сивинюк Антон                  87  ДНП      1:07.31          
   23. Волошин Андрій                 87  РІВ      1:07.84          
   24. Столбовий Денис                87  ЗПР      1:08.23          
   25. Дроздов В`ячеслав              87  ІВФ      1:08.99          
   26. Андрух Михайло                 87  МИК      1:09.49          
   27. Паніхін Кирил                  86  ДОН      1:09.86          
   28. Хаврук Іван                    91  РІВ      1:10.63
   29. Тєсцов Сергій                  90  ДНП      1:10.65
   30. Тюветський Денис               90  МИК      1:10.94
   31. Канищев Олексій                89  АРК      1:11.06
   32. Гераскін Борис                 87  ДОН      1:11.08
   33. Філатьєв Леонід                89  КРВ      1:11.50
   34. Рухайло Олег                   88  ДНП      1:11.56
   35. Мохов Микита                   88  ЗПР      1:11.63
   36. Синьков Дмитро                 89  КРВ      1:12.28
   37. Тихонович Анатолій             88  ВЛН      1:12.52
   38. Матюшин Олександр              89  ЗПР      1:12.89
   39. Дьомін Денис                   90  ВЛН      1:13.39
   40. Власов Віталій                 86  ОДЕ      1:13.88
   41. Сєріков Віталій                88  ДНП      1:13.89
   42. Семерньов Сергій               89  ОДЕ      1:14.07
   43. Гузенко Андрій                 88  ХРК      1:14.38
   44. Третьяченко Олексій            90  К.О      1:14.51
   45. Гребенюк Богдан                92  ДОН      1:16.76
   46. Дрябжинський Микита            92  ДНП      1:22.20



TOP
Чол. 200m Брас                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Борисик Ігор                   84  АРК      2:20.49   2:18.64
    2. Черкасов Дмитро                87  К.О      2:19.74   2:18.85
    3. Лісогор Олег                   79  КИЇ      2:21.77   2:20.43
    4. Димо Валерій                   85  КИЇ      2:23.35   2:20.81
    5. Аверін Сергій                  81  ДОН      2:22.91   2:20.99
    6. Шудренко Роман                 87  ХРК      2:19.68   2:21.12
    7. Федина Олексій                 87  КИЇ      2:20.62   2:21.73
    8. Мусатов Олексій                89  ДОН      2:23.41   2:22.92

B-Фінал
    9. Перепелиця Іван                89  ДНП      2:23.97   2:24.11
   10. Канищев Олексій                89  АРК      2:30.06   2:28.43
   11. Сєріков Віталій                88  ДНП      2:28.83   2:30.34
   12. Кухарський Сергій              89  ДОН      2:29.98   2:32.04
   13. Найдьон Олександр              89  ДОН      2:32.49   2:32.70
   14. Прохоренко Денис               88  ЗПР      2:32.81   2:33.20
   15. Хаврук Іван                    91  РІВ      2:34.10   2:34.07
   16. Тєсцов Сергій                  90  ДНП      2:33.99   2:36.37
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Дорохов Євген                  84  ЛУГ      2:23.75          
   18. Вирясов Дмитро                 87  АРК      2:24.53          
   19. Соболь Денис                   87  ДОН      2:24.70          
   20. Сивинюк Антон                  87  ДНП      2:28.81          
   21. Хилько Сергій                  86  ДОН      2:29.07          
   22. Тюветський Денис               90  МИК      2:35.07
   23. Матюшин Олександр              89  ЗПР      2:37.15
   24. Дьомін Денис                   90  ВЛН      2:38.02
   25. Андрух Михайло                 87  МИК      2:38.89



TOP
Чол. 50m Бат                                                                    
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лісогор Олег                   79  КИЇ        25.32     24.75
    2. Чуєв Ілля                      84  ЗПР        24.88     24.80
    3. Сердінов Андрій                82  ДНП        24.62     24.90
    4. Олейник Андрій                 83  К.О        25.29     24.96
    5. Федотовський Кирил             85  ЗПР        25.08     25.35
    6. Данченко Андрій                87  ХРК        25.34     25.46
    7. Гайдар Костянтин               86  ДНП        25.34     25.61
    8. Хникін Павло                   69  ВІН        25.38     25.62

B-Фінал
    9. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        25.96     25.89
   10. Мищенко Аркадій                88  ДНП        25.97     25.99
   11. Варнавський Владислав          88  ХРК        26.86     26.24
   12. Горбун Роман                   88  КИЇ        26.49     26.64
   13. Костецький Євген               89  АРК        26.87     26.88
   14. Лесів Роман                    88  ІВФ        26.97     26.98
   15. Юрчак Андрій                   88  ТРН        26.78     27.24
   16. Каліщук Олександр              87  К.О        26.99     27.51
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Залуський Каєтак               87  ПОЛ        25.46          
   18. Тишкевич Андрій                86  БЛР        25.56          
   19. Пронь Артем                    86  ХРК        25.61          
   20. Коваленко Сергій               85  ДОН        25.74          
   21. Волинець Олександр             74  ТРН        25.81          
   22. Ширшов Вячеслав                79  ЛУГ        25.90          
   23. Рижий Євген                    87  ДОН        26.04          
   24. Іванов Артем                   81  ЛУГ        26.09          
   25. Шеремет Дмитро                 70  ДНП        26.15          
   26. Кузьмін Олексій                87  ДНП        26.19          
   27. Яковчук Артур                  88  РІВ        26.58          
   28. Каврелішвілі Роман             85  ДНП        26.67          
   29. Вирясов Дмитро                 87  АРК        26.72          
   30. Кушнарьов Максим               87  ХРК        26.77          
   31. Фурман Олексій                 88  ДОН        27.04
   32. Присяжнюк Юрій                 88  К.О        27.13
   33. Голубков Максим                88  ХРК        27.17
   34. Дашков Костянтин               85  МИК        27.26
   35. Дейчаківський Тарас            83  ІВФ        27.28
       Мозговенко Ігор                89  ДОН        27.28
   37. Перепелиця Максим              88  ЗПР        27.31
   38. Макуха Володимир               87  ОДЕ        27.33
   39. Кашинський Денис               89  РОС        27.35
   40. Черниш Павло                   90  ЛУГ        27.37
       Сачук Антон                    85  РІВ        27.37
       Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ        27.37
   43. Наконечний Денис               88  К.О        27.48
   44. Хлопенко Артем                 89  ДНП        27.51
   45. Главатий Ярослав               88  МИК        27.53
   46. Мазаєв Олександр               89  ДОН        27.58
   47. Гончарук Микола                82  РІВ        27.65
   48. Решетніков Пилип               90  ДНП        27.73
   49. Царевич Назар                  88  ІВФ        27.77
   50. Сергеєв Павло                  89  РІВ        27.86
   51. Підлісний Андрій               85  ХРК        27.87
   52. Созонтов Олексій               88  ЧРН        27.90
   53. Куруленко Євген                90  ДОН        27.93
   54. Скорняков Павло                88  ВЛН        27.95
   55. Єрмачков Роман                 88  ХРК        28.00
   56. Кутурланов Костянтин           89  МИК        28.05
   57. Розка Максим                   87  ПЛТ        28.07
   58. Твердушко Тарас                90  ІВФ        28.16
   59. Паніхін Кирил                  86  ДОН        28.20
   60. Данич Олексій                  90  МИК        28.33
   61. Озерянський Руслан             88  КИЇ        28.71
   62. Тюветський Денис               90  МИК        28.85
   63. Батищев Олексій                89  АРК        29.01
   64. Руденко Дмитро                 88  ХРК        29.27
   65. Анишин Сергій                  89  АРК        29.40
   66. Семерей Андрій                 88  ТРН        30.03
   67. Овсієнко Іван                  91  ДНП        30.25
   68. Максименко Олексій             69  ДНП        32.93
    Дк Пирогов Дмитро                 90  АРК        28.21
    Дк Заболотний Роман               90  ТРН        31.34



TOP
Чол. 100m Бат                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Сердінов Андрій                82  ДНП        54.03     53.58
    2. Кокоша Максим                  83  КИЇ        54.70     54.64
    3. Тишкевич Андрій                86  БЛР        54.65     54.87
    4. Гайдар Костянтин               86  ДНП        55.30     55.22
    5. Пронь Артем                    86  ХРК        54.89     55.29
    6. Чуєв Ілля                      84  ЗПР        55.46     55.35
    7. Адвена Сергій                  84  КИЇ        55.28     55.64
    8. Данченко Андрій                87  ХРК        55.57     56.33

B-Фінал
    9. Горбун Роман                   88  КИЇ        56.49     56.44
   10. Голубков Максим                88  ХРК        57.28     56.93
   11. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        56.38     56.95
   12. Михайленко Денис               88  ДНП        57.43     57.35
   13. Варнавський Владислав          88  ХРК        58.04     58.16
   14. Костецький Євген               89  АРК        58.42     58.65
   15. Перепелиця Іван                89  ДНП        59.50   1:00.21
    Дк Фурман Олексій                 88  ДОН        57.98     57.78
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Рижий Євген                    87  ДОН        56.10          
   18. Скридлов Ілля                  82  РОС        56.40          
   19. Федотовський Кирил             85  ЗПР        57.20          
   20. Коваленко Сергій               85  ДОН        58.09          
   21. Сачук Антон                    85  РІВ        59.12          
   22. Дашков Костянтин               85  МИК        59.19          
   23. Іванець Олександр              87  ЗПР        59.60
   24. Мозговенко Ігор                89  ДОН      1:00.00
   25. Мазаєв Олександр               89  ДОН      1:00.01
   26. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      1:00.21
   27. Сергеєв Павло                  89  РІВ      1:00.24
   28. Хлопенко Артем                 89  ДНП      1:00.34
   29. Решетніков Пилип               90  ДНП      1:00.58
   30. Підлісний Андрій               85  ХРК      1:00.64
   31. Шатохин Юрій                   90  ДНП      1:00.67
   32. Царевич Назар                  88  ІВФ      1:00.85
   33. Черниш Павло                   90  ЛУГ      1:00.87
   34. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      1:00.91
   35. Присяжнюк Юрій                 88  К.О      1:01.77
   36. Меринов Олександр              89  ДНП      1:01.82
   37. Пирогов Дмитро                 90  АРК      1:01.91
   38. Овсієнко Іван                  91  ДНП      1:02.18
   39. Яценко Михайло                 87  ДНП      1:02.39
   40. Розка Максим                   87  ПЛТ      1:02.62
   41. Желюк Максим                   89  ДНП      1:03.38
   42. Куруленко Євген                90  ДОН      1:04.11
   43. Єрмачков Роман                 88  ХРК      1:04.37



TOP
Чол. 200m Бат                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Кокоша Максим                  83  КИЇ      2:02.96   2:00.07
    2. Адвена Сергій                  84  КИЇ      2:01.41   2:00.08
    3. Чуєв Ілля                      84  ЗПР      2:00.27   2:01.09
    4. Гайдар Костянтин               86  ДНП      2:03.90   2:01.95
    5. Силантьєв Денис                76  ЗПР      2:03.26   2:03.06
    6. Горбун Роман                   88  КИЇ      2:03.79   2:03.62
    7. Скридлов Ілля                  82  РОС      2:04.21   2:06.44
    8. Назаренко Дмитро               80  РІВ      2:03.90   2:06.65

B-Фінал
    9. Голубков Максим                88  ХРК      2:08.32   2:08.44
   10. Фурман Олексій                 88  ДОН      2:10.89   2:10.03
   11. Пирогов Дмитро                 90  АРК      2:15.24   2:13.79
   12. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      2:19.86   2:14.47
   13. Сергеєв Павло                  89  РІВ      2:17.74   2:16.76
   14. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      2:19.66   2:18.73
   15. Царевич Назар                  88  ІВФ      2:23.69   2:32.32
--------------------------------------------------------------------------------
   16. Смирнов Артем                  87  РОС      2:08.17          
   17. Іванець Олександр              87  ЗПР      2:12.00          
   18. Газзаєв Петро                  87  РОС      2:12.31          
   19. Тишкевич Андрій                86  БЛР      2:15.29          



TOP
Чол. 200m К.п.                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Сергеєв Сергій                 70  ДНП      2:08.07   2:05.15
    2. Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:06.06   2:06.54
    3. Назаренко Дмитро               80  РІВ      2:08.69   2:07.65
    4. Безуглий Олександр             85  ДОН      2:07.79   2:07.88
    5. Жайворонок Ігор                87  ДНП      2:09.38   2:08.03
    6. Михайленко Денис               88  ДНП      2:08.52   2:08.83
    7. Шудренко Роман                 87  ХРК      2:10.28   2:08.87
    8. Волошин Андрій                 87  РІВ      2:12.03   2:11.00

B-Фінал
    9. Яковчук Артур                  88  РІВ      2:12.65   2:12.15
   10. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ      2:15.86   2:15.11
   11. Рухайло Олег                   88  ДНП      2:16.06   2:16.48
   12. Синьков Дмитро                 89  КРВ      2:16.88   2:16.81
   13. Гончаров Антон                 90  ДНП      2:16.14   2:16.82
   14. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      2:16.89   2:17.19
   15. Орлов Сергій                   91  ДНП      2:16.42   2:18.02
   16. Науменко Михайло               88  ЗПР      2:16.97   2:20.33
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Борисик Ігор                   84  АРК      2:09.10          
   18. Данченко Андрій                87  ХРК      2:12.52          
   19. Столбовий Денис                87  ЗПР      2:12.53          
   20. Іванець Олександр              87  ЗПР      2:15.73          
   21. Філатьєв Леонід                89  КРВ      2:17.17
   22. Меринов Олександр              89  ДНП      2:18.09
   23. Паніхін Кирил                  86  ДОН      2:18.76
   24. Мохов Микита                   88  ЗПР      2:20.15
   25. Шатов Владислав                87  ПЛТ      2:20.19
   26. Желюк Максим                   89  ДНП      2:21.16
   27. Охріменко Віталій              88  АРК      2:21.52
   28. Власов Віталій                 86  ОДЕ      2:22.94



TOP
Чол. 400m К.п.                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лепський Вадим                 85  КИЇ      4:27.16   4:26.94
    2. Безуглий Олександр             85  ДОН      4:32.91   4:29.51
    3. Назаренко Дмитро               80  РІВ      4:33.33   4:29.61
    4. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      4:29.60   4:32.74
    5. Жайворонок Ігор                87  ДНП      4:33.88   4:35.10
    6. Адвена Сергій                  84  КИЇ      4:39.65   4:38.71
    7. Волошин Андрій                 87  РІВ      4:39.91   4:38.97
    8. Науменко Михайло               88  ЗПР      4:37.39   4:40.12
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Філатьєв Леонід                89  КРВ      4:40.71
   10. Столбовий Денис                87  ЗПР      4:45.50
   11. Рухайло Олег                   88  ДНП      4:49.17
   12. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ      4:51.35
   13. Орлов Сергій                   91  ДНП      4:54.59
   14. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      4:55.71
   15. Меринов Олександр              89  ДНП      4:57.83
   16. Лях Олександр                  88  ПЛТ      4:58.22
   17. Паніхін Кирил                  86  ДОН      4:59.14
   18. Желюк Максим                   89  ДНП      5:01.10
   19. Поломкин Антон                 89  ДНП      5:02.10
   20. Мохов Микита                   88  ЗПР      5:12.57
   21. Вількович Василь               89  ІВФ      5:15.03



TOP
TOP
TOP
TOP
Жінки 50m В/с                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Серікова Оксана                85  ДОН        26.61     26.34
    2. Лапунова Олена                 80  ЛУГ        26.88     26.52
    3. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        27.21     27.07
    4. Рагушенко Катерина             90  ЗПР        27.49     27.54
    5. Савченко Катерина              87  ДОН        27.37     27.57
    6. Дікіджі Катерина               91  РІВ        27.60     27.61
    7. Зубкова Катерина               88  ХРК        27.70     27.78
    8. Щербак Олександра              92  ДНП        27.74     28.41

B-Фінал
    9. Щекотіхіна Дарина              90  К.О        27.78     28.04
   10. Ібраєва Діна                   91  К.О        28.25     28.34
   11. Пікінер Ірина                  90  ДНП        28.48     28.42
   12. Шпирная Тетяна                 90  АРК        28.46     28.59
   13. Соколова Ганна                 92  ДНП        28.59     28.65
   14. Волгіна Вікторія               90  К.О        28.66     28.70
   15. Повстяна Аліна                 90  ЗПР        28.91     28.77
   16. Лепська Валерія                91  ПЛТ        28.97     28.83
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ        27.95          
   18. Говорун Ірина                  88  ДНП        27.99          
   19. Рябцева Марія                  84  ДОН        28.28          
   20. Ангеліца Валентина             88  РОС        28.35          
   21. Радкевич Людмила               87  ДНП        28.38          
   22. Степанова Яна                  88  ДОН        28.52          
   23. Соколова Ганна                 90  ДОН        29.00
   24. Данилова Лілія                 90  ДНП        29.18
   25. Краснопольська Олена           87  ДОН        29.35
   26. Назаренко Анастасія            90  ОДЕ        29.40
   27. Дмитрук Анастасія              90  ВЛН        29.41
   28. Хохлова Ірина                  90  ДОН        29.55
   29. Шкабко Марина                  91  ВЛН        29.62
   30. Буряк Ганна                    90  ЛУГ        29.64
   31. Габелко Вікторія               90  ЗПР        29.70
   32. Морозова Аліна                 90  ДОН        29.74
   33. Теркун Катерина                92  ПЛТ        29.80
   34. Снежко Олександра              90  КИЇ        29.93
   35. Котлярова Ганна                90  ХРК        30.05
   36. Уварова Марія                  90  АРК        30.70
   37. Стеценко Ганна                 92  ДОН        30.88
   38. Болдирева Олена                87  ДНП        31.16



TOP
Жінки 100m В/с                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Худякова Наталія               85  КИЇ        58.78     57.21
    2. Клочкова Яна                   82  КИЇ        58.35     57.43
    3. Лапунова Олена                 80  ЛУГ        57.81     57.83
    4. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        58.16     58.13
    5. Серікова Оксана                85  ДОН        58.38     58.24
    6. Бербасова Олена                86  ПЛТ        58.77     58.87
    7. Дікіджі Катерина               91  РІВ        59.14     59.61
    8. Савченко Катерина              87  ДОН        59.32     59.79

B-Фінал
    9. Рагушенко Катерина             90  ЗПР      1:00.22   1:00.05
   10. Пікінер Ірина                  90  ДНП      1:00.37   1:00.37
   11. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      1:00.69   1:00.77
   12. Щербак Олександра              92  ДНП      1:00.65   1:01.01
   13. Соколова Ганна                 92  ДНП      1:00.99   1:01.32
   14. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ      1:01.70   1:02.04
   15. Щекотіхіна Дарина              90  К.О      1:02.29   1:02.21
   16. Хохлова Ірина                  90  ДОН      1:02.17   1:02.50
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Говорун Ірина                  88  ДНП        59.73          
   18. Вишнякова Наталія              87  РОС      1:00.26          
   19. Савонюк Юлія                   87  ДНП      1:00.38          
   20. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      1:00.46          
   21. Степанова Яна                  88  ДОН      1:00.51          
   22. Клименко Тетяна                88  ДНП      1:01.16          
   23. Огурцова Марія                 83  ЗПР      1:01.25          
   24. Радкевич Людмила               87  ДНП      1:01.96          
   25. Алфьорова Аліна                91  ДНП      1:02.59
       Ібраєва Діна                   91  К.О      1:02.59
   27. Федорова Катерина              89  ДОН      1:02.62
   28. Габелко Вікторія               90  ЗПР      1:02.75
   29. Морозова Аліна                 90  ДОН      1:02.80
   30. Котлярова Ганна                90  ХРК      1:02.89
   31. Данилова Лілія                 90  ДНП      1:02.92
   32. Волк Діана                     92  ДНП      1:03.39
   33. Волгіна Вікторія               90  К.О      1:03.47
   34. Краснопольська Олена           87  ДОН      1:03.48
   35. Лепська Валерія                91  ПЛТ      1:03.52
   36. Тишенко Аліна                  90  ДОН      1:03.68
   37. Снежко Олександра              90  КИЇ      1:03.88
   38. Шпирная Тетяна                 90  АРК      1:03.97
   39. Дмитрук Анастасія              90  ВЛН      1:04.47
   40. Назаренко Анастасія            90  ОДЕ      1:04.69
   41. Соколова Ганна                 90  ДОН      1:04.83
   42. Теркун Катерина                92  ПЛТ      1:05.32
   43. Рудь Ілона                     91  ДНП      1:05.45
   44. Стеценко Ганна                 92  ДОН      1:05.85
   45. Болдирева Олена                87  ДНП      1:06.05



TOP
Жінки 200m В/с                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      2:08.05   2:03.52
    2. Худякова Наталія               85  КИЇ      2:03.38   2:04.69
    3. Бербасова Олена                86  ПЛТ      2:06.69   2:06.50
    4. Вишнякова Наталія              87  РОС      2:08.89   2:08.56
    5. Береснєва Ольга                85  ІЗР      2:08.30   2:09.75
    6. Гусак Ольга                    90  ДОН      2:08.15   2:10.77
    7. Федорова Катерина              89  ДОН      2:11.06   2:11.19
    8. Клименко Тетяна                88  ДНП      2:09.32   2:11.91

B-Фінал
    9. Руденок Марина                 91  ДОН      2:12.40   2:09.31
   10. Пікінер Ірина                  90  ДНП      2:11.07   2:09.92
   11. Соколова Ганна                 92  ДНП      2:11.40   2:11.49
   12. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      2:12.63   2:13.71
   13. Хохлова Ірина                  90  ДОН      2:14.28   2:13.76
   14. Бескровна Аліна                91  ДОН      2:14.28   2:13.78
   15. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ      2:13.70   2:14.28
   16. Данилова Лілія                 90  ДНП      2:14.73   2:16.99
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Степанова Яна                  88  ДОН      2:11.40          
   18. Савонюк Юлія                   87  ДНП      2:11.83          
   19. Огурцова Марія                 83  ЗПР      2:12.06          
   20. Харитоненко Ганна              87  РІВ      2:12.26          
   21. Расторопова Світлана           86  ДОН      2:12.33          
   22. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      2:13.85          
   23. Тишенко Аліна                  90  ДОН      2:15.17
   24. Морозова Аліна                 90  ДОН      2:15.47
   25. Григоренко Ксенія              92  МИК      2:15.96
   26. Снісаренко Юлія                91  КРВ      2:16.10
   27. Габелко Вікторія               90  ЗПР      2:17.25
   28. Краснопольська Олена           87  ДОН      2:17.83
   29. Волгіна Вікторія               90  К.О      2:18.05
   30. Лепська Валерія                91  ПЛТ      2:20.71
   31. Теркун Катерина                92  ПЛТ      2:21.02
   32. Стеценко Ганна                 92  ДОН      2:22.32
   33. Соколова Ганна                 90  ДОН      2:22.53
   34. Снісаренко Мілена              92  КРВ      2:22.77
   35. Рудь Ілона                     91  ДНП      2:23.73
   36. Салівон Анастасія              90  ДОН      2:24.27



TOP
Жінки 400m В/с                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      4:24.74   4:22.08
    2. Береснєва Ольга                85  ІЗР      4:24.84   4:23.39
        -:--.--  4:24.84  -:--.--  4:24.84 
    3. Самородіна Наталія             83  ЗПР      4:31.52   4:26.43
    4. Руденок Марина                 91  ДОН      4:25.03   4:27.62
    5. Клименко Тетяна                88  ДНП      4:29.56   4:31.46
        -:--.--  4:29.56  -:--.--  4:29.56 
    6. Гусак Ольга                    90  ДОН      4:29.82   4:34.07
        -:--.--  4:29.82  -:--.--  4:29.82 
    7. Євчак Ганна                    93  КРВ      4:31.26   4:34.29
        -:--.--  4:31.26  -:--.--  4:31.26 
    8. Расторопова Світлана           86  ДОН      4:31.90   4:34.49
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Бескровна Аліна                91  ДОН      4:33.27
   10. Бербасова Олена                86  ПЛТ      4:34.65
   11. Федорова Катерина              89  ДОН      4:36.18
   12. Лазумирська Жанна              81  КИЇ      4:37.44
        -:--.--  4:37.44  -:--.--  4:37.44 
   13. Тишенко Аліна                  90  ДОН      4:37.66
   14. Снісаренко Юлія                91  КРВ      4:38.28
        -:--.--  4:38.28  -:--.--  4:38.28 
   15. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      4:39.59
   16. Морозова Аліна                 90  ДОН      4:47.99
        -:--.--  4:47.99  -:--.--  4:47.99 
   17. Салівон Анастасія              90  ДОН      4:53.13
   18. Краснопольська Олена           87  ДОН      4:53.62
   19. Снісаренко Мілена              92  КРВ      4:53.85
   20. Теркун Катерина                92  ПЛТ      4:56.68



TOP
TOP
Жінки 50m Н/сп                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР        30.76     29.52
    2. Пятова Олена                   80  РОС        30.67     30.26
    3. Сущенко Аліна                  88  ДНП        31.03     30.66
    4. Лапунова Олена                 80  ЛУГ        31.34     30.78
    5. Серікова Оксана                85  ДОН        31.25     31.46
    6. Дікіджі Катерина               91  РІВ        31.90     31.93
    7. Дудник Ольга                   85  ДНП        31.76     32.11
    8. Радкевич Людмила               87  ДНП        31.67     32.30

B-Фінал
    9. Єщенко Світлана                90  ЛУГ        32.01     32.58
   10. Філімошина Ганна               90  ЛУГ        32.01     32.75
   11. Гржибовська Інна               92  ДОН        32.60     32.87
   12. Шкабко Марина                  91  ВЛН        33.22     33.30
   13. Григоренко Ксенія              92  МИК        32.26     33.70
   14. Назаренко Анастасія            90  ОДЕ        34.33     34.21
    НС Салікова Юлія                  92  ДОН        35.65
--------------------------------------------------------------------------------
   16. Вітоліна Катерина              88  ХРК        32.13          
   17. Соколова Оксана                88  К.О        32.93          
   18. Григоревська Катерина          88  ДОН        32.95          
   19. Болдирева Олена                87  ДНП        35.01          
   20. Шумарова Оксана                86  РІВ        35.61          



TOP
Жінки 100m Н/сп                                                                 
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      1:08.13   1:01.84
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК      1:03.70   1:02.68
    3. Сущенко Аліна                  88  ДНП      1:07.43   1:05.54
    4. Дудник Ольга                   85  ДНП      1:07.05   1:06.71
    5. Григоренко Ксенія              92  МИК      1:06.92   1:08.11
    6. Дікіджі Катерина               91  РІВ      1:08.37   1:08.47
    7. Вітоліна Катерина              88  ХРК      1:08.31   1:08.54
    8. Григоревська Катерина          88  ДОН      1:08.41   1:08.56

B-Фінал
    9. Гржибовська Інна               92  ДОН      1:08.87   1:09.13
   10. Єщенко Світлана                90  ЛУГ      1:09.55   1:09.31
   11. Філімошина Ганна               90  ЛУГ      1:10.23   1:09.95
   12. Рудь Ілона                     91  ДНП      1:12.71   1:13.26
   13. Шкабко Марина                  91  ВЛН      1:14.01   1:13.61
    НС Салікова Юлія                  92  ДОН      1:16.50
--------------------------------------------------------------------------------
   15. Радкевич Людмила               87  ДНП      1:09.11          
   16. Соколова Оксана                88  К.О      1:10.47          
   17. Болдирева Олена                87  ДНП      1:17.14          



TOP
Жінки 200m Н/сп                                                                 
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      2:21.99   2:16.68
    2. Хлистунова Анна                88  РІВ      2:21.75   2:19.14
    3. Харитоненко Ганна              87  РІВ      2:22.52   2:20.72
    4. Вітоліна Катерина              88  ХРК      2:22.63   2:23.31
    5. Дудник Ольга                   85  ДНП      2:26.24   2:23.42
    6. Сущенко Аліна                  88  ДНП      2:24.45   2:23.57
    7. Гржибовська Інна               92  ДОН      2:27.79   2:27.72
    8. Григоревська Катерина          88  ДОН      2:28.03   2:29.37

B-Фінал
    9. Григоренко Ксенія              92  МИК      2:29.88   2:28.55
   10. Козаченко Олена                91  КРВ      2:32.16   2:31.12
   11. Єщенко Світлана                90  ЛУГ      2:32.62   2:31.50
   12. Снісаренко Юлія                91  КРВ      2:31.92   2:32.08
   13. Філімошина Ганна               90  ЛУГ      2:34.08   2:32.61
   14. Салікова Юлія                  92  ДОН      2:42.04   2:41.33
--------------------------------------------------------------------------------
   15. Соколова Оксана                88  К.О      2:31.59          



TOP
Жінки 50m Брас                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Бондаренко Світлана            71  ЗПР        32.97     33.41
    2. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        33.26     33.49
    3. Підлісна Юлія                  87  ХРК        33.48     33.52
    4. Астененко Тетяна               88  ДОН        33.47     33.55
    5. Богата Олександра              85  ЛУГ        33.95     33.98
    6. Савонюк Юлія                   87  ДНП        34.16     34.69
    7. Босюк Олена                    82  ТРН        34.41     34.72
    8. Петрушко Галина                90  РІВ        34.90     35.36

B-Фінал
    9. Безрук Анастасія               91  ХРК        35.30     35.14
   10. Магуряк Вікторія               92  ДНП        36.60     35.33
   11. Гришина Олександра             90  ДНП        34.99     35.57
   12. Клименко Віра                  91  ДНП        36.67     35.66
   13. Федосенко Маргарита            90  КИЇ        35.85     36.05
   14. Лужнєва Анастасія              90  ДОН        36.93     36.06
   15. Осипенко Дарина                91  ДОН        37.03     36.77
   16. Бруско Ксенія                  91  КИЇ        36.50     36.98
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Головко Марина                 88  ПЛТ        34.93          
   18. Філіпова Ірина                 88  К.О        35.00          
   19. Кулініч Катерина               89  ЧРН        35.20          
   20. Купреєнко Марія                87  К.О        36.34          
   21. Дмитрук Анастасія              90  ВЛН        37.69
   22. Волк Діана                     92  ДНП        37.75
   23. Краснополова Валерія           92  ДНП        37.81
   24. Мельник Маріанна               91  ДОН        38.34
   25. Суслик Євгенія                 90  МИК        38.37
   26. Вороніна Наталія               92  МИК        38.80
   27. Уварова Марія                  90  АРК        39.48
   28. Ярмоліцька Ірина               90  РІВ        39.74



TOP
Жінки 100m Брас                                                                 
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК      1:12.77   1:09.99
    2. Астененко Тетяна               88  ДОН      1:12.41   1:11.92
    3. Хлистунова Анна                88  РІВ      1:13.44   1:12.20
    4. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      1:13.23   1:13.63
    5. Богата Олександра              85  ЛУГ      1:13.52   1:14.45
    6. Філіпова Ірина                 88  К.О      1:15.36   1:16.39
    7. Гришина Олександра             90  ДНП      1:15.09   1:16.86
    Дк Бондаренко Світлана            71  ЗПР      1:11.93   1:11.26

B-Фінал
    9. Клименко Віра                  91  ДНП      1:15.62   1:16.45
   10. Петрушко Галина                90  РІВ      1:16.21   1:16.88
   11. Безрук Анастасія               91  ХРК      1:18.87   1:17.62
   12. Бруско Ксенія                  91  КИЇ      1:17.04   1:18.10
   13. Краснополова Валерія           92  ДНП      1:17.84   1:18.53
   14. Лужнєва Анастасія              90  ДОН      1:18.01   1:18.59
   15. Магуряк Вікторія               92  ДНП      1:19.41   1:19.27
   16. Федосенко Маргарита            90  КИЇ      1:18.60   1:20.68
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Головко Марина                 88  ПЛТ      1:16.74          
   18. Босюк Олена                    82  ТРН      1:18.91          
   19. Кулініч Катерина               89  ЧРН      1:19.37          
   20. Купреєнко Марія                87  К.О      1:19.98
   21. Осипенко Дарина                91  ДОН      1:20.03
   22. Козаченко Олена                91  КРВ      1:20.31
   23. Ярмоліцька Ірина               90  РІВ      1:22.42
   24. Погорельцева Анастасія         90  ЗПР      1:23.77
   25. Суслик Євгенія                 90  МИК      1:24.39
   26. Вороніна Наталія               92  МИК      1:24.42
   27. Уварова Марія                  90  АРК      1:24.62



TOP
Жінки 200m Брас                                                                 
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК      2:34.14   2:31.95
    2. Астененко Тетяна               88  ДОН      2:35.35   2:34.96
    3. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      2:35.65   2:35.28
    4. Лівер Марія                    90  ПЛТ      2:35.88   2:36.77
    5. Клименко Віра                  91  ДНП      2:39.65   2:38.01
    6. Богата Олександра              85  ЛУГ      2:36.77   2:38.73
    7. Бруско Ксенія                  91  КИЇ      2:39.59   2:39.56
    8. Гришина Олександра             90  ДНП      2:38.89   2:41.52

B-Фінал
    9. Безрук Анастасія               91  ХРК      2:46.67   2:43.22
   10. Краснополова Валерія           92  ДНП      2:45.33   2:44.51
   11. Осипенко Дарина                91  ДОН      2:47.60   2:48.41
   12. Магуряк Вікторія               92  ДНП      2:50.37   2:49.41
   13. Лужнєва Анастасія              90  ДОН      2:48.86   2:50.54
   14. Федосенко Маргарита            90  КИЇ      2:50.94   2:50.94
   15. Погорельцева Анастасія         90  ЗПР      2:49.99   2:53.26
    НС Суслик Євгенія                 90  МИК      2:56.40
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Бондаренко Світлана            71  ЗПР      2:35.23          
   18. Філіпова Ірина                 88  К.О      2:40.59          
   19. Головко Марина                 88  ПЛТ      2:46.04          
   20. Кулініч Катерина               89  ЧРН      2:49.98          
   21. Вороніна Наталія               92  МИК      2:56.53
   22. Купреєнко Марія                87  К.О      2:57.97



TOP
Жінки 50m Бат                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Король Любов                   89  ЗПР        27.82     27.91
    2. Клочкова Яна                   82  КИЇ        28.37     28.05
    3. Худякова Наталія               85  КИЇ        28.35     28.22
    4. Зубкова Катерина               88  ХРК        28.53     28.28
    5. Соболь Єлизавета               88  ДОН        28.99     29.12
    6. Рябцева Марія                  84  ДОН        29.24     29.20
    7. Огурцова Марія                 83  ЗПР        28.96     29.49
    8. Говорун Ірина                  88  ДНП        29.28     30.07

B-Фінал
    9. Пікінер Ірина                  90  ДНП        30.30     29.55
   10. Шпирная Тетяна                 90  АРК        30.20     29.83
   11. Ібраєва Діна                   91  К.О        30.28     29.84
   12. Рагушенко Катерина             90  ЗПР        29.43     29.96
   13. Прокопеня Валерія              90  ЛУГ        30.21     30.27
   14. Буряк Ганна                    90  ЛУГ        30.57     30.69
   15. Щербак Олександра              92  ДНП        30.36     30.72
   16. Григоренко Ксенія              92  МИК        30.81     32.10
--------------------------------------------------------------------------------
   17. Лукашенко Катерина             89  ХРК        29.45          
   18. Ангеліца Валентина             88  РОС        29.50          
   19. Максімович Ольга               89  ЗПР        29.53          
   20. Савонюк Юлія                   87  ДНП        29.86          
   21. Радкевич Людмила               87  ДНП        29.96          
   22. Дудник Ольга                   85  ДНП        30.85
   23. Щекотіхіна Дарина              90  К.О        31.26
   24. Волк Діана                     92  ДНП        31.81
   25. Сущенко Аліна                  88  ДНП        31.88
   26. Маляр Інна                     89  ДНП        31.97
   27. Снежко Олександра              90  КИЇ        32.41
   28. Стеценко Ганна                 92  ДОН        32.73
   29. Болдирева Олена                87  ДНП        32.81



TOP
Жінки 100m Бат                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      1:02.91   1:00.38
    2. Король Любов                   89  ЗПР      1:01.51   1:01.03
    3. Самородіна Наталія             83  ЗПР      1:03.69   1:03.31
    4. Соболь Єлизавета               88  ДОН      1:03.13   1:03.62
    5. Рябцева Марія                  84  ДОН      1:04.34   1:04.42
    6. Хала Тетяна                    87  ДНП      1:03.81   1:04.59
    7. Говорун Ірина                  88  ДНП      1:04.25   1:04.96
    8. Лукашенко Катерина             89  ХРК      1:04.40   1:05.16

B-Фінал
    9. Алфьорова Аліна                91  ДНП      1:05.38   1:05.18
   10. Євчак Ганна                    93  КРВ      1:05.87   1:06.31
   11. Шпирная Тетяна                 90  АРК      1:08.44   1:08.07
   12. Волк Діана                     92  ДНП      1:09.24   1:08.96
   13. Буряк Ганна                    90  ЛУГ      1:10.10   1:10.77
    НС Стеценко Ганна                 92  ДОН      1:14.88
    НС Салівон Анастасія              90  ДОН      1:13.36
--------------------------------------------------------------------------------
   16. Худякова Наталія               85  КИЇ      1:02.07          
   17. Зубкова Катерина               88  ХРК      1:03.26          
   18. Ангеліца Валентина             88  РОС      1:05.09          
   19. Максімович Ольга               89  ЗПР      1:06.24          
   20. Бистрова Тетяна                85  РОС      1:07.27          
   21. Маляр Інна                     89  ДНП      1:09.47          



TOP
Жінки 200m Бат                                                                  
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Самородіна Наталія             83  ЗПР      2:16.43   2:17.11
    2. Хала Тетяна                    87  ДНП      2:19.27   2:17.38
    3. Петрова Любов                  87  РОС      2:19.00   2:22.19
    4. Соболь Єлизавета               88  ДОН      2:21.73   2:22.44
    5. Рябцева Марія                  84  ДОН      2:21.11   2:24.09
    6. Лазумирська Жанна              81  КИЇ      2:15.00   2:29.04
    7. Лукашенко Катерина             89  ХРК      2:27.00   2:30.07
    8. Трояновська Олександра         90  ДНП      2:43.00   2:41.34



TOP
Жінки 200m К.п.                                                                 
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      2:22.56   2:19.82
    2. Худякова Наталія               85  КИЇ      2:20.81   2:20.96
    3. Алфьорова Аліна                91  ДНП      2:25.97   2:25.60
    4. Лукашенко Катерина             89  ХРК      2:27.16   2:25.66
    5. Бистрова Тетяна                85  РОС      2:26.12   2:26.45
    6. Козаченко Олена                91  КРВ      2:28.51   2:28.89
    7. Гришина Олександра             90  ДНП      2:28.12   2:29.59
    8. Савонюк Юлія                   87  ДНП      2:30.14   2:31.28

B-Фінал
    9. Клименко Віра                  91  ДНП      2:31.85   2:31.44
   10. Петрушко Галина                90  РІВ      2:34.61   2:34.08
   11. Волк Діана                     92  ДНП      2:35.42   2:35.09
   12. Краснополова Валерія           92  ДНП      2:34.43   2:36.53
   13. Ярмоліцька Ірина               90  РІВ      2:38.21   2:37.72
   14. Трояновська Олександра         90  ДНП      2:38.15   2:37.83



TOP
Жінки 400m К.п.                                                                 
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Хлистунова Анна                88  РІВ      5:00.58   4:57.35
    2. Харитоненко Ганна              87  РІВ      4:56.72   5:00.08
    3. Козаченко Олена                91  КРВ      5:06.76   5:08.10
    4. Алфьорова Аліна                91  ДНП      5:09.38   5:09.76
    5. Солодовник Юлія                89  ЗПР      5:16.80   5:22.41
    6. Ярмоліцька Ірина               90  РІВ      5:31.40   5:34.26
    7. Трояновська Олександра         90  ДНП      5:49.33   5:35.00



TOP
TOP
TOP