Відкритий Літній Чемпіонат України серед юнацьких команд ДЮСШ
Орджонікідзе,13-15.06.2006         50м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    100m, 200m
Н/сп    100m, 200m
Брас    100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 50m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    100m, 200m
Н/сп    100m, 200m
Брас    100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 50m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета


Чол. 50m В/с                                                          
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Баришок Віталій                91  ЛУГ        24.94
    2. Сергієнко Євген                91  ЛУГ        25.52
    3. Білов Юрій                     91  ЗПР        25.74
    4. Штанько Максим                 91  КМС        26.08
    5. Шматько Олександр              91  ХРК        26.64
    6. Ковбаса Андрій                 92  БЦ         26.65
       Куліков Дмитро                 91  ОДЕ        26.65
    8. Кравець Михайло                91  ЛУГ        26.69
    9. Говоров Андрій                 92  ДПР        26.73
   10. Соловиченко Микола             91  ХРК        26.87
   11. Ведерніков Владіслав           91  ДПР        27.01
   12. Максюта Артем                  92  ДОН        27.08
   13. Мороз Вячеслав                 91  ЗПР        27.19
   14. Бекетов Олександр              91  ХРК        27.24
   15. Костючик Артур                 91  ДПР        27.38
   16. Журавльов Дмитро               91  ЗПР        27.44
   17. Семенченко Максим              91  БЦ         27.45
   18. Буданов Георгій                91  ДОН        27.68
       Хорошавін Денис                92  ХРК        27.68
   20. Тітаренко Дмитро               91  КИЇ        27.69
   21. Гончаров Микита                91  КИЇ        27.74
   22. Божко Олексій                  92  ДПР        27.77
   23. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК        28.05
   24. Романенко Ігор                 91  БЦ         28.08
   25. Лемешко Любомир                92  ПЛТ        28.20
   26. Рурак Іван                     91  ЗПР        28.23
   27. Кіруца Сергій                  91  РВН        28.29
   28. Повшедний Богдан               91  БЦ         28.48
   29. Пузирко Юрій                   91  РВН        28.51
   30. Крайнюк Кирило                 92  СОЛ        28.58
       Близнюк Олександр              92  КРР        28.58
   32. Буткевич Максим                91  РВН        28.71
   33. Довгалюк Олександр             92  ОРД        28.89
   34. Яцків Сергій                   92  КРР        28.90
   35. Пантелей Дмитро                92  КМС        29.08
   36. Хаврук Іван                    91  РВН        29.11
   37. Мітраков Олександр             93  ЖТМ        29.18
   38. Чорний Віталій                 91  БРВ        29.49
   39. Ткач Кирилл                    91  БЦ         29.59
   40. Морозов Євген                  92  СОЛ        29.61
   41. Голуб Павло                    91  БРВ        29.79
   42. Іванов Костянтин               91  ЮЖН        29.86
   43. Ламаєв Олександр               92  ОРД        30.30
   44. Акуленко Олександр             92  ЧРН        30.43
   45. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ        31.00
   46. Андрющенко Олександр           92  ЧРН        31.30
   47. Жуков Віктор                   93  ЧРН        31.33
   48. Деревенчук Дмитро              92  КМС        32.21
   49. Герелюк Максим                 91  КРР        32.46
   50. Захода Олександр               91  ОРД        32.91
   51. Ленько Олександр               92  ЧРН        33.05
   52. Гавриленко Владислав           93  ЧРН        35.54
    Дк Стринжа Едуард                 91  КРР        29.84



TOP
Чол. 100m В/с                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Баришок Віталій                91  ЛУГ        55.14
    2. Іоффе Олександр                91  ХРК        55.40
    3. Білов Юрій                     91  ЗПР        56.32
    4. Улітін Григорій                91  ХРК        57.25
    5. Говоров Андрій                 92  ДПР        57.34
    6. Ведерніков Владіслав           91  ДПР        57.54
    7. Шматько Олександр              91  ХРК        57.56
    8. Сергієнко Євген                91  ЛУГ        58.00
    9. Кравець Михайло                91  ЛУГ        58.21
   10. Костючик Артур                 91  ДПР        58.48
   11. Куліков Дмитро                 91  ОДЕ        58.64
   12. Комнатний Ян                   92  ХРК        58.67
   13. Орлов Сергій                   91  ДПР        58.87
   14. Соловиченко Микола             91  ХРК        58.89
   15. Тітаренко Дмитро               91  КИЇ        59.38
   16. Ковальчук Сергій               91  РВН      1:00.02
   17. Лебідь Павло                   91  ДОН      1:00.03
   18. Максюта Артем                  92  ДОН      1:00.06
   19. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК      1:00.13
   20. Хорошавін Денис                92  ХРК      1:00.19
   21. Семенченко Максим              91  БЦ       1:00.29
   22. Мороз Вячеслав                 91  ЗПР      1:00.68
   23. Буданов Георгій                91  ДОН      1:00.69
   24. Везненко Костянтин             91  ОДЕ      1:00.91
   25. Романенко Ігор                 91  БЦ       1:00.99
   26. Божко Олексій                  92  ДПР      1:01.22
   27. Дудник Артем                   91  ПЛТ      1:01.24
   28. Повшедний Богдан               91  БЦ       1:01.34
   29. Дригін Тарас                   91  ХРК      1:01.36
   30. Крайнюк Кирило                 92  СОЛ      1:01.41
   31. Журавльов Дмитро               91  ЗПР      1:02.26
       Рурак Іван                     91  ЗПР      1:02.26
   33. Котвицький Роман               91  КИЇ      1:02.75
   34. Пантелей Дмитро                92  КМС      1:02.82
   35. Табанський Олексій             92  БЦ       1:03.03
   36. Пузирко Юрій                   91  РВН      1:03.11
   37. Ткач Кирилл                    91  БЦ       1:03.18
   38. Довгалюк Олександр             92  ОРД      1:03.23
   39. Гончаров Микита                91  КИЇ      1:03.81
   40. Чорний Віталій                 91  БРВ      1:04.51
   41. Морозов Євген                  92  СОЛ      1:05.12
   42. Мітраков Олександр             93  ЖТМ      1:05.26
   43. Голуб Павло                    91  БРВ      1:05.31
   44. Стринжа Едуард                 91  КРР      1:05.46
   45. Рибалко Олександр              91  ЗПР      1:05.97
   46. Панесов Дмитро                 92  КМС      1:06.85
   47. Іванов Костянтин               91  ЮЖН      1:06.91
   48. Бєліков Дмитро                 93  ЖТМ      1:07.25
   49. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      1:07.85
   50. Жуков Віктор                   93  ЧРН      1:08.86
   51. Андрющенко Олександр           92  ЧРН      1:09.26
   52. Акуленко Олександр             92  ЧРН      1:09.63
   53. Герелюк Максим                 91  КРР      1:09.77
   54. Сілін Артем                    91  ОРД      1:09.87
   55. Захода Олександр               91  ОРД      1:10.82
    Дк Бекетов Олександр              91  ХРК        59.94
    Дк Лемешко Любомир                92  ПЛТ      1:00.51
    Дк Кіруца Сергій                  91  РВН      1:00.98
    Дк Буткевич Максим                91  РВН      1:02.83
    Дк Ламаєв Олександр               92  ОРД      1:09.43
    Дк Киричек Леонід                 93  ОРД      1:09.98



TOP
Чол. 200m В/с                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Іоффе Олександр                91  ХРК      2:00.60
    2. Ведерніков Владіслав           91  ДПР      2:02.14
    3. Ольховик Вадим                 91  ДПР      2:04.94
    4. Говоров Андрій                 92  ДПР      2:05.34
    5. Овсієнко Іван                  91  ДПР      2:05.80
    6. Улітін Григорій                91  ХРК      2:06.95
    7. Кравець Михайло                91  ЛУГ      2:07.89
    8. Ковальчук Сергій               91  РВН      2:08.00
    9. Дригін Тарас                   91  ХРК      2:08.52
   10. Бекетов Олександр              91  ХРК      2:09.98
   11. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      2:11.22
   12. Куліков Дмитро                 91  ОДЕ      2:11.55
   13. Дудник Артем                   91  ПЛТ      2:11.65
   14. Середа Данило                  91  КРР      2:14.03
   15. Сергієнко Євген                91  ЛУГ      2:14.07
   16. Семенченко Максим              91  БЦ       2:14.13
   17. Кіруца Сергій                  91  РВН      2:14.45
   18. Пузирко Юрій                   91  РВН      2:14.51
   19. Повшедний Богдан               91  БЦ       2:14.70
   20. Хорошавін Денис                92  ХРК      2:14.74
   21. Лемешко Любомир                92  ПЛТ      2:15.17
   22. Божко Олексій                  92  ДПР      2:15.22
   23. Максюта Артем                  92  ДОН      2:15.32
   24. Коваль Сергій                  91  РВН      2:15.52
   25. Фролов Сергій                  92  ЗПР      2:15.60
   26. Мороз Вячеслав                 91  ЗПР      2:15.73
   27. Тітаренко Дмитро               91  КИЇ      2:16.22
   28. Рурак Іван                     91  ЗПР      2:16.45
   29. Воронько Володимир             91  КРР      2:16.98
   30. Костюшов Євген                 91  ОДЕ      2:17.08
   31. Довгалюк Олександр             92  ОРД      2:17.23
   32. Ткач Кирилл                    91  БЦ       2:17.25
   33. Маляренко Вадим                91  ОДЕ      2:17.44
   34. Михайлов Максим                92  КИЇ      2:17.45
   35. Табанський Олексій             92  БЦ       2:18.09
   36. Крайнюк Кирило                 92  СОЛ      2:18.81
   37. Голуб Владислав                92  КМС      2:18.97
   38. Овсяник Сергій                 91  ПЛТ      2:18.99
   39. Буткевич Максим                91  РВН      2:19.02
   40. Черновицький Георгій           91  ОДЕ      2:20.14
   41. Пантелей Дмитро                92  КМС      2:20.35
   42. Валевський Євгенг              91  ОДЕ      2:22.62
   43. Мітраков Олександр             93  ЖТМ      2:24.79
   44. Савельєв Олександр             91  КМС      2:24.86
   45. Марковець Дмитро               92  КРР      2:30.95
   46. Стринжа Едуард                 91  КРР      2:33.54
   47. Консуров Микита                91  СОЛ      2:35.16
   48. Андрющенко Олександр           92  ЧРН      2:35.94
   49. Герелюк Максим                 91  КРР      2:36.43
   50. Акуленко Олександр             92  ЧРН      2:39.15
   51. Ламаєв Олександр               92  ОРД      2:40.37
    Дк Романенко Ігор                 91  БЦ       2:16.04



TOP
Чол. 400m В/с                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Іоффе Олександр                91  ХРК      4:17.98
    2. Ведерніков Владіслав           91  ДПР      4:23.34
    3. Дьякон Євген                   91  ЖМЕ      4:24.68
    4. Дригін Тарас                   91  ХРК      4:25.23
    5. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      4:30.08
    6. Овсієнко Іван                  91  ДПР      4:31.69
    7. Бутенко Олексій                91  ЗПР      4:36.02
    8. Ковальчук Сергій               91  РВН      4:36.36
    9. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      4:37.04
   10. Ольховик Вадим                 91  ДПР      4:38.60
   11. Коваль Сергій                  91  РВН      4:39.86
   12. Любчак Ігор                    91  ДПР      4:41.46
   13. Костюшов Євген                 91  ОДЕ      4:43.12
   14. Середа Данило                  91  КРР      4:43.18
   15. Повшедний Богдан               91  БЦ       4:45.85
   16. Ткач Кирилл                    91  БЦ       4:46.04
   17. Фролов Сергій                  92  ЗПР      4:46.12
   18. Михайлов Максим                92  КИЇ      4:46.33
   19. Маляренко Вадим                91  ОДЕ      4:49.22
   20. Голуб Павло                    91  БРВ      4:51.88
   21. Голуб Владислав                92  КМС      4:52.49
   22. Куліков Дмитро                 91  ОДЕ      4:52.67
   23. Тищенко Біл Борис              92  ДПР      4:53.09
   24. Овсяник Сергій                 91  ПЛТ      4:53.47
   25. Табанський Олексій             92  БЦ       4:54.00
   26. Савельєв Олександр             91  КМС      4:58.00
   27. Синько Корило                  91  ОДЕ      4:59.71
   28. Шевчук Олександр               92  ЖМЕ      5:00.69
   29. Валевський Євгенг              91  ОДЕ      5:08.95
   30. Марковець Дмитро               92  КРР      5:14.45
    Дк Дудник Артем                   91  ПЛТ      4:41.34
    Дк Панесов Дмитро                 92  КМС      5:05.50



TOP
Чол. 800m В/с                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Іоффе Олександр                91  ХРК      9:02.05
    2. Ведерніков Владіслав           91  ДПР      9:08.07
    3. Дьякон Євген                   91  ЖМЕ      9:20.24
    4. Ольховик Вадим                 91  ДПР      9:23.26
    5. Коваль Сергій                  91  РВН      9:23.32
    6. Дригін Тарас                   91  ХРК      9:27.47
    7. Бутенко Олексій                91  ЗПР      9:33.80
    8. Маляренко Вадим                91  ОДЕ      9:40.54
    9. Середа Данило                  91  КРР      9:40.91
   10. Костюшов Євген                 91  ОДЕ      9:50.78
   11. Фролов Сергій                  92  ЗПР      9:52.29
   12. Воронько Володимир             91  КРР      9:54.55
   13. Табанський Олексій             92  БЦ       9:55.44
   14. Голуб Павло                    91  БРВ      9:59.20
   15. Ковальчук Сергій               91  РВН     10:02.53
   16. Овсяник Сергій                 91  ПЛТ     10:03.99
   17. Савельєв Олександр             91  КМС     10:09.05
   18. Голуб Владислав                92  КМС     10:10.54
   19. Синько Корило                  91  ОДЕ     10:11.60
   20. Тищенко Біл Борис              92  ДПР     10:14.73
   21. Михайлов Максим                92  КИЇ     10:17.03
   22. Валевський Євгенг              91  ОДЕ     10:17.66
   23. Шевчук Олександр               92  ЖМЕ     10:22.87
   24. Марковець Дмитро               92  КРР     11:04.28



TOP
Чол. 100m Н/сп                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Штанько Максим                 91  КМС      1:03.31
    2. Лебідь Павло                   91  ДОН      1:03.94
    3. Ковбаса Андрій                 92  БЦ       1:04.23
    4. Комнатний Ян                   92  ХРК      1:06.04
    5. Яськов Андрій                  91  РВН      1:06.10
    6. Котвицький Роман               91  КИЇ      1:06.36
    7. Костючик Артур                 91  ДПР      1:07.61
    8. Бекетов Олександр              91  ХРК      1:07.73
    9. Новак Андрій                   91  РВН      1:08.23
   10. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК      1:08.85
   11. Снігур Вячеслав                91  ОДЕ      1:08.96
   12. Овсянніков Кирил               91  КРР      1:08.98
   13. Рибалко Олександр              91  ЗПР      1:11.02
   14. Деревенчук Владислав           92  КМС      1:12.94
   15. Морозов Євген                  92  СОЛ      1:13.88
   16. Божко Олексій                  92  ДПР      1:14.48
   17. Деревенчук Дмитро              92  КМС      1:14.66
   18. Чорний Віталій                 91  БРВ      1:16.25
   19. Калінбет Віталій               92  ЗПР      1:16.53
   20. Жуков Віктор                   93  ЧРН      1:18.38
   21. Киричек Леонід                 93  ОРД      1:20.17
   22. Бєліков Дмитро                 93  ЖТМ      1:21.72
   23. Гавриленко Владислав           93  ЧРН      1:24.00



TOP
Чол. 200m Н/сп                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Штанько Максим                 91  КМС      2:15.43
    2. Яськов Андрій                  91  РВН      2:18.93
    3. Котвицький Роман               91  КИЇ      2:21.96
    4. Комнатний Ян                   92  ХРК      2:22.85
    5. Ковбаса Андрій                 92  БЦ       2:23.36
    6. Новак Андрій                   91  РВН      2:26.12
    7. Снігур Вячеслав                91  ОДЕ      2:27.68
    8. Деревенчук Владислав           92  КМС      2:34.53
    9. Рибалко Олександр              91  ЗПР      2:35.36
   10. Бережний Юрій                  91  ДОН      2:39.06
   11. Деревенчук Дмитро              92  КМС      2:39.50
   12. Морозов Євген                  92  СОЛ      2:40.39
   13. Калінбет Віталій               92  ЗПР      2:43.97
   14. Бєліков Дмитро                 93  ЖТМ      2:51.14
   15. Киричек Леонід                 93  ОРД      3:03.47
    Дк Лебідь Павло                   91  ДОН      2:21.31



TOP
Чол. 100m Брас                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Шматько Олександр              91  ХРК      1:09.73
    2. Хаврук Іван                    91  РВН      1:10.95
    3. Парахін Ярослав                92  ЛУГ      1:12.20
    4. Кузевич Дмитро                 91  ЖМЕ      1:13.41
    5. Гулий Олександр                91  ЗПР      1:14.03
    6. Горбенко Дмитро                91  КРР      1:15.69
    7. Разумовський Володимир         91  КИЇ      1:16.53
    8. Поповіч Олексій                92  ЖМЕ      1:17.56
    9. Воронько Володимир             91  КРР      1:18.16
   10. Бережний Юрій                  91  ДОН      1:18.43
   11. Василина Дмитро                92  КМС      1:21.44
   12. Черновицький Георгій           91  ОДЕ      1:21.96
   13. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ      1:23.12
   14. Ленько Олександр               92  ЧРН      1:24.50
   15. Сілін Артем                    91  ОРД      1:25.39
   16. Барабаш Денис                  95  ЖТМ      1:26.64
   17. Захода Олександр               91  ОРД      1:27.02
   18. Консуров Микита                91  СОЛ      1:28.98
   19. Згода Володимир                92  КРР      1:29.00
   20. Романченко Юрій                91  КРР      1:30.53
    Дк Федина Ростислав               92  КИЇ      1:15.36



TOP
Чол. 200m Брас                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Хаврук Іван                    91  РВН      2:32.81
    2. Федина Ростислав               92  КИЇ      2:37.80
    3. Кузевич Дмитро                 91  ЖМЕ      2:38.73
    4. Гулий Олександр                91  ЗПР      2:41.91
    5. Яськов Андрій                  91  РВН      2:42.68
    6. Близнюк Олександр              92  КРР      2:42.71
    7. Воронько Володимир             91  КРР      2:43.88
    8. Парахін Ярослав                92  ЛУГ      2:45.68
    9. Снігур Вячеслав                91  ОДЕ      2:46.99
   10. Разумовський Володимир         91  КИЇ      2:48.35
   11. Горбенко Дмитро                91  КРР      2:48.50
   12. Поповіч Олексій                92  ЖМЕ      2:49.98
   13. Василина Дмитро                92  КМС      2:51.28
   14. Бережний Юрій                  91  ДОН      2:53.99
   15. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ      2:56.57
   16. Барабаш Денис                  95  ЖТМ      3:04.93
   17. Консуров Микита                91  СОЛ      3:06.14
   18. Ленько Олександр               92  ЧРН      3:07.86
   19. Згода Володимир                92  КРР      3:15.55
    Дк Черновицький Георгій           91  ОДЕ      2:50.25
    Дк Романченко Юрій                91  КРР      3:15.26



TOP
Чол. 100m Бат                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Білов Юрій                     91  ЗПР      1:00.02
    2. Баришок Віталій                91  ЛУГ      1:00.75
    3. Соловиченко Микола             91  ХРК      1:01.62
    4. Шматько Олександр              91  ХРК      1:01.86
    5. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      1:02.21
    6. Радчук Роман                   92  БЦ       1:03.64
    7. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      1:05.67
    8. Савєнков Євген                 91  КРР      1:05.91
    9. Бєлобородов Станіслав          91  ХРК      1:06.34
   10. Любчак Ігор                    91  ДПР      1:07.07
   11. Овсянніков Кирил               91  КРР      1:07.12
   12. Коваленко Ігор                 91  ДОН      1:07.35
   13. Яцків Сергій                   92  КРР      1:07.39
   14. Близнюк Олександр              92  КРР      1:07.84
   15. Кіруца Сергій                  91  РВН      1:07.93
   16. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      1:09.92
   17. Машиністов Артур               92  СОЛ      1:10.80
   18. Гончаров Микита                91  КИЇ      1:11.19
   19. Буданов Георгій                91  ДОН      1:11.46
   20. Голуб Павло                    91  БРВ      1:11.50
   21. Стринжа Едуард                 91  КРР      1:12.45
   22. Гулий Олександр                91  ЗПР      1:13.42
   23. Василина Дмитро                92  КМС      1:14.49
   24. Шевчук Олександр               92  ЖМЕ      1:14.85
   25. Геращенко Олексій              91  КРР      1:18.04
    Дк Парахін Ярослав                92  ЛУГ      1:07.86



TOP
Чол. 200m Бат                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Любчак Ігор                    91  ДПР      2:15.14
    2. Філь Єгор                      91  БЦ       2:19.27
    3. Овсієнко Іван                  91  ДПР      2:20.02
    4. Моренко Дмитро                 90  ДПР      2:20.28
    5. Бойчук Іван                    91  ОДЕ      2:23.61
    6. Савєнков Євген                 91  КРР      2:25.78
    7. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      2:29.61
    8. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      2:29.67
    9. Радчук Роман                   92  БЦ       2:30.42
   10. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      2:31.51
   11. Овсянніков Кирил               91  КРР      2:32.58
   12. Штанько Максим                 91  КМС      2:33.47
   13. Коваленко Ігор                 91  ДОН      2:33.84
   14. Яцків Сергій                   92  КРР      2:34.50
   15. Машиністов Артур               92  СОЛ      2:41.42
   16. Синько Корило                  91  ОДЕ      2:42.18
   17. Кіруца Сергій                  91  РВН      2:46.94
   18. Геращенко Олексій              91  КРР      3:02.44



TOP
Чол. 200m К.п.                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Соловиченко Микола             91  ХРК      2:17.46
    2. Орлов Сергій                   91  ДПР      2:18.48
    3. Ольховик Вадим                 91  ДПР      2:19.31
    4. Улітін Григорій                91  ХРК      2:20.80
    5. Філь Єгор                      91  БЦ       2:21.97
    6. Моренко Дмитро                 90  ДПР      2:23.38
    7. Штанько Максим                 91  КМС      2:23.85
    8. Бойчук Іван                    91  ОДЕ      2:24.23
    9. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      2:26.18
   10. Радчук Роман                   92  БЦ       2:26.89
   11. Везненко Костянтин             91  ОДЕ      2:29.25
   12. Близнюк Олександр              92  КРР      2:29.63
   13. Савєнков Євген                 91  КРР      2:30.39
   14. Яцків Сергій                   92  КРР      2:30.78
   15. Новак Андрій                   91  РВН      2:30.99
   16. Коваленко Ігор                 91  ДОН      2:31.43
   17. Василина Дмитро                92  КМС      2:36.63
   18. Машиністов Артур               92  СОЛ      2:39.35
   19. Калінбет Віталій               92  ЗПР      2:40.62
   20. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      2:42.21
   21. Кузевич Дмитро                 91  ЖМЕ      2:42.26
   22. Поповіч Олексій                92  ЖМЕ      2:47.35
   23. Іванов Костянтин               91  ЮЖН      2:48.84
   24. Барабаш Денис                  95  ЖТМ      2:57.99
   25. Романченко Юрій                91  КРР      3:18.31
    Дк Згода Володимир                92  КРР      3:10.82



TOP
Чол. 400m К.п.                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Орлов Сергій                   91  ДПР      4:55.35
    2. Бойчук Іван                    91  ОДЕ      4:56.41
    3. Моренко Дмитро                 90  ДПР      4:59.36
    4. Філь Єгор                      91  БЦ       5:05.65
    5. Везненко Костянтин             91  ОДЕ      5:07.81
    6. Дьякон Євген                   91  ЖМЕ      5:10.11
    7. Савєнков Євген                 91  КРР      5:19.19
    8. Разумовський Володимир         91  КИЇ      5:27.27
    9. Тищенко Біл Борис              92  ДПР      5:28.48
   10. Радчук Роман                   92  БЦ       5:33.81
   11. Машиністов Артур               92  СОЛ      5:36.39
   12. Федина Ростислав               92  КИЇ      5:44.99
   13. Синько Корило                  91  ОДЕ      5:45.91
   14. Панесов Дмитро                 92  КМС      5:51.27
   15. Геращенко Олексій              91  КРР      6:09.35
    Дк Бутенко Олексій                91  ЗПР      5:25.65



TOP
Чол. 4 x 50m Естафета вільним стилем                                  
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Олімп Спорт М.луган                ЛУГ      1:44.47
    2. Спартак Харків                     ХРК      1:44.93
    3. Метеор Дніпропетров                ДПР      1:46.80
    4. Дюсш 1 Біла Церква                 БЦ       1:47.29
    5. Спартак М.харків                   ХРК      1:48.98
    6. Динамо Одеса                       ОДЕ      1:50.03
    7. Донодюсш М.донецьк                 ДОН      1:50.93
    8. Сдюшор Рівне                       РВН      1:51.23
    9. Мотор Січ М.запоріж                ЗПР      1:51.77
   10. Дюсш 1 М.біла Церкв                БЦ       1:52.35
   11. Дюсш 3 Рівне                       РВН      1:52.92
   12. Сдюшор 9 М.київ                    КИЇ      1:53.01
   13. Дюсш 2 М.комсомольс                КМС      1:53.28
   14. Сдюшор 1 М Кривий Р                КРР      1:54.95
   15. Метеор М.дніпропетр                ДПР      1:55.07
   16. Дюсш 3 М.полтава                   ПЛТ      1:55.67
   17. Спартак Зідму Запор                ЗПР      1:56.39
   18. Динамо М.одеса                     ОДЕ      1:58.74
   19. Дюсш Жмерінка                      ЖМЕ      1:59.18
   20. Дюсш 2 Комсомольськ                КМС      2:00.66
   21. Артемсіль М.соледар                СОЛ      2:01.70
   22. Манганіт Орджонікід                ОРД      2:01.85
   23. Авангард М.житомир                 ЖТМ      2:03.70
   24. Кдюсш М.чернігів                   ЧРН      2:08.58
   25. Дюсш 6 М.кривий Ріг                КРР      2:10.90



TOP
Чол. 4 x 100m Естафета вільним стилем                                 
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Спартак Харків                     ХРК      3:48.06
    2. Метеор Дніпропетров                ДПР      3:48.85
    3. Дюсш 1 Біла Церква                 БЦ       3:57.62
    4. Спартак М.харків                   ХРК      3:57.79
    5. Динамо Одеса                       ОДЕ      4:03.52
    6. Сдюшор Рівне                       РВН      4:05.31
    7. Дюсш 3 Рівне                       РВН      4:08.38
    8. Дюсш 1 М.біла Церкв                БЦ       4:08.56
    9. Метеор М.дніпропетр                ДПР      4:09.62
   10. Дюсш 3 М.полтава                   ПЛТ      4:09.83
   11. Донодюсш М.донецьк                 ДОН      4:11.04
   12. Сдюшор 9 М.київ                    КИЇ      4:12.02
   13. Мотор Січ М.запоріж                ЗПР      4:13.63
   14. Сдюшор 1 М Кривий Р                КРР      4:13.83
   15. Дюсш 2 М.комсомольс                КМС      4:14.42
   16. Динамо М.одеса                     ОДЕ      4:14.81
   17. Спартак Зідму Запор                ЗПР      4:17.13
   18. Дюсш 2 Комсомольськ                КМС      4:24.79
   19. Манганіт Орджонікід                ОРД      4:34.47
   20. Авангард М.житомир                 ЖТМ      4:37.60
   21. Кдюсш М.чернігів                   ЧРН      4:45.88
    Дк Артемсіль М.соледар                СОЛ
    Дк Олімп Спорт М.луган                ЛУГ      3:53.54
    Дк Дюсш Жмерінка                      ЖМЕ      4:33.36
    Дк Дюсш 6 М.кривий Ріг                КРР      4:58.26



TOP
Чол. 4 x 100m Комбінована естафета                                    
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Спартак Харків                     ХРК      4:14.40
    2. Олімп Спорт М.луган                ЛУГ      4:20.49
    3. Дюсш 1 Біла Церква                 БЦ       4:24.27
    4. Метеор Дніпропетров                ДПР      4:25.41
    5. Спартак М.харків                   ХРК      4:26.96
    6. Дюсш 3 Рівне                       РВН      4:27.70
    7. Донодюсш М.донецьк                 ДОН      4:29.15
    8. Мотор Січ М.запоріж                ЗПР      4:29.82
    9. Динамо Одеса                       ОДЕ      4:30.82
   10. Сдюшор 1 М Кривий Р                КРР      4:38.91
   11. Сдюшор Рівне                       РВН      4:41.32
   12. Метеор М.дніпропетр                ДПР      4:42.51
   13. Дюсш 1 М.біла Церкв                БЦ       4:42.98
   14. Дюсш Жмерінка                      ЖМЕ      4:44.94
   15. Дюсш 2 М.комсомольс                КМС      4:45.70
   16. Сдюшор 9 М.київ                    КИЇ      4:48.02
   17. Спартак Зідму Запор                ЗПР      4:48.76
   18. Дюсш 3 М.полтава                   ПЛТ      4:52.10
   19. Динамо М.одеса                     ОДЕ      4:53.43
   20. Артемсіль М.соледар                СОЛ      4:58.44
   21. Дюсш 2 Комсомольськ                КМС      5:02.91
   22. Манганіт Орджонікід                ОРД      5:13.78
   23. Кдюсш М.чернігів                   ЧРН      5:22.70
    Дк Авангард М.житомир                 ЖТМ      5:08.25
    Дк Дюсш 6 М.кривий Ріг                КРР      5:17.37



TOP
Жінки 50m В/с                                                         
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Нгуен Лана                     93  КИЇ        28.87
    2. Терещенко Марія                93  ЗПР        28.91
    3. Чертушкіна Ілона               91  ЗПР        29.82
    4. Тарасенко Світлана             91  ЗПР        29.87
    5. Кавешнікова Ксенія             93  ДОН        30.01
    6. Пархоменко Євгенія             93  СЛА        30.35
    7. Гнєзділова Яна                 93  ХРК        30.45
    8. Бурлюк Вікторія                93  ЛУГ        30.65
    9. Капітонова Катерина            93  СМФ        30.67
   10. Нефедова Катерина              93  СМФ        30.75
   11. Ламіна Лінда                   93  ХРК        30.84
   12. Моісеєва Яна                   93  МРУ        30.85
   13. Тодорович Тетяна               93  КИЇ        30.89
   14. Борисова Марина                93  ПЛТ        31.22
   15. Чиста Софія                    93  ЛУГ        31.27
   16. Дорошенко Валерія              93  ЗПР        31.42
   17. Темченко Ганна                 93  КРР        31.43
   18. Солоха Олеся                   94  ХРК        31.51
   19. Міхайлова Наталія              93  ТИР        31.56
   20. Панасенко Олена                91  ЗПР        31.74
   21. Слобожан Марія                 93  ЖТМ        31.75
   22. Мотос Ксенія                   93  КРР        31.85
   23. Овсієнко Анна                  93  КИЇ        32.18
   24. Солошенко Анастасія            93  КМС        32.19
   25. Непотачьова Ганна              93  СОЛ        32.34
   26. Якименко Ганна                 94  КИЇ        32.36
   27. Вац Аліна                      93  ЛУГ        32.39
   28. Дєдкова Анастасія              93  ЮЖН        32.43
   29. Прокудіна Анна                 94  ТИР        32.45
   30. Паляниця Олександра            93  ЖТМ        32.46
   31. Пазурчик Вікторія              93  МКЛ        32.48
   32. Лобчук Анастасія               92  ЗПР        32.56
   33. Скрипник Тетяна                93  КИЇ        32.57
   34. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ        32.68
       Ляшко Ганна                    93  СЛА        32.68
   36. Дозорцева Олександра           93  ЮУК        32.75
   37. Мирошниченко Марина            93  КИЇ        32.82
   38. Новікова Валерія               93  КРР        33.03
   39. Савенко Аліна                  93  ЮУК        33.11
   40. Сьоміна Марія                  93  РВН        33.14
       Штефан Олена                   93  ЗПР        33.14
   42. Онохова Олеся                  93  СОЛ        33.23
   43. Гаврильченко Ірина             93  СОЛ        33.30
   44. Іваненко Галина                94  КИЇ        33.44
   45. Марченко Анфіса                94  ПЛТ        33.65
   46. Кірнас Анастасія               93  ЮЖН        33.71
   47. Коломейчук Юлія                93  РВН        33.87
   48. Берестецька Ксенія             93  КИЇ        34.17
   49. Фатенко Вікторія               93  КРР        34.35
   50. Подореча Марія                 93  КРР        34.39
   51. Єремізіна Катерина             94  СМФ        34.54
   52. Замараєва Катерина             94  СОЛ        34.74
   53. Попович Юлія                   93  СМФ        34.76
   54. Слісаренко Олеся               93  МРУ        34.94
   55. Білая Юлія                     93  ЮЖН        35.27
       Яцун Олена                     93  ЗПР        35.27
   57. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН        35.52
   58. Солоха Світлана                94  КИЇ        35.78
   59. Носаченко Анастасія            93  ЧРН        35.94
   60. Потапенко Марія                93  ЧРН        37.88
   61. Сидоренко Анна                 93  ЧРН        38.41
   62. Бражанець Ольга                95  ДПР        41.47



TOP
Жінки 100m В/с                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чертушкіна Ілона               91  ЗПР      1:03.48
    2. Трофімова Софія                91  ЗПР      1:04.29
    3. Нгуен Лана                     93  КИЇ      1:04.30
    4. Нефедова Катерина              93  СМФ      1:05.34
    5. Борисова Марина                93  ПЛТ      1:05.41
       Кавешнікова Ксенія             93  ДОН      1:05.41
    7. Капітонова Катерина            93  СМФ      1:05.96
    8. Чиста Софія                    93  ЛУГ      1:06.04
    9. Пархоменко Євгенія             93  СЛА      1:06.07
   10. Москаленко Марія               93  МРУ      1:06.21
   11. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      1:06.98
   12. Мотос Ксенія                   93  КРР      1:07.07
   13. Бурлюк Вікторія                93  ЛУГ      1:07.14
   14. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      1:07.19
   15. Темченко Ганна                 93  КРР      1:07.89
   16. Багач Юлія                     93  БРВ      1:07.91
   17. Тодорович Тетяна               93  КИЇ      1:08.13
   18. Панасенко Олена                91  ЗПР      1:08.86
   19. Овсієнко Анна                  93  КИЇ      1:08.99
   20. Зубенко Ганна                  93  ХРК      1:09.48
   21. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ      1:09.96
   22. Ламіна Лінда                   93  ХРК      1:10.19
   23. Слобожан Марія                 93  ЖТМ      1:10.26
   24. Моісеєва Яна                   93  МРУ      1:10.51
   25. Ляшко Ганна                    93  СЛА      1:10.59
   26. Солошенко Анастасія            93  КМС      1:10.83
   27. Пазурчик Вікторія              93  МКЛ      1:10.91
   28. Паляниця Олександра            93  ЖТМ      1:11.00
   29. Мирошниченко Марина            93  КИЇ      1:11.29
   30. Вац Аліна                      93  ЛУГ      1:11.32
   31. Гаврильченко Ірина             93  СОЛ      1:11.55
   32. Скрипник Тетяна                93  КИЇ      1:11.90
   33. Прокудіна Анна                 94  ТИР      1:12.01
   34. Шамілова Наталія               93  ЗПР      1:12.10
   35. Кірнас Анастасія               93  ЮЖН      1:12.21
   36. Савенко Аліна                  93  ЮУК      1:12.63
   37. Кундель Аліна                  93  ЗПР      1:13.14
   38. Штефан Олена                   93  ЗПР      1:13.23
   39. Сьоміна Марія                  93  РВН      1:13.50
   40. Подореча Марія                 93  КРР      1:13.56
   41. Якименко Ганна                 94  КИЇ      1:13.63
   42. Солоха Олеся                   94  ХРК      1:13.76
   43. Коломейчук Юлія                93  РВН      1:13.96
   44. Дєдкова Анастасія              93  ЮЖН      1:14.00
   45. Фатенко Вікторія               93  КРР      1:14.14
   46. Беглекчієва Олена              93  СВС      1:14.26
   47. Марченко Анфіса                94  ПЛТ      1:14.27
   48. Іваненко Галина                94  КИЇ      1:14.35
   49. Замараєва Катерина             94  СОЛ      1:14.92
   50. Попович Юлія                   93  СМФ      1:17.08
   51. Яцун Олена                     93  ЗПР      1:17.19
   52. Єремізіна Катерина             94  СМФ      1:17.24
   53. Білая Юлія                     93  ЮЖН      1:19.67
   54. Носаченко Анастасія            93  ЧРН      1:20.39
   55. Чувалова Тетяна                93  ЗПР      1:21.62
   56. Сидоренко Анна                 93  ЧРН      1:23.11
    Дк Тарасенко Світлана             91  ЗПР      1:06.89
    Дк Непотачьова Ганна              93  СОЛ      1:09.30



TOP
Жінки 200m В/с                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Трофімова Софія                91  ЗПР      2:20.10
    2. Кавешнікова Ксенія             93  ДОН      2:23.29
    3. Бурлюк Вікторія                93  ЛУГ      2:26.28
    4. Нгуен Лана                     93  КИЇ      2:26.37
    5. Пархоменко Євгенія             93  СЛА      2:27.10
    6. Тодорович Тетяна               93  КИЇ      2:27.63
    7. Капітонова Катерина            93  СМФ      2:27.64
    8. Пелешко Анастасія              93  ЗПР      2:27.71
    9. Овсієнко Анна                  93  КИЇ      2:29.32
   10. Нечипорук Вікторія             93  КРР      2:29.70
   11. Федотенко Дарина               93  МРУ      2:29.90
   12. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      2:31.20
   13. Гаврильченко Ірина             93  СОЛ      2:31.71
   14. Вац Аліна                      93  ЛУГ      2:31.83
   15. Солошенко Анастасія            93  КМС      2:32.17
   16. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ      2:32.74
   17. Пазурчик Вікторія              93  МКЛ      2:32.96
   18. Непотачьова Ганна              93  СОЛ      2:33.42
   19. Кірнас Анастасія               93  ЮЖН      2:36.26
   20. Токарева Ганна                 93  ЖТМ      2:38.47
   21. Казак Анастасія                93  ДПР      2:38.70
   22. Слобожан Марія                 93  ЖТМ      2:38.86
   23. Фатенко Вікторія               93  КРР      2:39.64
   24. Савенко Аліна                  93  ЮУК      2:40.26
   25. Замараєва Катерина             94  СОЛ      2:43.01
   26. Солоха Олеся                   94  ХРК      2:43.20
   27. Карічковська Дарина            93  ЮУК      2:44.05
   28. Марченко Анфіса                94  ПЛТ      2:44.59
   29. Іваненко Галина                94  КИЇ      2:47.66
   30. Попович Юлія                   93  СМФ      2:48.65
   31. Яцун Олена                     93  ЗПР      2:54.16
   32. Голубова Віра                  95  ЮЖН      2:54.28
    Дк Борисова Марина                93  ПЛТ      2:23.95



TOP
Жінки 400m В/с                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Борисова Марина                93  ПЛТ      4:59.89
    2. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      5:03.75
    3. Федотенко Дарина               93  МРУ      5:09.55
    4. Пелешко Анастасія              93  ЗПР      5:10.52
    5. Богославець Ольга              93  ЮУК      5:12.84
    6. Гаврильченко Ірина             93  СОЛ      5:13.81
    7. Косяк Тетяна                   93  КИЇ      5:21.14
    8. Марфінець Тетяна               93  КРР      5:22.96
    9. Шамілова Наталія               93  ЗПР      5:27.74
   10. Лазарева Алла                  93  КРР      5:28.88
   11. Фатенко Вікторія               93  КРР      5:30.65
   12. Казак Анастасія                93  ДПР      5:35.74
   13. Легкодух Тетяна                93  СЛА      5:42.00



TOP
Жінки 800m В/с                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Москаленко Марія               93  МРУ     10:29.22
    2. Темченко Ганна                 93  КРР     10:33.96
    3. Гаврильченко Ірина             93  СОЛ     10:41.23
    4. Федотенко Дарина               93  МРУ     10:41.78
    5. Пелешко Анастасія              93  ЗПР     10:46.55
    6. Лазарева Алла                  93  КРР     10:54.17
    7. Богославець Ольга              93  ЮУК     10:54.46
    8. Марфінець Тетяна               93  КРР     11:08.60
    9. Косяк Тетяна                   93  КИЇ     11:12.92
   10. Казак Анастасія                93  ДПР     11:32.10
   11. Ляшко Ганна                    93  СЛА     11:38.32
   12. Легкодух Тетяна                93  СЛА     11:39.82



TOP
Жінки 100m Н/сп                                                       
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Терещенко Марія                93  ЗПР      1:10.02
    2. Багач Юлія                     93  БРВ      1:10.83
    3. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      1:11.15
    4. Москаленко Марія               93  МРУ      1:11.66
    5. Лобчук Анастасія               92  ЗПР      1:14.08
    6. Зубенко Ганна                  93  ХРК      1:14.98
    7. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      1:15.89
    8. Бутенко Альона                 93  ЗПР      1:16.39
    9. Лазарева Алла                  93  КРР      1:16.87
   10. Ковальчук Ірина                93  РВН      1:17.04
   11. Кундель Аліна                  93  ЗПР      1:17.92
   12. Моісеєва Яна                   93  МРУ      1:19.19
   13. Беглекчієва Олена              93  СВС      1:19.55
   14. Непотачьова Ганна              93  СОЛ      1:20.59
   15. Скрипник Тетяна                93  КИЇ      1:20.84
   16. Міхайлова Наталія              93  ТИР      1:21.39
   17. Танасієнко Євгенія             93  ТИР      1:22.00
   18. Подореча Марія                 93  КРР      1:22.20
   19. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      1:22.38
   20. Якименко Ганна                 94  КИЇ      1:23.39
   21. Штефан Олена                   93  ЗПР      1:24.08
   22. Сьоміна Марія                  93  РВН      1:25.38
   23. Носаченко Анастасія            93  ЧРН      1:29.53
   24. Сидоренко Анна                 93  ЧРН      1:36.59
    Дк Попова Валерія                 93  КИЇ      1:16.48
    Дк Шамілова Наталія               93  ЗПР      1:20.38
    Дк Начосова Анастасія             94  КРР      1:41.40



TOP
Жінки 200m Н/сп                                                       
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Терещенко Марія                93  ЗПР      2:28.98
    2. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      2:31.96
    3. Багач Юлія                     93  БРВ      2:32.37
    4. Москаленко Марія               93  МРУ      2:35.00
    5. Зубенко Ганна                  93  ХРК      2:37.65
    6. Лобчук Анастасія               92  ЗПР      2:38.36
    7. Попова Валерія                 93  КИЇ      2:42.04
    8. Лазарева Алла                  93  КРР      2:42.64
    9. Ламіна Лінда                   93  ХРК      2:45.28
   10. Панасенко Олена                91  ЗПР      2:46.76
   11. Бутенко Альона                 93  ЗПР      2:47.20
   12. Мирошниченко Марина            93  КИЇ      2:47.46
   13. Беглекчієва Олена              93  СВС      2:47.92
   14. Моісеєва Яна                   93  МРУ      2:48.54
   15. Кундель Аліна                  93  ЗПР      2:49.01
   16. Коломейчук Юлія                93  РВН      2:51.46
   17. Марфінець Тетяна               93  КРР      2:51.87
   18. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      2:55.84
   19. Коновал Ольга                  93  ПЛТ      2:58.85
   20. Міхайлова Наталія              93  ТИР      3:02.17
   21. Легкодух Тетяна                93  СЛА      3:02.28



TOP
Жінки 100m Брас                                                       
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Нечипорук Вікторія             93  КРР      1:21.81
    2. Сазонова Марія                 93  КИЇ      1:22.18
    3. Новікова Валерія               93  КРР      1:24.18
    4. Макеєва Дарина                 93  МРУ      1:24.45
    5. Латінкова Юлія                 93  СЛА      1:25.12
    6. Нгуен Лана                     93  КИЇ      1:25.31
    7. Танасієнко Євгенія             93  ТИР      1:25.85
    8. Токарева Ганна                 93  ЖТМ      1:26.36
    9. Гайдук Анна                    93  РВН      1:26.75
   10. Кавешнікова Ксенія             93  ДОН      1:26.78
   11. Муштей Анастасія               93  ДПР      1:28.52
   12. Дорошенко Валерія              93  ЗПР      1:28.99
   13. Берестецька Ксенія             93  КИЇ      1:29.35
   14. Слісаренко Олеся               93  МРУ      1:29.36
   15. Гришина Олеся                  93  КРР      1:29.69
   16. Марусяк Людмила                93  КРР      1:29.89
   17. Коновал Ольга                  93  ПЛТ      1:29.90
   18. Ігнатенко Марія                93  ПЛТ      1:30.00
   19. Дозорцева Олександра           93  ЮУК      1:31.82
   20. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН      1:32.71
   21. Чувалова Тетяна                93  ЗПР      1:35.04
   22. Карічковська Дарина            93  ЮУК      1:37.62
   23. Єремізіна Катерина             94  СМФ      1:37.82
   24. Барановська Лілія              93  КРР      1:38.63
   25. Начосова Анастасія             94  КРР      1:41.32
   26. Бражанець Ольга                95  ДПР      1:50.33
    Дк Потапенко Марія                93  ЧРН      1:38.86



TOP
Жінки 200m Брас                                                       
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Сазонова Марія                 93  КИЇ      2:53.32
    2. Танасієнко Євгенія             93  ТИР      2:54.99
    3. Нечипорук Вікторія             93  КРР      2:57.47
    4. Макеєва Дарина                 93  МРУ      2:58.09
    5. Новікова Валерія               93  КРР      2:59.13
    6. Токарева Ганна                 93  ЖТМ      3:00.83
    7. Дорошенко Валерія              93  ЗПР      3:03.05
    8. Гайдук Анна                    93  РВН      3:03.20
    9. Латінкова Юлія                 93  СЛА      3:03.80
   10. Лазарева Алла                  93  КРР      3:06.98
   11. Берестецька Ксенія             93  КИЇ      3:09.06
   12. Коновал Ольга                  93  ПЛТ      3:09.92
   13. Слісаренко Олеся               93  МРУ      3:10.13
   14. Муштей Анастасія               93  ДПР      3:11.67
   15. Ковальчук Ірина                93  РВН      3:12.17
   16. Марусяк Людмила                93  КРР      3:12.44
   17. Ігнатенко Марія                93  ПЛТ      3:13.96
   18. Бутенко Альона                 93  ЗПР      3:15.14
   19. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН      3:18.57
   20. Карічковська Дарина            93  ЮУК      3:22.71
   21. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      3:23.78
   22. Барановська Лілія              93  КРР      3:28.11
   23. Голубова Віра                  95  ЮЖН      3:32.15
   24. Потапенко Марія                93  ЧРН      3:33.22
   25. Начосова Анастасія             94  КРР      3:40.75
   26. Бражанець Ольга                95  ДПР      3:56.28
    Дк Гришина Олеся                  93  КРР      3:13.23



TOP
Жінки 100m Бат                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чертушкіна Ілона               91  ЗПР      1:11.25
    2. Львова Катерина                93  СВС      1:12.96
    3. Дашенко Марія                  93  КИЇ      1:13.35
    4. Мовчан Ольга                   93  КРР      1:14.07
    5. Чиста Софія                    93  ЛУГ      1:14.26
    6. Павлова Дарія                  94  КРР      1:15.40
    7. Нефедова Катерина              93  СМФ      1:17.49
    8. Онохова Олеся                  93  СОЛ      1:19.65
    9. Паляниця Олександра            93  ЖТМ      1:20.50
   10. Дозорцева Олександра           93  ЮУК      1:21.14
   11. Ігнатенко Марія                93  ПЛТ      1:26.47
   12. Подореча Марія                 93  КРР      1:30.56
   13. Марусяк Людмила                93  КРР      1:31.75



TOP
Жінки 200m Бат                                                        
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Львова Катерина                93  СВС      2:42.38
    2. Павлова Дарія                  94  КРР      2:42.44
    3. Дашенко Марія                  93  КИЇ      2:42.79
    4. Мовчан Ольга                   93  КРР      2:48.21
    5. Онохова Олеся                  93  СОЛ      2:56.54
    6. Дозорцева Олександра           93  ЮУК      3:05.96



TOP
Жінки 200m К.п.                                                       
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чертушкіна Ілона               91  ЗПР      2:38.97
    2. Мовчан Ольга                   93  КРР      2:39.78
    3. Темченко Ганна                 93  КРР      2:40.96
    4. Багач Юлія                     93  БРВ      2:41.03
    5. Львова Катерина                93  СВС      2:41.51
    6. Чиста Софія                    93  ЛУГ      2:42.80
    7. Мотос Ксенія                   93  КРР      2:44.46
    8. Дашенко Марія                  93  КИЇ      2:46.13
    9. Попова Валерія                 93  КИЇ      2:46.93
   10. Мирошниченко Марина            93  КИЇ      2:48.73
   11. Лазарева Алла                  93  КРР      2:49.96
   12. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      2:51.62
   13. Кравченко Альона               93  ТИР      2:52.45
   14. Павлова Дарія                  94  КРР      2:53.67
   15. Онохова Олеся                  93  СОЛ      2:54.13
   16. Сазонова Марія                 93  КИЇ      2:55.70
   17. Латінкова Юлія                 93  СЛА      2:57.79
   18. Дєдкова Анастасія              93  ЮЖН      3:00.58
   19. Муштей Анастасія               93  ДПР      3:03.63
    Дк Гришина Олеся                  93  КРР      3:11.20
    Дк Голубова Віра                  95  ЮЖН      3:11.75



TOP
Жінки 400m К.п.                                                       
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Темченко Ганна                 93  КРР      5:40.62
    2. Львова Катерина                93  СВС      5:44.70
    3. Кавешнікова Ксенія             93  ДОН      5:45.45
    4. Макеєва Дарина                 93  МРУ      5:46.34
    5. Мотос Ксенія                   93  КРР      5:46.65
    6. Богославець Ольга              93  ЮУК      5:54.14
    7. Ковальчук Ірина                93  РВН      5:55.22
    8. Кравченко Альона               93  ТИР      5:56.87
    9. Павлова Дарія                  94  КРР      6:02.36
   10. Онохова Олеся                  93  СОЛ      6:07.15
   11. Овсієнко Анна                  93  КИЇ      6:12.69
   12. Косяк Тетяна                   93  КИЇ      6:14.61
    Дк Гайдук Анна                    93  РВН      6:05.15



TOP
Жінки 4 x 50m Естафета вільним стилем                                 
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Спартак М Харків                   ХРК      2:02.76
    2. Олімп Спорт Лугансь                ЛУГ      2:04.37
    3. Іллічівець Маріупол                МРУ      2:05.08
    4. Сдюшор 9 Київ                      КИЇ      2:06.97
    5. Авангард Житомир                   ЖТМ      2:07.36
    6. Україна Київ                       КИЇ      2:08.97
    7. Мотор Січ Запоріжжя                ЗПР      2:09.03
    8. Кдюсш Славутич                     СЛА      2:09.37
    9. Олімп Южноукраїнськ                ЮУК      2:10.30
   10. Сдюшор Тираспіль                   ТИР      2:11.13
   11. Динамо Сімферополь                 СМФ      2:11.20
   12. Сдюшор 1 Кривий Ріг                КРР      2:12.43
   13. Ск Наука Київ                      КИЇ      2:13.08
   14. Артемсіль Соледар                  СОЛ      2:13.13
   15. Дюсш 3 Полтава                     ПЛТ      2:13.44
   16. Авангард Рівне                     РВН      2:13.68
   17. Дюсш 8 Кривий Ріг                  КРР      2:15.19
   18. Портовик Южний                     ЮЖН      2:17.81
   19. Дюсш 4 Дніпропетров                ДПР      2:24.85
   20. Кдюсш Чернігів                     ЧРН      2:25.16



TOP
Жінки 4 x 100m Естафета вільним стилем                                
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Олімп Спорт Лугансь                ЛУГ      4:31.39
    2. Спартак М Харків                   ХРК      4:37.82
    3. Іллічівець Маріупол                МРУ      4:38.75
    4. Сдюшор 9 Київ                      КИЇ      4:41.98
    5. Мотор Січ Запоріжжя                ЗПР      4:42.67
    6. Україна Київ                       КИЇ      4:44.03
    7. Авангард Житомир                   ЖТМ      4:46.79
    8. Кдюсш Славутич                     СЛА      4:47.92
    9. Сдюшор Тираспіль                   ТИР      4:47.96
   10. Динамо Сімферополь                 СМФ      4:49.38
   11. Олімп Южноукраїнськ                ЮУК      4:49.75
   12. Артемсіль Соледар                  СОЛ      4:50.69
   13. Сдюшор 1 Кривий Ріг                КРР      4:52.23
   14. Дюсш 8 Кривий Ріг                  КРР      4:54.92
   15. Авангард Рівне                     РВН      4:59.78
   16. Ск Наука Київ                      КИЇ      5:03.88
   17. Портовик Южний                     ЮЖН      5:07.20
   18. Дюсш 4 Дніпропетров                ДПР      5:28.01
   19. Кдюсш Чернігів                     ЧРН      5:40.65
    Дк Дюсш 3 Полтава                     ПЛТ



 Показ Спартак Харків                     ХРК
TOP
Жінки 4 x 100m Комбінована естафета                                   
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Олімп Спорт Лугансь                ЛУГ      5:04.71
    2. Сдюшор 9 Київ                      КИЇ      5:10.97
    3. Іллічівець Маріупол                МРУ      5:11.08
    4. Дюсш 8 Кривий Ріг                  КРР      5:13.03
    5. Авангард Житомир                   ЖТМ      5:16.11
    6. Мотор Січ Запоріжжя                ЗПР      5:16.44
    7. Сдюшор Тираспіль                   ТИР      5:17.09
    8. Сдюшор 1 Кривий Ріг                КРР      5:19.31
    9. Україна Київ                       КИЇ      5:22.17
   10. Спартак М Харків                   ХРК      5:22.34
   11. Олімп Южноукраїнськ                ЮУК      5:28.59
   12. Авангард Рівне                     РВН      5:28.61
   13. Динамо Сімферополь                 СМФ      5:31.35
   14. Артемсіль Соледар                  СОЛ      5:31.58
   15. Дюсш 3 Полтава                     ПЛТ      5:34.08
   16. Кдюсш Славутич                     СЛА      5:35.55
   17. Ск Наука Київ                      КИЇ      5:39.57
   18. Портовик Южний                     ЮЖН      5:46.37
   19. Дюсш 4 Дніпропетров                ДПР      6:01.32
   20. Кдюсш Чернігів                     ЧРН      6:07.41