Відкритий Зимовий чемпіонат України серед юнацьких команд ДЮСШ спільно з СК Міністерства освіти та науки України
Біла Церква, Ukraine,    11.-13.03.2007,     25м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    100m, 200m
Н/сп    100m, 200m
Брас    100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 50m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    100m, 200m
Н/сп    100m, 200m
Брас    100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 50m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета


TOP
Чол. 100m В/с                                             Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Говоров Андрій                 92  ДПР        53.28
    2. Шпак Ростислав                 89  БРВ        55.24
    3. Ковбаса Андрій                 92  БЦ         55.80
    4. Лемешко Любомир                92  ПЛТ        57.06
    5. Сидоренко Олександр            92  КИЇ        57.28
    6. Будько Сергій                  92  ЗПР        58.02
       Павленко Андрій                92  КРД        58.02
    8. Оладько Роман                  93  ЛУГ        58.18
    9. Нестеренко Ярослав             92  ДПР        58.22
   10. Божко Олексій                  92  ДПР        58.64
   11. Михайлов Максим                92  КИЇ        58.75
   12. Сурич Максим                   93  КРР        58.84
   13. Бєлозьоров Олександр           92  КИЇ        58.88
   14. Твердохліб Антон               93  ДПР        59.04
   15. Пантелей Дмитро                92  КМС        59.09
   16. Голуб Владислав                92  КМС        59.55
   17. Піскоха Артем                  92  ЗПР        59.65
   18. Явтушенко Богдан               92  ДПР        59.70
   19. Сіпунов Євген                  92  БЦ         59.73
   20. Мельничук Максим               92  РВН        59.87
   21. Радько Володимир               92  ЛУЦ        59.91
   22. Мотох Юрій                     92  ЛУЦ        59.98
   23. Селітренніков Володимир        92  ДПР      1:00.04
   24. Табанський Олексій             92  БЦ       1:00.25
   25. Деревенчук Владислав           92  КМС      1:00.31
   26. Довгалюк Олександр             92  ОРД      1:00.35
   27. Татарченко Дмитро              92  РВН      1:00.51
   28. Жук Руслан                     92  ЛУЦ      1:00.54
   29. Оридорога Родіон               92  КІР      1:00.73
   30. Дрябжинський Микита            92  ДПР      1:00.83
   31. Трофімчук Дмитро               92  РВН      1:00.94
   32. В`юн Олександр                 93  РВН      1:01.02
   33. Драченко Костянтин             92  КМС      1:01.22
   34. Тюваєв Сергій                  93  БЦ       1:01.45
   35. Вівчарик Марк                  93  РВН      1:01.48
   36. Сніцаренко Олексій             92  РВН      1:01.74
   37. Рудий Ілля                     92  КРР      1:01.76
   38. Мітраков Олександр             93  ЖТМ      1:01.86
   39. Оніщенко Павло                 92  КІР      1:02.11
   40. Шаповалов Сергій               92  ЛУГ      1:02.26
   41. Дебель Роман                   92  ЛЬВ      1:02.31
   42. Рак Роман                      92  ЛУЦ      1:02.61
   43. Вехтєв Олег                    92  КРР      1:02.67
       Жуков Віктор                   93  ЧРН      1:02.67
   45. Знайда Артем                   92  БРВ      1:02.70
   46. Дудка Олександр                92  БРВ      1:03.17
   47. Кочерга Георгій                92  КРР      1:03.23
   48. Соколов Олександр              93  БЦ       1:03.34
   49. Чекмарьов Лев                  92  КІР      1:03.51
   50. Машталєр Владислав             92  КРР      1:03.53
   51. Деревенчук Дмитро              92  КМС      1:03.56
   52. Оводюк Олександр               92  РВН      1:03.58
   53. Шкурченко Дмитро               92  ОРД      1:03.62
   54. Бондар Максим                  92  КМС      1:04.02
   55. Філіпов Сергій                 93  БРВ      1:04.13
   56. Ткаченко Александр             93  БРВ      1:04.20
   57. Ласкавий Віталій               92  ЛЬВ      1:04.27
   58. Дегтяр Олександр               92  КИЇ      1:04.30
   59. Лавейко Антон                  92  ЛУГ      1:04.35
   60. Беспальчук Сергій              92  ВІН      1:04.52
   61. Гончарук Олег                  92  БЦ       1:04.64
   62. Дяченко Артем                  94  ЖТМ      1:04.72
   63. Андрющенко Олександр           92  ЧРН      1:04.90
   64. Осипенко Тарас                 92  КИЇ      1:05.22
   65. Ламаєв Олександр               92  ОРД      1:05.42
   66. Шах Сергій                     92  РВН      1:05.54
   67. Клімашенко Арсен               93  БЦ       1:05.58
   68. Старков Сергій                 92  ЛЬВ      1:05.72
   69. Кордан Володимир               92  КРР      1:05.78
   70. Дмітрієв Олександр             92  ВІН      1:06.96
   71. Савченко Олександр             92  ОРД      1:06.99
   72. Коваль Віталій                 93  БЦ       1:07.11
   73. Кальницький Дмитро             92  ТРН      1:07.16
   74. Масанов Анатолій               92  ЧРН      1:07.49
   75. Соколовський Всеволод          92  ВІН      1:07.83
   76. Крупка Ілля                    92  ЧРН      1:07.98
   77. Темченко Дмитро                92  ВІН      1:08.84
   78. Заболотний Дмитро              92  ТРН      1:09.12
   79. Качур Андрій                   94  БЦ       1:09.37
   80. Муковоз Владислав              92  БЦ       1:10.25
   81. Ковтун Дмитро                  94  ЧРН      1:10.47
   82. Хомяківський Павло             92  ТРН      1:10.67
   83. Блащик Ярослав                 95  БЦ       1:10.76
   84. Рубай Микола                   92  ТРН      1:11.05
   85. Цимбалюк Віталій               95  БЦ       1:11.11
   86. Лісовенко Ілля                 93  БЦ       1:11.74
   87. Лянний Станіслав               94  БЦ       1:15.69
   88. Веретільник Олександр          94  БЦ       1:15.93
   89. Рой Дмитро                     95  БЦ       1:17.27
    Дк Кукуруза Артем                 93  ВІН      1:01.37
    Дк Капись Андрій                  92  ЛУЦ      1:07.21
    Дк Клецов Олександр               94  БЦ       1:09.26



TOP
Чол. 200m В/с                                             Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Говоров Андрій                 92  ДПР      1:57.42
    2. Лемешко Любомир                92  ПЛТ      2:02.68
    3. Сидоренко Олександр            92  КИЇ      2:03.13
    4. Артамонов Артур                92  БРВ      2:03.71
    5. Фролов Сергій                  92  ЗПР      2:06.90
    6. Федина Ростислав               92  КИЇ      2:07.63
    7. Михайлов Максим                92  КИЇ      2:07.69
    8. Павленко Андрій                92  КРД      2:07.80
    9. Будько Сергій                  92  ЗПР      2:08.33
   10. Бєлозьоров Олександр           92  КИЇ      2:08.58
   11. Нестеренко Ярослав             92  ДПР      2:09.01
   12. Твердохліб Антон               93  ДПР      2:09.17
   13. Дудник Тимур                   92  КРР      2:09.54
   14. Сурич Максим                   93  КРР      2:09.60
   15. Божко Олексій                  92  ДПР      2:09.96
   16. Довгалюк Олександр             92  ОРД      2:10.53
   17. Голуб Владислав                92  КМС      2:10.72
   18. Мирончук Дмитро                92  РВН      2:11.23
   19. Шемберєв Максим                93  КИЇ      2:13.00
   20. Явтушенко Богдан               92  ДПР      2:13.45
   21. Мотох Юрій                     92  ЛУЦ      2:13.52
   22. Дрябжинський Микита            92  ДПР      2:13.67
   23. Піскоха Артем                  92  ЗПР      2:14.20
   24. Дубецький Олексій              93  КМС      2:14.33
   25. Табанський Олексій             92  БЦ       2:16.15
   26. Рудий Ілля                     92  КРР      2:16.98
   27. Вехтєв Олег                    92  КРР      2:17.01
   28. Мітраков Олександр             93  ЖТМ      2:17.96
   29. В`юн Олександр                 93  РВН      2:18.28
   30. Машталєр Владислав             92  КРР      2:18.42
   31. Сніцаренко Олексій             92  РВН      2:18.55
   32. Венцковський Денис             93  БЦ       2:18.71
   33. Вівчарик Марк                  93  РВН      2:19.34
   34. Оводюк Олександр               92  РВН      2:19.89
   35. Сидор Ярослав                  92  КРД      2:19.99
   36. Жук Руслан                     92  ЛУЦ      2:20.37
   37. Бондар Максим                  92  КМС      2:21.05
   38. Кордан Володимир               92  КРР      2:21.59
   39. Соколов Олександр              93  БЦ       2:21.75
   40. Ласкавий Віталій               92  ЛЬВ      2:21.82
   41. Селітренніков Володимир        92  ДПР      2:22.07
   42. Філіпов Сергій                 93  БРВ      2:22.15
   43. Кукуруза Артем                 93  ВІН      2:22.82
   44. Кочерга Георгій                92  КРР      2:22.95
   45. Ткаченко Александр             93  БРВ      2:23.20
   46. Шаповалов Сергій               92  ЛУГ      2:23.36
   47. Коваль Віталій                 93  БЦ       2:26.37
   48. Лавейко Антон                  92  ЛУГ      2:26.89
   49. Андрющенко Олександр           92  ЧРН      2:27.33
   50. Беспальчук Сергій              92  ВІН      2:28.02
   51. Старков Сергій                 92  ЛЬВ      2:28.69
   52. Дідух Петро                    92  ЛУЦ      2:30.00
   53. Башиєв Микита                  93  ВІН      2:30.27
   54. Дяченко Артем                  94  ЖТМ      2:31.01
   55. Кальницький Дмитро             92  ТРН      2:32.46
   56. Савченко Олександр             92  ОРД      2:33.01
   57. Знайда Артем                   92  БРВ      2:33.42
   58. Капись Андрій                  92  ЛУЦ      2:33.55
   59. Гольцев Влад                   95  БЦ       2:34.56
   60. Темченко Дмитро                92  ВІН      2:34.85
   61. Блащик Ярослав                 95  БЦ       2:35.06
   62. Клецов Олександр               94  БЦ       2:36.65
   63. Ковтун Дмитро                  94  ЧРН      2:37.00
   64. Муковоз Владислав              92  БЦ       2:37.08
   65. Цимбалюк Віталій               95  БЦ       2:37.51
   66. Веретільник Олександр          94  БЦ       2:48.73
    Дк Оніщенко Павло                 92  КІР      2:14.06



TOP
TOP
Чол. 800m В/с                                             Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Приходько Роман                92  РВН      9:02.83
    2. Федорченко Денис               92  ЗПР      9:03.40
    3. Артамонов Артур                92  БРВ      9:07.63
    4. Фролов Сергій                  92  ЗПР      9:07.89
    5. Шемберєв Максим                93  КИЇ      9:23.67
    6. Дудник Тимур                   92  КРР      9:24.06
    7. Моісеєв Богдан                 92  КИЇ      9:24.27
    8. Панесов Дмитро                 92  КМС      9:27.09
    9. Дубецький Олексій              93  КМС      9:35.57
   10. Марков Андрій                  93  ЛУГ     10:00.93
   11. Венцковський Денис             93  БЦ      10:14.32
   12. Гольцев Влад                   95  БЦ      11:51.28



TOP
TOP
Чол. 200m Н/сп                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Ковбаса Андрій                 92  БЦ       2:06.08
    2. Оладько Роман                  93  ЛУГ      2:18.36
    3. Птіцин Андрій                  92  ДПР      2:18.64
    4. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      2:21.37
    5. Сайко Станіслав                92  КРД      2:23.44
    6. Калінбет Віталій               92  ЗПР      2:23.47
    7. Пантелей Дмитро                92  КМС      2:23.79
    8. Деревенчук Дмитро              92  КМС      2:25.77
    9. Драченко Костянтин             92  КМС      2:26.79
   10. Марков Андрій                  93  ЛУГ      2:27.14
   11. Дудка Олександр                92  БРВ      2:28.51
   12. Радько Володимир               92  ЛУЦ      2:29.21
   13. Осипенко Тарас                 92  КИЇ      2:29.27
   14. Дмітрієв Олександр             92  ВІН      2:31.11
   15. Рак Роман                      92  ЛУЦ      2:31.28
   16. Пиріг Сергій                   93  ЖТМ      2:31.70
   17. Гончарук Олег                  92  БЦ       2:31.86
   18. Тюваєв Сергій                  93  БЦ       2:34.71
   19. Шах Сергій                     92  РВН      2:34.76
   20. Качур Андрій                   94  БЦ       2:38.59
   21. Щербань Микола                 93  БЦ       2:40.40
   22. Загоруйко Вадим                94  БЦ       2:43.05
   23. Заболотний Дмитро              92  ТРН      2:44.80
   24. Хомяківський Павло             92  ТРН      2:49.26
   25. Андрєєв Антон                  93  БЦ       2:56.62
   26. Лянний Станіслав               94  БЦ       2:58.11



TOP
TOP
Чол. 200m Брас                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Козакевич Ігор                 90  БЦ       2:30.14
    2. Мирончук Дмитро                92  РВН      2:32.36
    3. Савицький Андрій               92  БРВ      2:34.05
    4. Коломоєць Дмитро               92  ЗПР      2:40.15
    5. Кузьменко Павло                92  КИЇ      2:41.45
    6. Оніщенко Олексій               92  КІР      2:42.60
    7. Осадчий Станіслав              93  РВН      2:43.45
    8. Гудима Степан                  92  ПЛТ      2:44.70
    9. Чигрін Артур                   92  КРР      2:45.38
   10. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      2:45.62
   11. Пепік Олександр                92  КРР      2:47.29
   12. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ      2:49.68
   13. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ      2:49.97
   14. Скочинський Олександр          92  БЦ       2:50.92
   15. Башиєв Микита                  93  ВІН      2:51.36
   16. Дідух Петро                    92  ЛУЦ      2:54.99
   17. Мельничук Дмитро               92  ВІН      2:57.77
   18. Мелібабаєв Вадим               92  БЦ       2:58.26
   19. Ленько Олександр               92  ЧРН      3:00.32
   20. Рубай Микола                   92  ТРН      3:00.64
   21. Кривогуб Артем                 94  БЦ       3:02.07
   22. Опарій Вадим                   92  ЧРН      3:02.63
   23. Шамшур Геннадій                93  БЦ       3:03.44
   24. Часник Сергій                  93  КИЇ      3:04.39
   25. Овчинніков Єгор                93  ЧРН      3:04.43
   26. Діденко Михайло                92  ВІН      3:06.04
   27. Фурсенко Сергій                93  БЦ       3:11.01
   28. Красицький Богдан              93  БЦ       3:13.92
   29. Кондратюк Олександр            94  БЦ       3:18.23
    Дк Федина Ростислав               92  КИЇ      2:22.46
    Дк Сидор Ярослав                  92  КРД      2:48.26
    Дк Тарнавський Дмитро             92  ЛЬВ      2:58.39



TOP
Чол. 100m Бат                                             Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Радчук Роман                   92  БЦ         59.07
    2. Яцків Сергій                   92  КРР      1:03.04
    3. Левченко Дмитро                90  БЦ       1:03.59
    4. Мороз Денис                    92  ДПР      1:04.20
    5. Шульга Олександр               93  КРР      1:08.16
    6. Рак Юрій                       92  ЛУЦ      1:08.81
    7. Татарченко Дмитро              92  РВН      1:10.46
    8. Дебель Роман                   92  ЛЬВ      1:10.88
    9. Кордан Володимир               92  КРР      1:12.38
   10. Мелібабаєв Вадим               92  БЦ       1:13.43
   11. Дегтяр Олександр               92  КИЇ      1:16.85
   12. Крупка Ілля                    92  ЧРН      1:19.31
   13. Фурсенко Андрій                93  БЦ       1:23.06



TOP
Чол. 200m Бат                                             Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Радчук Роман                   92  БЦ       2:17.58
    2. Жбанов Кирило                  93  КРД      2:20.08
    3. Яцків Сергій                   92  КРР      2:22.47
    4. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      2:23.76
    5. Шульга Олександр               93  КРР      2:24.77
    6. Мороз Денис                    92  ДПР      2:29.52
    7. Сайко Станіслав                92  КРД      2:30.73
    8. Рак Юрій                       92  ЛУЦ      2:36.58
    9. Фурсенко Андрій                93  БЦ       3:20.28



TOP
Чол. 200m К.п.                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Радчук Роман                   92  БЦ       2:15.17
    2. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      2:17.31
    3. Федина Ростислав               92  КИЇ      2:20.61
    4. Жбанов Кирило                  93  КРД      2:21.45
    5. Деревенчук Владислав           92  КМС      2:23.32
    6. Левченко Дмитро                90  БЦ       2:23.72
    7. Птіцин Андрій                  92  ДПР      2:25.06
    8. Рузанов Олександр              93  ЗПР      2:26.46
    9. Панесов Дмитро                 92  КМС      2:26.78
   10. Мельничук Максим               92  РВН      2:29.50
   11. Пепік Олександр                92  КРР      2:33.26
   12. Дебель Роман                   92  ЛЬВ      2:34.64
   13. Рак Юрій                       92  ЛУЦ      2:34.84
   14. Вівчарик Марк                  93  РВН      2:36.22
   15. Оридорога Родіон               92  КІР      2:37.29
   16. Ласкавий Віталій               92  ЛЬВ      2:44.54
   17. Соколовський Всеволод          92  ВІН      2:54.11
    Дк Піскоха Артем                  92  ЗПР      2:34.36
    Дк Старков Сергій                 92  ЛЬВ      2:48.20



TOP
Чол. 400m К.п.                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      4:53.87
    2. Приходько Роман                92  РВН      4:55.11
    3. Федорченко Денис               92  ЗПР      5:02.38
    4. Жбанов Кирило                  93  КРД      5:03.57
    5. Рузанов Олександр              93  ЗПР      5:06.60
    6. Деревенчук Владислав           92  КМС      5:07.03
    7. Панесов Дмитро                 92  КМС      5:09.35
    8. Пепік Олександр                92  КРР      5:29.49
    9. Дебель Роман                   92  ЛЬВ      5:43.21
   10. Соколовський Всеволод          92  ВІН      6:10.71
    Дк Моісеєв Богдан                 92  КИЇ      5:04.60



TOP
TOP
Чол. 4 x 100m Естафета вільним стилем                     Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Біла Церква Дюсш1(м                БЦ       3:47.45
    2. Запоріжжя "мотор-Сі                ЗПР      3:49.64
    3. Ск "метеор"                        ДПР      3:50.02
    4. Сдюшор 9 М.київ(м)                 КИЇ      3:55.02
    5. Ск "метеор"(2)                     ДПР      3:56.71
    6. Запоріжжя Сп-Зідму                 ЗПР      4:01.06
    7. Рівне2 Дюсш3                       РВН      4:01.10
    8. Комсомольськ Дюсш2                 КМС      4:01.99
    9. Кривий Ріг Сдюшор 1                КРР      4:04.16
   10. Кіровоград "надія"(                КРД      4:04.36
   11. Кривий Ріг Дюсш8(м)                КРР      4:06.03
   12. Кировськ Дюсш                      КІР      4:06.41
   13. Луганськ Кдюсш                     ЛУГ      4:09.47
   14. Комсомольськ2 Дюсш2                КМС      4:12.23
   15. Орджонікідзе                       ОРД      4:12.55
   16. Полтава Дюсш3(м)                   ПЛТ      4:14.80
   17. Київ "наука"                       КИЇ      4:15.42
   18. Житомир Дюсш "аванг                ЖТМ      4:15.92
   19. Рівне Сдюшор(м)                    РВН      4:15.95
   20. Львів Дюсш9                        ЛЬВ      4:18.15
   21. Бровари Дюсш(м)                    БРВ      4:19.67
   22. Біла Церква Дюсш1(2                БЦ       4:21.93
   23. Біла Церква Дюсш2                  БЦ       4:31.26
   24. Пдтаю Вінниця                      ВІН      4:34.53
   25. Чернігів Кдюсш(2)                  ЧРН      4:36.31
   26. Вінниця Дюсш2                      ВІН      4:40.42
   27. Біла Церква Дюсш1(3                БЦ       4:41.50
   28. Тернопіль Дюсш2(м)                 ТРН      4:41.84
   29. Біла Церква2 Дюсш2                 БЦ       4:46.13
    Дк Луцьк Дюсш3                        ЛУЦ      4:03.42
    Дк Чернігів Кдюсш                     ЧРН      4:34.83



TOP
Чол. 4 x 100m Комбінована естафета                        Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Біла Церква Дюсш1(м                БЦ       4:10.63
    2. Сдюшор 9 М.київ(м)                 КИЇ      4:16.40
    3. Ск "метеор"                        ДПР      4:22.07
    4. Кіровоград "надія"(                КРД      4:25.01
    5. Рівне2 Дюсш3                       РВН      4:25.46
    6. Запоріжжя "мотор-Сі                ЗПР      4:25.88
    7. Запоріжжя Сп-Зідму                 ЗПР      4:29.27
    8. Кривий Ріг Сдюшор 1                КРР      4:31.03
    9. Полтава Дюсш3(м)                   ПЛТ      4:33.17
   10. Комсомольськ Дюсш2                 КМС      4:35.30
   11. Ск "метеор"(2)                     ДПР      4:37.40
   12. Рівне Сдюшор(м)                    РВН      4:38.73
   13. Луганськ Кдюсш                     ЛУГ      4:39.87
   14. Луцьк Дюсш3                        ЛУЦ      4:41.35
   15. Кривий Ріг Дюсш8(м)                КРР      4:41.48
   16. Київ "наука"                       КИЇ      4:43.87
   17. Кировськ Дюсш                      КІР      4:44.82
   18. Бровари Дюсш(м)                    БРВ      4:46.22
   19. Житомир Дюсш "аванг                ЖТМ      4:46.60
   20. Орджонікідзе                       ОРД      4:49.51
   21. Комсомольськ2 Дюсш2                КМС      4:54.69
   22. Біла Церква Дюсш1(2                БЦ       4:56.73
   23. Вінниця Дюсш2                      ВІН      5:03.72
   24. Біла Церква Дюсш2                  БЦ       5:04.02
   25. Чернігів Кдюсш(2)                  ЧРН      5:04.61
   26. Тернопіль Дюсш2(м)                 ТРН      5:12.15
   27. Чернігів Кдюсш                     ЧРН      5:21.21
   28. Пдтаю Вінниця                      ВІН      5:22.10
   29. Біла Церква2 Дюсш2                 БЦ       5:29.33
   30. Біла Церква Дюсш1(3                БЦ       5:32.34
    Дк Львів Дюсш9                        ЛЬВ      4:55.45



TOP
TOP
Жінки 100m В/с                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Зевіна Дарина                  94  КИЇ        59.86
    2. Ковтун Олександра              92  БЦ       1:03.10
    3. Марчук Оксана                  94  РВН      1:04.17
    4. Гуменюк Надія                  95  РВН      1:05.20
    5. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ      1:07.10
    6. Мельніченко Марина             94  БЦ       1:08.08
    7. Іваненко Галина                94  КИЇ      1:08.21
    8. Баламут Маргарита              94  РВН      1:08.30
    9. Якименко Ганна                 94  КИЇ      1:08.67
   10. Радчук Яна                     95  КРР      1:09.60
   11. Марченко Анфіса                94  ПЛТ      1:10.02
   12. Пермикіна Валерія              93  БЦ       1:10.78
   13. Максимова Олена                94  БЦ       1:11.11
   14. Вороніна Дарина                95  БЦ       1:11.63
   15. Інкулинець Тетяна              94  КИЇ      1:11.87
   16. Юрченко Христина               95  КИЇ      1:12.52
   17. Дембіцька Анна                 94  РВН      1:12.58
   18. Смірнова Катерина              95  БЦ       1:13.50
   19. Буробіна Олександра            94  ЗПР      1:13.98
   20. Поронюк Полина                 94  КРР      1:14.42
   21. Сайко Маргарита                95  КРД      1:14.51
   22. Причина Поліна                 95  ПЛТ      1:14.69
   23. Босонченко Наталія             94  КРД      1:14.79
   24. Кучера Аліна                   95  КРР      1:14.94
   25. Щербак Надія                   94  БРВ      1:15.33
   26. Голдун Катерина                94  КРР      1:15.49
   27. Новак Лера                     96  БЦ       1:16.00
   28. Бильдіна Яна                   94  ТРН      1:16.42
   29. Суслова Марія                  95  ВІН      1:16.80
   30. Вересюк Дарья                  95  ВІН      1:22.81
   31. Похилько Анастасія             95  БЦ       1:23.03
   32. Юревич Наталія                 95  БЦ       1:25.03
   33. Черніцька Олеся                95  ТРН      1:25.43
   34. Шкарупа Аліна                  96  БЦ       1:28.79
   35. Дудогова Анна                  96  ЗПР      1:30.68
   36. Красовська Крістіна            96  БЦ       1:40.46
   37. Яцкевич Анна                   94  БЦ       1:42.43
   38. Супоцінська Яна                95  БЦ       1:52.12
   39. Пискун Марина                  94  БЦ       2:06.14
    Дк Цибульська Ольга               96  БЦ       1:33.58



TOP
Жінки 200m В/с                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Зевіна Дарина                  94  КИЇ      2:10.33
    2. Ковтун Олександра              92  БЦ       2:20.62
    3. Марчук Оксана                  94  РВН      2:20.93
    4. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ      2:28.38
    5. Фриз Вероніка                  94  ЖТМ      2:29.16
    6. Іваненко Галина                94  КИЇ      2:30.67
    7. Радчук Яна                     95  КРР      2:31.87
    8. Марченко Анфіса                94  ПЛТ      2:32.84
    9. Юрченко Христина               95  КИЇ      2:35.65
   10. Сапруненко Надія               94  КРД      2:36.08
   11. Буробіна Олександра            94  ЗПР      2:37.09
   12. Лігатор Марина                 94  БЦ       2:37.19
   13. Андрійченко Інна               95  БЦ       2:40.23
   14. Кукса Анна                     94  БРВ      2:41.58
   15. Поронюк Полина                 94  КРР      2:42.29
   16. Кучера Аліна                   95  КРР      2:42.56
   17. Сайко Маргарита                95  КРД      2:42.77
   18. Горяча Анастасія               95  КРД      2:43.67
   19. Новак Лера                     96  БЦ       2:44.57
   20. Вороніна Дарина                95  БЦ       2:46.93
   21. Щербак Надія                   94  БРВ      2:49.51
   22. Причина Поліна                 95  ПЛТ      2:50.23
   23. Приходько Жанна                95  БРВ      2:50.51
   24. Астахова Ольга                 95  КРР      2:51.83
   25. Вересюк Дарья                  95  ВІН      3:05.01
   26. Шкарупа Аліна                  96  БЦ       3:17.73
   27. Воробьова Анастасія            94  ЗПР      3:19.51
   28. Красовська Крістіна            96  БЦ       3:39.28
    Дк Браїло Юлія                    95  ЗПР      2:50.70



TOP
TOP
Жінки 800m В/с                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кожура Ганна                   94  БЦ      10:13.49
    2. Абрамчук Катерина              94  ЗПР     10:38.68
    3. Мельніченко Марина             94  БЦ      10:39.07
    4. Фриз Вероніка                  94  ЖТМ     10:52.83
    5. Лігатор Марина                 94  БЦ      11:30.01
    6. Горяча Анастасія               95  КРД     11:31.78
    7. Андрійченко Інна               95  БЦ      11:32.62



TOP
TOP
Жінки 200m Н/сп                                           Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Гуменюк Надія                  95  РВН      2:30.91
    2. Босонченко Наталія             94  КРД      2:37.70
    3. Дембіцька Анна                 94  РВН      2:39.60
    4. Сидорук Юліанна                94  РВН      2:42.17
    5. Радчук Яна                     95  КРР      2:43.54
    6. Смірнова Катерина              95  БЦ       2:44.36
    7. Герасименко Анастасія          94  КИЇ      2:46.24
    8. Борисова Оксана                94  ПЛТ      2:46.85
    9. Сурмай Надія                   94  КРР      2:48.07
   10. Кисельова Альона               96  ЧРН      2:51.98
   11. Гаїн Олена                     94  РВН      2:52.26
   12. Трофімчук Юлія                 94  РВН      2:55.86
   13. Резніченко Ольга               96  КРР      2:57.87
   14. Кузьміна Ірина                 94  БЦ       3:03.23
   15. Суслова Марія                  95  ВІН      3:03.68
   16. Похилько Анастасія             95  БЦ       3:08.62
   17. Сухова Тетяна                  96  БЦ       3:10.79
   18. Магдич Тетяна                  94  ВІН      3:11.57
   19. Ковальчук Олена                95  ВІН      3:13.76
    Дк Дудогова Анна                  96  ЗПР      3:26.70



TOP
TOP
Жінки 200m Брас                                           Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кожура Ганна                   94  БЦ       2:53.24
    2. Міщенко Ніна                   94  ЗПР      2:54.80
    3. Кулик Анна                     94  ЖТМ      2:56.59
    4. Декіна Марина                  94  ЖТМ      2:58.60
    5. Ухова Анна                     94  КИЇ      3:01.15
    6. Мальцева Анна                  95  КИЇ      3:06.43
    7. Плахута Єлізавета              94  ЗПР      3:07.06
    8. Магдич Тетяна                  94  ВІН      3:09.11
    9. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН      3:12.51
   10. Кукса Анна                     94  БРВ      3:12.53
   11. Сапруненко Надія               94  КРД      3:12.63
   12. Андрощук Тетяна                94  РВН      3:15.22
   13. Власова Катерина               94  ПЛТ      3:15.34
   14. Астахова Ольга                 95  КРР      3:19.23
   15. Кузьміна Ірина                 94  БЦ       3:19.48
   16. Приходько Жанна                95  БРВ      3:19.57
   17. Баришнікова Антоніна           95  КРР      3:21.41
   18. Кабушко Яна                    95  БЦ       3:25.54
   19. Пасічник Яна                   95  КРР      3:29.27
   20. Браїло Юлія                    95  ЗПР      3:31.00
   21. Никитенко Катерина             95  БЦ       3:31.41
   22. Сурмай Надія                   94  КРР      3:37.27
   23. Воробьова Анастасія            94  ЗПР      3:37.82
   24. Ковальчук Олена                95  ВІН      3:43.50
   25. Ковригіна Ганна                96  КРР      3:45.93
   26. Воронкіна Олександра           96  БЦ       3:50.64



TOP
Жінки 100m Бат                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Павлова Дарія                  94  КРР      1:12.83
    2. Баламут Маргарита              94  РВН      1:14.95
    3. Амбрутіс Аліна                 94  ЗПР      1:15.27
    4. Яременко Олександра            92  БЦ       1:17.29
    5. Інкулинець Тетяна              94  КИЇ      1:19.20
    6. Телюк Валерія                  94  КРР      1:20.84
    7. Самойленко Катерина            95  БРВ      1:28.02
    8. Лещенко Марія                  93  БЦ       1:28.51
    9. Юревич Наталія                 95  БЦ       1:38.67
    Дк Черніцька Олеся                95  ТРН      1:46.09



TOP
Жінки 200m Бат                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Павлова Дарія                  94  КРР      2:37.33
    2. Амбрутіс Аліна                 94  ЗПР      2:53.39
    3. Телюк Валерія                  94  КРР      2:53.50
    4. Герасименко Анастасія          94  КИЇ      3:21.24
    5. Самойленко Катерина            95  БРВ      3:25.10



TOP
Жінки 200m К.п.                                           Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кожура Ганна                   94  БЦ       2:39.01
    2. Павлова Дарія                  94  КРР      2:41.18
    3. Абрамчук Катерина              94  ЗПР      2:41.72
    4. Баламут Маргарита              94  РВН      2:44.70
    5. Мельніченко Марина             94  БЦ       2:46.01
    6. Амбрутіс Аліна                 94  ЗПР      2:52.15
    7. Кулик Анна                     94  ЖТМ      2:55.15
    8. Плахута Єлізавета              94  ЗПР      2:58.67
    9. Суслова Марія                  95  ВІН      3:07.55
   10. Новак Лера                     96  БЦ       3:08.72
    Дк Буробіна Олександра            94  ЗПР      2:56.71



TOP
Жінки 400m К.п.                                           Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Павлова Дарія                  94  КРР      5:36.03
    2. Міщенко Ніна                   94  ЗПР      5:36.49
    3. Абрамчук Катерина              94  ЗПР      5:44.67
    4. Мельніченко Марина             94  БЦ       6:00.58
    5. Максимова Олена                94  БЦ       6:14.03
    6. Вороніна Дарина                95  БЦ       6:26.49



TOP
TOP
Жінки 4 x 100m Естафета вільним стилем                    Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Сдюшор 9 М.київ(ж)                 КИЇ      4:27.43
    2. Рівне Дюсш3                        РВН      4:32.07
    3. Біла Церква Дюсш1                  БЦ       4:37.07
    4. Запоріжжя "мотор-Сі                ЗПР      4:45.25
    5. Житомир Дюсш "аванг                ЖТМ      4:47.61
    6. Полтава Дюсш3                      ПЛТ      4:55.87
    7. Кіровоград "надія"                 КРД      4:59.00
    8. Біла Церква Дюсш1(2                БЦ       5:02.02
    9. Рівне Сдюшор                       РВН      5:02.30
   10. Бровари Дюсш                       БРВ      5:07.78
   11. Кривий Ріг Дюсш2                   КРР      5:15.02
   12. Кривий Ріг Дюсш8                   КРР      5:17.33
   13. Пдтаю Вінниця (ж)                  ВІН      5:34.08
   14. Біла Церква Дюсш1(3                БЦ       5:35.07
    Дк Запоріжжя Дюсш "сал                ЗПР      5:42.53



TOP
Жінки 4 x 100m Комбінована естафета                       Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Сдюшор 9 М.київ(ж)                 КИЇ      4:58.06
    2. Рівне Дюсш3                        РВН      5:05.20
    3. Запоріжжя "мотор-Сі                ЗПР      5:08.59
    4. Біла Церква Дюсш1                  БЦ       5:10.66
    5. Житомир Дюсш "аванг                ЖТМ      5:16.11
    6. Полтава Дюсш3                      ПЛТ      5:27.11
    7. Бровари Дюсш                       БРВ      5:38.39
    8. Кривий Ріг Дюсш2                   КРР      5:40.77
    9. Рівне Сдюшор                       РВН      5:42.91
   10. Кривий Ріг Дюсш8                   КРР      5:48.20
   11. Біла Церква Дюсш1(2                БЦ       5:51.14
   12. Пдтаю Вінниця (ж)                  ВІН      5:54.67
   13. Запоріжжя Дюсш "сал                ЗПР      6:05.47
   14. Біла Церква Дюсш1(3                БЦ       6:19.54
    Дк Кіровоград "надія"                 КРД      5:35.10