Відкритий Літній Чемпіонат України серед юнаків
м. Курахово, Ukraine,    06.-08.06.2007,     50м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    100m, 200m
Н/сп    100m, 200m
Брас    100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    100m, 200m
Н/сп    100m, 200m
Брас    100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета
 
Змішана    Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем


Чол. 50m В/с                                                   14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 2002     24.34  Бєлов Сергій   ЗПР
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чорний Єгор                    93  КРР        26.41
    2. Оладько Роман                  93  ЛУГ        26.90
    3. В`юн Олександр                 93  РВН        27.11
    4. Твердохліб Антон               93  ДПР        27.22
    5. Жук Роман                      93  ЧРВ        27.24
       Сурич Максим                   93  КРР        27.24
    7. Балобанов Олександр            93  ДПР        27.38
    8. Митько Владислав               93  КРР        27.44
    9. Нікітін Дмитро                 93  ЧКС        27.67
   10. Слепушкін Руслан               93  МАР        27.87
   11. Заболотний Кирилло             93  ЛУГ        27.97
       Сущик Володимир                94  КИЇ        27.97
   13. Шевяков Віталій                93  ДОН        28.26
   14. Кукуруза Артем                 93  ВІН        28.27
   15. Писарєв Андрій                 93  ДОН        28.28
   16. Жуков Віктор                   93  ЧЕР        28.29
   17. Гладущенко Роман               93  ЕГД        28.50
   18. Дунда Антон                    93  ДПР        28.58
   19. Лихкун Олександр               94  ДКЧ        28.60
   20. Хакімов Дмитро                 94  ЛУГ        28.61
   21. Панахида Роман                 93  РВН        28.62
       Саватулін Руслан               93  ЧКС        28.62
   23. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ        28.65
   24. Деревянкін Артур               93  ЛУГ        28.72
   25. Зарапа Федір                   93  КИЇ        28.75
   26. Мітраков Олександр             93  ЖТМ        28.79
       Балдич Володимир               93  РВН        28.79
   28. Тюваєв Сергій                  93  Б.Ц        28.80
   29. Дяченко Артем                  94  ЖТМ        28.83
   30. Соколов Володимир              93  ХРК        28.85
   31. Курячий Владислав              93  ХРК        28.86
       Алпатов Віталій                93  ЛУЦ        28.86
   33. Горчинський Олег               93  ЗПР        28.87
   34. Ботвінніков Дмитро             93  КРВ        28.98
   35. Грабовецький Сергій            93  КИЇ        29.01
   36. Баланчук Максим                93  РВН        29.15
   37. Тихий Євген                    93  ДОН        29.16
   38. Лісовський Микита              93  ОДС        29.22
       Філіпов Сергій                 93  БРВ        29.22
   40. Чубан Денис                    93  КРР        29.24
   41. Іванов Олексій                 94  ЛУГ        29.28
       Вовк Вячеслав                  93  КРЕ        29.28
   43. Лошаков Роман                  93  ХРК        29.33
   44. Лопушанський Герман            94  ЛУГ        29.36
   45. Киричек Леонід                 93  ОДЖ        29.43
   46. Рощін Владислав                93  КИЇ        29.46
   47. Пакшаєв Олексій                93  ДОН        29.47
   48. Вагін Роберт                   94  ОДС        29.53
       Білокуров Ілля                 93  КРР        29.53
   50. Сидоренко Богдан               93  ДПР        29.56
       Строгов Ігор                   94  КИЇ        29.56
   52. Шкарупко Кирилл                93  ЗПР        29.59
   53. Соловьов Дмитро                93  ОДС        29.60
   54. Коваленко Денис                93  ЮЖН        29.66
   55. Кемкін Віктор                  94  ЗПР        29.67
   56. Пастернак Богдан               93  ПЛТ        29.68
   57. Ткаченко Александр             93  БРВ        29.70
   58. Веселов Євген                  93  НТШ        29.78
       Пастух Андрій                  94  КРР        29.78
   60. Омельчук Юліан                 94  ДОН        29.79
   61. Бабаков Марк                   93  КРР        29.86
   62. Христос Владислав              94  ЮУК        29.93
   63. Клімашенко Арсен               93  Б.Ц        29.94
   64. Калмиков Ярослав               93  ЛУГ        29.96
   65. Легейда Олександр              94  ЗПР        30.07
       Базюк Роман                    94  БРВ        30.07
   67. Гончаренко Владислав           93  МАР        30.08
   68. Чернишов Денис                 94  ХРК        30.10
   69. Валевський Сергій              93  ОДС        30.20
   70. Кизим Артем                    94  МАР        30.24
   71. Омельяненко Андрій             93  ЗПР        30.27
   72. Пиріг Сергій                   93  ЖТМ        30.33
   73. Артемов Данило                 94  ТРС        30.36
   74. Шабрін Богдан                  93  КРВ        30.38
   75. Ткачов Валерій                 93  СМФ        30.48
   76. Скоромний Антон                93  СМФ        30.51
   77. Рижков Микита                  93  ХРК        30.54
   78. Сікорський Дмитро              94  ВІН        30.56
   79. Михайлов Павло                 94  ХРК        30.77
   80. Кравченко Дмитро               94  КРР        30.80
   81. Рибкін Олександр               93  ЖТМ        30.82
   82. Гавриленко Владислав           93  ЧЕР        30.86
   83. Шамшур Геннадій                93  Б.Ц        31.05
       Гуркінов Максим                94  ЕГД        31.05
   85. Плавин Богдан                  95  ЮУК        31.07
   86. Черноморченко Костянтин        94  КРВ        31.22
   87. Бенюх Роман                    94  КРР        31.28
   88. Бєлий Денис                    93  СМФ        31.41
   89. Литвин Руслан                  93  ДОН        31.46
   90. Чудаколов Андрій               93  ЮУК        31.54
   91. Хмара Руслан                   93  ОДЖ        31.55
   92. Захаров Владислав              93  ЗПР        31.56
   93. Костюк Олександр               94  КРЕ        31.57
   94. Пелипейченко Богдан            94  ХРК        31.59
   95. Коротенко Данило               93  ДПР        31.66
       Доненко Ігор                   95  ЗПР        31.66
   97. Кочерга Максим                 93  КРР        31.71
   98. Титаренко Артем                93  ЮУК        31.72
   99. Запара Ігор                    94  ЕГД        31.79
  100. Кривогуб Артем                 94  Б.Ц        31.91
  101. Мулюкін Віталій                96  ЗПР        31.99
  102. Горбаньов Андрій               95  НТШ        32.00
       Донець Сергій                  93  ЗПР        32.00
  104. Салковський Віталій            93  НТШ        32.03
  105. Клецов Олександр               94  Б.Ц        32.07
  106. Щербань Микола                 93  Б.Ц        32.08
  107. Бондаренко Станіслав           93  КРР        32.18
  108. Сергієнко Сергій               94  ХРК        32.31
  109. Канюка Дмитро                  95  НТШ        32.35
  110. Олексійчук Роман               94  РВН        32.75
  111. Скрябін Микита                 96  ЗПР        32.82
  112. Червоняк Максим                94  КРХ        32.91
  113. Цупрук Євген                   96  РВН        33.03
  114. Кучманюк Станіслав             93  ВІН        33.69
       Савуляк Роман                  94  ЧРВ        33.69
  116. Тесленко Ілля                  96  ХРК        33.84
  117. Стрюков Андрій                 96  ЗПР        34.41
  118. Вакка Віктор                   95  КРВ        34.67
  119. Русских Андрій                 95  ЗПР        34.94
    Дк Федоров Микита                 94  СМФ        29.70



TOP
Чол. 100m В/с                                                  14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 2002     54.08  Бєлов Сергій   ЗПР
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Жук Роман                      93  ЧРВ        58.10
    2. Оладько Роман                  93  ЛУГ        58.75
    3. Балобанов Олександр            93  ДПР        58.98
    4. Митько Владислав               93  КРР        59.00
    5. Твердохліб Антон               93  ДПР        59.27
    6. Сурич Максим                   93  КРР        59.85
    7. Зарапа Федір                   93  КИЇ      1:00.79
    8. В`юн Олександр                 93  РВН      1:00.91
    9. Нікітін Дмитро                 93  ЧКС      1:01.08
   10. Горчинський Олег               93  ЗПР      1:01.50
       Сущик Володимир                94  КИЇ      1:01.50
   12. Марков Андрій                  93  ЛУГ      1:01.66
   13. Слепушкін Руслан               93  МАР      1:01.70
   14. Варварук Сергій                94  РВН      1:01.72
   15. Рощін Владислав                93  КИЇ      1:01.81
   16. Шевяков Віталій                93  ДОН      1:01.89
   17. Шматко Владислав               94  ЛУГ      1:02.26
   18. Гордійчук Антон                93  БРВ      1:02.32
   19. Заболотний Кирилло             93  ЛУГ      1:02.34
   20. Писарєв Андрій                 93  ДОН      1:02.61
   21. Деревянкін Артур               93  ЛУГ      1:02.73
   22. Алпатов Віталій                93  ЛУЦ      1:02.96
   23. Богоровський Костянтин         93  КРР      1:03.03
       Панахида Роман                 93  РВН      1:03.03
   25. Соколов Володимир              93  ХРК      1:03.04
   26. Тюваєв Сергій                  93  Б.Ц      1:03.29
   27. Баланчук Максим                93  РВН      1:03.39
   28. Караван Богдан                 95  ЛУГ      1:03.51
   29. Мітраков Олександр             93  ЖТМ      1:03.70
   30. Курячий Владислав              93  ХРК      1:03.74
   31. Лопушанський Герман            94  ЛУГ      1:03.77
   32. Дяченко Артем                  94  ЖТМ      1:03.79
   33. Грабовецький Сергій            93  КИЇ      1:03.85
   34. Балдич Володимир               93  РВН      1:03.91
   35. Омельчук Юліан                 94  ДОН      1:03.98
   36. Коваленко Денис                93  ЮЖН      1:03.99
   37. Литвинок Єгор                  93  КРР      1:04.12
   38. Дунда Антон                    93  ДПР      1:04.18
   39. Лісовський Микита              93  ОДС      1:04.21
   40. Шкарупко Кирилл                93  ЗПР      1:04.59
   41. Пакшаєв Олексій                93  ДОН      1:04.61
   42. Лихоконь Назар                 93  ДПР      1:04.62
   43. Рябов Георгій                  93  ОДС      1:04.70
   44. Гладущенко Роман               93  ЕГД      1:04.72
   45. Лошаков Роман                  93  ХРК      1:04.77
   46. Саєнко Роман                   94  КРР      1:04.80
   47. Чубан Денис                    93  КРР      1:04.98
   48. Ткаченко Александр             93  БРВ      1:05.04
   49. Чернишов Денис                 94  ХРК      1:05.20
   50. Омельяненко Андрій             93  ЗПР      1:05.22
   51. Бабаков Марк                   93  КРР      1:05.38
       Валевський Сергій              93  ОДС      1:05.38
   53. Сидоренко Богдан               93  ДПР      1:05.42
   54. Веремчук Максим                94  ЛУЦ      1:05.44
   55. Білокуров Ілля                 93  КРР      1:05.45
   56. Філіпов Сергій                 93  БРВ      1:05.55
   57. Іванов Олексій                 94  ЛУГ      1:05.74
   58. Федоров Микита                 94  СМФ      1:05.82
   59. Кемкін Віктор                  94  ЗПР      1:05.83
   60. Черноморченко Костянтин        94  КРВ      1:05.96
   61. Слюсаренко Михайло             94  ХРК      1:06.04
   62. Кравченко Дмитро               94  КРР      1:06.19
   63. Савенков Владислав             96  КРР      1:06.25
   64. Скоромний Антон                93  СМФ      1:06.27
   65. Кизим Артем                    94  МАР      1:06.34
   66. Артемов Данило                 94  ТРС      1:06.48
   67. Соловьов Дмитро                93  ОДС      1:06.50
   68. Гончаренко Владислав           93  МАР      1:06.80
   69. Пелипейченко Богдан            94  ХРК      1:06.81
   70. Хмара Руслан                   93  ОДЖ      1:06.92
   71. Базюк Роман                    94  БРВ      1:07.51
   72. Провоторов Сергій              93  ДПР      1:07.56
   73. Плавин Богдан                  95  ЮУК      1:07.66
   74. Кочерга Максим                 93  КРР      1:08.02
   75. Захаров Владислав              93  ЗПР      1:08.05
   76. Шамшур Геннадій                93  Б.Ц      1:08.20
   77. Бенюх Роман                    94  КРР      1:08.22
   78. Гуркінов Максим                94  ЕГД      1:08.85
   79. Салковський Віталій            93  НТШ      1:08.99
   80. Коротенко Данило               93  ДПР      1:09.17
   81. Ткачов Валерій                 93  СМФ      1:09.75
   82. Мулюкін Віталій                96  ЗПР      1:10.18
   83. Колесник Роман                 93  КРР      1:10.24
   84. Червоняк Максим                94  КРХ      1:10.50
   85. Горбаньов Андрій               95  НТШ      1:11.14
   86. Стрюков Андрій                 96  ЗПР      1:11.16
   87. Клецов Олександр               94  Б.Ц      1:11.53
   88. Бондаренко Станіслав           93  КРР      1:11.56
   89. Донець Сергій                  93  ЗПР      1:11.59
   90. Мельниченко Дмитро             94  КРХ      1:11.73
   91. Тристан Максим                 94  КРЕ      1:12.04
   92. Гордієнко Микола               94  ХРК      1:12.18
       Костюк Олександр               94  КРЕ      1:12.18
   94. Скрябін Микита                 96  ЗПР      1:12.41
   95. Запара Ігор                    94  ЕГД      1:12.55
   96. Олексійчук Роман               94  РВН      1:12.69
   97. Вакка Віктор                   95  КРВ      1:15.35
   98. Савуляк Роман                  94  ЧРВ      1:15.50
   99. Зинченко Вячеслав              94  КРХ      1:15.63
  100. Козаков Богдан                 95  ЗПР      1:16.05
  101. Кваша Ілля                     94  СЛД      1:21.49
  102. Ганжа Олексій                  94  КРХ      1:21.77
    Дк Кукуруза Артем                 93  ВІН      1:04.21
    Дк Бєлий Денис                    93  СМФ      1:08.76
    Дк Шубін Олександр                94  ДОН      1:08.86
    Дк Цупрук Євген                   96  РВН      1:11.32
    Дк Тесленко Ілля                  96  ХРК      1:13.83
    Дк Гончаров Олег                  94  СЛД      1:16.83



TOP
Чол. 200m В/с                                                  14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1980   1:58.40  Ткаченко Володимир   ЧРК
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Яремчук Максим                 93  ХРК      2:04.32
          58.84  2:04.32 
    2. Твердохліб Антон               93  ДПР      2:08.70
        1:01.24  2:08.70 
    3. Митько Владислав               93  КРР      2:10.39
        1:02.51  2:10.39 
    4. Жук Роман                      93  ЧРВ      2:10.84
        1:01.07  2:10.84 
    5. Зарапа Федір                   93  КИЇ      2:11.38
        1:02.87  2:11.38 
    6. Шемберєв Максим                93  КИЇ      2:12.86
        1:04.68  2:12.86 
    7. Сурич Максим                   93  КРР      2:13.21
        1:02.77  2:13.21 
    8. Дубецький Олексій              93  КМС      2:15.79
        1:05.33  2:15.79 
    9. Варварук Сергій                94  РВН      2:15.85
        1:05.73  2:15.85 
   10. Шматко Владислав               94  ЛУГ      2:16.19
        1:06.41  2:16.19 
   11. Алпатов Віталій                93  ЛУЦ      2:16.80
        1:04.60  2:16.80 
   12. Горчинський Олег               93  ЗПР      2:16.90
        1:04.95  2:16.90 
   13. Богоровський Костянтин         93  КРР      2:17.00
        1:04.91  2:17.00 
   14. Нікітін Дмитро                 93  ЧКС      2:17.33
        1:05.18  2:17.33 
   15. Коваленко Денис                93  ЮЖН      2:18.08
        1:06.29  2:18.08 
   16. Рощін Владислав                93  КИЇ      2:18.18
        1:04.60  2:18.18 
   17. Слепушкін Руслан               93  МАР      2:18.22
        1:06.57  2:18.22 
   18. Соколов Володимир              93  ХРК      2:18.35
        1:06.34  2:18.35 
   19. Деревянкін Артур               93  ЛУГ      2:18.55
        1:06.93  2:18.55 
   20. Балобанов Олександр            93  ДПР      2:18.70
        1:07.19  2:18.70 
   21. Сущик Володимир                94  КИЇ      2:19.15
        1:05.93  2:19.15 
   22. Дубовий Владислав              93  ЛУГ      2:19.66
        1:07.18  2:19.66 
   23. Панахида Роман                 93  РВН      2:19.71
        1:06.13  2:19.71 
   24. Саєнко Роман                   94  КРР      2:19.76
        1:06.96  2:19.76 
   25. В`юн Олександр                 93  РВН      2:20.43
        1:06.79  2:20.43 
   26. Грабовецький Сергій            93  КИЇ      2:20.71
        1:05.62  2:20.71 
   27. Шкарупко Кирилл                93  ЗПР      2:20.76
        1:08.02  2:20.76 
   28. Омельчук Юліан                 94  ДОН      2:20.88
        1:08.31  2:20.88 
   29. Писарєв Андрій                 93  ДОН      2:20.97
        1:07.76  2:20.97 
   30. Пакшаєв Олексій                93  ДОН      2:21.10
        1:07.80  2:21.10 
   31. Шевяков Віталій                93  ДОН      2:21.11
        1:05.29  2:21.11 
   32. Караван Богдан                 95  ЛУГ      2:21.32
        1:06.24  2:21.32 
   33. Ткаченко Александр             93  БРВ      2:21.40
        1:08.34  2:21.40 
   34. Рак Роман                      93  КМС      2:21.41
        1:08.64  2:21.41 
   35. Яковишин Олександр             94  ТРС      2:21.43
        1:08.86  2:21.43 
   36. Тихий Євген                    93  ДОН      2:21.56
        1:07.95  2:21.56 
   37. Курячий Владислав              93  ХРК      2:21.67
        1:10.03  2:21.67 
   38. Тюваєв Сергій                  93  Б.Ц      2:22.16
        1:06.17  2:22.16 
   39. Баланчук Максим                93  РВН      2:22.25
        1:08.76  2:22.25 
   40. Кравченко Дмитро               94  КРР      2:22.72
        1:08.70  2:22.72 
       Соловьов Дмитро                93  ОДС      2:22.72
        1:08.13  2:22.72 
   42. Кемкін Віктор                  94  ЗПР      2:22.78
        1:09.33  2:22.78 
   43. Федоров Микита                 94  СМФ      2:23.17
        1:09.27  2:23.17 
   44. Дунда Антон                    93  ДПР      2:23.30
        1:06.54  2:23.30 
   45. Бабаков Марк                   93  КРР      2:23.52
        1:09.22  2:23.52 
   46. Балдич Володимир               93  РВН      2:23.55
        1:07.96  2:23.55 
   47. Дяченко Артем                  94  ЖТМ      2:23.96
        1:08.83  2:23.96 
   48. Білокуров Ілля                 93  КРР      2:24.09
        1:08.69  2:24.09 
   49. Пелипейченко Богдан            94  ХРК      2:24.16
        1:09.64  2:24.16 
   50. Венцковський Денис             93  Б.Ц      2:24.23
        1:08.46  2:24.23 
   51. Савенков Владислав             96  КРР      2:24.34
        1:09.59  2:24.34 
   52. Філіпов Сергій                 93  БРВ      2:24.55
        1:09.60  2:24.55 
   53. Омельяненко Андрій             93  ЗПР      2:24.60
        1:09.50  2:24.60 
   54. Сидоренко Богдан               93  ДПР      2:24.88
        1:09.28  2:24.88 
   55. Чернишов Денис                 94  ХРК      2:25.26
        1:08.29  2:25.26 
   56. Слюсаренко Михайло             94  ХРК      2:25.33
        1:09.31  2:25.33 
   57. Мітраков Олександр             93  ЖТМ      2:25.60
        1:07.92  2:25.60 
   58. Івлев Олексій                  93  ХРК      2:25.71
        1:07.49  2:25.71 
   59. Іванов Олексій                 94  ЛУГ      2:26.20
        1:09.78  2:26.20 
   60. Базюк Роман                    94  БРВ      2:26.44
        1:11.61  2:26.44 
   61. Валевський Сергій              93  ОДС      2:26.69
        1:11.12  2:26.69 
   62. Свириденко Сергій              93  ПЛТ      2:26.87
        1:08.91  2:26.87 
   63. Кукуруза Артем                 93  ВІН      2:27.11
        1:06.83  2:27.11 
   64. Гончаренко Владислав           93  МАР      2:27.15
        1:10.85  2:27.15 
   65. Цупрук Андрій                  93  РВН      2:27.36
        1:10.95  2:27.36 
   66. Кизим Артем                    94  МАР      2:28.40
        1:12.08  2:28.40 
   67. Плавин Богдан                  95  ЮУК      2:28.46
        1:11.60  2:28.46 
   68. Шубін Олександр                94  ДОН      2:28.59
        1:11.38  2:28.59 
   69. Прач Олександр                 94  КМС      2:29.10
        1:10.34  2:29.10 
   70. Хмара Руслан                   93  ОДЖ      2:29.37
        1:12.78  2:29.37 
   71. Кочерга Максим                 93  КРР      2:29.50
        1:10.93  2:29.50 
   72. Мулюкін Віталій                96  ЗПР      2:29.64
        1:11.93  2:29.64 
   73. Дубик Владислав                93  ТРС      2:29.71
        1:09.56  2:29.71 
   74. Салковський Віталій            93  НТШ      2:29.89
        1:12.27  2:29.89 
   75. Гладущенко Роман               93  ЕГД      2:30.41
        1:10.37  2:30.41 
   76. Вовк Вячеслав                  93  КРЕ      2:30.64
        1:12.86  2:30.64 
   77. Попов Володимир                93  ОДС      2:31.26
        1:12.05  2:31.26 
   78. Ящук Іван                      94  РВН      2:32.47
        1:12.71  2:32.47 
   79. Колесник Роман                 93  КРР      2:33.04
        1:13.21  2:33.04 
   80. Гуркінов Максим                94  ЕГД      2:33.10
        1:13.60  2:33.10 
   81. Скоромний Антон                93  СМФ      2:34.78
        1:13.64  2:34.78 
   82. Д`яченко Олександр             93  ДОН      2:34.82
        1:11.73  2:34.82 
       Цупрук Євген                   96  РВН      2:34.82
        1:14.32  2:34.82 
   84. Осадчий Станіслав              93  РВН      2:35.14
        1:16.10  2:35.14 
   85. Стрюков Андрій                 96  ЗПР      2:35.15
        1:15.13  2:35.15 
   86. Веселов Євген                  93  НТШ      2:35.80
        1:12.00  2:35.80 
   87. Доненко Ігор                   95  ЗПР      2:35.91
        1:14.58  2:35.91 
   88. Олексійчук Роман               94  РВН      2:36.58
        1:15.85  2:36.58 
   89. Карасєвіч Юрій                 93  ХРК      2:37.26
        1:14.75  2:37.26 
   90. Бондаренко Станіслав           93  КРР      2:37.40
        1:13.20  2:37.40 
   91. Мельниченко Дмитро             94  КРХ      2:37.47
        1:15.35  2:37.47 
   92. Мариненко Сергій               93  КРР      2:37.77
        1:12.83  2:37.77 
   93. Бєлий Денис                    93  СМФ      2:37.83
        1:13.20  2:37.83 
   94. Скрябін Микита                 96  ЗПР      2:40.07
        1:17.07  2:40.07 
   95. Башиєв Микита                  93  ВІН      2:41.13
        1:15.37  2:41.13 
   96. Корецький Станіслав            93  КРЕ      2:41.34
        1:14.92  2:41.34 
   97. Клецов Олександр               94  Б.Ц      2:41.78
        1:14.66  2:41.78 
   98. Тесленко Ілля                  96  ХРК      2:43.80
        1:18.22  2:43.80 
   99. Тристан Максим                 94  КРЕ      2:44.13
        1:14.55  2:44.13 
  100. Савуляк Роман                  94  ЧРВ      2:46.68
        1:19.08  2:46.68 
  101. Годований Сергій               94  ДОН      2:47.72
        1:18.76  2:47.72 
  102. Костюк Олександр               94  КРЕ      2:48.03
        1:17.43  2:48.03 
  103. Зинченко Вячеслав              94  КРХ      2:48.72
        1:19.30  2:48.72 
  104. Ус Владислав                   94  ДКЧ      2:51.80
        1:20.14  2:51.80 
  105. Кваша Ілля                     94  СЛД      2:57.03
        1:24.58  2:57.03 
  106. Ганжа Олексій                  94  КРХ      2:57.77
        1:24.27  2:57.77 
  107. Корочук Сергій                 94  РВН      3:04.76
        1:30.55  3:04.76 
    Дк Лазарев Богдан                 93  ДОН      2:28.18
        1:09.37  2:28.18 
    Дк Червоняк Максим                94  КРХ      2:39.02
        1:14.63  2:39.02 
    Дк Донець Сергій                  93  ЗПР      2:42.82
        1:16.24  2:42.82 



TOP
Чол. 400m В/с                                                  14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1978   4:09.27  Шаповалов Юрій   БРВ
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Яремчук Максим                 93  ХРК      4:21.20
        1:00.35  2:07.34  3:15.70  4:21.20 
    2. Шемберєв Максим                93  КИЇ      4:34.13
        1:04.93  2:15.13  3:25.37  4:34.13 
    3. Афанасьєв Дмитро               93  ТРС      4:41.29
        1:01.77  2:14.48  3:29.20  4:41.29 
    4. Марков Андрій                  93  ЛУГ      4:42.51
        1:08.88  2:21.29  3:32.97  4:42.51 
    5. Рузанов Олександр              93  ЗПР      4:42.97
        1:08.01  2:21.20  3:33.81  4:42.97 
    6. Дубецький Олексій              93  КМС      4:45.71
        1:07.19  2:19.63  3:33.33  4:45.71 
    7. Шматко Владислав               94  ЛУГ      4:48.04
        1:08.58  2:22.49  3:36.26  4:48.04 
    8. Шульга Олександр               93  КРР      4:48.63
        1:07.68  2:22.23  3:36.24  4:48.63 
    9. Гордійчук Антон                93  БРВ      4:50.85
        1:07.48  2:22.79  3:38.75  4:50.85 
   10. Варварук Сергій                94  РВН      4:51.58
        1:07.34  2:22.67  3:39.04  4:51.58 
   11. Коваленко Денис                93  ЮЖН      4:52.71
        1:08.32  2:22.88  3:38.48  4:52.71 
   12. Саєнко Роман                   94  КРР      4:53.53
        1:08.65  2:23.18  3:39.29  4:53.53 
   13. Дьомін Денис                   94  КРР      4:53.59
        1:08.61  2:23.77  3:40.14  4:53.59 
   14. Алпатов Віталій                93  ЛУЦ      4:54.34
        1:11.36  2:28.16  3:42.74  4:54.34 
   15. Дубовий Владислав              93  ЛУГ      4:55.36
        1:09.75  2:25.77  3:41.88  4:55.36 
   16. Рак Роман                      93  КМС      4:56.41
        1:11.04  2:26.95  3:42.81  4:56.41 
   17. Деревянкін Артур               93  ЛУГ      4:58.08
        1:10.90  2:26.07  3:42.01  4:58.08 
   18. Пакшаєв Олексій                93  ДОН      4:59.43
        1:08.55  2:24.43  3:42.71  4:59.43 
   19. Маслов Дмитро                  93  ХРК      4:59.56
        1:09.94  2:25.56  3:43.86  4:59.56 
   20. Савенков Владислав             96  КРР      5:02.22
        1:10.84  2:28.16  3:46.64  5:02.22 
   21. Кравченко Дмитро               94  КРР      5:03.34
        1:11.55  2:30.71  3:49.27  5:03.34 
   22. Шубін Олександр                94  ДОН      5:08.57
        1:13.93  2:35.03  3:54.40  5:08.57 
   23. Вовк Микола                    93  КМС      5:09.05
        1:11.42  2:28.84  3:49.45  5:09.05 
   24. Венцковський Денис             93  Б.Ц      5:11.96
        1:13.29  2:33.54  3:53.77  5:11.96 
   25. Базюк Роман                    94  БРВ      5:13.61
        1:13.28  2:33.10  3:54.23  5:13.61 
   26. Діденко Ілля                   93  ЧКС      5:14.32
        1:13.58  2:33.93  3:55.74  5:14.32 
   27. Черноморченко Костянтин        94  КРВ      5:14.64
        1:16.48  2:36.87  3:57.50  5:14.64 
   28. Кочерга Максим                 93  КРР      5:17.85
        1:13.83  2:36.54  3:58.88  5:17.85 
   29. Прач Олександр                 94  КМС      5:17.89
        1:11.77  2:31.39  3:54.43  5:17.89 
   30. Дубик Владислав                93  ТРС      5:19.95
        1:12.03  2:33.82  3:57.72  5:19.95 
   31. Таранущенко Євген              93  КРР      5:27.59
        1:16.41  2:39.62  4:04.78  5:27.59 
   32. Колесник Роман                 93  КРР      5:28.85
        1:15.58  2:41.96  4:08.32  5:28.85 
   33. Омельченко Іван                94  СЛД      5:37.20
        1:18.23  2:45.48  4:13.24  5:37.20 
   34. Лісін Олександр                94  ХРК      5:37.64
        1:18.67  2:45.40  4:13.69  5:37.64 



TOP
Чол. 800m В/с                                                  14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Яремчук Максим                 93  ХРК      8:57.66
        1:01.88  2:09.06  3:17.53  4:25.89  5:34.90  6:43.92  7:52.16  8:57.66 
    2. Шемберєв Максим                93  КИЇ      9:24.30
        1:06.18  2:17.28  3:28.52  4:40.47  5:51.84  7:03.32  8:14.66  9:24.30 
    3. Рузанов Олександр              93  ЗПР      9:42.65
        1:07.80  2:21.67  3:36.36  4:49.94  6:03.94  7:17.70  8:31.42  9:42.65 
    4. Афанасьєв Дмитро               93  ТРС      9:45.42
        1:07.90  2:21.47  3:35.96  4:49.56  6:03.92  7:19.12  8:33.23  9:45.42 
    5. Дубецький Олексій              93  КМС      9:46.41
        1:08.56  2:21.87  3:36.36  4:50.72  6:05.06  7:19.59  8:34.30  9:46.41 
    6. Милинковський Ян               94  ЗПР      9:50.71
        1:10.44  2:24.87  3:39.15  4:53.36  6:09.33  7:25.52  8:40.82  9:50.71 
    7. Шматко Владислав               94  ЛУГ      9:50.90
        1:10.56  2:24.19  3:39.15  4:53.72  6:09.72  7:25.68  8:41.03  9:50.90 
    8. Шульга Олександр               93  КРР     10:10.19
        1:10.81  2:29.46  3:47.26  5:04.05  6:22.16  7:39.20  8:56.38 10:10.19 
    9. Дубовий Владислав              93  ЛУГ     10:12.28
        1:10.67  2:28.00  3:45.88  5:04.38  6:22.48  7:40.58  8:58.89 10:12.28 
   10. Рак Роман                      93  КМС     10:13.73
        1:12.53  2:30.11  3:47.65  5:06.40  6:23.92  7:42.44  9:00.38 10:13.73 
   11. Саєнко Роман                   94  КРР     10:19.42
        1:11.21  2:26.77  3:45.49  5:05.87  6:25.67  7:45.03  9:04.79 10:19.42 
   12. Шестаков Богдан                94  КРР     10:28.83
        1:10.49  2:29.23  3:47.96  5:05.77  6:25.15  7:46.38  9:09.30 10:28.83 
   13. Тесленко Артем                 93  ДОН     10:30.72
        1:16.77  2:36.41  3:54.28  5:12.67  6:33.65  7:53.75  9:13.02 10:30.72 
   14. Венцковський Денис             93  Б.Ц     10:39.09
        1:12.93  2:33.02  3:53.18  5:14.36  6:36.23  7:56.85  9:18.66 10:39.09 
   15. Прач Олександр                 94  КМС     10:41.58
        1:16.54  2:37.15  3:57.46  5:17.83  6:38.30  8:00.51  9:21.70 10:41.58 
   16. Діденко Ілля                   93  ЧКС     11:07.22
        1:13.35  2:34.01  3:57.58  5:23.16  6:49.99  8:16.46  9:43.71 11:07.22 
   17. Дубик Владислав                93  ТРС     11:17.98
        1:14.13  2:38.76  4:04.03  5:29.86  6:56.56  8:24.09  9:52.24 11:17.98 
   18. Завгородній Кирило             93  ДОН     11:49.23
        1:19.00  2:48.03  4:17.83  5:48.49  7:18.85  8:50.27 10:21.61 11:49.23 



TOP
Чол. 100m Н/сп                                                 14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1984   1:00.94  Пальчиков Сергій   КРВ
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чорний Єгор                    93  КРР      1:04.11
    2. Голбан Сергей                  93  МОЛ      1:04.34
    3. Оладько Роман                  93  ЛУГ      1:06.47
    4. Марков Андрій                  93  ЛУГ      1:08.18
    5. Заболотний Кирилло             93  ЛУГ      1:08.94
    6. Лихкун Олександр               94  ДКЧ      1:08.96
    7. Швець Кирилл                   93  ХРК      1:09.01
    8. Литвинок Єгор                  93  КРР      1:09.78
    9. Хакімов Дмитро                 94  ЛУГ      1:10.05
   10. Куренков Роман                 93  ЛУГ      1:10.21
   11. Калмиков Ярослав               93  ЛУГ      1:10.52
   12. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      1:10.55
   13. Строгов Ігор                   94  КИЇ      1:10.78
   14. Жуков Віктор                   93  ЧЕР      1:11.25
   15. Жук Роман                      93  ЧРВ      1:11.33
   16. Рябов Георгій                  93  ОДС      1:12.08
   17. Коцарь Вадим                   93  МАР      1:12.24
   18. Ляшук Ілля                     93  ЛУЦ      1:12.40
   19. Богоровський Костянтин         93  КРР      1:12.49
   20. Чудаколов Андрій               93  ЮУК      1:12.81
   21. Пиріг Сергій                   93  ЖТМ      1:12.88
   22. Саватулін Руслан               93  ЧКС      1:13.18
   23. Маслов Дмитро                  93  ХРК      1:13.43
   24. Дорофеєв Максим                93  РВН      1:13.53
   25. Христос Владислав              94  ЮУК      1:13.85
   26. Киричек Леонід                 93  ОДЖ      1:14.08
   27. Лихоконь Назар                 93  ДПР      1:14.73
   28. Котоуч Микола                  95  РВН      1:14.89
   29. Веремчук Максим                94  ЛУЦ      1:14.91
   30. Вовк Микола                    93  КМС      1:14.98
   31. Акопов Владислав               94  ДОН      1:15.14
   32. Провоторов Сергій              93  ДПР      1:15.27
   33. Клімашенко Арсен               93  Б.Ц      1:15.59
   34. Вовк Вячеслав                  93  КРЕ      1:15.65
   35. Тюваєв Сергій                  93  Б.Ц      1:15.78
   36. Щербань Микола                 93  Б.Ц      1:15.88
   37. Покатаєв Вадим                 94  ХРК      1:16.18
   38. Іванов Олексій                 94  ЛУГ      1:16.68
   39. Рижков Микита                  93  ХРК      1:16.73
   40. Шабрін Богдан                  93  КРВ      1:16.85
   41. Мариненко Сергій               93  КРР      1:17.13
   42. Черноморченко Костянтин        94  КРВ      1:17.18
   43. Гавриленко Владислав           93  ЧЕР      1:19.77
   44. Коротенко Данило               93  ДПР      1:19.86
   45. Горбаньов Андрій               95  НТШ      1:19.97
   46. Канюка Дмитро                  95  НТШ      1:22.38
   47. Омельченко Іван                94  СЛД      1:23.98
   48. Лісін Олександр                94  ХРК      1:24.68
   49. Запара Ігор                    94  ЕГД      1:24.78
   50. Русских Андрій                 95  ЗПР      1:25.52
   51. Кучманюк Станіслав             93  ВІН      1:27.72
   52. Вакка Віктор                   95  КРВ      1:29.83



TOP
Чол. 200m Н/сп                                                 14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1998   2:07.97  Лапшин Андрій   ДПР
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чорний Єгор                    93  КРР      2:19.82
        1:07.94  2:19.82 
    2. Оладько Роман                  93  ЛУГ      2:24.82
        1:10.72  2:24.82 
    3. Голбан Сергей                  93  МОЛ      2:26.00
        1:09.03  2:26.00 
    4. Марков Андрій                  93  ЛУГ      2:26.21
        1:12.76  2:26.21 
    5. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      2:27.04
        1:12.28  2:27.04 
    6. Афанасьєв Дмитро               93  ТРС      2:27.24
        1:09.68  2:27.24 
    7. Литвинок Єгор                  93  КРР      2:28.00
        1:12.24  2:28.00 
    8. Швець Кирилл                   93  ХРК      2:28.59
        1:11.92  2:28.59 
    9. Куренков Роман                 93  ЛУГ      2:29.65
        1:12.55  2:29.65 
   10. Калмиков Ярослав               93  ЛУГ      2:30.05
        1:13.70  2:30.05 
   11. Строгов Ігор                   94  КИЇ      2:33.08
        1:14.75  2:33.08 
   12. Жуков Віктор                   93  ЧЕР      2:33.77
        1:13.41  2:33.77 
   13. Пиріг Сергій                   93  ЖТМ      2:34.10
        1:14.88  2:34.10 
   14. Рябов Георгій                  93  ОДС      2:35.57
        1:13.90  2:35.57 
   15. Хакімов Дмитро                 94  ЛУГ      2:36.26
        1:16.55  2:36.26 
   16. Коцарь Вадим                   93  МАР      2:37.09
        1:16.26  2:37.09 
   17. Вовк Микола                    93  КМС      2:37.17
        1:15.72  2:37.17 
   18. Дорофеєв Максим                93  РВН      2:37.49
        1:15.47  2:37.49 
   19. Лихоконь Назар                 93  ДПР      2:37.63
        1:17.80  2:37.63 
   20. Маслов Дмитро                  93  ХРК      2:37.80
        1:17.01  2:37.80 
   21. Чудаколов Андрій               93  ЮУК      2:38.70
        1:18.00  2:38.70 
   22. Христос Владислав              94  ЮУК      2:38.84
        1:17.44  2:38.84 
   23. Киричек Леонід                 93  ОДЖ      2:39.35
        1:15.30  2:39.35 
   24. Жук Роман                      93  ЧРВ      2:40.35
        1:19.07  2:40.35 
   25. Лісовський Микита              93  ОДС      2:40.82
        1:16.45  2:40.82 
   26. Провоторов Сергій              93  ДПР      2:41.11
        1:19.41  2:41.11 
   27. Акопов Владислав               94  ДОН      2:41.51
        1:18.30  2:41.51 
   28. Черноморченко Костянтин        94  КРВ      2:42.23
        1:20.57  2:42.23 
   29. Саватулін Руслан               93  ЧКС      2:45.85
        1:19.49  2:45.85 
   30. Іванов Олексій                 94  ЛУГ      2:46.03
        1:21.02  2:46.03 
   31. Рижков Микита                  93  ХРК      2:46.39
        1:21.34  2:46.39 
   32. Шабрін Богдан                  93  КРВ      2:47.95
        1:22.56  2:47.95 
   33. Горбаньов Андрій               95  НТШ      2:49.51
        1:20.72  2:49.51 
   34. Коротенко Данило               93  ДПР      2:50.85
        1:21.38  2:50.85 
   35. Рожков Олексій                 93  ДПР      2:53.36
        1:25.23  2:53.36 
   36. Гавриленко Владислав           93  ЧЕР      2:54.22
        1:22.38  2:54.22 
   37. Клімашенко Арсен               93  Б.Ц      3:00.19
        1:28.03  3:00.19 
   38. Русских Андрій                 95  ЗПР      3:00.37
        1:27.95  3:00.37 
   39. Омельченко Іван                94  СЛД      3:00.54
        1:28.97  3:00.54 
   40. Котоуч Микола                  95  РВН      3:01.44
        1:17.83  3:01.44 
   41. Ільчук Володимир               95  ЧРВ      3:03.69
        1:30.56  3:03.69 
   42. Вакка Віктор                   95  КРВ      3:04.67
        1:29.79  3:04.67 
   43. Кучманюк Станіслав             93  ВІН      3:06.93
        1:32.46  3:06.93 
    Дк Покатаєв Вадим                 94  ХРК      2:38.70
        1:17.49  2:38.70 
    Дк Щербань Микола                 93  Б.Ц      2:47.15
        1:21.11  2:47.15 
    Дк Лісін Олександр                94  ХРК      2:56.78
        1:27.61  2:56.78 



TOP
Чол. 100m Брас                                                 14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1986   1:07.38  Джабурія Олександр   ОДС
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Юрченко Андрій                 93  КИЇ      1:15.04
    2. Корчоха Максим                 93  КИЇ      1:15.19
    3. Яковишин Олександр             94  ТРС      1:16.41
    4. Корецький Станіслав            93  КРЕ      1:17.03
    5. Осадчий Станіслав              93  РВН      1:17.24
    6. Орехов Артемій                 93  ЕГД      1:17.68
    7. Лазарев Богдан                 93  ДОН      1:17.77
    8. Шагінян Олексій                93  ДПР      1:18.45
    9. Урсу Роман                     93  МОЛ      1:18.55
   10. Сурич Максим                   93  КРР      1:18.57
   11. Самонюк Дмитро                 93  ЛУЦ      1:18.97
   12. Цупрук Андрій                  93  РВН      1:19.49
   13. Наумов Владислав               93  ДПР      1:19.56
   14. Рожков Олексій                 93  ДПР      1:19.85
   15. Пахолок Михайло                93  ЛУГ      1:20.01
   16. Д`яченко Олександр             93  ДОН      1:20.41
   17. Ящук Іван                      94  РВН      1:20.57
   18. Мариненко Сергій               93  КРР      1:20.74
   19. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ      1:20.75
   20. Свириденко Сергій              93  ПЛТ      1:21.06
   21. Івлев Олексій                  93  ХРК      1:21.27
   22. Литвин Руслан                  93  ДОН      1:21.86
   23. Веремчук Максим                94  ЛУЦ      1:22.10
   24. Вагін Роберт                   94  ОДС      1:22.23
   25. Шамарін Вадим                  94  ХРК      1:22.26
   26. Веселов Євген                  93  НТШ      1:22.95
   27. Либак Олег                     93  РВН      1:23.42
   28. Кривогуб Артем                 94  Б.Ц      1:23.91
   29. Башиєв Микита                  93  ВІН      1:23.93
   30. Попов Володимир                93  ОДС      1:23.96
   31. Пастернак Богдан               93  ПЛТ      1:23.99
   32. Караван Богдан                 95  ЛУГ      1:24.12
   33. Рибкін Олександр               93  ЖТМ      1:24.20
   34. Дьомін Денис                   94  КРР      1:24.61
   35. Автухов Євген                  94  ХРК      1:24.95
   36. Шамшур Геннадій                93  Б.Ц      1:25.70
   37. Лошаков Роман                  93  ХРК      1:26.56
   38. Годований Сергій               94  ДОН      1:26.78
   39. Доненко Ігор                   95  ЗПР      1:27.01
   40. Скрипилев Артем                94  КРР      1:27.51
   41. Шатунов Артем                  94  КРР      1:28.47
   42. Ткач Роман                     94  ЧРВ      1:29.33
   43. Цейтлін Михайло                94  КРР      1:29.44
   44. Ткачов Валерій                 93  СМФ      1:30.28
   45. Карасєвіч Юрій                 93  ХРК      1:31.27
   46. Ус Владислав                   94  ДКЧ      1:31.69
   47. Мельниченко Дмитро             94  КРХ      1:32.78
   48. Сергієнко Сергій               94  ХРК      1:34.36
   49. Кушнерук Андрій                93  РВН      1:34.76
   50. Острижний Роман                94  СЛД      1:35.03
   51. Ільчук Володимир               95  ЧРВ      1:36.15
   52. Корочук Сергій                 94  РВН      1:36.53
   53. Ганжа Олексій                  94  КРХ      1:39.43
   54. Кваша Ілля                     94  СЛД      1:41.14



TOP
Чол. 200m Брас                                                 14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 2002   2:25.13  Волошин Андрій   РІВ
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Юрченко Андрій                 93  КИЇ      2:41.68
        1:20.42  2:41.68 
    2. Осадчий Станіслав              93  РВН      2:43.11
        1:20.58  2:43.11 
    3. Шагінян Олексій                93  ДПР      2:44.69
        1:18.68  2:44.69 
    4. Яковишин Олександр             94  ТРС      2:45.35
        1:20.94  2:45.35 
    5. Корчоха Максим                 93  КИЇ      2:45.81
        1:15.95  2:45.81 
    6. Орехов Артемій                 93  ЕГД      2:47.56
        1:19.52  2:47.56 
    7. Злобін Микита                  94  ЛУГ      2:48.12
        1:22.10  2:48.12 
    8. Корецький Станіслав            93  КРЕ      2:48.98
        1:20.60  2:48.98 
    9. Цупрук Андрій                  93  РВН      2:49.73
        1:24.40  2:49.73 
   10. Лазарев Богдан                 93  ДОН      2:50.00
        1:22.50  2:50.00 
   11. Рожков Олексій                 93  ДПР      2:51.67
        1:24.19  2:51.67 
   12. Самонюк Дмитро                 93  ЛУЦ      2:51.98
        1:24.28  2:51.98 
   13. Свириденко Сергій              93  ПЛТ      2:52.58
        1:22.32  2:52.58 
   14. Урсу Роман                     93  МОЛ      2:52.78
        1:23.18  2:52.78 
   15. Пахолок Михайло                93  ЛУГ      2:53.57
        1:22.50  2:53.57 
   16. Либак Олег                     93  РВН      2:53.66
        1:25.64  2:53.66 
   17. Сурич Максим                   93  КРР      2:54.69
        1:23.88  2:54.69 
   18. Шамарін Вадим                  94  ХРК      2:55.32
        1:23.56  2:55.32 
   19. Тихий Євген                    93  ДОН      2:55.39
        1:25.41  2:55.39 
   20. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ      2:56.31
        1:22.60  2:56.31 
   21. Івлев Олексій                  93  ХРК      2:56.97
        1:23.99  2:56.97 
   22. Кушнерук Андрій                93  РВН      2:57.08
        1:23.61  2:57.08 
   23. Любашин Сергій                 93  ЛУГ      2:57.74
        1:27.15  2:57.74 
   24. Рибкін Олександр               93  ЖТМ      2:59.19
        1:25.62  2:59.19 
   25. Сердюк Денис                   93  ХРК      2:59.59
        1:24.66  2:59.59 
   26. Ящук Іван                      94  РВН      2:59.66
        1:28.21  2:59.66 
   27. Д`яченко Олександр             93  ДОН      2:59.85
        1:24.51  2:59.85 
   28. Попов Володимир                93  ОДС      3:01.17
        1:27.25  3:01.17 
   29. Дьомін Денис                   94  КРР      3:01.33
        1:27.26  3:01.33 
   30. Мариненко Сергій               93  КРР      3:01.55
        1:24.33  3:01.55 
   31. Башиєв Микита                  93  ВІН      3:01.82
        1:27.00  3:01.82 
   32. Литвин Руслан                  93  ДОН      3:02.13
        1:27.26  3:02.13 
   33. Титаренко Артем                93  ЮУК      3:02.36
        1:25.20  3:02.36 
   34. Кривогуб Артем                 94  Б.Ц      3:07.39
        1:30.22  3:07.39 
   35. Шатунов Артем                  94  КРР      3:07.42
        1:30.96  3:07.42 
   36. Вагін Роберт                   94  ОДС      3:07.97
        1:27.46  3:07.97 
   37. Пастернак Богдан               93  ПЛТ      3:08.64
        1:27.93  3:08.64 
   38. Скрипилев Артем                94  КРР      3:08.73
        1:30.23  3:08.73 
   39. Цейтлін Михайло                94  КРР      3:09.07
        1:29.99  3:09.07 
   40. Денчик Вячеслав                94  ХРК      3:11.03
        1:32.21  3:11.03 
   41. Сергієнко Сергій               94  ХРК      3:13.87
        1:34.34  3:13.87 
   42. Карасєвіч Юрій                 93  ХРК      3:14.54
        1:33.69  3:14.54 
   43. Ільчук Володимир               95  ЧРВ      3:14.96
        1:36.40  3:14.96 
   44. Ткач Роман                     94  ЧРВ      3:15.05
        1:34.11  3:15.05 
   45. Острижний Роман                94  СЛД      3:22.45
        1:36.67  3:22.45 
   46. Таранущенко Євген              93  КРР      3:25.43
        1:38.94  3:25.43 
    Дк Наумов Владислав               93  ДПР      2:50.55
        1:24.42  2:50.55 
    Дк Веселов Євген                  93  НТШ      3:00.35
        1:27.50  3:00.35 
    Дк Автухов Євген                  94  ХРК      3:04.22
        1:30.28  3:04.22 
    Дк Пастух Андрій                  94  КРР      3:08.13
        1:31.39  3:08.13 
    Дк Годований Сергій               94  ДОН      3:08.73
        1:31.06  3:08.73 
    Дк Корочук Сергій                 94  РВН      3:23.59
        1:41.62  3:23.59 
    Дк Ус Владислав                   94  ДКЧ      3:26.35
        1:36.73  3:26.35 



TOP
Чол. 100m Бат                                                  14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1986     57.96  Дубровець Андрій   КИЇ
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Буцький Ігор                   93  ДОН      1:04.98
    2. Крапивін Ігор                  93  ХРК      1:05.45
    3. Гордійчук Антон                93  БРВ      1:05.54
    4. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      1:05.97
    5. Мороз Єгор                     93  ДПР      1:06.74
    6. Легейда Олександр              94  ЗПР      1:07.17
    7. Шульга Олександр               93  КРР      1:08.34
    8. Ботвінніков Дмитро             93  КРВ      1:08.94
    9. Слепушкін Руслан               93  МАР      1:09.11
   10. Орехов Артемій                 93  ЕГД      1:09.41
   11. Михайлов Павло                 94  ХРК      1:12.12
   12. Лопушанський Герман            94  ЛУГ      1:12.14
   13. Лихкун Олександр               94  ДКЧ      1:12.92
   14. Юрченко Андрій                 93  КИЇ      1:13.81
   15. Дьомін Денис                   94  КРР      1:13.84
   16. Ляшук Ілля                     93  ЛУЦ      1:14.11
   17. Захаров Владислав              93  ЗПР      1:16.88
   18. Чубан Денис                    93  КРР      1:17.24
   19. Діденко Ілля                   93  ЧКС      1:17.42
   20. Канюка Дмитро                  95  НТШ      1:18.31
   21. Черноморченко Костянтин        94  КРВ      1:18.63
   22. Бенюх Роман                    94  КРР      1:18.81
   23. Гордієнко Микола               94  ХРК      1:19.52
   24. Ткач Роман                     94  ЧРВ      1:26.19
   25. Сікорський Дмитро              94  ВІН      1:27.96
   26. Зинченко Вячеслав              94  КРХ      1:28.41
   27. Козаков Богдан                 95  ЗПР      1:29.40
   28. Либак Олег                     93  РВН      1:30.22
   29. Гончаров Олег                  94  СЛД      1:31.69



TOP
Чол. 200m Бат                                                  14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1976   2:08.46  Кисельов Сергій   ОДС
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Буцький Ігор                   93  ДОН      2:23.46
        1:07.96  2:23.46 
    2. Шульга Олександр               93  КРР      2:24.86
        1:09.77  2:24.86 
    3. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      2:29.83
        1:10.71  2:29.83 
    4. Крапивін Ігор                  93  ХРК      2:36.05
        1:10.62  2:36.05 
    5. Легейда Олександр              94  ЗПР      2:36.67
        1:15.64  2:36.67 
    6. Слепушкін Руслан               93  МАР      2:38.58
        1:12.68  2:38.58 
    7. Ботвінніков Дмитро             93  КРВ      2:43.02
        1:12.23  2:43.02 
    8. Гордійчук Антон                93  БРВ      2:43.76
        1:11.03  2:43.76 
    9. Михайлов Павло                 94  ХРК      2:44.48
        1:14.08  2:44.48 
   10. Савенков Владислав             96  КРР      2:46.55
        1:18.44  2:46.55 
   11. Мороз Єгор                     93  ДПР      2:49.77
        1:15.04  2:49.77 
   12. Канюка Дмитро                  95  НТШ      2:57.15
        1:22.45  2:57.15 
   13. Гончаров Олег                  94  СЛД      3:24.07
        1:32.56  3:24.07 
    Дк Сікорський Дмитро              94  ВІН      3:32.81
        1:28.22  3:32.81 



TOP
Чол. 200m К.п.                                                 14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1981   2:13.80  Іонов Ігор   ХРК
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Чорний Єгор                    93  КРР      2:22.34
        1:05.55  2:22.34 
    2. Буцький Ігор                   93  ДОН      2:27.95
        1:09.64  2:27.95 
    3. Голбан Сергей                  93  МОЛ      2:28.08
        1:05.76  2:28.08 
    4. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      2:29.33
        1:10.08  2:29.33 
    5. Мороз Єгор                     93  ДПР      2:30.07
        1:12.23  2:30.07 
    6. Рузанов Олександр              93  ЗПР      2:30.46
        1:11.65  2:30.46 
    7. Швець Кирилл                   93  ХРК      2:31.24
        1:09.37  2:31.24 
    8. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      2:32.04
        1:11.89  2:32.04 
    9. Богоровський Костянтин         93  КРР      2:33.95
        1:11.85  2:33.95 
   10. Литвинок Єгор                  93  КРР      2:34.38
        1:10.12  2:34.38 
   11. Злобін Микита                  94  ЛУГ      2:34.56
        1:17.88  2:34.56 
   12. Сердюк Денис                   93  ХРК      2:34.83
        1:14.00  2:34.83 
   13. Крапивін Ігор                  93  ХРК      2:35.35
        1:13.41  2:35.35 
   14. Жук Роман                      93  ЧРВ      2:35.67
        1:14.21  2:35.67 
   15. Ляшук Ілля                     93  ЛУЦ      2:36.45
        1:13.30  2:36.45 
   16. Дорофеєв Максим                93  РВН      2:36.58
        1:14.36  2:36.58 
   17. Коцарь Вадим                   93  МАР      2:37.80
        1:14.14  2:37.80 
   18. Тесленко Артем                 93  ДОН      2:37.84
        1:16.60  2:37.84 
   19. Куренков Роман                 93  ЛУГ      2:38.33
        1:12.39  2:38.33 
   20. Лихоконь Назар                 93  ДПР      2:39.75
        1:16.44  2:39.75 
   21. Милинковський Ян               94  ЗПР      2:40.05
        1:15.13  2:40.05 
   22. Тихий Євген                    93  ДОН      2:40.85
        1:18.68  2:40.85 
   23. Наумов Владислав               93  ДПР      2:41.89
        1:21.17  2:41.89 
   24. Шагінян Олексій                93  ДПР      2:42.49
        1:20.54  2:42.49 
   25. Покатаєв Вадим                 94  ХРК      2:42.72
        1:17.52  2:42.72 
   26. Провоторов Сергій              93  ДПР      2:42.97
        1:18.46  2:42.97 
   27. Пастух Андрій                  94  КРР      2:43.40
        1:19.53  2:43.40 
   28. Калмиков Ярослав               93  ЛУГ      2:44.71
        1:17.51  2:44.71 
   29. Киричек Леонід                 93  ОДЖ      2:44.91
        1:17.19  2:44.91 
   30. Кушнерук Андрій                93  РВН      2:44.93
        1:21.66  2:44.93 
   31. Слюсаренко Михайло             94  ХРК      2:46.38
        1:20.80  2:46.38 
   32. Чернишов Денис                 94  ХРК      2:47.11
        1:21.62  2:47.11 
   33. Рожков Олексій                 93  ДПР      2:48.10
        1:24.29  2:48.10 
   34. Канюка Дмитро                  95  НТШ      2:49.52
        1:21.25  2:49.52 
   35. Любашин Сергій                 93  ЛУГ      2:50.08
        1:26.22  2:50.08 
   36. Котоуч Микола                  95  РВН      2:50.33
        1:20.56  2:50.33 
   37. Шабрін Богдан                  93  КРВ      2:52.13
        1:16.97  2:52.13 
   38. Гладущенко Роман               93  ЕГД      2:52.84
        1:25.33  2:52.84 
   39. Денчик Вячеслав                94  ХРК      2:53.76
        1:23.53  2:53.76 
   40. Гордієнко Микола               94  ХРК      2:57.18
        1:23.88  2:57.18 
   41. Донець Сергій                  93  ЗПР      2:58.50
        1:24.90  2:58.50 
   42. Горбаньов Андрій               95  НТШ      2:58.54
        1:23.90  2:58.54 
   43. Шатунов Артем                  94  КРР      2:58.73
        1:29.15  2:58.73 
   44. Хмара Руслан                   93  ОДЖ      3:00.37
        1:27.56  3:00.37 
   45. Тристан Максим                 94  КРЕ      3:02.81
        1:25.69  3:02.81 
   46. Скрипилев Артем                94  КРР      3:04.44
        1:29.07  3:04.44 
   47. Гончаров Олег                  94  СЛД      3:08.61
        1:30.63  3:08.61 
   48. Острижний Роман                94  СЛД      3:09.62
        1:34.91  3:09.62 
    Дк Легейда Олександр              94  ЗПР      2:44.72
        1:20.53  2:44.72 
    Дк Завгородній Кирило             93  ДОН      2:52.64
        1:22.62  2:52.64 
    Дк Вакка Віктор                   95  КРВ      3:17.08
        1:35.83  3:17.08 



TOP
Чол. 400m К.п.                                                 14 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України 1985   4:45.99  Доманський Станіслав   ОДС
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Буцький Ігор                   93  ДОН      5:09.55
        1:09.05  2:29.90  3:57.64  5:09.55 
    2. Рузанов Олександр              93  ЗПР      5:15.53
        1:08.55  2:30.20  4:03.89  5:15.53 
    3. Мороз Єгор                     93  ДПР      5:16.56
        1:12.40  2:34.92  4:04.36  5:16.56 
    4. Корчоха Максим                 93  КИЇ      5:26.08
        1:14.58  2:39.00  4:06.68  5:26.08 
    5. Злобін Микита                  94  ЛУГ      5:31.25
        1:20.13  2:47.24  4:16.38  5:31.25 
    6. Дьомін Денис                   94  КРР      5:38.72
        1:19.21  2:49.09  4:23.37  5:38.72 
    7. Сердюк Денис                   93  ХРК      5:40.30
        1:12.79  2:44.95  4:20.64  5:40.30 
    8. Наумов Владислав               93  ДПР      5:40.36
        1:21.49  2:52.57  4:26.27  5:40.36 
    9. Артемов Данило                 94  ТРС      5:41.56
        1:22.81  2:50.47  4:24.33  5:41.56 
   10. Самонюк Дмитро                 93  ЛУЦ      5:41.80
        1:22.94  2:53.09  4:21.87  5:41.80 
   11. Тесленко Артем                 93  ДОН      5:43.27
        1:18.16  2:45.85  4:25.23  5:43.27 
   12. Пастух Андрій                  94  КРР      5:46.75
        1:21.14  2:50.93  4:30.16  5:46.75 
   13. Шагінян Олексій                93  ДПР      5:52.03
        1:21.26  2:56.11  4:30.48  5:52.03 
   14. Канюка Дмитро                  95  НТШ      5:57.22
        1:21.05  2:52.66  4:36.18  5:57.22 
   15. Автухов Євген                  94  ХРК      6:00.23
        1:32.88  3:04.18  4:40.91  6:00.23 
   16. Денчик Вячеслав                94  ХРК      6:02.77
        1:25.30  2:58.09  4:39.21  6:02.77 
   17. Завгородній Кирило             93  ДОН      6:09.91
        1:25.43  2:58.78  4:42.90  6:09.91 
   18. Таранущенко Євген              93  КРР      6:17.20
        1:31.31  3:04.33  4:52.00  6:17.20 
    Дк Шестаков Богдан                94  КРР      5:40.64
        1:14.71  2:41.71  4:23.78  5:40.64 
    Дк Шамарін Вадим                  94  ХРК      5:49.58
        1:28.41  2:56.50  4:30.11  5:49.58 
    Дк Любашин Сергій                 93  ЛУГ      6:00.14
        1:25.24  3:01.62  4:36.28  6:00.14 
    Дк Цейтлін Михайло                94  КРР      6:19.35
        1:33.96  3:12.15  4:52.83  6:19.35 



TOP
 Показ Ск Молодість М. Кри                КРР      4:05.42
          59.20  2:03.50  3:06.82  4:05.42 
 Показ Спартак М. Харків                  ХРК      4:09.07
          57.94  2:00.89  3:07.38  4:09.07 
 Показ Україна М. Київ                    КИЇ      4:10.72
        1:02.06  2:06.61  3:10.32  4:10.72 
 Показ Донодюсш М. Донецьк                ДОН      4:13.14
        1:01.88  2:04.57  3:11.07  4:13.14 
 Показ Сдюшор М. Тираспіль                ТРС      4:16.38
          59.97  2:06.60  3:12.74  4:16.38 
 Показ Мотор-Січ М. Запорі                ЗПР      4:16.52
        1:04.38  2:09.59  3:22.87  4:16.52 
 Показ Локомотив М. Харків                ХРК      4:16.57
        1:03.47  2:10.77  3:15.25  4:16.57 
 Показ Дюсш 3 М. Полтава                  ПЛТ      4:18.29
        1:05.55  2:11.21  3:16.77  4:18.29 
 Показ Цдюсш М. Луцьк                     ЛУЦ      4:18.40
        1:02.03  2:11.55  3:16.71  4:18.40 
 Показ Авангард М. Житомир                ЖТМ      4:18.90
        1:04.69  2:10.56  3:17.18  4:18.90 
 Показ Олімп Спорт М. Луга                ЛУГ      4:18.95
        1:05.92  2:10.60  3:13.54  4:18.95 
 Показ Динамо М. Одеса                    ОДС      4:19.32
        1:04.66  2:09.27  3:15.16  4:19.32 
 Показ Сдюшор 9 М. Київ                   КИЇ      4:19.67
        1:04.51  2:07.47  3:16.64  4:19.67 
 Показ Кировець М. Донецьк                ДОН      4:20.29
        1:04.89  2:12.92  3:17.12  4:20.29 
 Показ Схід М. Бровари                    БРВ      4:20.88
        1:05.43  2:11.99  3:18.32  4:20.88 
 Показ Сдюшор М.кишинев                   МОЛ      4:21.73
        1:01.96  2:07.34  3:17.55  4:21.73 
 Показ Сдюшор М. Рівне                    РВН      4:22.56
        1:05.31  2:16.61  3:19.23  4:22.56 
 Показ Іллічівець М.маріуп                МАР      4:22.57
        1:07.23  2:14.63  3:20.37  4:22.57 
 Показ Локомотив М.дебальц                ДБЛ      4:22.68
        1:05.59  2:11.69  3:18.51  4:22.68 
 Показ Дюсш 8 М. Кривий Рі                КРР      4:24.84
        1:00.53  2:15.32  3:20.75  4:24.84 
 Показ Дюсш 3 М. Рівне                    РВН      4:24.88
        1:07.49  2:16.34  3:20.39  4:24.88 
 Показ Дюсш 1 М. Біла Церк                Б.Ц      4:25.21
        1:07.72  2:16.47  3:22.90  4:25.21 
 Показ Дюсш Севгок                        КРР      4:25.50
        1:05.11  2:14.86  3:23.47  4:25.50 
 Показ Спартак-Зідму М. За                ЗПР      4:26.04
        1:03.25  2:13.96  3:24.91  4:26.04 
 Показ Дюсш Заес М. Енерго                ЕГД      4:27.60
        1:04.44  2:12.78  3:23.42  4:27.60 
 Показ Сдюшор 1 М. Кривий                 КРР      4:29.27
        1:07.86  2:17.21  3:23.25  4:29.27 
 Показ Дюсш 2 М. Комсомоль                КМС      4:31.08
        1:06.43  2:16.68  3:23.94  4:31.08 
 Показ Олімп М.южноукраїнс                ЮУК      4:31.47
        1:10.55  2:18.43  3:27.29  4:31.47 
 Показ Динамо М. Сімферопо                СМФ      4:34.88
        1:06.20  2:16.28  3:27.46  4:34.88 
 Показ Дюсш 2 М. Вінниця                  ВІН      4:39.24
        1:10.76  2:21.70  3:35.89  4:39.24 
 Показ Кдюсш М. Нетишин                   НТШ      4:39.98
        1:09.60  -:--.--  3:34.53  4:39.98 
 Показ Одюсш М.харків                     ХРК      4:50.04
        1:16.62  2:28.01  3:40.95  4:50.04 
 Показ Ск Нефтехімік М. Кр                КРЕ      4:51.62
        1:12.51  2:27.30  3:43.00  4:51.62 
 Показ Спартак-Зідму М.зап                ЗПР      4:54.59
        1:12.73  2:29.72  3:48.88  4:54.59 
 Показ Дюсш 2 М. Червонргр                ЧРВ      4:56.91
        1:21.33  2:39.57  3:38.75  4:56.91 
 Показ Артемсіль М. Соледа                СЛД      5:09.83
        1:17.76  2:37.73  3:54.52  5:09.83 
 Показ Кдюсш М.курохово                   КРХ      5:11.01
        1:20.29  2:41.86  3:55.07  5:11.01 
    Дк Метеор М. Дніпропет                ДПР      4:10.35
          59.86  2:04.47  3:11.41  4:10.35 
TOP
 Показ Метеор М. Дніпропет                ДПР      4:37.71
        1:12.43  2:32.29  3:39.14  4:37.71 
 Показ Ск Молодість М. Кри                КРР      4:37.80
        1:09.63  2:25.19  3:36.85  4:37.80 
 Показ Спартак М. Харків                  ХРК      4:38.01
        1:06.57  2:26.17  3:35.79  4:38.01 
 Показ Україна М. Київ                    КИЇ      4:44.09
        1:15.38  2:30.99  3:43.83  4:44.09 
 Показ Сдюшор 9 М. Київ                   КИЇ      4:45.52
        1:15.61  2:33.27  3:42.97  4:45.52 
 Показ Дюсш 3 М. Полтава                  ПЛТ      4:45.70
        1:09.64  2:31.57  3:40.60  4:45.70 
 Показ Донодюсш М. Донецьк                ДОН      4:47.87
        1:25.30  2:46.10  3:57.44  4:47.87 
 Показ Цдюсш М. Луцьк                     ЛУЦ      4:48.04
        1:13.50  2:34.08  3:46.65  4:48.04 
 Показ Олімп Спорт М. Луга                ЛУГ      4:49.50
        1:11.27  2:33.41  3:43.64  4:49.50 
 Показ Локомотив М. Харків                ХРК      4:52.41
        1:17.24  2:38.75  3:47.30  4:52.41 
 Показ Локомотив М.дебальц                ДБЛ      4:53.45
        1:13.57  2:35.29  3:48.56  4:53.45 
 Показ Сдюшор М. Тираспіль                ТРС      4:54.67
        1:09.27  2:26.36  3:48.57  4:54.67 
 Показ Авангард М. Житомир                ЖТМ      4:55.39
        1:13.02  2:37.89  3:52.79  4:55.39 
 Показ Динамо М. Одеса                    ОДС      4:55.92
        1:12.65  2:38.22  3:51.30  4:55.92 
 Показ Сдюшор 1 М. Кривий                 КРР      4:56.00
        1:14.61  2:36.42  3:50.98  4:56.00 
 Показ Дюсш Севгок                        КРР      4:56.30
        1:12.95  2:40.33  3:48.30  4:56.30 
 Показ Олімп М.южноукраїнс                ЮУК      4:57.02
        1:13.25  2:38.20  3:50.37  4:57.02 
 Показ Сдюшор М.кишинев                   МОЛ      4:57.08
        1:15.41  2:36.20  3:55.54  4:57.08 
 Показ Сдюшор М. Рівне                    РВН      4:57.26
        1:13.61  2:31.70  3:55.07  4:57.26 
 Показ Кировець М. Донецьк                ДОН      4:58.59
        1:14.65  2:37.62  3:55.65  4:58.59 
 Показ Іллічівець М.маріуп                МАР      4:58.65
        1:14.11  2:35.29  3:53.16  4:58.65 
 Показ Схід М. Бровари                    БРВ      4:58.95
        1:20.13  2:45.85  3:53.21  4:58.95 
 Показ Дюсш 8 М. Кривий Рі                КРР      5:02.87
        1:16.54  2:46.42  3:56.99  5:02.87 
 Показ Дюсш 1 М. Біла Церк                Б.Ц      5:03.00
        1:15.99  2:39.53  3:57.01  5:03.00 
 Показ Динамо М. Сімферопо                СМФ      5:12.50
        1:20.72  2:50.56  4:16.31  5:12.50 
 Показ Кдюсш М. Нетишин                   НТШ      5:12.57
        1:31.15  2:43.32  4:02.64  5:12.57 
 Показ Дюсш Заес М. Енерго                ЕГД      5:16.52
        1:25.04  2:56.27  4:08.43  5:16.52 
 Показ Дюсш 2 М. Вінниця                  ВІН      5:17.62
        1:27.59  2:50.69  4:13.10  5:17.62 
 Показ Ск Нефтехімік М. Кр                КРЕ      5:23.06
        1:18.11  2:40.55  4:10.55  5:23.06 
 Показ Дюсш 2 М. Комсомоль                КМС      5:23.52
        1:17.31  2:47.75  4:15.06  5:23.52 
 Показ Одюсш М.харків                     ХРК      5:31.27
        1:18.36  2:50.17  5:31.27  5:31.27 
 Показ Дюсш 2 М. Червонргр                ЧРВ      5:34.91
        1:12.70  2:48.17  4:19.24  5:34.91 
 Показ Артемсіль М. Соледа                СЛД      5:54.23
        1:25.04  2:59.57  4:33.09  5:54.23 
 Показ Кдюсш М.курохово                   КРХ      5:55.66
        1:32.58  4:42.48  -:--.--  5:55.66 
    Дк Мотор-Січ М. Запорі                ЗПР      4:50.68
        1:15.24  2:39.93  3:47.29  4:50.68 
    Дк Дюсш 3 М. Рівне                    РВН      4:53.56
        1:15.38  2:38.53  3:50.14  4:53.56 
    Дк Спартак-Зідму М. За                ЗПР      5:00.85
        1:25.17  2:51.88  3:58.10  5:00.85 
TOP
Жінки 50m В/с                                                  12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Коба Надія                     95  ЛУГ        30.36
    2. Мігіна Дарина                  95  ЗПР        31.29
    3. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ        31.46
    4. Козловська Олександра          95  ЛУГ        31.92
    5. Якуба Олександра               95  КМС        31.99
    6. Романенко Ірина                95  КИЇ        32.08
    7. Радчук Яна                     95  КРР        32.14
    8. Лаврова Анастасія              95  ДОН        32.25
    9. Доморацька Євгенія             95  КИЇ        32.30
   10. Мартієнко Дарья                95  КРР        32.47
   11. Колосова Аліна                 95  ЗПР        32.71
   12. Сердюк Євгенія                 95  ПЛТ        32.73
   13. Загороднюк Яна                 95  ОДС        32.85
   14. Гнатюк Наталія                 95  ЛУЦ        33.03
   15. Фесенко Катерина               95  КИЇ        33.04
   16. Олійник Крістіна               95  ЗПР        33.21
   17. Пожидаєва Анна                 95  ДОН        33.40
   18. Бєляєва Аліна                  95  ЛУГ        33.48
   19. Дубова Марія                   95  ЛУГ        33.60
   20. Рощіна Олена                   95  ОДС        33.68
   21. Левченко Юлія                  95  ЖТМ        33.90
   22. Ульянич Юлія                   96  ЗПР        33.97
   23. Новак Валерія                  96  Б.Ц        33.98
   24. Косаревська Анастасія          96  ЗПР        34.01
   25. Сиротченко Маргарита           96  МАР        34.02
   26. Тарасова Юлія                  95  МАР        34.15
       Єрмоленко Марія                95  КИЇ        34.15
   28. Попар Ірина                    95  КИЇ        34.22
   29. Причина Поліна                 95  ПЛТ        34.27
   30. Соколова Марина                95  ЗПР        34.43
   31. Білоус Анастасія               95  ХРК        34.49
   32. Жданова Валерія                95  КРР        34.53
   33. Мелкумян Катерін               95  ЗПР        34.55
   34. Пакшаєва Анна                  96  ДОН        34.59
   35. Маркович Катерина              95  РВН        34.61
   36. Шлапак Валерія                 95  МАР        34.77
       Дворядкіна Світлана            96  ДОН        34.77
   38. Самойленко Катерина            95  БРВ        34.82
   39. Смірнова Катерина              95  Б.Ц        34.87
   40. Супринович Белла               95  ОДС        34.95
   41. Поночевна Олександра           96  НТШ        34.98
   42. Шарунова Анастасія             96  КМС        35.00
       Воронець Софія                 95  ЕГД        35.00
       Огаркова Анастасія             95  ЗПР        35.00
   45. Білоусова Дарина               96  КИЇ        35.01
   46. Іваницька Ірина                95  КРР        35.04
   47. Шибаєва Марія                  95  ЕГД        35.10
   48. Зінов`єва Вікторія             95  ДПР        35.11
   49. Андрійченко Інна               95  Б.Ц        35.19
   50. Куцопят Роксолана              95  БРВ        35.35
   51. Білінська Анна Христина        95  ЧРВ        35.37
   52. Лозовська Катерина             95  КРХ        35.54
   53. Новікова Катерина              95  НТШ        35.58
   54. Шестакова Анастасія            96  КРР        35.75
   55. Рожественна Ганна              95  ЗПР        35.77
   56. Гранюк Олександра              96  КРР        35.80
   57. Остапенко Ульяна               96  КРЕ        35.86
   58. Шило Анна                      95  НТШ        36.04
   59. Мамчур Олена                   95  РВН        36.16
   60. Чистодвор Таісія               95  ПЛТ        36.19
   61. Глибко Вікторія                95  СМФ        36.23
   62. Рябуха Марія                   95  ХРК        36.28
       Сувалова Марія                 96  ХРК        36.28
   64. Горяча Анастасія               95  КРВ        36.38
   65. Зевако Дарина                  95  КРР        36.50
   66. Орлова Катерина                96  ЗПР        36.51
   67. Сергієнко Єлізавета            95  КРХ        36.52
   68. Замківська Вікторія            95  ЮУК        36.69
   69. Шевченко Анна                  95  ДПР        36.70
   70. Сова Катерина                  96  ЕГД        36.76
   71. Алтуніна Злата                 96  КРР        37.09
   72. Пунько Наталія                 95  КРХ        37.13
   73. Сластіна Валерія               97  ЮУК        37.14
   74. Колеснік Анна                  95  ХРК        37.16
   75. Гриб Анастасія                 95  ЧЕР        37.21
   76. Паталах Наталія                95  КРЕ        37.33
   77. Пасічник Яна                   95  КРР        37.35
   78. Мельничук Олена                95  РВН        37.38
   79. Погорелко Ірина                95  ДОН        37.48
   80. Лащенко Вікторія               96  НТШ        37.60
   81. Лукьянова Анастасія            96  ХРК        37.89
   82. Мигович Олександра             95  ДОН        37.93
   83. Коцур Валерія                  95  СМФ        37.96
   84. Антонова Дарья                 97  ЖТМ        37.98
   85. Клименко Божена                96  ЖТМ        38.00
   86. Новікова Наталя                96  КРР        38.01
   87. Матвейчук Валерія              95  КРР        38.21
   88. Корнаєва Анастасія             95  ПЛТ        38.31
   89. Татарченко Дарья               95  ДПР        38.71
   90. Кабушко Яна                    95  Б.Ц        38.73
   91. Махно Юлія                     95  КРХ        38.74
   92. Симонович Тетяна               95  РВН        38.79
   93. Коршун Анастасія               95  КРР        38.96
   94. Мозуль Арина                   96  КРР        39.01
   95. Хаітова Анастасія              95  ЕГД        39.13
   96. Кутузова Оксана                95  КРР        39.25
   97. Жуковська Марина               96  КМС        40.31
   98. Сивопляс Катерина              96  ХРК        40.52
       Харченко Анастасія             95  КРЕ        40.52
  100. Митрофанова Катерина           96  ЮУК        40.67
  101. Стороженко Валентина           95  КРР        40.73
  102. Пономарьова Вікторія           96  РВН        40.84
  103. Сіліна Лілія                   96  КРР        41.21
  104. Гетера Тетяна                  96  РВН        41.39
  105. Зоєва Дарья                    95  КРР        42.09
  106. Ковригіна Ганна                96  КРР        42.74



 Показ Лігатор Марина                 94  Б.Ц        32.88
TOP
Жінки 100m В/с                                                 12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Гуменюк Надія                  95  РВН      1:06.25
    2. Коба Надія                     95  ЛУГ      1:07.33
    3. Якуба Олександра               95  КМС      1:07.55
    4. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ      1:07.58
    5. Гавринюк Карина                95  КИЇ      1:09.14
    6. Гуржий Анна                    95  ДПР      1:09.26
    7. Мігіна Дарина                  95  ЗПР      1:09.51
    8. Радчук Яна                     95  КРР      1:09.97
    9. Сердюк Євгенія                 95  ПЛТ      1:10.09
   10. Доморацька Євгенія             95  КИЇ      1:10.26
   11. Романенко Ірина                95  КИЇ      1:10.38
   12. Гнатюк Наталія                 95  ЛУЦ      1:10.57
   13. Левченко Юлія                  95  ЖТМ      1:11.66
   14. Мартієнко Дарья                95  КРР      1:11.83
   15. Фесенко Катерина               95  КИЇ      1:12.37
   16. Юрченко Христина               95  КИЇ      1:12.64
   17. Тесленко Ірина                 95  ЗПР      1:12.81
   18. Олійник Крістіна               95  ЗПР      1:12.86
   19. Косаревська Анастасія          96  ЗПР      1:13.08
   20. Лаврова Анастасія              95  ДОН      1:13.41
   21. Ульянич Юлія                   96  ЗПР      1:13.42
   22. Сиротченко Маргарита           96  МАР      1:13.76
   23. Михальова Олександра           95  ДОН      1:13.87
   24. Причина Поліна                 95  ПЛТ      1:14.04
       Маркович Катерина              95  РВН      1:14.04
   26. Роговик Світлана               95  МАР      1:14.07
   27. Загороднюк Яна                 95  ОДС      1:14.80
   28. Пожидаєва Анна                 95  ДОН      1:15.03
   29. Шлапак Валерія                 95  МАР      1:15.05
   30. Лозовська Катерина             95  КРХ      1:15.11
   31. Рощіна Олена                   95  ОДС      1:15.77
   32. Попар Ірина                    95  КИЇ      1:16.25
   33. Воронець Софія                 95  ЕГД      1:16.40
   34. Горяча Анастасія               95  КРВ      1:16.42
   35. Дворядкіна Світлана            96  ДОН      1:16.49
   36. Огаркова Анастасія             95  ЗПР      1:16.62
   37. Гранюк Олександра              96  КРР      1:17.18
   38. Супринович Белла               95  ОДС      1:17.24
   39. Коцур Валерія                  95  СМФ      1:17.27
   40. Пакшаєва Анна                  96  ДОН      1:17.55
   41. Шаповаленко Анета              95  ТРС      1:17.60
   42. Дяговець Вікторія              95  ДКЧ      1:17.66
   43. Шестакова Анастасія            96  КРР      1:19.18
   44. Шило Анна                      95  НТШ      1:19.62
   45. Глибко Вікторія                95  СМФ      1:20.24
   46. Юревич Наталія                 95  Б.Ц      1:20.43
   47. Орлова Катерина                96  ЗПР      1:20.44
   48. Шарунова Анастасія             96  КМС      1:20.92
   49. Симонович Тетяна               95  РВН      1:21.55
   50. Антонова Дарья                 97  ЖТМ      1:21.83
   51. Пунько Наталія                 95  КРХ      1:22.51
   52. Мигович Олександра             95  ДОН      1:22.53
   53. Ільїна Дарья                   96  СЛД      1:22.84
   54. Лащенко Вікторія               96  НТШ      1:22.91
   55. Алтуніна Злата                 96  КРР      1:22.92
   56. Мельничук Олена                95  РВН      1:23.53
   57. Кутузова Оксана                95  КРР      1:24.54
   58. Задорожна Олена                96  СЛД      1:24.69
   59. Лукьянова Анастасія            96  ХРК      1:24.76
   60. Махно Юлія                     95  КРХ      1:25.15
   61. Погорелко Ірина                95  ДОН      1:25.36
   62. Примак Анастасія               95  КРР      1:26.07
   63. Мозуль Арина                   96  КРР      1:26.75
   64. Жуковська Марина               96  КМС      1:28.74
   65. Пономарьова Вікторія           96  РВН      1:29.79
   66. Єрмоленко Марія                95  КИЇ      1:30.89
   67. Зелєпукіна Марія               96  ДКЧ      1:30.91
   68. Кирик Марина                   97  РВН      1:32.03
    Дк Колосова Аліна                 95  ЗПР      1:10.96



 Показ Розумна Оксана                 94  ДКЧ      1:14.34
TOP
Жінки 200m В/с                                                 12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кисельова Юлія                 95  ДБЛ      2:24.44
        1:11.23  2:24.44 
    2. Якуба Олександра               95  КМС      2:27.45
        1:11.69  2:27.45 
    3. Козадаєва Валерія              95  ЖТМ      2:28.85
        1:13.71  2:28.85 
       Гавринюк Карина                95  КИЇ      2:28.85
        1:11.99  2:28.85 
    5. Гуржий Анна                    95  ДПР      2:29.02
        1:12.59  2:29.02 
    6. Радчук Яна                     95  КРР      2:32.93
        1:15.81  2:32.93 
    7. Сердюк Євгенія                 95  ПЛТ      2:33.85
        1:14.74  2:33.85 
    8. Романенко Ірина                95  КИЇ      2:35.74
        1:16.18  2:35.74 
    9. Мальцева Анна                  95  КИЇ      2:35.80
        1:14.63  2:35.80 
   10. Доморацька Євгенія             95  КИЇ      2:35.86
        1:16.38  2:35.86 
   11. Коба Надія                     95  ЛУГ      2:37.32
        1:15.05  2:37.32 
   12. Колосова Аліна                 95  ЗПР      2:37.63
        1:17.50  2:37.63 
   13. Тесленко Ірина                 95  ЗПР      2:37.73
        1:15.41  2:37.73 
   14. Андрійченко Інна               95  Б.Ц      2:38.06
        1:18.22  2:38.06 
   15. Фесенко Катерина               95  КИЇ      2:38.73
        1:16.28  2:38.73 
   16. Левченко Юлія                  95  ЖТМ      2:39.27
        1:19.91  2:39.27 
       Олійник Крістіна               95  ЗПР      2:39.27
        1:19.03  2:39.27 
   18. Новак Валерія                  96  Б.Ц      2:39.72
        1:15.61  2:39.72 
   19. Мартієнко Дарья                95  КРР      2:40.03
        1:18.75  2:40.03 
   20. Гранюк Олександра              96  КРР      2:43.27
        1:19.15  2:43.27 
   21. Данилевська Катерина           95  ЛУЦ      2:43.75
        1:16.49  2:43.75 
   22. Косаревська Анастасія          96  ЗПР      2:44.00
        1:22.56  2:44.00 
       Сторчеус Дар`я                 95  ЗПР      2:44.00
        1:18.91  2:44.00 
   24. Попар Ірина                    95  КИЇ      2:44.95
        1:18.47  2:44.95 
   25. Дворядкіна Світлана            96  ДОН      2:45.49
        1:18.36  2:45.49 
   26. Лаврова Анастасія              95  ДОН      2:45.53
        1:18.05  2:45.53 
   27. Сиротченко Маргарита           96  МАР      2:45.96
        1:20.38  2:45.96 
   28. Пожидаєва Анна                 95  ДОН      2:46.52
        1:21.00  2:46.52 
   29. Матюшенко Катерина             95  ЛУЦ      2:46.77
        1:21.35  2:46.77 
   30. Шлапак Валерія                 95  МАР      2:47.12
        1:22.01  2:47.12 
   31. Коцур Валерія                  95  СМФ      2:47.17
        1:21.68  2:47.17 
   32. Воронець Софія                 95  ЕГД      2:47.18
        1:21.13  2:47.18 
   33. Лозовська Катерина             95  КРХ      2:47.78
        1:20.22  2:47.78 
   34. Огаркова Анастасія             95  ЗПР      2:47.80
        1:20.80  2:47.80 
   35. Супринович Белла               95  ОДС      2:48.28
        1:21.84  2:48.28 
   36. Маркович Катерина              95  РВН      2:48.30
        1:19.37  2:48.30 
   37. Приходько Жанна                95  БРВ      2:48.92
        1:21.05  2:48.92 
   38. Антонова Карина                96  КМС      2:49.08
        1:19.12  2:49.08 
   39. Причина Поліна                 95  ПЛТ      2:49.43
        1:17.77  2:49.43 
   40. Пакшаєва Анна                  96  ДОН      2:49.62
        1:20.16  2:49.62 
   41. Шаповаленко Анета              95  ТРС      2:52.17
        1:21.09  2:52.17 
   42. Рощіна Олена                   95  ОДС      2:53.03
        1:23.52  2:53.03 
   43. Єрмоленко Марія                95  КИЇ      2:53.13
        1:26.84  2:53.13 
   44. Вранченко Юлія                 95  ТРС      2:53.23
        1:21.77  2:53.23 
   45. Орлова Катерина                96  ЗПР      2:54.11
        1:24.34  2:54.11 
   46. Шило Анна                      95  НТШ      2:55.78
        1:25.94  2:55.78 
   47. Глибко Вікторія                95  СМФ      2:57.13
        1:23.65  2:57.13 
   48. Шарунова Анастасія             96  КМС      2:57.66
        1:25.12  2:57.66 
   49. Черкас Ксенія                  95  ДОН      3:00.55
        1:25.42  3:00.55 
   50. Симонович Тетяна               95  РВН      3:00.77
        1:29.35  3:00.77 
   51. Лащенко Вікторія               96  НТШ      3:01.36
        1:26.85  3:01.36 
   52. Ільїна Дарья                   96  СЛД      3:02.97
        1:27.93  3:02.97 
   53. Мозуль Арина                   96  КРР      3:03.02
        1:27.49  3:03.02 
   54. Лукьянова Анастасія            96  ХРК      3:03.74
        1:29.83  3:03.74 
   55. Мигович Олександра             95  ДОН      3:03.94
        1:28.02  3:03.94 
   56. Алтуніна Злата                 96  КРР      3:04.33
        1:27.06  3:04.33 
   57. Журавленко Ганна               96  КРР      3:06.76
        1:29.40  3:06.76 
   58. Кутузова Оксана                95  КРР      3:07.09
        1:29.05  3:07.09 
   59. Жуковська Марина               96  КМС      3:09.20
        1:34.03  3:09.20 
   60. Позняк Катерина                95  РВН      3:09.32
        1:29.97  3:09.32 
   61. Кирик Марина                   97  РВН      3:17.61
        1:35.44  3:17.61 
   62. Зелєпукіна Марія               96  ДКЧ      3:21.98
        1:38.53  3:21.98 
   63. Криворучко Дисемма             96  ДКЧ      3:36.66
        1:42.26  3:36.66 
    Дк Пунько Наталія                 95  КРХ
        1:25.63  -:--.-- 
    Дк Мігіна Дарина                  95  ЗПР      2:33.30
        1:14.33  2:33.30 



 Показ Розумна Оксана                 94  ДКЧ      2:43.34
        1:21.12  2:43.34 
TOP
Жінки 400m В/с                                                 12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Гуменюк Надія                  95  РВН      4:58.41
        1:14.28  2:31.45  3:48.06  4:58.41 
    2. Гуржий Анна                    95  ДПР      5:15.08
        1:15.35  2:35.75  3:56.27  5:15.08 
    3. Голубова Віра                  95  ОДС      5:17.77
        1:15.49  2:36.03  3:57.74  5:17.77 
    4. Вітюк Олена                    95  ЗПР      5:24.04
        1:15.90  2:38.84  4:02.70  5:24.04 
    5. Сердюк Євгенія                 95  ПЛТ      5:26.53
        1:17.77  2:42.59  4:07.67  5:26.53 
    6. Кравченко Анастасія            96  КРР      5:28.80
        1:18.73  2:42.38  4:07.19  5:28.80 
    7. Ульянич Юлія                   96  ЗПР      5:32.24
        1:18.24  2:42.36  4:08.61  5:32.24 
    8. Соколова Марина                95  ЗПР      5:33.99
        1:18.39  2:43.21  4:09.50  5:33.99 
    9. Тесленко Ірина                 95  ЗПР      5:37.49
        1:19.05  2:46.38  4:14.51  5:37.49 
   10. Андрійченко Інна               95  Б.Ц      5:38.68
        1:24.37  2:50.75  4:17.29  5:38.68 
   11. Смірнова Катерина              95  Б.Ц      5:38.88
        1:20.92  2:48.63  4:16.28  5:38.88 
   12. Горяча Анастасія               95  КРВ      5:43.25
        1:21.22  2:48.24  4:16.56  5:43.25 
   13. Новак Валерія                  96  Б.Ц      5:43.88
        1:20.87  2:50.03  4:19.15  5:43.88 
   14. Колосова Аліна                 95  ЗПР      5:48.61
        1:22.17  2:51.24  4:21.25  5:48.61 
   15. Супринович Белла               95  ОДС      5:55.48
        1:24.16  2:55.03  4:27.81  5:55.48 
   16. Шаповаленко Анета              95  ТРС      5:55.77
        1:22.62  2:52.69  4:25.01  5:55.77 
   17. Шлапак Валерія                 95  МАР      6:00.21
        1:21.38  2:53.00  4:27.55  6:00.21 
   18. Воронець Софія                 95  ЕГД      6:10.35
        1:26.39  3:03.61  4:40.76  6:10.35 
   19. Ільїна Дарья                   96  СЛД      6:30.28
        1:32.31  3:13.61  4:54.33  6:30.28 



 Показ Розумна Оксана                 94  ДКЧ      5:47.72
        1:22.50  2:51.57  4:20.79  5:47.72 
TOP
Жінки 800m В/с                                                 12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кисельова Юлія                 95  ДБЛ     10:36.58
        1:15.71  2:35.50  3:55.78  5:17.14  6:38.00  7:58.77  9:19.33 10:36.58 
    2. Голубова Віра                  95  ОДС     11:02.68
        1:17.23  2:39.15  4:02.34  5:26.02  6:50.39  8:14.85  9:40.04 11:02.68 
    3. Кравченко Анастасія            96  КРР     11:12.51
        1:17.96  2:41.84  4:06.54  5:31.37  6:57.06  8:22.92  9:48.33 11:12.51 
    4. Вітюк Олена                    95  ЗПР     11:27.38
        1:16.57  2:39.16  4:05.76  5:32.36  7:01.28  8:32.99 10:02.30 11:27.38 
    5. Соколова Марина                95  ЗПР     11:27.66
        1:18.42  2:44.87  4:13.62  5:43.10  7:11.23  8:39.40 10:05.93 11:27.66 
    6. Новак Валерія                  96  Б.Ц     11:29.82
        1:20.01  2:47.00  4:15.03  5:43.43  7:11.86  8:39.92 10:07.45 11:29.82 
    7. Андрійченко Інна               95  Б.Ц     11:35.71
        1:23.68  2:52.01  4:19.59  5:47.88  7:17.43  8:45.58 10:13.04 11:35.71 
    8. Горяча Анастасія               95  КРВ     12:02.28
        1:21.90  2:51.84  4:23.32  5:55.35  7:28.31  9:00.91 10:33.01 12:02.28 



TOP
Жінки 100m Н/сп                                                12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Гуменюк Надія                  95  РВН      1:14.42
    2. Радчук Яна                     95  КРР      1:15.23
    3. Оларь Юлія                     95  ТРС      1:16.83
    4. Бєляєва Аліна                  95  ЛУГ      1:19.25
    5. Гуржий Анна                    95  ДПР      1:19.43
    6. Тарасова Юлія                  95  МАР      1:20.79
    7. Білінська Анна Христина        95  ЧРВ      1:20.89
    8. Роговик Світлана               95  МАР      1:20.98
    9. Смірнова Катерина              95  Б.Ц      1:21.02
   10. Клименова Марія                95  ХРК      1:21.76
   11. Шлапак Валерія                 95  МАР      1:23.12
   12. Тирсенко Оксана                95  МАР      1:23.60
   13. Романенко Ірина                95  КИЇ      1:24.48
   14. Чистодвор Таісія               95  ПЛТ      1:25.49
   15. Білоусова Дарина               96  КИЇ      1:25.73
   16. Сиротченко Маргарита           96  МАР      1:26.40
   17. Воронько Ніна                  95  КРР      1:26.57
   18. Резніченко Ольга               96  КРР      1:26.84
   19. Білоус Анастасія               95  ХРК      1:26.86
   20. Остапенко Ульяна               96  КРЕ      1:27.13
   21. Вранченко Юлія                 95  ТРС      1:27.97
   22. Сувалова Марія                 96  ХРК      1:28.11
   23. Сластіна Валерія               97  ЮУК      1:29.86
   24. Матвейчук Валерія              95  КРР      1:30.84
   25. Сіліна Лілія                   96  КРР      1:31.21
   26. Татарченко Дарья               95  ДПР      1:31.70
   27. Клименко Божена                96  ЖТМ      1:32.41
   28. Холод Марина                   96  СЛД      1:32.96
   29. Шевченко Анна                  95  ДПР      1:33.90
   30. Сова Катерина                  96  ЕГД      1:34.01
   31. Пономарьова Вікторія           96  РВН      1:35.83
   32. Новікова Наталя                96  КРР      1:37.01
   33. Гетера Тетяна                  96  РВН      1:38.21
   34. Беличенко Марія                96  ДКЧ      1:44.73
    Дк Кисельова Альона               96  ЧЕР      1:20.00
    Дк Сивопляс Катерина              96  ХРК      1:39.60



 Показ Ковальова Мая                  94  ЗПР      1:22.83
TOP
Жінки 200m Н/сп                                                12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Гуменюк Надія                  95  РВН      2:32.79
        1:15.71  2:32.79 
    2. Оларь Юлія                     95  ТРС      2:41.07
        1:18.83  2:41.07 
    3. Радчук Яна                     95  КРР      2:43.04
        1:20.95  2:43.04 
    4. Гуржий Анна                    95  ДПР      2:45.94
        1:22.12  2:45.94 
    5. Бєляєва Аліна                  95  ЛУГ      2:46.81
        1:23.38  2:46.81 
    6. Смірнова Катерина              95  Б.Ц      2:49.46
        1:22.50  2:49.46 
    7. Клименова Марія                95  ХРК      2:53.38
        1:25.24  2:53.38 
    8. Білінська Анна Христина        95  ЧРВ      2:53.97
        1:24.78  2:53.97 
    9. Кисельова Альона               96  ЧЕР      2:54.15
        1:22.91  2:54.15 
   10. Тарасова Юлія                  95  МАР      2:54.64
        1:26.13  2:54.64 
   11. Роговик Світлана               95  МАР      2:55.12
        1:26.75  2:55.12 
   12. Тирсенко Оксана                95  МАР      2:58.55
        1:27.12  2:58.55 
   13. Астахова Ольга                 95  КРР      3:01.15
        1:27.24  3:01.15 
   14. Чистодвор Таісія               95  ПЛТ      3:02.02
        1:29.33  3:02.02 
   15. Воронько Ніна                  95  КРР      3:03.31
        1:30.36  3:03.31 
   16. Білоусова Дарина               96  КИЇ      3:04.94
        1:29.96  3:04.94 
   17. Резніченко Ольга               96  КРР      3:04.98
        1:30.34  3:04.98 
   18. Мельник Ольга                  95  РВН      3:05.45
        1:30.69  3:05.45 
   19. Сластіна Валерія               97  ЮУК      3:07.63
        1:31.53  3:07.63 
   20. Сувалова Марія                 96  ХРК      3:09.52
        1:33.00  3:09.52 
   21. Остапенко Ульяна               96  КРЕ      3:09.57
        1:33.27  3:09.57 
   22. Клименко Божена                96  ЖТМ      3:11.52
        1:34.11  3:11.52 
   23. Татарченко Дарья               95  ДПР      3:11.98
        1:35.60  3:11.98 
   24. Сова Катерина                  96  ЕГД      3:16.15
        1:35.17  3:16.15 
   25. Холод Марина                   96  СЛД      3:17.15
        1:36.13  3:17.15 
   26. Савуляк Галина                 97  ЧРВ      3:17.76
        1:37.20  3:17.76 
   27. Сіліна Лілія                   96  КРР      3:19.30
        1:33.26  3:19.30 
   28. Шевченко Анна                  95  ДПР      3:22.11
        1:39.05  3:22.11 
   29. Паска Мирослава                96  ЧРВ      3:34.29
        1:44.24  3:34.29 
   30. Куцалаба Тетяна                96  ЧРВ      3:43.77
        1:49.60  3:43.77 
   31. Беличенко Марія                96  ДКЧ      3:44.25
        1:47.34  3:44.25 
    Дк Вітюк Олена                    95  ЗПР
        1:24.21  -:--.-- 
    Дк Гетера Тетяна                  96  РВН      3:26.78
        1:40.90  3:26.78 



 Показ Ковальова Мая                  94  ЗПР      2:57.14
        1:28.48  2:57.14 
TOP
Жінки 100m Брас                                                12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Козловська Олександра          95  ЛУГ      1:23.94
    2. Сторчеус Дар`я                 95  ЗПР      1:26.80
    3. Дубова Марія                   95  ЛУГ      1:27.56
    4. Кисельова Альона               96  ЧЕР      1:27.60
    5. Мальцева Анна                  95  КИЇ      1:28.09
    6. Зінов`єва Вікторія             95  ДПР      1:28.94
    7. Ящуренко Анастасія             95  ЗПР      1:29.01
    8. Грекова Анастасія              95  ОДС      1:29.11
    9. Рожественна Ганна              95  ЗПР      1:29.82
   10. Черкас Ксенія                  95  ДОН      1:30.26
   11. Матюшенко Катерина             95  ЛУЦ      1:30.34
   12. Данилевська Катерина           95  ЛУЦ      1:30.35
   13. Оларь Юлія                     95  ТРС      1:31.00
   14. Астахова Ольга                 95  КРР      1:32.58
   15. Іваницька Ірина                95  КРР      1:32.70
   16. Гороховська Сюзанна            95  ТРС      1:33.20
   17. Білоус Анастасія               95  ХРК      1:34.23
   18. Мельник Ольга                  95  РВН      1:34.24
   19. Антонова Карина                96  КМС      1:34.60
   20. Гриб Анастасія                 95  ЧЕР      1:34.72
   21. Мунтян Жанна                   95  ДОН      1:34.97
   22. Замківська Вікторія            95  ЮУК      1:35.15
   23. Блажко Ірина                   96  ЗПР      1:36.68
   24. Мамчур Олена                   95  РВН      1:37.37
   25. Корнаєва Анастасія             95  ПЛТ      1:37.74
   26. Колеснік Анна                  95  ХРК      1:38.10
   27. Приходько Жанна                95  БРВ      1:38.16
   28. Хаітова Анастасія              95  ЕГД      1:38.63
   29. Кабушко Яна                    95  Б.Ц      1:38.72
   30. Стельмах Анна                  95  БРВ      1:38.75
   31. Новікова Катерина              95  НТШ      1:39.50
   32. Вранченко Юлія                 95  ТРС      1:40.18
   33. Пасічник Яна                   95  КРР      1:40.54
   34. Антонова Дарья                 97  ЖТМ      1:40.55
   35. Паска Мирослава                96  ЧРВ      1:40.83
   36. Сергієнко Єлізавета            95  КРХ      1:40.94
   37. Зоєва Дарья                    95  КРР      1:41.01
   38. Шило Анна                      95  НТШ      1:41.47
   39. Паталах Наталія                95  КРЕ      1:41.55
   40. Позняк Катерина                95  РВН      1:42.01
   41. Кутузова Оксана                95  КРР      1:43.14
   42. Куцопят Роксолана              95  БРВ      1:43.20
   43. Коршун Анастасія               95  КРР      1:43.47
   44. Астраханцева Анастасія         95  СЛД      1:44.36
   45. Примак Анастасія               95  КРР      1:45.11
   46. Ковригіна Ганна                96  КРР      1:45.32
   47. Харченко Анастасія             95  КРЕ      1:45.42
   48. Митрофанова Катерина           96  ЮУК      1:45.86
   49. Савуляк Галина                 97  ЧРВ      1:46.75
   50. Журавленко Ганна               96  КРР      1:47.40
   51. Погорелко Ірина                95  ДОН      1:47.42
   52. Погребняк Олена                96  ДОН      1:47.74
   53. Кирик Марина                   97  РВН      1:48.37
   54. Куцалаба Тетяна                96  ЧРВ      1:48.86
   55. Криворучко Дисемма             96  ДКЧ      1:53.91
   56. Зелєпукіна Марія               96  ДКЧ      1:54.96
   57. Стороженко Валентина           95  КРР      1:58.71
    Дк Сивопляс Катерина              96  ХРК      1:58.46



TOP
Жінки 200m Брас                                                12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Козловська Олександра          95  ЛУГ      2:59.04
        1:26.47  2:59.04 
    2. Ящуренко Анастасія             95  ЗПР      3:03.19
        1:28.55  3:03.19 
    3. Сторчеус Дар`я                 95  ЗПР      3:06.53
        1:29.35  3:06.53 
    4. Дубова Марія                   95  ЛУГ      3:07.68
        1:31.08  3:07.68 
    5. Мальцева Анна                  95  КИЇ      3:08.09
        1:29.66  3:08.09 
    6. Рожественна Ганна              95  ЗПР      3:10.05
        1:31.63  3:10.05 
    7. Черкас Ксенія                  95  ДОН      3:11.12
        1:33.33  3:11.12 
    8. Грекова Анастасія              95  ОДС      3:11.16
        1:31.74  3:11.16 
    9. Данилевська Катерина           95  ЛУЦ      3:11.19
        1:33.95  3:11.19 
   10. Зінов`єва Вікторія             95  ДПР      3:12.16
        1:33.40  3:12.16 
   11. Астахова Ольга                 95  КРР      3:12.34
        1:33.31  3:12.34 
   12. Матюшенко Катерина             95  ЛУЦ      3:14.75
        1:34.10  3:14.75 
   13. Нікітіна Анна                  95  ХРК      3:17.42
        1:37.21  3:17.42 
   14. Іваницька Ірина                95  КРР      3:17.51
        1:33.47  3:17.51 
   15. Мельник Ольга                  95  РВН      3:19.82
        1:38.11  3:19.82 
       Гриб Анастасія                 95  ЧЕР      3:19.82
        1:35.74  3:19.82 
   17. Мунтян Жанна                   95  ДОН      3:19.88
        1:36.66  3:19.88 
   18. Гороховська Сюзанна            95  ТРС      3:20.03
        1:35.36  3:20.03 
   19. Новікова Катерина              95  НТШ      3:21.59
        1:37.24  3:21.59 
   20. Мамчур Олена                   95  РВН      3:21.92
        1:38.42  3:21.92 
   21. Замківська Вікторія            95  ЮУК      3:23.73
        1:37.03  3:23.73 
   22. Кабушко Яна                    95  Б.Ц      3:24.25
        1:40.06  3:24.25 
   23. Приходько Жанна                95  БРВ      3:25.71
        1:38.12  3:25.71 
   24. Стельмах Анна                  95  БРВ      3:26.13
        1:38.81  3:26.13 
   25. Антонова Карина                96  КМС      3:27.23
        1:39.38  3:27.23 
   26. Корнаєва Анастасія             95  ПЛТ      3:27.41
        1:38.98  3:27.41 
   27. Сергієнко Єлізавета            95  КРХ      3:27.98
        1:38.18  3:27.98 
   28. Колеснік Анна                  95  ХРК      3:28.54
        1:41.53  3:28.54 
   29. Зоєва Дарья                    95  КРР      3:31.29
        1:41.53  3:31.29 
   30. Хаітова Анастасія              95  ЕГД      3:32.58
        1:41.52  3:32.58 
   31. Паска Мирослава                96  ЧРВ      3:33.56
        1:41.99  3:33.56 
   32. Коршун Анастасія               95  КРР      3:34.21
        1:44.49  3:34.21 
   33. Позняк Катерина                95  РВН      3:34.49
        1:45.83  3:34.49 
   34. Паталах Наталія                95  КРЕ      3:34.93
        1:41.84  3:34.93 
   35. Погребняк Олена                96  ДОН      3:34.94
        1:44.80  3:34.94 
   36. Пасічник Яна                   95  КРР      3:35.86
        1:44.13  3:35.86 
   37. Митрофанова Катерина           96  ЮУК      3:37.92
        1:44.01  3:37.92 
   38. Ковригіна Ганна                96  КРР      3:38.73
        1:45.98  3:38.73 
   39. Куцопят Роксолана              95  БРВ      3:41.68
        1:45.08  3:41.68 
   40. Савуляк Галина                 97  ЧРВ      3:42.07
        1:45.60  3:42.07 
   41. Астраханцева Анастасія         95  СЛД      3:43.54
        1:48.51  3:43.54 
   42. Харченко Анастасія             95  КРЕ      3:44.57
        1:47.69  3:44.57 
   43. Куцалаба Тетяна                96  ЧРВ      3:47.60
        1:49.81  3:47.60 
   44. Журавленко Ганна               96  КРР      4:02.03
        1:56.86  4:02.03 
   45. Стороженко Валентина           95  КРР      4:03.58
        1:58.38  4:03.58 
   46. Криворучко Дисемма             96  ДКЧ      4:06.63
        1:59.08  4:06.63 



TOP
Жінки 100m Бат                                                 12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кисельова Юлія                 95  ДБЛ      1:15.74
    2. Мелкумян Катерін               95  ЗПР      1:18.46
    3. Клименова Марія                95  ХРК      1:21.26
    4. Кравченко Анастасія            96  КРР      1:21.72
    5. Юрченко Христина               95  КИЇ      1:22.57
    6. Тирсенко Оксана                95  МАР      1:22.70
    7. Воронько Ніна                  95  КРР      1:24.05
    8. Поночевна Олександра           96  НТШ      1:24.86
    9. Загороднюк Яна                 95  ОДС      1:25.42
   10. Мунтян Жанна                   95  ДОН      1:26.78
   11. Самойленко Катерина            95  БРВ      1:26.82
   12. Зевако Дарина                  95  КРР      1:28.97
   13. Блажко Ірина                   96  ЗПР      1:29.02
   14. Жданова Валерія                95  КРР      1:29.35
   15. Рябуха Марія                   95  ХРК      1:30.96
   16. Шестакова Анастасія            96  КРР      1:32.19
   17. Гнатюк Наталія                 95  ЛУЦ      1:33.88
   18. Шевченко Ганна                 97  ЗПР      1:35.30
   19. Юревич Наталія                 95  Б.Ц      1:35.38
   20. Шибаєва Марія                  95  ЕГД      1:37.10
   21. Новікова Наталя                96  КРР      1:38.65
   22. Коршун Анастасія               95  КРР      1:38.98
   23. Матвейчук Валерія              95  КРР      1:39.96
   24. Астраханцева Анастасія         95  СЛД      1:40.47
   25. Стороженко Валентина           95  КРР      1:40.81
   26. Задорожна Олена                96  СЛД      1:41.49
   27. Стельмах Анна                  95  БРВ      1:53.71
   28. Примак Анастасія               95  КРР      1:56.15



TOP
Жінки 200m Бат                                                 12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кисельова Юлія                 95  ДБЛ      2:45.52
        1:17.63  2:45.52 
    2. Мелкумян Катерін               95  ЗПР      2:57.46
        1:24.70  2:57.46 
    3. Сподаренко Тетяна              95  ЗПР      2:57.92
        1:25.53  2:57.92 
    4. Кравченко Анастасія            96  КРР      3:00.64
        1:24.93  3:00.64 
    5. Соколова Марина                95  ЗПР      3:12.50
        1:29.54  3:12.50 
    6. Блажко Ірина                   96  ЗПР      3:19.04
        1:30.80  3:19.04 
    7. Поночевна Олександра           96  НТШ      3:19.70
        1:30.14  3:19.70 
    8. Самойленко Катерина            95  БРВ      3:19.84
        1:32.88  3:19.84 
    9. Жданова Валерія                95  КРР      3:20.31
        1:33.79  3:20.31 
   10. Рябуха Марія                   95  ХРК      3:21.08
        1:31.81  3:21.08 
   11. Зевако Дарина                  95  КРР      3:27.38
        1:35.23  3:27.38 
   12. Шевченко Ганна                 97  ЗПР      3:31.02
        1:37.35  3:31.02 
   13. Задорожна Олена                96  СЛД      3:32.07
        1:39.94  3:32.07 
   14. Семенюк Ольга                  95  ЛУЦ      3:40.82
        1:39.79  3:40.82 
    Дк Шибаєва Марія                  95  ЕГД      3:51.97
        1:42.61  3:51.97 



TOP
Жінки 200m К.п.                                                12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Гавринюк Карина                95  КИЇ      2:50.22
        1:22.25  2:50.22 
    2. Юрченко Христина               95  КИЇ      2:51.42
        1:22.86  2:51.42 
    3. Мелкумян Катерін               95  ЗПР      2:54.85
        1:23.18  2:54.85 
    4. Сподаренко Тетяна              95  ЗПР      2:57.58
        1:27.20  2:57.58 
    5. Клименова Марія                95  ХРК      2:57.62
        1:21.66  2:57.62 
    6. Тирсенко Оксана                95  МАР      2:58.89
        1:22.23  2:58.89 
    7. Воронько Ніна                  95  КРР      2:59.71
        1:23.31  2:59.71 
    8. Михальова Олександра           95  ДОН      3:00.25
        1:26.44  3:00.25 
    9. Роговик Світлана               95  МАР      3:00.87
        1:27.69  3:00.87 
   10. Дяговець Вікторія              95  ДКЧ      3:01.81
        1:24.70  3:01.81 
   11. Нікітіна Анна                  95  ХРК      3:03.39
        1:34.39  3:03.39 
   12. Зінов`єва Вікторія             95  ДПР      3:04.78
        1:32.93  3:04.78 
   13. Семенюк Ольга                  95  ЛУЦ      3:05.39
        1:29.23  3:05.39 
   14. Резніченко Ольга               96  КРР      3:06.43
        1:28.54  3:06.43 
   15. Поночевна Олександра           96  НТШ      3:06.45
        1:29.52  3:06.45 
   16. Шевченко Ганна                 97  ЗПР      3:08.23
        1:31.61  3:08.23 
   17. Зевако Дарина                  95  КРР      3:10.81
        1:30.73  3:10.81 
   18. Пакшаєва Анна                  96  ДОН      3:13.43
        1:31.16  3:13.43 
   19. Погребняк Олена                96  ДОН      3:16.10
        1:38.49  3:16.10 
   20. Задорожна Олена                96  СЛД      3:21.42
        1:34.94  3:21.42 
   21. Юревич Наталія                 95  Б.Ц      3:21.99
        1:31.36  3:21.99 
   22. Мельничук Олена                95  РВН      3:22.78
        1:42.93  3:22.78 
   23. Махно Юлія                     95  КРХ      3:23.74
        1:39.45  3:23.74 
   24. Холод Марина                   96  СЛД      3:23.99
        1:36.14  3:23.99 
   25. Лащенко Вікторія               96  НТШ      3:31.79
        1:43.08  3:31.79 
   26. Беличенко Марія                96  ДКЧ      3:45.96
        1:48.37  3:45.96 
    Дк Радчук Яна                     95  КРР      2:53.29
        1:17.38  2:53.29 



TOP
Жінки 400m К.п.                                                12 років і меньше
--------------------------------------------------------------------------------
Вище дос. України
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Кравченко Анастасія            96  КРР      6:07.39
        1:27.41  3:04.28  4:45.35  6:07.39 
    2. Соколова Марина                95  ЗПР      6:09.48
        1:28.60  3:06.34  4:45.27  6:09.48 
    3. Сподаренко Тетяна              95  ЗПР      6:10.89
        1:26.76  3:01.56  4:48.49  6:10.89 
    4. Голубова Віра                  95  ОДС      6:11.18
        1:29.92  3:07.08  4:49.49  6:11.18 
    5. Михальова Олександра           95  ДОН      6:19.77
        1:27.10  3:04.58  4:57.56  6:19.77 
    6. Нікітіна Анна                  95  ХРК      6:24.40
        1:38.37  3:17.89  4:58.96  6:24.40 
    7. Ульянич Юлія                   96  ЗПР      6:25.44
        1:34.91  3:13.23  5:00.67  6:25.44 
    8. Ящуренко Анастасія             95  ЗПР      6:30.81
    9. Дяговець Вікторія              95  ДКЧ      6:31.11
        1:26.78  4:58.69  6:31.11  6:31.11 
   10. Горяча Анастасія               95  КРВ      6:31.57
   11. Поночевна Олександра           96  НТШ      6:33.57
   12. Семенюк Ольга                  95  ЛУЦ      6:35.32
   13. Воронець Софія                 95  ЕГД      6:46.58
   14. Новікова Катерина              95  НТШ      6:49.54



TOP
 Показ Олімп Спорт М. Луга                ЛУГ      4:41.36
        1:09.33  2:21.39  3:33.59  4:41.36 
 Показ Сдюшор 9 М. Київ                   КИЇ      4:46.08
        1:09.99  2:21.14  3:33.15  4:46.08 
 Показ Україна М. Київ                    КИЇ      4:50.16
        1:10.10  2:27.47  3:42.35  4:50.16 
 Показ Мотор-Січ М. Запорі                ЗПР      4:52.69
        1:14.56  2:27.12  3:39.94  4:52.69 
 Показ Спартак-Зідму М. За                ЗПР      4:55.29
        1:15.94  2:31.20  3:42.67  4:55.29 
 Показ Динамо М. Одеса                    ОДС      4:56.11
        1:15.38  2:31.39  3:44.58  4:56.11 
 Показ Дюсш 3 М. Рівне                    РВН      5:00.39
        1:20.32  2:39.32  3:54.56  5:00.39 
 Показ Цдюсш М. Луцьк                     ЛУЦ      5:02.55
        1:14.01  2:30.78  3:45.72  5:02.55 
 Показ Іллічівець М.маріуп                МАР      5:03.75
        1:14.44  2:31.38  3:48.41  5:03.75 
 Показ Спартак-Зідму М.зап                ЗПР      5:07.19
        1:16.57  2:36.05  3:53.30  5:07.19 
 Показ Сдюшор М. Тираспіль                ТРС      5:08.46
        1:10.13  2:29.38  3:49.25  5:08.46 
 Показ Мотор-Січ2 М.запорі                ЗПР      5:09.09
        1:16.54  2:37.61  3:56.72  5:09.09 
 Показ Авангард М. Житомир                ЖТМ      5:09.21
        1:13.48  2:37.07  3:59.61  5:09.21 
 Показ Дюсш 3 М. Полтава                  ПЛТ      5:09.28
        1:21.33  2:43.23  3:58.35  5:09.28 
 Показ Спартак М. Харків                  ХРК      5:12.69
        1:16.59  2:35.17  3:56.44  5:12.69 
 Показ Дюсш 1 М. Біла Церк                Б.Ц      5:12.88
        1:17.47  3:59.86  -:--.--  5:12.88 
 Показ Донодюсш М. Донецьк                ДОН      5:15.72
        1:17.01  2:41.07  4:02.42  5:15.72 
 Показ Схід М. Бровари                    БРВ      5:19.05
        1:25.32  2:43.87  4:03.46  5:19.05 
 Показ Дюсш 2 М. Комсомоль                КМС      5:20.84
        1:24.62  2:51.16  4:10.31  5:20.84 
 Показ Кировець М. Донецьк                ДОН      5:20.96
        1:17.04  2:42.11  4:06.85  5:20.96 
 Показ Кдюсш М. Нетишин                   НТШ      5:21.63
        1:21.29  2:43.94  4:01.98  5:21.63 
 Показ Метеор М. Дніпропет                ДПР      5:23.30
        1:16.67  2:45.11  4:11.15  5:23.30 
 Показ Кдюсш М.курохово                   КРХ      5:28.14
        1:25.20  2:50.53  4:08.62  5:28.14 
 Показ Дюсш Заес М. Енерго                ЕГД      5:29.93
        1:24.51  2:42.95  4:11.96  5:29.93 
 Показ Дюсш 8 М. Кривий Рі                КРР      5:32.72
        1:17.67  2:46.06  4:20.86  5:32.72 
 Показ Сдюшор 1 М. Кривий                 КРР      5:34.42
        1:22.44  2:49.16  4:16.04  5:34.42 
 Показ Сдюшор М. Рівне                    РВН      5:38.07
        1:24.67  2:53.70  4:16.95  5:38.07 
 Показ Дюсш Севгок                        КРР      5:44.37
        1:29.18  2:59.22  4:26.68  5:44.37 
 Показ Одюсш М.харків                     ХРК      5:48.30
        1:22.88  2:54.73  4:22.28  5:48.30 
 Показ Артемсіль М. Соледа                СЛД      5:50.28
          53.35  2:52.87  4:24.91  5:50.28 
 Показ Дюсш 2 М. Червонргр                ЧРВ      6:03.56
        1:25.54  3:07.31  4:45.22  6:03.56 
TOP
 Показ Олімп Спорт М. Луга                ЛУГ      5:17.78
        1:19.09  2:43.84  4:09.22  5:17.78 
 Показ Спартак-Зідму М. За                ЗПР      5:21.45
        1:28.09  2:51.15  4:10.13  5:21.45 
 Показ Сдюшор 9 М. Київ                   КИЇ      5:27.96
        1:24.18  2:50.97  4:15.52  5:27.96 
 Показ Сдюшор М. Тираспіль                ТРС      5:34.12
        1:17.09  2:49.95  4:23.15  5:34.12 
 Показ Україна М. Київ                    КИЇ      5:36.24
        1:22.25  2:58.23  4:21.14  5:36.24 
 Показ Мотор-Січ М. Запорі                ЗПР      5:37.23
        1:29.14  2:58.52  4:23.87  5:37.23 
 Показ Дюсш 3 М. Рівне                    РВН      5:37.55
        1:13.63  2:48.94  4:23.61  5:37.55 
 Показ Цдюсш М. Луцьк                     ЛУЦ      5:37.91
        1:20.58  2:52.57  4:23.00  5:37.91 
 Показ Спартак М. Харків                  ХРК      5:40.01
        1:25.45  3:00.11  4:21.41  5:40.01 
 Показ Динамо М. Одеса                    ОДС      5:43.01
        1:25.06  2:54.42  4:24.62  5:43.01 
 Показ Донодюсш М. Донецьк                ДОН      5:43.32
        1:25.98  2:57.45  4:22.06  5:43.32 
 Показ Дюсш 3 М. Полтава                  ПЛТ      5:43.43
        1:27.64  3:05.65  4:28.14  5:43.43 
 Показ Спартак-Зідму М.зап                ЗПР      5:44.82
        1:26.26  2:57.12  4:03.83  5:44.82 
 Показ Схід М. Бровари                    БРВ      5:45.06
        1:23.65  3:00.67  4:28.30  5:45.06 
 Показ Дюсш 1 М. Біла Церк                Б.Ц      5:45.26
        1:23.14  2:58.67  4:32.56  5:45.26 
 Показ Іллічівець М.маріуп                МАР      5:51.81
        1:24.27  3:05.10  4:36.80  5:51.81 
 Показ Мотор-Січ2 М.запорі                ЗПР      5:56.40
        1:30.48  3:10.91  4:40.95  5:56.40 
 Показ Метеор М. Дніпропет                ДПР      5:57.55
        1:32.17  3:01.71  4:35.99  5:57.55 
 Показ Авангард М. Житомир                ЖТМ      6:01.16
        1:30.74  3:09.36  4:51.50  6:01.16 
 Показ Дюсш Заес М. Енерго                ЕГД      6:03.61
        1:33.60  3:09.32  4:46.64  6:03.61 
 Показ Сдюшор 1 М. Кривий                 КРР      6:10.24
        1:29.14  3:13.33  4:45.35  6:10.24 
 Показ Дюсш 8 М. Кривий Рі                КРР      6:11.31
        1:26.14  3:14.03  4:41.78  6:11.31 
 Показ Кировець М. Донецьк                ДОН      6:12.29
        1:39.61  3:25.77  4:55.80  6:12.29 
 Показ Дюсш 2 М. Комсомоль                КМС      6:12.80
        1:24.66  3:03.75  4:44.55  6:12.80 
 Показ Дюсш Севгок                        КРР      6:13.67
        1:34.29  3:00.67  4:44.99  6:13.67 
 Показ Кдюсш М.курохово                   КРХ      6:20.68
        1:47.11  3:25.20  5:03.99  6:20.68 
 Показ Одюсш М.харків                     ХРК      6:27.14
        1:41.63  3:20.60  5:02.57  6:27.14 
 Показ Сдюшор М. Рівне                    РВН      6:33.87
        1:35.13  3:17.98  5:09.15  6:33.87 
 Показ Дюсш 2 М. Червонргр                ЧРВ      6:42.00
        1:22.54  3:11.07  -:--.--  6:42.00 
    Дк Кдюсш М. Нетишин                   НТШ      6:02.65
        1:25.35  3:02.51  4:40.69  6:02.65 
    Дк Артемсіль М. Соледа                СЛД      6:27.17
        1:36.97  3:21.48  5:03.45  6:27.17 
TOP
 Показ Метеор М. Дніпропет                ДПР      4:25.75
          59.26  2:11.31  3:27.51  4:25.75 
 Показ Спартак-Зідму М. За                ЗПР      4:26.95
        1:03.05  2:15.83  3:26.76  4:26.95 
 Показ Авангард М. Житомир                ЖТМ      4:27.87
        1:08.82  2:13.14  3:24.99  4:27.87 
 Показ Олімп Спорт М. Луга                ЛУГ      4:28.30
        1:10.33  2:13.44  3:23.73  4:28.30 
 Показ Дюсш 3 М. Рівне                    РВН      4:29.94
        1:14.93  2:22.03  3:26.56  4:29.94 
 Показ Дюсш 3 М. Полтава                  ПЛТ      4:31.53
        1:13.56  2:24.14  3:26.71  4:31.53 
 Показ Сдюшор М. Тираспіль                ТРС      4:32.06
        1:09.90  2:09.83  3:26.44  4:32.06 
 Показ Донодюсш М. Донецьк                ДОН      4:32.17
        1:12.82  2:15.19  3:30.36  4:32.17 
 Показ Мотор-Січ М. Запорі                ЗПР      4:33.02
        1:04.01  2:17.16  3:30.53  4:33.02 
 Показ Сдюшор 9 М. Київ                   КИЇ      4:33.69
        1:04.94  2:17.58  3:31.24  4:33.69 
 Показ Цдюсш М. Луцьк                     ЛУЦ      4:33.99
        1:02.88  2:18.90  3:31.37  4:33.99 
 Показ Дюсш 8 М. Кривий Рі                КРР      4:35.43
        1:04.80  2:23.03  3:33.81  4:35.43 
 Показ Спартак М. Харків                  ХРК      4:38.18
        1:03.51  2:19.79  3:35.48  4:38.18 
 Показ Кировець М. Донецьк                ДОН      4:40.12
        1:18.03  2:32.84  3:37.24  4:40.12 
 Показ Дюсш 2 М. Комсомоль                КМС      4:41.38
        1:04.42  2:12.80  3:23.98  4:41.38 
 Показ Дюсш 1 М. Біла Церк                Б.Ц      4:41.96
        1:12.89  2:20.03  3:37.50  4:41.96 
 Показ Мотор-Січ2 М.запорі                ЗПР      4:43.09
        1:06.08  2:22.23  3:30.60  4:43.09 
 Показ Динамо М. Одеса                    ОДС      4:45.11
        1:15.72  2:22.05  3:40.21  4:45.11 
 Показ Дюсш 10 М. Кривий Р                КРР      4:45.55
        1:06.86  2:24.99  3:38.37  4:45.55 
 Показ Схід М. Бровари                    БРВ      4:46.83
        1:19.04  2:26.39  3:42.42  4:46.83 
 Показ Дюсш Заес М. Енерго                ЕГД      4:47.61
        1:04.27  2:08.54  3:30.86  4:47.61 
 Показ Сдюшор М. Рівне                    РВН      4:48.43
        1:22.11  2:25.94  3:47.11  4:48.43 
 Показ Сдюшор 1 М. Кривий                 КРР      4:48.47
        1:06.54  2:26.21  3:43.73  4:48.47 
 Показ Ск Молодість М. Кри                КРР      4:49.70
        1:19.65  2:19.76  3:48.91  4:49.70 
 Показ Спартак-Зідму М.зап                ЗПР      4:51.29
        1:13.81  2:31.33  3:40.88  4:51.29 
 Показ Дюсш Севгок                        КРР      4:55.36
        1:17.91  2:46.13  3:50.51  4:55.36 
 Показ Кдюсш М. Нетишин                   НТШ      4:58.21
        1:18.23  2:28.65  3:51.17  4:58.21 
 Показ Олімп М.южноукраїнс                ЮУК      4:59.46
        1:05.27  2:24.78  3:48.44  4:59.46 
 Показ Кдюсш М.курохово                   КРХ      5:00.60
        1:16.21  2:28.59  3:49.04  5:00.60 
 Показ Дюсш 2 М. Червонргр                ЧРВ      5:01.04
        1:18.05  2:43.51  3:59.32  5:01.04 
 Показ Кдюсш М.чернігів                   ЧЕР      5:02.57
        1:03.84  2:27.87  3:48.16  5:02.57 
 Показ Ск Нефтехімік М. Кр                КРЕ      5:07.69
        1:23.31  2:34.20  3:57.41  5:07.69 
 Показ Одюсш М.харків                     ХРК      5:07.93
        1:24.94  2:35.99  3:58.80  5:07.93 
 Показ Ск Доломіт М. Докуч                ДКЧ      5:09.53
        1:17.15  2:31.29  4:04.49  5:09.53 
 Показ Артемсіль М. Соледа                СЛД      5:23.31
          41.38  2:40.90  3:55.34  5:23.31 
    Дк Україна М. Київ                    КИЇ      4:24.48
        1:11.76  2:14.56  3:23.50  4:24.48 
    Дк Іллічівець М.маріуп                МАР      4:40.64
        1:15.84  2:22.39  3:36.75  4:40.64 
    Дк Дюсш 2 М. Кривий Рі                КРР      4:51.20
        1:11.24  2:32.79  3:46.01  4:51.20