ІІІ Всеукраїнські літні ігри в програмі чемпіонату України та чемпіонат України серед молоді
Євпаторія, Ukraine,    28.06.-02.07.2007,     50м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 1500m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 200m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m
Естафети    4 x 100m Естафета вільним стилем, 4 x 200m Естафета вільним стилем, 4 x 100m Комбінована естафета


Чол. 50m В/с                                                 Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Єгошин Юрій                    85  ОДС        23.29     23.14
    2. Іванов Артем                   81  ЛУГ        23.40     23.34
    3. Сизоненко Денис                84  К.О        23.67     23.58
       Черкасов Дмитро                87  К.О        23.84     23.58
    5. Каврелішвілі Роман             85  ДПР        23.76     23.75
       Цепух Олександр                86  ХРК        23.88     23.75
    7. Мищенко Аркадій                88  ДПР        23.86     24.00
    8. Лісогор Олег                   79  КИЇ        23.94     24.17

B-Фінал
    9. Капітан Максим                 90  ЗПР        24.83     24.12
   10. Сергієнко Євген                91  ЛУГ        24.32     24.41
   11. Баришок Віталій                91  ЛУГ        24.98     24.42
   12. Дьомін Михайло                 90  ЗПР        24.84     24.68
   13. Черниш Павло                   90  ЛУГ        24.93     24.78
   14. Єсаулов Ярослав                90  ЗПР        25.03     24.96
   15. Падалкін Олександр             90  ЛУГ        25.19     25.07
   16. Твердушко Тарас                90  ІФР        25.29     25.15
-------------------------------------------------------------------------
   17. Хникін Павло                   69  ВІН        23.97   Scratch
   18. Кушнарьов Максим               87  ХРК        24.00   Scratch
   19. Кузьмін Олексій                87  ДПР        24.01   Scratch
   20. Юрченя Володимир               87  ОДС        24.07   Scratch
   21. Фастовець Андрій               87  ДПР        24.17   Scratch
   22. Димо Валерій                   85  КИЇ        24.22   Scratch
   23. Бреус Сергій                   83  К.О        24.28   Scratch
   24. Юрченко Сергій                 87  К.О        24.29   Scratch
   25. Пронь Артем                    86  ХРК        24.30   Scratch
   26. Очередько Іван                 89  ДПР        24.31   Scratch
   27. Нестеренко Артур               89  ДПР        24.34   Scratch
   28. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        24.35   Scratch
   29. Яковчук Артур                  88  РВН        24.35   Scratch
   30. Руденко Ілля                   88  ДПР        24.38   Scratch
   31. Ісаков Олександр               89  КИЇ        24.39   Scratch
   32. Кисельов Сергій                89  ЗПР        24.42   Scratch
   33. Вереітінов Дмитро              83  ХРК        24.54   Scratch
   34. Яськов Віктор                  87  РВН        24.89   Scratch
   35. Коваленко Андрій               89  К.О        24.91   Scratch
   36. Князєв Андрій                  86  ІФР        24.96   Scratch
   37. Каверін Михайло                85  К.О        25.01   Scratch
   38. Лепський Вадим                 85  КИЇ        25.12   Scratch
   39. Рижий Євген                    87  ДОН        25.13   Scratch
   40. Рипньовський Ярослав           89  ІФР        25.22   Scratch
   41. Тихонович Анатолій             88  ЛУЦ        25.23   Scratch
   42. Лесів Роман                    88  ІФР        25.27   Scratch
   43. Говоров Андрій                 92  ДПР        25.32
   44. Анишин Сергій                  89  АРК        25.34
       Коновалов Ян                   90  КИЇ        25.34
   46. Меринов Олександр              89  ДПР        25.41
   47. Лях Олександр                  88  ПЛТ        25.43
   48. Юрчак Андрій                   88  ТРН        25.46
   49. Дейчаківський Тарас            83  ІФР        25.49
   50. Каліщук Олександр              87  ЛУЦ        25.56
   51. Григор`єв Олексій              89  ХРК        25.59
   52. Нестеренко Євген               88  АРК        25.60
   53. Лисенко Тимофій                89  ХРК        25.65
   54. Яценко Михайло                 87  ДПР        25.73
   55. Добровольський Роман           86  ЛУЦ        25.85
   56. Костючик Артур                 91  ДПР        25.95
   57. Уланов Валентин                87  ОДС        25.98
   58. Кравець Михайло                91  ЛУГ        25.99
       Пасичниченко Ігор              90  ОДС        25.99
   60. Третьяков Артем                87  ДОН        26.04
   61. Ковальчук Сергій               91  РВН        26.05
   62. Заболотний Роман               90  ТРН        26.08
   63. Овсянніков Кирил               91  ДПР        26.15
   64. Ковбаса Андрій                 92  К.О        26.35
   65. Валівахин Максим               91  ДПР        26.47
   66. Минка Євген                    90  ЛУГ        26.52
   67. Поломкин Антон                 89  ДПР        26.56
   68. Ковальчук Віктор               86  ТРН        26.60
   69. Саєнко Едуард                  90  ДПР        26.62
       Соловиченко Микола             91  ХРК        26.62
   71. Дзюбенко Володимир             91  ДПР        26.64
   72. Созонтов Олексій               88  ЧРН        26.65
   73. Мельник Дмитро                 91  ІФР        26.80
   74. Близнюк Олександр              92  ДПР        26.93
   75. Шматько Олександр              91  ХРК        26.98
   76. Божко Олексій                  92  ДПР        26.99
   77. Селітренніков Володимир        92  ДПР        27.15
   78. Мусаєв Віктор                  91  ІФР        27.49
   79. Мельник Сергій                 89  АРК        27.63
   80. Геращенко Олексій              91  ДПР        27.80
   81. Чорний Віталій                 91  К.О        27.89
   82. Явтушенко Богдан               92  ДПР        27.97
   83. Лешко Ростислав                91  ІФР        28.16
   84. Мороз Юрій                     91  ІФР        28.30
   85. Хаврук Іван                    91  РВН        28.69
   86. Горбенко Дмитро                91  ДПР        28.94
   87. Озарук Юрій                    90  ІФР        29.00
   88. Озарук Ярослав                 90  ІФР        29.01
   89. Масанов Анатолій               92  ЧРН        29.41
    Дк Федотовський Кирил             85  ЗПР        25.63
    Дк Нестеренко Ярослав             92  ДПР        27.54



TOP
Чол. 100m В/с                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Єгошин Юрій                    85  ОДС        50.27     50.14
    2. Кушнарьов Максим               87  ХРК        51.69     50.88
    3. Цепух Олександр                86  ХРК        51.11     50.89
    4. Ісаков Олександр               89  КИЇ        50.99     51.30
    5. Сизоненко Денис                84  К.О        51.63     51.73
    6. Іванов Артем                   81  ЛУГ        52.11     51.90
    7. Кузьмін Олексій                87  ДПР        51.79     52.05
    8. Каврелішвілі Роман             85  ДПР        52.12     52.26

B-Фінал
    9. Капітан Максим                 90  ЗПР        53.12     52.87
   10. Баришок Віталій                91  ЛУГ        54.49     53.63
   11. Коновалов Ян                   90  КИЇ        53.99     53.82
   12. Дьомін Михайло                 90  ЗПР        55.00     54.08
   13. Ведерніков Владислав           91  ДПР        54.71     54.22
   14. Іоффе Олександр                91  ХРК        54.48     54.71
   15. Ольховик Вадим                 91  ДПР        55.09     54.84
   16. Говоров Андрій                 92  ДПР        55.38     55.42
-------------------------------------------------------------------------
   17. Вереітінов Дмитро              83  ХРК        52.44   Scratch
   18. Юрченко Сергій                 87  К.О        52.70   Scratch
   19. Юрченя Володимир               87  ОДС        52.94   Scratch
   20. Яковчук Артур                  88  РВН        53.07   Scratch
   21. Очередько Іван                 89  ДПР        53.26   Scratch
   22. Каверін Михайло                85  К.О        53.37   Scratch
   23. Кисельов Сергій                89  ЗПР        53.58   Scratch
   24. Яськов Віктор                  87  РВН        53.58   Scratch
   25. Руденко Ілля                   88  ДПР        53.75   Scratch
   26. Мищенко Аркадій                88  ДПР        53.83   Scratch
   27. Фастовець Андрій               87  ДПР        53.99   Scratch
   28. Третьяков Артем                87  ДОН        54.03   Scratch
   29. Григор`єв Олексій              89  ХРК        54.16   Scratch
   31. Лях Олександр                  88  ПЛТ        54.39   Scratch
   30. Лисенко Тимофій                89  ХРК        54.39   Scratch
   32. Рипньовський Ярослав           89  ІФР        54.43   Scratch
   33. Олейник Андрій                 83  К.О        54.55   Scratch
   34. Овсов Денис                    85  ДПР        54.68   Scratch
   35. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ        55.04   Scratch
   36. Яценко Михайло                 87  ДПР        55.22   Scratch
   37. Лесів Роман                    88  ІФР        55.29   Scratch
   38. Уланов Валентин                87  ОДС        55.35   Scratch
   39. Єсаулов Ярослав                90  ЗПР        55.46
   40. Меринов Олександр              89  ДПР        55.48
   41. Дейчаківський Тарас            83  ІФР        55.53
   42. Русаков Юрій                   90  КИЇ        55.68
   43. Нестеренко Євген               88  АРК        55.77
   44. Падалкін Олександр             90  ЛУГ        55.91
   45. Юрчак Андрій                   88  ТРН        56.03
   46. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ        56.05
   47. Улітін Григорій                91  ХРК        56.13
   48. Анишин Сергій                  89  АРК        56.14
   49. Тихонович Анатолій             88  ЛУЦ        56.36
   50. Каліщук Олександр              87  ЛУЦ        56.41
   51. Костючик Артур                 91  ДПР        56.42
       Ковальчук Сергій               91  РВН        56.42
   53. Пасичниченко Ігор              90  ОДС        56.53
   54. Поломкин Антон                 89  ДПР        56.77
   55. Сергієнко Євген                91  ЛУГ        56.79
   56. Кравець Михайло                91  ЛУГ        56.81
   57. Князєв Андрій                  86  ІФР        56.87
   58. Добровольський Роман           86  ЛУЦ        56.93
   59. Саєнко Дмитро                  90  ДПР        57.00
   60. Твердушко Тарас                90  ІФР        57.32
   61. Машаненков Тарас               89  РВН        57.40
   62. Ковальчук Віктор               86  ТРН        57.43
   63. Вількович Василь               89  ІФР        57.58
   64. Созонтов Олексій               88  ЧРН        57.78
   65. Заболотний Роман               90  ТРН        57.84
   66. Саєнко Едуард                  90  ДПР        57.99
   67. Дзюбенко Володимир             91  ДПР        58.05
   68. Валівахин Максим               91  ДПР        58.45
   69. Дьякон Євген                   91  КИЇ        58.70
   70. Геращенко Олексій              91  ДПР        58.98
   71. Селітренніков Володимир        92  ДПР        59.08
   72. Ренкас Дмитро                  89  ТРН        59.16
   73. Божко Олексій                  92  ДПР        59.17
   74. Нестеренко Ярослав             92  ДПР        59.72
   75. Лебідь Павло                   91  ДОН      1:00.00
   76. Мельник Сергій                 89  АРК      1:00.29
   77. Явтушенко Богдан               92  ДПР      1:00.33
   78. Мусаєв Віктор                  91  ІФР      1:00.70
   79. Башта Олександр                91  ТРН      1:01.62
   80. Мельник Дмитро                 91  ІФР      1:01.68
   81. Нех Назар                      91  ТРН      1:01.76
   82. Лешко Ростислав                91  ІФР      1:02.29
   83. Чорний Віталій                 91  К.О      1:02.44
   84. Озарук Юрій                    90  ІФР      1:02.86
   85. Мороз Юрій                     91  ІФР      1:03.06
   86. Озарук Ярослав                 90  ІФР      1:03.89



TOP
Чол. 200m В/с                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Цепух Олександр                86  ХРК      1:53.81   1:51.32
    2. Вереітінов Дмитро              83  ХРК      1:53.11   1:52.61
    3. Фесенко Сергій                 82  ЛУГ      1:54.58   1:52.69
    4. Адвена Сергій                  84  КИЇ      1:54.70   1:53.26
    5. Ісаков Олександр               89  КИЇ      1:52.91   1:53.31
    6. Фастенко Вадим                 89  ДПР      1:55.74   1:55.18
    7. Сердінов Андрій                82  ДПР      1:55.66   1:57.81
    8. Кузьмін Олексій                87  ДПР      1:54.66   1:57.91

B-Фінал
    9. Коновалов Ян                   90  КИЇ      1:57.68   1:57.05
   10. Шатохин Юрій                   90  ДПР      1:57.96   1:57.57
   11. Іоффе Олександр                91  ХРК      1:58.42   1:57.92
   12. Гончаров Антон                 90  ДПР      1:59.10   1:58.67
   13. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      1:59.48   1:59.09
   14. Ведерніков Владислав           91  ДПР      1:59.05   2:00.40
   15. Дьомін Михайло                 90  ЗПР      2:01.19   2:00.50
   16. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ      2:01.37   2:01.10
-------------------------------------------------------------------------
   17. Лутченко Олександр             86  ХРК      1:55.86   Scratch
   18. Снітко Ігор                    78  ХРК      1:56.36   Scratch
   19. Лях Олександр                  88  ПЛТ      1:56.52   Scratch
   20. Яковчук Артур                  88  РВН      1:57.03   Scratch
   21. Єгошин Юрій                    85  ОДС      1:57.09   Scratch
   22. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР      1:57.26   Scratch
   23. Бондаренко Ігор                89  ХРК      1:57.46   Scratch
   24. Украдига Констянтин            85  ДПР      1:57.58   Scratch
   25. Коробков Вадим                 89  ОДС      1:57.74   Scratch
   26. Лисенко Тимофій                89  ХРК      1:58.38   Scratch
   27. Горбун Роман                   88  КИЇ      1:58.55   Scratch
   28. Яськов Віктор                  87  РВН      1:58.64   Scratch
   29. Шаров Михайло                  89  ХРК      1:58.94   Scratch
   31. Яценко Михайло                 87  ДПР      1:59.32   Scratch
   30. Григор`єв Олексій              89  ХРК      1:59.32   Scratch
   32. Юрченя Володимир               87  ОДС      1:59.36   Scratch
   33. Дідківський Антон              89  К.О      1:59.50   Scratch
   34. Невзоров Сергій                89  ХРК      2:00.25   Scratch
   35. Третьяков Артем                87  ДОН      2:00.77   Scratch
   36. Капітан Максим                 90  ЗПР      2:01.79
   37. Поломкин Антон                 89  ДПР      2:01.87
   38. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      2:02.15
   39. Улітін Григорій                91  ХРК      2:02.34
   40. Меринов Олександр              89  ДПР      2:02.37
   41. Кисельов Сергій                89  ЗПР      2:02.41
   42. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ      2:02.56
   43. Рипньовський Ярослав           89  ІФР      2:02.99
   44. Сизоненко Денис                84  К.О      2:03.03
   45. Уланов Валентин                87  ОДС      2:03.18
   46. Костючик Артур                 91  ДПР      2:03.41
   47. Пасичниченко Ігор              90  ОДС      2:04.41
   48. Дьякон Євген                   91  КИЇ      2:04.80
   49. Приходько Роман                92  РВН      2:04.81
   50. Нестеренко Євген               88  АРК      2:05.14
   51. Ільченко Олексій               85  ТРН      2:05.43
   52. Саєнко Дмитро                  90  ДПР      2:05.72
   53. Єсаулов Ярослав                90  ЗПР      2:05.79
   54. Дзюбенко Володимир             91  ДПР      2:06.68
   55. Машаненков Тарас               89  РВН      2:07.31
   56. Ковальчук Сергій               91  РВН      2:07.44
   57. Косаківський Анатолій          90  ОДС      2:07.47
   58. Говоров Андрій                 92  ДПР      2:07.53
   59. Ренкас Дмитро                  89  ТРН      2:08.20
   60. Середа Данило                  91  ДПР      2:08.21
   61. Коваль Сергій                  91  РВН      2:08.49
   62. Артамонов Артур                92  К.О      2:09.06
   63. Костюшов Євген                 91  ОДС      2:09.08
   64. Ковальчук Віктор               86  ТРН      2:09.28
   65. Арестов Артем                  90  ОДС      2:09.69
   66. Анишин Сергій                  89  АРК      2:09.94
   67. Мельник Сергій                 89  АРК      2:14.14
   68. Нестеренко Ярослав             92  ДПР      2:15.53
   69. Мороз Юрій                     91  ІФР      2:19.45
   70. Лешко Ростислав                91  ІФР      2:23.58
   71. Мусаєв Віктор                  91  ІФР      2:23.79
   72. Озарук Ярослав                 90  ІФР      2:24.52
   73. Озарук Юрій                    90  ІФР      2:31.87



TOP
Чол. 400m В/с                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Фесенко Сергій                 82  ЛУГ      4:03.02   3:55.16
    2. Снітко Ігор                    78  ХРК      4:02.84   3:57.95
    3. Лутченко Олександр             86  ХРК      4:03.90   3:58.94
    4. Безуглий Олександр             85  ДОН      4:04.73   4:01.37
    5. Украдига Констянтин            85  ДПР      4:07.45   4:02.99
    6. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      4:05.21   4:03.93
    7. Коробков Вадим                 89  ОДС      4:05.02   4:05.75
    8. Невзоров Сергій                89  ХРК      4:08.96   4:11.82

B-Фінал
    9. Ведерніков Владислав           91  ДПР      4:15.74
       Гончаров Антон                 90  ДПР      4:10.25
       Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      4:17.70
       Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      4:15.39
       Іоффе Олександр                91  ХРК      4:19.20
       Бондаренко Ігор                89  ХРК      4:11.61
       Улітін Григорій                91  ХРК      4:21.47
       Шаров Михайло                  89  ХРК      4:12.18
-------------------------------------------------------------------------
   17. Поломкин Антон                 89  ДПР      4:22.88
   18. Дьякон Євген                   91  КИЇ      4:23.03
   19. Яценко Михайло                 87  ДПР      4:23.93
   20. Саєнко Дмитро                  90  ДПР      4:24.16
   21. Машаненков Тарас               89  РВН      4:26.23
   22. Дідківський Антон              89  К.О      4:26.25
   23. Коваль Сергій                  91  РВН      4:26.90
   24. Косаківський Анатолій          90  ОДС      4:28.11
   25. Приходько Роман                92  РВН      4:30.45
   26. Костюшов Євген                 91  ОДС      4:30.65
   27. Середа Данило                  91  ДПР      4:31.76
   28. Разумовський Володимир         91  КИЇ      4:34.91
   29. Єсаулов Ярослав                90  ЗПР      4:35.26
   30. Артамонов Артур                92  К.О      4:35.31
   31. Матьора Тарас                  91  ЛУЦ      4:35.55
   32. Арестов Артем                  90  ОДС      4:36.64
   33. Мельник Сергій                 89  АРК      4:47.14
   34. Любчак Ігор                    91  ДПР      4:54.63



TOP
Чол. 1500m В/с                                            Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Фесенко Сергій                 82  ЛУГ     15:30.71
    2. Лутченко Олександр             86  ХРК     15:34.11
    3. Снітко Ігор                    78  ХРК     15:44.08
    4. Безуглий Олександр             85  ДОН     16:05.20
    5. Украдига Констянтин            85  ДПР     16:14.36
    6. Коробков Вадим                 89  ОДС     16:23.37
    7. Шаров Михайло                  89  ХРК     16:27.56
    8. Невзоров Сергій                89  ХРК     16:30.63
    9. Гончаров Антон                 90  ДПР     16:32.63
   10. Бондаренко Ігор                89  ХРК     16:33.75
   11. Кулібаба Денис                 90  ПЛТ     16:57.32
   12. Ведерніков Владислав           91  ДПР     17:09.88
   13. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ     17:11.92
   14. Косаківський Анатолій          90  ОДС     17:23.30
   15. Коваль Сергій                  91  РВН     17:29.00
   16. Яськов Андрій                  91  РВН     17:40.26
   17. Яценко Михайло                 87  ДПР     17:41.03
   18. Приходько Роман                92  РВН     17:48.12
   19. Савєнков Євген                 91  ДПР     17:55.37
   20. Середа Данило                  91  ДПР     17:56.56
   21. Дьякон Євген                   91  КИЇ     18:11.39
   22. Костюшов Євген                 91  ОДС     18:17.84
   23. Разумовський Володимир         91  КИЇ     18:22.96
   24. Арестов Артем                  90  ОДС     18:34.75
   25. Шатохин Юрій                   90  ДПР     18:58.71



TOP
Чол. 50m Н/сп                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Олейник Андрій                 83  К.О        27.40     26.85
    2. Проценко Олександр             86  ХРК        27.40     27.04
    3. Бугайов Антон                  83  КИЇ        27.02     27.23
    4. Овсов Денис                    85  ДПР        27.29     27.26
    5. Баранець Олександр             87  ЗПР        27.93     27.87
    6. Коваленко Сергій               85  ДОН        28.22     28.10
    7. Лапшин Андрій                  83  ДПР        28.09     28.16
    8. Марчук Віктор                  89  РВН        27.94     28.19

B-Фінал
    9. Русаков Юрій                   90  КИЇ        29.81     28.98
   10. Малахатько Арсен               92  ОДС        29.45     29.12
   11. Штанько Максим                 91  ПЛТ        29.99     29.48
   12. Лебідь Павло                   91  ДОН        28.87     29.54
   13. Ковбаса Андрій                 92  К.О        29.19     29.66
   14. Овсянніков Кирил               91  ДПР        30.05     29.70
   15. Минка Євген                    90  ЛУГ        29.76     29.79
   16. Корець Олесь                   90  ЛУЦ        30.36     29.95
-------------------------------------------------------------------------
   17. Нікишенко Андрій               88  ЗПР        28.23   Scratch
   18. Руденко Ілля                   88  ДПР        28.24   Scratch
   19. Каверін Михайло                85  К.О        28.33   Scratch
   20. Костецький Євген               89  АРК        28.70   Scratch
   21. Алексенко Андрій               89  ПЛТ        28.72   Scratch
   22. Лисенко Тимофій                89  ХРК        29.78   Scratch
   23. Черниш Павло                   90  ЛУГ        29.81   Scratch
   24. Вулько Максим                  89  ДПР        29.96   Scratch
   25. Орлов Сергій                   88  ОДС        29.98   Scratch
   26. Яськов Андрій                  91  РВН        30.65
   27. Божко Олексій                  92  ДПР        30.85
   28. Созонтов Олексій               88  ЧРН        31.11
   29. Птіцин Андрій                  92  ДПР        32.12
   30. Заболотний Роман               90  ТРН        32.97
   31. Селітренніков Володимир        92  ДПР        33.61
   32. Масанов Анатолій               92  ЧРН        35.03



TOP
Чол. 100m Н/сп                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Бугайов Антон                  83  КИЇ        57.69     57.35
    2. Проценко Олександр             86  ХРК        58.98     57.72
    3. Олейник Андрій                 83  К.О        59.05     57.74
    4. Ісаков Олександр               89  КИЇ        58.19     58.45
    5. Нікишенко Андрій               88  ЗПР        58.59     58.70
    6. Овсов Денис                    85  ДПР        59.15     58.75
    7. Руденко Ілля                   88  ДПР        58.98     59.32
    8. Ільченко Олексій               85  ТРН        59.53     59.81

B-Фінал
    9. Русаков Юрій                   90  КИЇ      1:02.87   1:01.63
   10. Штанько Максим                 91  ПЛТ      1:03.73   1:02.14
   11. Ковбаса Андрій                 92  К.О      1:03.30   1:02.50
   12. Малахатько Арсен               92  ОДС      1:03.04   1:02.62
   13. Черниш Павло                   90  ЛУГ      1:03.52   1:02.67
   14. Лебідь Павло                   91  ДОН      1:02.54   1:02.80
   15. Минка Євген                    90  ЛУГ      1:04.50   1:03.97
   16. Овсянніков Кирил               91  ДПР      1:04.11   1:04.57
-------------------------------------------------------------------------
   17. Баранець Олександр             87  ЗПР        59.60   Scratch
   18. Алексенко Андрій               89  ПЛТ      1:00.22   Scratch
   19. Костецький Євген               89  АРК      1:00.29   Scratch
   20. Жайворонок Ігор                87  ДПР      1:00.37   Scratch
   21. Лапшин Андрій                  83  ДПР      1:01.10   Scratch
   22. Фастенко Вадим                 89  ДПР      1:01.23   Scratch
   23. Марчук Віктор                  89  РВН      1:01.47   Scratch
   24. Каверін Михайло                85  К.О      1:01.85   Scratch
   25. Лисенко Тимофій                89  ХРК      1:02.73   Scratch
   26. Михайленко Денис               88  ДПР      1:02.99   Scratch
   27. Орлов Сергій                   88  ОДС      1:03.07   Scratch
   28. Яковчук Артур                  88  РВН      1:03.37   Scratch
   29. Науменко Михайло               88  ЗПР      1:03.89   Scratch
   30. Вулько Максим                  89  ДПР      1:04.04   Scratch
   31. Меринов Олександр              89  ДПР      1:04.19   Scratch
   32. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ      1:04.68
   33. Улітін Григорій                91  ХРК      1:05.00
   34. Корець Олесь                   90  ЛУЦ      1:05.42
   35. Коваленко Андрій               89  К.О      1:06.03
   36. Котвицький Роман               91  КИЇ      1:07.30
   37. Костючик Артур                 91  ДПР      1:07.84
   38. Птіцин Андрій                  92  ДПР      1:07.91
   39. Шматько Олександр              91  ХРК      1:08.09
   40. Божко Олексій                  92  ДПР      1:08.48
   41. Геращенко Олексій              91  ДПР      1:13.03
    Дк Коваленко Сергій               85  ДОН      1:00.81



TOP
Чол. 200m Н/сп                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Бугайов Антон                  83  КИЇ      2:08.10   2:03.87
    2. Нікишенко Андрій               88  ЗПР      2:07.25   2:04.49
    3. Овсов Денис                    85  ДПР      2:08.86   2:06.23
    4. Проценко Олександр             86  ХРК      2:10.17   2:07.19
    5. Алексенко Андрій               89  ПЛТ      2:09.44   2:07.93
    6. Баранець Олександр             87  ЗПР      2:08.99   2:09.52
    7. Ільченко Олексій               85  ТРН      2:10.12   2:10.17
    8. Костецький Євген               89  АРК      2:11.62   2:11.11

B-Фінал
    9. Русаков Юрій                   90  КИЇ      2:16.63   2:11.32
   10. Гончаров Антон                 90  ДПР      2:15.18   2:11.75
   11. Штанько Максим                 91  ПЛТ      2:17.19   2:13.15
   12. Ковбаса Андрій                 92  К.О      2:17.28   2:15.82
   13. Яськов Андрій                  91  РВН      2:15.82   2:16.24
   14. Малахатько Арсен               92  ОДС      2:17.80   2:17.12
   15. Овсянніков Кирил               91  ДПР      2:18.00   2:17.83
    НС Вількович Василь               89  ІФР      2:19.27
-------------------------------------------------------------------------
   17. Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:10.37   Scratch
   18. Руденко Ілля                   88  ДПР      2:13.20   Scratch
   19. Марчук Віктор                  89  РВН      2:13.73   Scratch
   20. Лапшин Андрій                  83  ДПР      2:14.33   Scratch
   21. Орлов Сергій                   88  ОДС      2:15.97   Scratch
   22. Вулько Максим                  89  ДПР      2:19.18   Scratch
   23. Лебідь Павло                   91  ДОН      2:19.88
   24. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      2:21.01
   25. Бойчук Іван                    91  ОДС      2:21.31
   26. Минка Євген                    90  ЛУГ      2:21.53
   27. Матьора Тарас                  91  ЛУЦ      2:21.62
   28. Птіцин Андрій                  92  ДПР      2:23.52
   29. Ренкас Дмитро                  89  ТРН      2:29.21
   30. Геращенко Олексій              91  ДПР      2:35.80
    Дк Олейник Андрій                 83  К.О      2:14.12
    Дк Середа Данило                  91  ДПР      2:28.32



TOP
Чол. 50m Брас                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лісогор Олег                   79  КИЇ        29.10     28.44
    2. Димо Валерій                   85  КИЇ        29.06     28.67
    3. Борисик Ігор                   84  АРК        29.09     29.10
    4. Федина Олексій                 87  КИЇ        29.51     29.24
    5. Аверін Сергій                  81  ДОН        29.27     29.53
    6. Нестеренко Артур               89  ДПР        29.43     29.59
    7. Коваленко Андрій               89  К.О        29.82     29.64
    8. Вирясов Дмитро                 87  АРК        29.84     30.03

B-Фінал
    9. Парахін Ярослав                92  ЛУГ        30.06     29.92
   10. Лесковський Сергій             90  АРК        30.92     30.32
   11. Близнюк Олександр              92  ДПР        30.98     31.04
   12. Рудюк Олександр                90  ІФР        31.64     31.27
   13. Козакевич Ігор                 90  К.О        31.96     31.32
   14. Сошко Ярослав                  90  КИЇ        31.55     31.69
   15. Дьомін Денис                   90  ЛУЦ        32.06     31.92
   16. Хаврук Іван                    91  РВН        32.27     32.61
-------------------------------------------------------------------------
   18. Перепелиця Іван                89  ДПР        30.25   Scratch
   17. Мусатов Олексій                89  ДОН        30.25   Scratch
   19. Хилько Сергій                  86  ДОН        30.28   Scratch
   20. Лістунов Олег                  86  ПЛТ        30.52   Scratch
   22. Тихонович Анатолій             88  ЛУЦ        30.70   Scratch
   21. Найдьон Олександр              89  ДОН        30.70   Scratch
   23. Христенко Олексій              89  ДПР        30.84   Scratch
   24. Соболь Денис                   87  ДОН        30.89   Scratch
   25. Бондарець Іван                 87  РВН        30.93   Scratch
   26. Дроздов В`ячеслав              87  ІФР        31.08   Scratch
   27. Шумко Володимир                82  ІФР        31.64   Scratch
   28. Коренков Михайло               89  ЛУЦ        31.81   Scratch
   29. Шевченко Олексій               88  ДПР        32.04   Scratch
   30. Бережний Юрій                  91  ДОН        32.34
   31. Криворотов Артем               90  ОДС        32.38
   32. Кухарський Сергій              89  ДОН        32.41
   33. Горбулінський Юрій             90  ОДС        32.73
   34. Романішин Михайло              89  МКЛ        32.74
   35. Добровольський Роман           86  ЛУЦ        32.83
   36. Горбенко Дмитро                91  ДПР        32.87
   37. Валівахин Максим               91  ДПР        32.98
   38. Федина Ростислав               92  КИЇ        33.02
   39. Нех Назар                      91  ТРН        33.48
   40. Гулий Олександр                91  ЗПР        33.94
   41. Савицький Андрій               92  ЛУЦ        34.68



TOP
Чол. 100m Брас                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Димо Валерій                   85  КИЇ      1:04.17   1:02.20
    2. Борисик Ігор                   84  АРК      1:03.42   1:03.35
    3. Лісогор Олег                   79  КИЇ      1:04.87   1:03.37
    4. Федина Олексій                 87  КИЇ      1:05.06   1:03.48
    5. Черкасов Дмитро                87  К.О      1:04.09   1:03.72
    6. Вирясов Дмитро                 87  АРК      1:04.26   1:04.40
    7. Нестеренко Артур               89  ДПР      1:04.86   1:04.98
    8. Хилько Сергій                  86  ДОН      1:04.64   1:06.37

B-Фінал
    9. Парахін Ярослав                92  ЛУГ      1:06.12   1:04.78
   10. Лесковський Сергій             90  АРК      1:07.73   1:07.53
   11. Сошко Ярослав                  90  КИЇ      1:08.55   1:07.71
   12. Хаврук Іван                    91  РВН      1:09.54   1:08.02
   13. Рудюк Олександр                90  ІФР      1:08.35   1:08.08
   14. Близнюк Олександр              92  ДПР      1:09.64   1:08.90
   15. Криворотов Артем               90  ОДС      1:09.99   1:09.09
   16. Шматько Олександр              91  ХРК      1:09.27   1:10.01
-------------------------------------------------------------------------
   17. Коваленко Андрій               89  К.О      1:05.24   Scratch
   18. Соболь Денис                   87  ДОН      1:05.26   Scratch
   19. Мусатов Олексій                89  ДОН      1:05.31   Scratch
   20. Перепелиця Іван                89  ДПР      1:05.45   Scratch
   21. Аверін Сергій                  81  ДОН      1:05.83   Scratch
   22. Бондарець Іван                 87  РВН      1:06.31   Scratch
   23. Христенко Олексій              89  ДПР      1:06.92   Scratch
   24. Лістунов Олег                  86  ПЛТ      1:07.11   Scratch
   25. Найдьон Олександр              89  ДОН      1:08.27   Scratch
   26. Кухарський Сергій              89  ДОН      1:08.59   Scratch
   27. Коренков Михайло               89  ЛУЦ      1:09.70   Scratch
   28. Дьомін Денис                   90  ЛУЦ      1:10.11
   29. Шумко Володимир                82  ІФР      1:10.43
   30. Горбулінський Юрій             90  ОДС      1:10.60
       Федина Ростислав               92  КИЇ      1:10.60
   32. Горбенко Дмитро                91  ДПР      1:10.68
   33. Козакевич Ігор                 90  К.О      1:10.77
   34. Тихонович Анатолій             88  ЛУЦ      1:10.98
   35. Романішин Михайло              89  МКЛ      1:11.75
   36. Шевченко Олексій               88  ДПР      1:12.16
   37. Дроздов В`ячеслав              87  ІФР      1:12.20
   38. Савицький Андрій               92  ЛУЦ      1:13.72
   39. Бережний Юрій                  91  ДОН      1:14.28
   40. Нех Назар                      91  ТРН      1:14.82
   41. Гулий Олександр                91  ЗПР      1:15.12



TOP
Чол. 200m Брас                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Шудренко Роман                 87  ХРК      2:20.07   2:17.04
    2. Соболь Денис                   87  ДОН      2:18.65   2:17.25
    3. Димо Валерій                   85  КИЇ      2:21.41   2:17.41
    4. Борисик Ігор                   84  АРК      2:20.26   2:18.56
    5. Перепелиця Іван                89  ДПР      2:21.30   2:19.86
    6. Лісогор Олег                   79  КИЇ      2:21.70   2:21.60
    7. Коваленко Андрій               89  К.О      2:22.04   2:23.01
    8. Нестеренко Артур               89  ДПР      2:21.63   2:23.48

B-Фінал
    9. Парахін Ярослав                92  ЛУГ      2:33.00   2:21.80
   10. Сошко Ярослав                  90  КИЇ      2:28.17   2:23.48
   11. Рудюк Олександр                90  ІФР      2:28.72   2:25.21
   12. Хаврук Іван                    91  РВН      2:29.30   2:26.30
   13. Горбулінський Юрій             90  ОДС      2:28.99   2:30.02
   14. Криворотов Артем               90  ОДС      2:29.96   2:31.59
   15. Федина Ростислав               92  КИЇ      2:33.95   2:34.22
   16. Дьомін Денис                   90  ЛУЦ      2:32.78   2:34.31
-------------------------------------------------------------------------
   17. Аверін Сергій                  81  ДОН      2:22.71   Scratch
   18. Мусатов Олексій                89  ДОН      2:23.12   Scratch
   19. Вирясов Дмитро                 87  АРК      2:23.34   Scratch
   20. Христенко Олексій              89  ДПР      2:23.43   Scratch
   21. Федина Олексій                 87  КИЇ      2:23.45   Scratch
   22. Волошин Андрій                 87  РВН      2:23.74   Scratch
   23. Черкасов Дмитро                87  К.О      2:23.84   Scratch
   24. Назаренко Дмитро               80  РВН      2:24.01   Scratch
   25. Бондарець Іван                 87  РВН      2:24.64   Scratch
   26. Хилько Сергій                  86  ДОН      2:27.00   Scratch
   27. Лістунов Олег                  86  ПЛТ      2:27.73   Scratch
   28. Кухарський Сергій              89  ДОН      2:27.96   Scratch
   29. Лесковський Сергій             90  АРК      2:31.23   Scratch
   30. Найдьон Олександр              89  ДОН      2:31.58   Scratch
   31. Коренков Михайло               89  ЛУЦ      2:32.08   Scratch
   32. Шумко Володимир                82  ІФР      2:33.66   Scratch
   33. Савицький Андрій               92  ЛУЦ      2:36.47
   34. Бережний Юрій                  91  ДОН      2:44.02
    Дк Романішин Михайло              89  МКЛ      2:34.10
    Дк Козакевич Ігор                 90  К.О      2:36.11



TOP
Чол. 50m Бат                                                 Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Бреус Сергій                   83  К.О        25.13     24.24
    2. Пронь Артем                    86  ХРК        24.90     24.54
       Силантьєв Денис                76  КИЇ        24.49     24.54
    4. Сердінов Андрій                82  ДПР        24.86     24.80
    5. Чуєв Ілля                      84  ЗПР        24.75     24.95
    6. Гайдар Костянтин               86  ДПР        25.21     25.09
    7. Федотовський Кирил             85  ЗПР        25.18     25.23
    8. Коваленко Сергій               85  ДОН        25.24     25.28

B-Фінал
    9. Черниш Павло                   90  ЛУГ        26.27     25.59
   10. Баришок Віталій                91  ЛУГ        26.34     26.21
   11. Корець Олесь                   90  ЛУЦ        25.94     26.39
   12. Креницький Валерій             90  ДОН        26.67     26.79
   13. Падалкін Олександр             90  ЛУГ        27.00     27.00
   14. Сергієнко Євген                91  ЛУГ        27.00     27.05
   15. Кравець Михайло                91  ЛУГ        26.99     27.12
   16. Філь Єгор                      91  К.О        27.12     27.43
-------------------------------------------------------------------------
   17. Хникін Павло                   69  ВІН        25.27   Scratch
   18. Рижий Євген                    87  ДОН        25.38   Scratch
   19. Михайленко Денис               88  ДПР        25.66   Scratch
   20. Юрченко Сергій                 87  К.О        25.69   Scratch
   21. Мищенко Аркадій                88  ДПР        25.81   Scratch
   22. Князєв Андрій                  86  ІФР        25.96   Scratch
   23. Лесів Роман                    88  ІФР        26.08   Scratch
   24. Каврелішвілі Роман             85  ДПР        26.19   Scratch
   25. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        26.21   Scratch
   26. Кушнарьов Максим               87  ХРК        26.26   Scratch
   27. Іванов Артем                   81  ЛУГ        26.54   Scratch
   28. Юрчак Андрій                   88  ТРН        26.63   Scratch
   29. Каліщук Олександр              87  ЛУЦ        26.66   Scratch
   30. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ        26.68   Scratch
   31. Сергеєв Павло                  89  РВН        26.83   Scratch
   32. Руденко Ілля                   88  ДПР        26.91   Scratch
   33. Дейчаківський Тарас            83  ІФР        26.98   Scratch
   34. Соловиченко Микола             91  ХРК        27.24
   35. Говоров Андрій                 92  ДПР        27.25
   36. Корнійчук Ярослав              84  ВІН        27.38
   37. Ковбаса Андрій                 92  К.О        27.46
   38. Твердушко Тарас                90  ІФР        27.52
       Минка Євген                    90  ЛУГ        27.52
   40. Пирогов Дмитро                 90  АРК        27.76
   41. Вількович Василь               89  ІФР        27.80
   42. Царевич Назар                  88  ІФР        27.81
   43. Воронько Володимир             91  ДПР        28.05
   44. Созонтов Олексій               88  ЧРН        28.22
   45. Пасичниченко Ігор              90  ОДС        28.24
   46. Горбулінський Юрій             90  ОДС        28.28
   47. Саєнко Едуард                  90  ДПР        28.30
   48. Моісеєнко Дмитро               89  ДОН        28.40
   49. Овсянніков Кирил               91  ДПР        28.46
   50. Горбенко Дмитро                91  ДПР        28.50
   51. Гулий Олександр                91  ЗПР        28.54
   52. Заболотний Роман               90  ТРН        29.55
   53. Явтушенко Богдан               92  ДПР        30.16
   54. Башта Олександр                91  ТРН        31.76



TOP
Чол. 100m Бат                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Силантьєв Денис                76  КИЇ        54.57     53.27
    2. Сердінов Андрій                82  ДПР        54.32     53.48
    3. Пронь Артем                    86  ХРК        54.34     53.53
    4. Бреус Сергій                   83  К.О        54.98     54.29
    5. Чуєв Ілля                      84  ЗПР        54.35     54.62
    6. Адвена Сергій                  84  КИЇ        55.29     54.68
    7. Гайдар Костянтин               86  ДПР        55.00     55.13
    8. Рижий Євген                    87  ДОН        55.31     55.49

B-Фінал
    9. Шатохин Юрій                   90  ДПР        57.77     56.92
   10. Черниш Павло                   90  ЛУГ        57.34     57.44
   11. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ        58.66     58.73
   12. Пирогов Дмитро                 90  АРК        59.47     59.60
   13. Філь Єгор                      91  К.О        59.30     59.78
   14. Корець Олесь                   90  ЛУЦ      1:01.18   1:00.53
   15. Орлов Сергій                   91  ДПР      1:01.18   1:00.87
   16. Соловиченко Микола             91  ХРК      1:01.39   1:02.30
-------------------------------------------------------------------------
   17. Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        55.36   Scratch
   18. Дубров Денис                   89  ДПР        55.73   Scratch
   19. Фастенко Вадим                 89  ДПР        56.50   Scratch
   20. Коваленко Сергій               85  ДОН        56.66   Scratch
   21. Федотовський Кирил             85  ЗПР        57.11   Scratch
   22. Ісаков Олександр               89  КИЇ        58.08   Scratch
   23. Горбун Роман                   88  КИЇ        58.22   Scratch
   24. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ        58.47   Scratch
   25. Корнійчук Ярослав              84  ВІН      1:01.34   Scratch
   26. Креницький Валерій             90  ДОН      1:01.76
   27. Савєнков Євген                 91  ДПР      1:01.77
   28. Шматько Олександр              91  ХРК      1:02.19
   29. Воронько Володимир             91  ДПР      1:03.42
   30. Горбенко Дмитро                91  ДПР      1:03.62
   31. Саєнко Едуард                  90  ДПР      1:03.86
   32. Моісеєнко Дмитро               89  ДОН      1:03.89
   33. Царевич Назар                  88  ІФР      1:04.14
    Дк Моренко Дмитро                 90  ДПР      1:03.31
   37. Сергеєв Павло                  89  РВН        58.71



TOP
Чол. 200m Бат                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Силантьєв Денис                76  КИЇ      2:02.32   1:58.78
    2. Чуєв Ілля                      84  ЗПР      2:02.61   1:59.64
    3. Адвена Сергій                  84  КИЇ      2:03.58   2:01.11
    4. Гайдар Костянтин               86  ДПР      2:05.18   2:02.19
    5. Назаренко Дмитро               80  РВН      2:07.77   2:03.95
    6. Шатохин Юрій                   90  ДПР      2:04.76   2:05.45
    7. Горбун Роман                   88  КИЇ      2:06.46   2:05.76
    8. Сємгайкін Вячеслав             88  КИЇ      2:08.72   2:11.18

B-Фінал
    9. Крамаренко Микола              90  КРВ      2:10.50   2:09.65
   10. Пирогов Дмитро                 90  АРК      2:12.60   2:10.13
   11. Любчак Ігор                    91  ДПР      2:13.17   2:10.73
   12. Філь Єгор                      91  К.О      2:15.74   2:10.87
   13. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      2:16.35   2:14.32
   14. Савєнков Євген                 91  ДПР      2:18.79   2:18.39
   15. Воронько Володимир             91  ДПР      2:21.45   2:20.37
   16. Бойчук Іван                    91  ОДС      2:27.65   2:24.96
-------------------------------------------------------------------------
   17. Сергеєв Павло                  89  РВН      2:15.65   Scratch
   18. Моісеєнко Дмитро               89  ДОН      2:23.85   Scratch
   19. Креницький Валерій             90  ДОН      2:39.98



TOP
Чол. 200m К.п.                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Шудренко Роман                 87  ХРК      2:07.72   2:04.30
    2. Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:07.26   2:05.97
    3. Дубров Денис                   89  ДПР      2:08.01   2:06.09
       Фастенко Вадим                 89  ДПР      2:07.64   2:06.09
    5. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      2:07.62   2:07.63
    6. Жайворонок Ігор                87  ДПР      2:07.60   2:08.06
    7. Волошин Андрій                 87  РВН      2:09.41   2:08.60
    8. Михайленко Денис               88  ДПР      2:09.01   2:08.72

B-Фінал
    9. Ольховик Вадим                 91  ДПР      2:14.57   2:12.90
   10. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      2:15.97   2:13.62
   11. Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      2:15.42   2:13.91
   12. Крамаренко Микола              90  КРВ      2:14.97   2:14.40
   13. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ      2:15.79   2:14.77
   14. Соловиченко Микола             91  ХРК      2:16.55   2:16.48
   15. Філь Єгор                      91  К.О      2:19.74   2:16.57
   16. Орлов Сергій                   91  ДПР      2:17.24   2:16.76
-------------------------------------------------------------------------
   17. Сердінов Андрій                82  ДПР      2:10.82   Scratch
   18. Адвена Сергій                  84  КИЇ      2:11.94   Scratch
   19. Меринов Олександр              89  ДПР      2:12.79   Scratch
   20. Науменко Михайло               88  ЗПР      2:13.02   Scratch
   21. Кравцов Андрій                 89  ПЛТ      2:16.27   Scratch
   22. Бондарець Іван                 87  РВН      2:18.09   Scratch
   23. Приходько Роман                92  РВН      2:20.30
   24. Котвицький Роман               91  КИЇ      2:20.78
   25. Моренко Дмитро                 90  ДПР      2:21.30
   26. Шматько Олександр              91  ХРК      2:21.49
   27. Горбулінський Юрій             90  ОДС      2:23.75
   28. Разумовський Володимир         91  КИЇ      2:24.32
   29. Дзюбенко Володимир             91  ДПР      2:31.60
   30. Мельник Сергій                 89  АРК      2:35.06
    Дк Башта Олександр                91  ТРН      2:44.95



TOP
Чол. 400m К.п.                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Безуглий Олександр             85  ДОН      4:33.08   4:25.09
    2. Лепський Вадим                 85  КИЇ      4:32.24   4:26.78
    3. Шудренко Роман                 87  ХРК      4:34.55   4:27.55
    4. Дубров Денис                   89  ДПР      4:35.93   4:27.70
    5. Фесенко Кирил                  86  КИЇ      4:34.33   4:28.28
    6. Назаренко Дмитро               80  РВН      4:38.93   4:30.43
    7. Жайворонок Ігор                87  ДПР      4:37.03   4:31.58
    8. Волошин Андрій                 87  РВН      4:33.76   4:41.05

B-Фінал
    9. Ольховик Вадим                 91  ДПР      4:53.18
       Орлов Сергій                   91  ДПР      4:46.49
       Науменко Михайло               88  ЗПР      4:43.54
       Крамаренко Микола              90  КРВ      4:48.15
       Філь Єгор                      91  К.О      4:54.00
       Байгазиєв Артем                90  ПЛТ      4:47.22
       Яськов Андрій                  91  РВН      4:59.31
       Кузнєцов Олег                  92  ХРК      4:48.87
-------------------------------------------------------------------------
   17. Бойчук Іван                    91  ОДС      5:04.32
   18. Моренко Дмитро                 90  ДПР      5:05.06
   19. Воронько Володимир             91  ДПР      5:07.33
   20. Разумовський Володимир         91  КИЇ      5:08.43
   21. Матьора Тарас                  91  ЛУЦ      5:11.54
   22. Савєнков Євген                 91  ДПР      5:13.05
    Дк Котвицький Роман               91  КИЇ      5:04.42



TOP
Чол. 4 x 100m Естафета вільним стилем                     Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Луганська Область                  ЛУГ      3:35.12
    2. Одеська Область                    ОДС      3:36.77
    3. Ар Крим                            АРК      3:38.14
    4. Івано-Франківська О                ІФР      3:41.89
    5. Тернопільська Облас                ТРН      3:52.14



 Показ Харківська Область                 ХРК      3:24.07
 Показ М. Київ                            КИЇ      3:24.85
 Показ Київська Область                   К.О      3:28.32
 Показ Запорізька Область                 ЗПР      3:29.58
 Показ Дніпропетровська Об                ДПР      3:36.40
 Показ Донецька Область                   ДОН      3:37.88
 Показ Волинська Область                  ЛУЦ      3:49.75
    Дк Донецька Область 2                 ДОН      3:46.60
TOP
Чол. 4 x 200m Естафета вільним стилем                     Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Рівненська Область                 РВН      7:53.15
    2. Одеська Область                    ОДС      8:07.48
    3. Ар Крим                            АРК      8:20.79
    4. Івано-Франківська О                ІФР      8:35.03



 Показ Харківська Область                 ХРК      7:32.22
 Показ М. Київ                            КИЇ      7:34.11
 Показ Полтавська Область                 ПЛТ      8:00.68
 Показ Дніпропетровська Об                ДПР      8:02.26
 Показ Київська Область                   К.О      8:02.73
 Показ Волинська Область                  ЛУЦ      8:43.33
TOP
Чол. 4 x 100m Комбінована естафета                        Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Ар Крим                            АРК      3:54.88
    2. Луганська Область                  ЛУГ      3:57.66
    3. Рівненська Область                 РВН      3:59.60
    4. Івано-Франківська О                ІФР      4:02.17
    5. Одеська Область                    ОДС      4:07.59
    6. Тернопільська Облас                ТРН      4:16.03



 Показ М. Київ                            КИЇ      3:45.08
 Показ Харківська Область                 ХРК      3:45.11
 Показ Київська Область                   К.О      3:50.80
 Показ Дніпропетровська Об                ДПР      3:57.26
 Показ Запорізька Область                 ЗПР      3:57.71
 Показ Полтавська Область                 ПЛТ      4:00.69
 Показ Донецька Область                   ДОН      4:05.83
 Показ Волинська Область                  ЛУЦ      4:15.56
 Показ Донецька Область 2                 ДОН      4:16.46
TOP
Жінки 50m В/с                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Серікова Оксана                85  ДОН        26.25     25.66
    2. Степанюк Дарья                 90  ХРК        26.46     25.97
    3. Лапунова Олена                 80  ЛУГ        26.19     26.19
    4. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        26.96     26.66
    5. Дікіджі Катерина               91  РВН        26.87     26.69
    6. Яценко Марія                   89  КИЇ        27.48     27.03
    7. Данилюк Ольга                  90  КИЇ        27.02     27.05
    8. Дудка Марія                    90  КИЇ        27.68     27.66

B-Фінал
    9. Щербак Олександра              92  ДПР        28.10     27.45
   10. Соколова Ганна                 92  ДПР        28.10     27.50
   11. Ільїна Тетяна                  92  ЗПР        28.30     27.71
   12. Нгуен Лана                     93  КИЇ        28.36     28.15
   13. Годвод Анастасія               92  ДПР        28.69     28.47
   14. Смірнова Іванна                92  КИЇ        29.04     28.63
   15. Ламіна Лінда                   93  ХРК        29.01     28.67
   16. Попова Валерія                 93  КИЇ        28.80     29.33
-------------------------------------------------------------------------
   17. Рагушенко Катерина             90  ЗПР        27.72   Scratch
   18. Пікінер Ірина                  90  ДПР        27.76   Scratch
   19. Король Любов                   89  ЗПР        27.90   Scratch
   20. Водченко Анастасія             91  КИЇ        28.06   Scratch
   21. Котлярова Ганна                90  ХРК        28.44   Scratch
   22. Лепська Валерія                91  ПЛТ        28.52   Scratch
   23. Волгіна Вікторія               90  К.О        28.53   Scratch
   25. Рябцева Марія                  84  ДОН        28.55   Scratch
   24. Григоревська Катерина          88  ДОН        28.55   Scratch
   26. Повстяна Аліна                 90  ЗПР        28.60   Scratch
   27. Щекотіхіна Дарина              90  К.О        28.72   Scratch
   28. Хохлова Ірина                  90  ДОН        28.86   Scratch
   29. Селіщева Тетяна                91  ХРК        28.96   Scratch
   30. Борушок Ілона                  91  ЗПР        28.98   Scratch
   31. Кошак Катерина                 88  ДПР        29.00   Scratch
   32. Шкабко Марина                  91  ЛУЦ        29.02   Scratch
   33. Габелко Вікторія               90  ЗПР        29.09
   34. Григоренко Ксенія              92  МКЛ        29.10
   35. Радкевич Людмила               87  ДПР        29.16
       Смірнова Світлана              91  КИЇ        29.16
   37. Степанова Яна                  88  ДОН        29.20
   38. Четверікова Аліна              92  ЗПР        29.29
   39. Полохова Аліна                 92  ЗПР        29.34
   40. Гржибовська Інна               92  ДОН        29.35
   41. Дмитрук Анастасія              90  ЛУЦ        29.37
   42. Мотос Ксенія                   93  ДПР        29.41
   43. Чушикіна Олександра            92  ДОН        29.42
   44. Теркун Катерина                92  ПЛТ        29.46
   45. Волк Діана                     92  ДПР        29.53
   46. Капітонова Катерина            93  АРК        29.69
   47. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ        29.92
   48. Пархоменко Євгенія             93  К.О        30.06
   49. Рудь Ілона                     91  ДПР        30.51
   50. Друнгис Юлія                   92  АРК        30.58
   51. Матийко Ганна                  92  ДОН        30.63
   52. Шарангович Яна                 92  МКЛ        31.05
       Гребенюк Ольга                 92  ЧРН        31.05
   54. Доскіч Крістіна                93  ІФР        31.44
   55. Сенатович Оксана               93  ІФР        31.62
   56. Васюк Оксана                   93  ЛУЦ        31.78



TOP
Жінки 100m В/с                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Степанюк Дарья                 90  ХРК        58.07     56.68
    2. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        58.67     56.90
    3. Серікова Оксана                85  ДОН        59.50     57.52
    4. Лапунова Олена                 80  ЛУГ        58.38     57.53
    5. Дікіджі Катерина               91  РВН        58.24     57.72
    6. Король Любов                   89  ЗПР        58.82     57.91
    7. Данилюк Ольга                  90  КИЇ        59.04     58.63
    8. Яценко Марія                   89  КИЇ        59.15     58.89

B-Фінал
    9. Соколова Ганна                 92  ДПР      1:00.23     59.24
   10. Ільїна Тетяна                  92  ЗПР      1:01.45   1:00.12
   11. Щербак Олександра              92  ДПР      1:01.68   1:00.52
   12. Смірнова Іванна                92  КИЇ      1:02.06   1:01.48
   13. Теркун Катерина                92  ПЛТ      1:02.21   1:02.19
   14. Годвод Анастасія               92  ДПР      1:02.54   1:02.59
   15. Нгуен Лана                     93  КИЇ      1:02.09   1:02.87
   16. Чушикіна Олександра            92  ДОН      1:01.52   1:02.98
-------------------------------------------------------------------------
   17. Худякова Наталія               85  КИЇ        58.97   Scratch
   18. Водченко Анастасія             91  КИЇ        59.74   Scratch
   19. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      1:00.37   Scratch
   20. Дудка Марія                    90  КИЇ      1:00.40   Scratch
   21. Гусак Ольга                    90  ДОН      1:00.50   Scratch
   22. Рагушенко Катерина             90  ЗПР      1:00.57   Scratch
   23. Пікінер Ірина                  90  ДПР      1:00.73   Scratch
   24. Клименко Тетяна                88  ДПР      1:01.08   Scratch
   25. Григоревська Катерина          88  ДОН      1:01.15   Scratch
   26. Котлярова Ганна                90  ХРК      1:01.18   Scratch
   27. Габелко Вікторія               90  ЗПР      1:01.34   Scratch
   28. Степанова Яна                  88  ДОН      1:01.42   Scratch
   29. Лепська Валерія                91  ПЛТ      1:01.52   Scratch
   30. Хохлова Ірина                  90  ДОН      1:01.55   Scratch
   31. Савонюк Юлія                   87  ДПР      1:01.56   Scratch
   32. Борушок Ілона                  91  ЗПР      1:01.60   Scratch
   33. Селіщева Тетяна                91  ХРК      1:01.68   Scratch
   34. Волгіна Вікторія               90  К.О      1:01.97   Scratch
   35. Щекотіхіна Дарина              90  К.О      1:02.21   Scratch
   36. Кошак Катерина                 88  ДПР      1:02.30   Scratch
   37. Полохова Аліна                 92  ЗПР      1:02.64
   38. Григоренко Ксенія              92  МКЛ      1:02.81
   39. Капітонова Катерина            93  АРК      1:02.88
   40. Чамара Ірина                   91  К.О      1:03.52
   41. Пархоменко Євгенія             93  К.О      1:03.57
   42. Мотос Ксенія                   93  ДПР      1:03.65
       Огурцова Марія                 83  ЗПР      1:03.65
   44. Шкабко Марина                  91  ЛУЦ      1:03.75
   45. Попова Валерія                 93  КИЇ      1:03.92
   46. Дмитрук Анастасія              90  ЛУЦ      1:04.39
   47. Рудь Ілона                     91  ДПР      1:04.48
   48. Ламіна Лінда                   93  ХРК      1:04.81
   49. Нефедова Катерина              93  АРК      1:04.93
   50. Друнгис Юлія                   92  АРК      1:05.73
   51. Спіріна Лариса                 91  К.О      1:05.85
   52. Матийко Ганна                  92  ДОН      1:06.06
   53. Дякова Тетяна                  91  ЛУЦ      1:07.01
   54. Темченко Ганна                 93  ДПР      1:07.02
   55. Казак Анастасія                93  ДПР      1:07.70
   56. Васюк Оксана                   93  ЛУЦ      1:09.02
   57. Сенатович Оксана               93  ІФР      1:09.20
   58. Шарангович Яна                 92  МКЛ      1:09.33
   59. Гребенюк Ольга                 92  ЧРН      1:10.30



TOP
Жінки 200m В/с                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Худякова Наталія               85  КИЇ      2:05.20   2:01.63
    2. Бербасова Олена                86  ПЛТ      2:06.48   2:04.57
    3. Яценко Марія                   89  КИЇ      2:09.24   2:06.56
    4. Гусак Ольга                    90  ДОН      2:07.85   2:06.69
    5. Дікіджі Катерина               91  РВН      2:09.64   2:06.71
    6. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      2:09.08   2:09.75
    7. Клименко Тетяна                88  ДПР      2:08.89   2:09.76
    8. Федорова Катерина              89  ДОН      2:10.15   2:11.24

B-Фінал
    9. Соколова Ганна                 92  ДПР      2:10.80   2:08.91
   10. Ткачьова Дарина                92  ЛУГ      2:15.83   2:09.02
   11. Ільїна Тетяна                  92  ЗПР      2:16.89   2:13.66
   12. Мотос Ксенія                   93  ДПР      2:16.62   2:14.56
   13. Капітонова Катерина            93  АРК      2:12.91   2:14.76
   14. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      2:16.29   2:14.92
   15. Теркун Катерина                92  ПЛТ      2:16.56   2:15.49
   16. Артеменко Альона               92  ПЛТ      2:17.73   2:18.72
-------------------------------------------------------------------------
   17. Водченко Анастасія             91  КИЇ      2:10.29   Scratch
   18. Дудка Марія                    90  КИЇ      2:10.41   Scratch
   19. Бескровна Аліна                91  ДОН      2:10.67   Scratch
   20. Руденок Марина                 91  ДОН      2:10.70   Scratch
   22. Хохлова Ірина                  90  ДОН      2:11.34   Scratch
   21. Борушок Ілона                  91  ЗПР      2:11.34   Scratch
   23. Габелко Вікторія               90  ЗПР      2:12.37   Scratch
   24. Повстяна Аліна                 90  ЗПР      2:12.37   Scratch
   25. Тишенко Аліна                  90  ДОН      2:13.02   Scratch
   26. Пікінер Ірина                  90  ДПР      2:13.13   Scratch
   27. Степанова Яна                  88  ДОН      2:13.19   Scratch
   28. Григоревська Катерина          88  ДОН      2:13.22   Scratch
   29. Селіщева Тетяна                91  ХРК      2:13.99   Scratch
   30. Котлярова Ганна                90  ХРК      2:14.51   Scratch
   31. Руденко Юлія                   90  ПЛТ      2:15.29   Scratch
   32. Лепська Валерія                91  ПЛТ      2:15.92   Scratch
   33. Смірнова Світлана              91  КИЇ      2:15.95   Scratch
   34. Волгіна Вікторія               90  К.О      2:16.04   Scratch
   35. Снісаренко Юлія                91  КРВ      2:17.04   Scratch
   36. Бруско Ксенія                  91  КИЇ      2:17.38   Scratch
   37. Товста Ганна                   91  КРВ      2:17.62   Scratch
   38. Гнатюк Олена                   91  ЛУЦ      2:19.04
   39. Ратнер Алена                   92  ЗПР      2:19.12
   40. Полохова Аліна                 92  ЗПР      2:19.48
   41. Годвод Анастасія               92  ДПР      2:19.56
   42. Рудь Ілона                     91  ДПР      2:19.81
   43. Друнгис Юлія                   92  АРК      2:19.97
   44. Пархоменко Євгенія             93  К.О      2:20.58
   45. Спіріна Лариса                 91  К.О      2:20.63
   46. Бондаренко Юлія                92  ЗПР      2:21.20
   47. Федотенко Дарина               93  ДОН      2:21.42
   48. Салівон Анастасія              90  ДОН      2:21.54
   49. Матийко Ганна                  92  ДОН      2:22.70
   50. Попова Валерія                 93  КИЇ      2:22.83
   51. Казак Анастасія                93  ДПР      2:23.01
   52. Нгуен Лана                     93  КИЇ      2:23.88
   53. Значко Діана                   93  МКЛ      2:27.22
   54. Дякова Тетяна                  91  ЛУЦ      2:29.15
   55. Чернієнко Олена                94  МКЛ      2:29.31
   56. Пазурчик Вікторія              93  ДПР      2:30.19
   57. Сенатович Оксана               93  ІФР      2:30.61



TOP
Жінки 400m В/с                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Худякова Наталія               85  КИЇ      4:28.14   4:17.27
    2. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      4:25.88   4:20.54
    3. Бербасова Олена                86  ПЛТ      4:27.95   4:23.76
    4. Самородіна Наталія             83  ЗПР      4:28.43   4:23.91
    5. Бескровна Аліна                91  ДОН      4:33.88   4:29.10
    6. Гусак Ольга                    90  ДОН      4:31.85   4:30.41
    7. Тишенко Аліна                  90  ДОН      4:35.74   4:34.58
    8. Руденок Марина                 91  ДОН      4:30.13   4:36.46

B-Фінал
    9. Косенкова Ірина                91  ДПР      4:51.14
       Бондаренко Юлія                92  ЗПР      4:51.79
       Ратнер Алена                   92  ЗПР      4:51.76
       Снісаренко Юлія                91  КРВ      4:35.97
       Товста Ганна                   91  КРВ      4:48.03
       Ткачьова Дарина                92  ЛУГ      4:40.43
       Артеменко Альона               92  ПЛТ      4:49.99
       Руденко Юлія                   90  ПЛТ      4:46.46
-------------------------------------------------------------------------
   17. Федорова Катерина              89  ДОН      4:31.24   Scratch
   18. Клименко Тетяна                88  ДПР      4:34.62   Scratch
   19. Спіріна Лариса                 91  К.О      4:54.10
   20. Колесникова Олександра         92  ЛУГ      4:54.42
   21. Арестова Ксенія                92  ОДС      4:54.53
   22. Лазарева Алла                  93  ДПР      4:54.87
   23. Теркун Катерина                92  ПЛТ      4:55.05
   24. Казак Анастасія                93  ДПР      4:57.40
   25. Федотенко Дарина               93  ДОН      4:59.53
   26. Гнатюк Олена                   91  ЛУЦ      4:59.68
   27. Друнгис Юлія                   92  АРК      5:00.07
   28. Пазурчик Вікторія              93  ДПР      5:05.61
   29. Чернієнко Олена                94  МКЛ      5:08.67
   30. Дякова Тетяна                  91  ЛУЦ      5:23.70



TOP
Жінки 800m В/с                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Худякова Наталія               85  КИЇ      9:00.06          
    2. Самородіна Наталія             83  ЗПР      9:02.65          
    3. Бескровна Аліна                91  ДОН      9:07.31          
    4. Євчак Анна                     93  КРВ      9:08.83          
    5. Нагорська Юлія                 92  ДОН      9:10.59          
    6. Гусак Ольга                    90  ДОН      9:14.44          
    7. Снісаренко Юлія                91  КРВ      9:14.68          
    8. Хала Тетяна                    87  ДПР      9:16.87          

B-Фінал
    9. Федорова Катерина              89  ДОН      9:18.56
   10. Тишенко Аліна                  90  ДОН      9:35.34
   11. Руденко Юлія                   90  ПЛТ      9:46.12
   12. Ткачьова Дарина                92  ЛУГ      9:49.41
   13. Бондаренко Юлія                92  ЗПР      9:52.39
   14. Ратнер Алена                   92  ЗПР      9:52.49
   15. Салівон Анастасія              90  ДОН      9:53.99
   16. Артеменко Альона               92  ПЛТ      9:54.92
-------------------------------------------------------------------------
   17. Казак Анастасія                93  ДПР     10:05.56
   18. Колесникова Олександра         92  ЛУГ     10:07.01
   19. Косенкова Ірина                91  ДПР     10:14.46
   20. Федотенко Дарина               93  ДОН     10:15.57
   21. Богославець Ольга              93  МКЛ     10:16.44
   22. Лазарева Алла                  93  ДПР     10:19.59
   23. Гнатюк Олена                   91  ЛУЦ     10:19.65
   24. Пазурчик Вікторія              93  ДПР     10:25.09
   25. Чернієнко Олена                94  МКЛ     10:34.32
   26. Мотос Ксенія                   93  ДПР     10:46.56



TOP
Жінки 50m Н/сп                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР        29.58     29.27
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК        29.87     29.63
    3. Степанюк Дарья                 90  ХРК        31.32     30.39
    4. Зевіна Дарина                  94  КИЇ        30.99     30.70
    5. Терещенко Марія                93  ЗПР        31.10     30.74
    6. Сущенко Аліна                  88  ДПР        31.24     30.78
       Гржибовська Інна               92  ДОН        31.14     30.78
       Григоренко Ксенія              92  МКЛ        31.73     30.78

B-Фінал
    9. Багач Юлія                     93  К.О        32.59     32.46
   10. Москаленко Марія               93  ДОН        33.06     32.99
   11. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ        33.44     33.13
   12. Перевертень Євгенія            95  КРВ        33.52     33.73
       Попова Валерія                 93  КИЇ        33.83     33.73
   14. Грицюк Марія                   92  К.О        34.08     33.99
   15. Зубенко Ганна                  93  ХРК        33.73     34.25
   16. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР        34.52     35.22
-------------------------------------------------------------------------
   17. Філімошина Ганна               90  ЛУГ        32.42   Scratch
   18. Вітоліна Катерина              88  ХРК        32.55   Scratch
   19. Шкабко Марина                  91  ЛУЦ        33.17   Scratch
   20. Пасечнік Валентина             88  ВІН        33.20   Scratch
   21. Радкевич Людмила               87  ДПР        33.34   Scratch
   22. Соколова Оксана                88  К.О        33.67   Scratch
   23. Кундель Аліна                  93  ЗПР        36.64
   24. Васюк Оксана                   93  ЛУЦ        37.92
   25. Бакулина Анастасія             92  ЛУЦ        37.96



TOP
Жінки 100m Н/сп                                              Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      1:03.70   1:01.57
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК      1:04.15   1:03.30
    3. Григоренко Ксенія              92  МКЛ      1:06.47   1:04.51
    4. Сущенко Аліна                  88  ДПР      1:05.78   1:04.71
    5. Зевіна Дарина                  94  КИЇ      1:06.55   1:06.51
    6. Терещенко Марія                93  ЗПР      1:07.81   1:06.61
    7. Гржибовська Інна               92  ДОН      1:08.31   1:06.98
    8. Данилюк Ольга                  90  КИЇ      1:08.88   1:07.57

B-Фінал
    9. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      1:10.02   1:08.71
   10. Москаленко Марія               93  ДОН      1:12.48   1:10.24
   11. Перевертень Євгенія            95  КРВ      1:10.62   1:11.41
   12. Зубенко Ганна                  93  ХРК      1:11.54   1:12.02
   13. Грицюк Марія                   92  К.О      1:15.89   1:14.80
   14. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      1:14.29   1:14.98
   15. Кундель Аліна                  93  ЗПР      1:18.58   1:19.81
-------------------------------------------------------------------------
   16. Серікова Оксана                85  ДОН      1:08.99   Scratch
   17. Філімошина Ганна               90  ЛУГ      1:09.10   Scratch
   18. Вітоліна Катерина              88  ХРК      1:09.59   Scratch
   19. Соколова Оксана                88  К.О      1:10.98   Scratch
   20. Радкевич Людмила               87  ДПР      1:12.39   Scratch
   21. Пасечнік Валентина             88  ВІН      1:12.61   Scratch
   22. Шкабко Марина                  91  ЛУЦ      1:13.62   Scratch



TOP
Жінки 200m Н/сп                                              Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Амшеннікова Ірина              86  ЗПР      2:22.47   2:13.13
    2. Зубкова Катерина               88  ХРК      2:18.32   2:16.28
    3. Григоренко Ксенія              92  МКЛ      2:22.33   2:18.28
    4. Зевіна Дарина                  94  КИЇ      2:24.25   2:19.46
    5. Гржибовська Інна               92  ДОН      2:25.22   2:20.21
    6. Сущенко Аліна                  88  ДПР      2:23.89   2:21.70
    7. Вітоліна Катерина              88  ХРК      2:25.82   2:24.27
    8. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      2:26.82   2:28.71

B-Фінал
    9. Терещенко Марія                93  ЗПР      2:28.39   2:27.48
   10. Перевертень Євгенія            95  КРВ      2:28.51   2:27.82
   11. Москаленко Марія               93  ДОН      2:34.90   2:30.95
   12. Багач Юлія                     93  К.О      2:33.09   2:31.14
   13. Богославець Ольга              93  МКЛ      2:32.34   2:31.48
   14. Зубенко Ганна                  93  ХРК      2:32.62   2:33.40
   15. Лазарева Алла                  93  ДПР      2:37.27   2:36.59
   16. Темченко Ганна                 93  ДПР      2:39.44   2:41.90
-------------------------------------------------------------------------
   17. Клочкова Яна                   82  КИЇ      2:22.22   Scratch
   18. Харитоненко Ганна              87  РВН      2:29.12   Scratch
   19. Соколова Оксана                88  К.О      2:30.65   Scratch
   20. Товста Ганна                   91  КРВ      2:36.58   Scratch
   21. Пасечнік Валентина             88  ВІН      2:38.75   Scratch
   22. Грицюк Марія                   92  К.О      2:41.65
   23. Близнюк Ірина                  90  ДПР      2:43.05
   24. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      2:44.23
    Дк Кундель Аліна                  93  ЗПР      2:48.99



TOP
Жінки 50m Брас                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Бондаренко Світлана            71  ЛУГ        33.55     32.72
    2. Підлісна Юлія                  87  ХРК        33.34     32.97
    3. Петрушко Галина                90  РВН        33.38     33.39
    4. Астененко Тетяна               88  ДОН        33.63     33.65
    5. Лівер Марія                    90  ПЛТ        34.15     33.69
    6. Босюк Олена                    82  ТРН        34.50     34.69
    7. Головко Марина                 88  ЗПР        34.53     34.83
    8. Василенко Ольга                92  ЛУГ        34.98     35.43

B-Фінал
    9. Усова Яна                      92  ПЛТ        35.98     34.58
   10. Кузніцина Анастасія            92  К.О        36.28     35.76
   11. Ільїна Анастасія               92  К.О        36.32     36.07
   12. Сазонова Марія                 93  КИЇ        37.27     36.78
   13. Кожура Ганна                   94  К.О        36.96     36.87
   14. Краснополова Валерія           92  ДПР        37.18     36.94
   15. Значко Діана                   93  МКЛ        37.34     37.01
   16. Макеєва Дарина                 93  ДОН        36.64     37.46
-------------------------------------------------------------------------
   17. Кошак Катерина                 88  ДПР        35.00   Scratch
   18. Лужнєва Анастасія              90  ДОН        35.13   Scratch
   19. Савонюк Юлія                   87  ДПР        35.21   Scratch
   20. Смірнова Світлана              91  КИЇ        35.31   Scratch
   21. Бруско Ксенія                  91  КИЇ        36.18   Scratch
   22. Клименко Віра                  91  ДПР        36.38   Scratch
   23. Кулініч Катерина               89  ЧРН        36.50   Scratch
   24. Довбиш Юлія                    91  К.О        37.68
   25. Місюра Віолетта                92  К.О        37.78
   26. Вількович Наталія              91  ІФР        37.85
   27. Войтків Христина               92  ІФР        38.11
   28. Волк Діана                     92  ДПР        38.12
   29. Муштей Анастасія               93  ДПР        38.59
   30. Четверікова Аліна              92  ЗПР        39.08
   31. Храпач Карина                  93  МКЛ        39.14
   32. Дмитрук Анастасія              90  ЛУЦ        39.59
   33. Рябініна Тетяна                94  ЛУЦ        39.88
   34. Гришина Олеся                  93  ДПР        40.06
   35. Маслечко Інна                  91  ЛУЦ        40.28



TOP
Жінки 100m Брас                                              Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК      1:11.79   1:10.32
    2. Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      1:12.95   1:11.40
    3. Бондаренко Світлана            71  ЛУГ      1:14.03   1:11.44
    4. Хлістунова Анна                88  РВН      1:12.46   1:11.48
    5. Астененко Тетяна               88  ДОН      1:12.77   1:12.28
    6. Лівер Марія                    90  ПЛТ      1:13.12   1:13.35
    7. Головко Марина                 88  ЗПР      1:14.71   1:14.28
    8. Петрушко Галина                90  РВН      1:14.51   1:15.08

B-Фінал
    9. Усова Яна                      92  ПЛТ      1:18.27   1:14.06
   10. Василенко Ольга                92  ЛУГ      1:17.73   1:15.55
   11. Кулимова Ілона                 92  ДОН      1:17.54   1:15.74
   12. Краснополова Валерія           92  ДПР      1:18.49   1:17.78
   13. Кузніцина Анастасія            92  К.О      1:19.15   1:17.82
   14. Ільїна Анастасія               92  К.О      1:18.77   1:17.86
   15. Сазонова Марія                 93  КИЇ      1:18.44   1:17.89
   16. Муштей Анастасія               93  ДПР      1:18.78   1:18.51
-------------------------------------------------------------------------
   17. Бруско Ксенія                  91  КИЇ      1:16.03   Scratch
   18. Смірнова Світлана              91  КИЇ      1:16.25   Scratch
   19. Кошак Катерина                 88  ДПР      1:16.56   Scratch
   20. Савонюк Юлія                   87  ДПР      1:17.06   Scratch
   21. Босюк Олена                    82  ТРН      1:17.25   Scratch
   22. Лужнєва Анастасія              90  ДОН      1:17.40   Scratch
   23. Клименко Віра                  91  ДПР      1:17.92   Scratch
   24. Макеєва Дарина                 93  ДОН      1:19.67
   25. Кулініч Катерина               89  ЧРН      1:20.24
   26. Місюра Віолетта                92  К.О      1:20.37
   27. Кожура Ганна                   94  К.О      1:21.66
   28. Богославець Ольга              93  МКЛ      1:21.89
   29. Довбиш Юлія                    91  К.О      1:21.92
   30. Значко Діана                   93  МКЛ      1:22.54
   31. Храпач Карина                  93  МКЛ      1:22.82
   32. Вількович Наталія              91  ІФР      1:23.33
   33. Войтків Христина               92  ІФР      1:23.52
   34. Четверікова Аліна              92  ЗПР      1:24.50
   35. Рябініна Тетяна                94  ЛУЦ      1:25.42
   36. Маслечко Інна                  91  ЛУЦ      1:28.99
   37. Гришина Олеся                  93  ДПР      1:30.53



TOP
Жінки 200m Брас                                              Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Підлісна Юлія                  87  ХРК      2:36.73   2:28.95
    2. Бруско Ксенія                  91  КИЇ      2:35.62   2:34.17
    3. Астененко Тетяна               88  ДОН      2:37.83   2:34.72
    4. Бондаренко Світлана            71  ЛУГ      2:40.14   2:37.41
    5. Лівер Марія                    90  ПЛТ      2:40.11   2:37.47
    6. Краснополова Валерія           92  ДПР      2:40.73   2:41.36
    7. Головко Марина                 88  ЗПР      2:37.06   2:41.55
    8. Клименко Віра                  91  ДПР      2:39.82   2:42.08

B-Фінал
    9. Василенко Ольга                92  ЛУГ      2:44.95   2:43.72
   10. Усова Яна                      92  ПЛТ      2:50.97   2:44.40
   11. Муштей Анастасія               93  ДПР      2:48.58   2:44.98
   12. Сазонова Марія                 93  КИЇ      2:46.44   2:45.88
   13. Макеєва Дарина                 93  ДОН      2:49.47   2:48.07
   14. Станіщук Вікторія              92  ІФР      2:51.28   2:50.60
   15. Ільїна Анастасія               92  К.О      2:50.40   2:50.66
   16. Місюра Віолетта                92  К.О      2:54.56   2:56.52
-------------------------------------------------------------------------
   17. Смірнова Світлана              91  КИЇ      2:43.98   Scratch
   18. Лужнєва Анастасія              90  ДОН      2:44.61   Scratch
   19. Довбиш Юлія                    91  К.О      2:54.44   Scratch
   20. Кулініч Катерина               89  ЧРН      2:55.37
   21. Храпач Карина                  93  МКЛ      2:57.22
   22. Кожура Ганна                   94  К.О      2:58.04
   23. Маслечко Інна                  91  ЛУЦ      2:58.96
   24. Войтків Христина               92  ІФР      3:00.53
   25. Вількович Наталія              91  ІФР      3:01.84
   26. Рябініна Тетяна                94  ЛУЦ      3:08.68
   27. Гришина Олеся                  93  ДПР      3:19.68



TOP
Жінки 50m Бат                                                Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Король Любов                   89  ЗПР        28.51     27.67
    2. Лапунова Олена                 80  ЛУГ        27.63     27.71
    3. Худякова Наталія               85  КИЇ        28.40     27.99
    4. Соболь Єлизавета               88  ДОН        29.37     28.83
    5. Рябцева Марія                  84  ДОН        29.31     29.05
    6. Яценко Марія                   89  КИЇ        29.71     29.32
    7. Смірнова Іванна                92  КИЇ        29.52     29.42
    8. Водченко Анастасія             91  КИЇ        29.54     29.67

B-Фінал
    9. Салатюк Катерина               92  ЛУЦ        30.40     29.82
   10. Чушикіна Олександра            92  ДОН        30.25     29.87
   11. Щербак Олександра              92  ДПР        30.01     30.01
   12. Зевіна Дарина                  94  КИЇ        30.44     30.07
   13. Ламіна Лінда                   93  ХРК        30.66     30.40
   14. Литвиненко Оксана              92  ЗПР        30.63     30.67
   15. Львова Катерина                93  К.О        30.78     30.84
   16. Волк Діана                     92  ДПР        31.65     32.61
-------------------------------------------------------------------------
   17. Клочкова Яна                   82  КИЇ        29.35   Scratch
   18. Огурцова Марія                 83  ЗПР        29.79   Scratch
   19. Рагушенко Катерина             90  ЗПР        29.86   Scratch
   20. Пікінер Ірина                  90  ДПР        30.06   Scratch
   21. Радкевич Людмила               87  ДПР        30.06   Scratch
   22. Кошак Катерина                 88  ДПР        30.46   Scratch
   23. Євчак Анна                     93  КРВ        30.63   Scratch
   24. Григоренко Ксенія              92  МКЛ        30.87   Scratch
   25. Дудка Марія                    90  КИЇ        31.52   Scratch
   26. Маляр Інна                     89  ДПР        31.80
   27. Нефедова Катерина              93  АРК        31.90
   28. Станіщук Вікторія              92  ІФР        32.24
   29. Томілко Ганна                  92  ХРК        32.99
   30. Мотос Ксенія                   93  ДПР        33.80
   31. Дозорцева Олександра           93  МКЛ        34.12
   32. Шарангович Яна                 92  МКЛ        34.35
   33. Пазурчик Вікторія              93  ДПР        34.41



TOP
Жінки 100m Бат                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      1:03.47   1:00.67
    2. Король Любов                   89  ЗПР      1:03.13   1:01.72
    3. Соболь Єлизавета               88  ДОН      1:03.59   1:02.90
    4. Хала Тетяна                    87  ДПР      1:03.45   1:03.70
    5. Рябцева Марія                  84  ДОН      1:04.53   1:03.98
    6. Скрипель Ксенія                90  ХРК      1:04.21   1:04.22
    7. Смірнова Іванна                92  КИЇ      1:06.55   1:05.17
    8. Чушикіна Олександра            92  ДОН      1:06.51   1:06.28

B-Фінал
    9. Щербак Олександра              92  ДПР      1:07.90   1:07.09
   10. Литвиненко Оксана              92  ЗПР      1:08.76   1:07.24
   11. Львова Катерина                93  К.О      1:09.01   1:08.68
   12. Нефедова Катерина              93  АРК      1:10.39   1:08.78
   13. Краснополова Валерія           92  ДПР      1:08.48   1:08.79
   14. Салатюк Катерина               92  ЛУЦ      1:09.26   1:08.84
   15. Волк Діана                     92  ДПР      1:10.84   1:10.46
   16. Колесникова Олександра         92  ЛУГ      1:11.33   1:11.78
-------------------------------------------------------------------------
   17. Маляр Інна                     89  ДПР      1:10.39   Scratch
   18. Дозорцева Олександра           93  МКЛ      1:15.35
   19. Павлова Дарія                  94  ДПР      1:15.50
   20. Пазурчик Вікторія              93  ДПР      1:18.98
   21. Шарангович Яна                 92  МКЛ      1:21.25



TOP
Жінки 200m Бат                                               Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Хала Тетяна                    87  ДПР      2:20.84   2:15.72
    2. Євчак Анна                     93  КРВ      2:22.40   2:16.60
    3. Нагорська Юлія                 92  ДОН      2:19.15   2:16.81
    4. Самородіна Наталія             83  ЗПР      2:18.33   2:16.97
    5. Скрипель Ксенія                90  ХРК      2:24.48   2:16.99
    6. Рябцева Марія                  84  ДОН      2:24.94   2:22.06
    7. Соболь Єлизавета               88  ДОН      2:27.77   2:23.63
    8. Смірнова Іванна                92  КИЇ      2:28.65   2:25.32

B-Фінал
    9. Львова Катерина                93  К.О      2:36.02   2:33.56
   10. Литвиненко Оксана              92  ЗПР      2:34.70   2:34.54
   11. Павлова Дарія                  94  ДПР      2:39.82   2:38.69
   12. Салатюк Катерина               92  ЛУЦ      2:38.65   2:39.92
   13. Колесникова Олександра         92  ЛУГ      2:46.89   2:46.57
   14. Дозорцева Олександра           93  МКЛ      2:49.34   2:53.14
-------------------------------------------------------------------------
   15. Козаченко Олена                91  КРВ      2:29.66   Scratch
   16. Салівон Анастасія              90  ДОН      2:42.21   Scratch
   17. Гнатюк Олена                   91  ЛУЦ      2:49.94   Scratch



TOP
Жінки 200m К.п.                                              Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      2:25.29   2:15.10
    2. Хлістунова Анна                88  РВН      2:24.60   2:18.89
    3. Скрипель Ксенія                90  ХРК      2:23.94   2:24.26
    4. Кулимова Ілона                 92  ДОН      2:28.22   2:25.98
    5. Рябцева Марія                  84  ДОН      2:28.57   2:26.07
    6. Козаченко Олена                91  КРВ      2:27.58   2:28.86
    7. Волк Діана                     92  ДПР      2:30.49   2:28.94
    8. Харитоненко Ганна              87  РВН      2:29.79   2:31.34

B-Фінал
    9. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      2:35.91   2:32.59
   10. Богославець Ольга              93  МКЛ      2:37.08   2:33.93
   11. Багач Юлія                     93  К.О      2:34.70   2:35.20
   12. Лазарева Алла                  93  ДПР      2:39.26   2:37.75
   13. Арестова Ксенія                92  ОДС      2:38.84   2:37.88
   14. Кузніцина Анастасія            92  К.О      2:40.44   2:38.24
   15. Четверікова Аліна              92  ЗПР      2:37.28   2:38.53
    НС Чернієнко Олена                94  МКЛ      2:42.45
-------------------------------------------------------------------------
   17. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      2:28.95   Scratch
   18. Петрушко Галина                90  РВН      2:31.87   Scratch
   19. Пікінер Ірина                  90  ДПР      2:32.78   Scratch
   20. Товста Ганна                   91  КРВ      2:33.21   Scratch
   21. Косенкова Ірина                91  ДПР      2:37.66   Scratch
   22. Львова Катерина                93  К.О      2:42.49
   23. Ламіна Лінда                   93  ХРК      2:44.40
   24. Близнюк Ірина                  90  ДПР      2:46.00
   25. Значко Діана                   93  МКЛ      2:47.28
   26. Павлова Дарія                  94  ДПР      2:49.24
   27. Бакулина Анастасія             92  ЛУЦ      2:51.40
    Дк Дозорцева Олександра           93  МКЛ



TOP
Жінки 400m К.п.                                              Відкр/Старша
-------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Клочкова Яна                   82  КИЇ      5:07.89   4:51.28
    2. Євчак Анна                     93  КРВ      5:10.07   4:57.62
    3. Нагорська Юлія                 92  ДОН      5:05.53   5:00.66
    4. Козаченко Олена                91  КРВ      5:13.51   5:03.84
    5. Харитоненко Ганна              87  РВН      5:16.67   5:12.28
    6. Кулимова Ілона                 92  ДОН      5:14.97   5:12.84
    7. Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      5:16.30   5:17.65
    8. Савонюк Юлія                   87  ДПР      5:17.03   5:22.19

B-Фінал
    9. Косенкова Ірина                91  ДПР      5:33.07
       Темченко Ганна                 93  ДПР      5:35.86
       Лазарева Алла                  93  ДПР      5:36.97
       Багач Юлія                     93  К.О      5:34.07
       Чамара Ірина                   91  К.О      5:30.94
       Богославець Ольга              93  МКЛ      5:31.81
       Арестова Ксенія                92  ОДС      5:37.04
       Усова Яна                      92  ПЛТ      5:35.14
-------------------------------------------------------------------------
   17. Станіщук Вікторія              92  ІФР      5:46.23
   18. Павлова Дарія                  94  ДПР      6:00.45
   19. Бакулина Анастасія             92  ЛУЦ      6:11.75



TOP
Жінки 4 x 100m Естафета вільним стилем                    Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. М. Київ                            КИЇ      3:50.58
    2. Харківська Область                 ХРК      3:52.95
    3. Запорізька Область                 ЗПР      3:53.85
    4. Донецька Область                   ДОН      3:55.82
    5. Донецька Область 2                 ДОН      4:06.38
    6. Полтавська Область                 ПЛТ      4:08.50
    7. Дніпропетровська Об                ДПР      4:09.93
    8. Київська Область                   К.О      4:13.60
    9. Волинська Область                  ЛУЦ      4:20.52



 Показ Луганська Область                  ЛУГ      4:05.68
TOP
Жінки 4 x 200m Естафета вільним стилем                    Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. М. Київ                            КИЇ      8:24.42
    2. Харківська Область                 ХРК      8:25.69
    3. Запорізька Область                 ЗПР      8:35.72
    4. Донецька Область                   ДОН      8:40.82
    5. Дніпропетровська Об                ДПР      8:42.08
    6. Донецька Область 2                 ДОН      8:51.48
    7. Кіровоградська Обла                КРВ      8:55.59
    8. Полтавська Область                 ПЛТ      9:10.70
    9. Київська Область                   К.О      9:21.08
   10. Волинська Область                  ЛУЦ      9:46.23



TOP
Жінки 4 x 100m Комбінована естафета                       Відкр/Старша
----------------------------------------------------------------------
       Ім'я                               Код

    1. Харківська Область                 ХРК      4:12.30
    2. Запорізька Область                 ЗПР      4:14.80
    3. М. Київ                            КИЇ      4:18.33
    4. Донецька Область                   ДОН      4:21.60
    5. Кіровоградська Обла                КРВ      4:38.86
    6. Донецька Область 2                 ДОН      4:40.27
    7. Київська Область                   К.О      4:42.80
    8. Волинська Область                  ЛУЦ      5:01.23
    Дк Дніпропетровська Об                ДПР      4:45.69



 Показ Луганська Область                  ЛУГ      4:23.12
 Показ Рівненська Область                 РВН      4:31.67