ВІДКРИТИЙ ЗМИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ
Дніпродзержинськ, Ukraine,    18.-20.02.2009,     50м
 
Чол.    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 1500m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m
 
Жінки    В/с    50m, 100m, 200m, 400m, 800m
Бат    50m, 100m, 200m
Н/сп    50m, 100m, 200m
Брас    50m, 100m, 200m
К.п.    200m, 400m


Чол. 50m В/с                                                       14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Говоров Андрій                 92  ДПР        24.04     23.88
    2. Ус Павло                       92  ХРК        24.20     24.20
    3. Баришок Віталій                91  ЛУГ        24.35     24.27
    4. Ведерніков Владислав           91  ДПР        24.42     24.44
    5. Мороз Вячеслав                 91  ЗПР        24.34     24.46
    6. Сергієнко Євген                91  ЛУГ        24.45     24.63
    7. Глазунов Ілля                  92  ДОН        24.48     24.70
    8. Семенюк Максим                 91  ВЛН        24.81     25.17
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Максюта Артем                  92  ДОН        25.02
   10. Кравець Михайло                91  ЛУГ        25.29
   11. Будько Сергій                  92  ЗПР        25.36
   12. Оладько Роман                  93  ЛУГ        25.37
   13. Михайлов Данило                92  ХРК        25.46
   14. Сайко Станіслав                92  КРД        25.58
   15. Безручко Павло                 92  ЛУГ        25.79
   16. Ковальчук Сергій               91  РВН        26.07
   17. Маринчак Сергій                91  КРД        26.12
   18. Селітренніков Володимир        92  ДПР        26.14
   19. Фартушнов Віталій              92  ДПР        26.20
   20. Ігнатьєв Ілля                  91  ДОН        26.22
   21. Рурак Іван                     91  ЗПР        26.29
   22. Сидоренко Олександр            92  КИЇ        26.33
   23. Нестеренко Ярослав             92  ДПР        26.36
   24. Ковтун Олексій                 93  ВЛН        26.39
   25. Павловський Станислав          93  ДПР        26.40
   26. Кандиба Сергій                 91  ДПР        26.51
   27. Коптєлов Євген                 93  ЗПР        26.52
   28. Мусаєв Віктор                  91  ІФР        26.58
   29. Починок Ігор                   92  К.О        26.63
   30. Балабанов Олександр            93  ДПР        26.77
   31. Явтушенко Богдан               92  ДПР        26.79
   32. Машталєр Владислав             92  ДПР        26.80
   33. Фролов Сергій                  92  ЗПР        26.86
   34. Тітов Всеволод                 92  ДПР        26.89
   35. Лешко Ростислав                91  ІФР        26.91
   36. Поляруш Костянтин              92  ІФР        26.92
   37. Рудий Ілля                     92  ДПР        26.98
   38. Смайкін Максим                 92  ІФР        27.13
   39. Умеров Усеін                   91  АРК        27.33
   40. Товмашенко Михайло             94  ДПР        27.41
   41. Коваленко Денис                93  ДПР        27.55
   42. Марфінець Ярослав              92  ДПР        27.56
   43. Кордан Володимир               92  ДПР        27.58
   44. Мороз Юрій                     91  ІФР        27.90
   45. Лихоконь Назар                 93  ДПР        27.96
   46. Нагорний Святослав             93  ДПР        28.03
   47. Ніколайчук Валерий             92  ДПР        28.78
   48. Провоторов Сергій              93  ДПР        29.12
   49. Любчак Ігор                    91  ДПР        29.21
   50. Білий Павло                    95  ДПР        31.74
   51. Котляр Євген                   95  ДПР        32.31



 Показ Коваленко Андрій               89  К.О        23.52
 Показ Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        24.42
 Показ Баранець Олександр             87  ДПР        24.43
 Показ Лесів Роман                    88  ІФР        24.65
 Показ Твердушко Тарас                90  ІФР        25.24
 Показ Кулібаба Денис                 90  ПЛТ        25.27
 Показ Коновалов Ян                   90  КИЇ        25.47
 Показ Царевич Назар                  88  ІФР        25.96
 Показ Русаков Юрій                   90  КИЇ        26.20
TOP
Чол. 100m В/с                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Говоров Андрій                 92  ДПР        52.79     51.98
    2. Баришок Віталій                91  ЛУГ        52.76     52.88
    3. Глазунов Ілля                  92  ДОН        54.46     53.71
    4. Будько Сергій                  92  ЗПР        53.61     53.87
    5. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ        54.58     54.14
    6. Ус Павло                       92  ХРК        54.62     54.51
    7. Максюта Артем                  92  ДОН        54.55     54.62
    8. Сайко Станіслав                92  КРД        54.31     55.13
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Кравець Михайло                91  ЛУГ        55.09
   10. Оладько Роман                  93  ЛУГ        55.33
   11. Нестеренко Ярослав             92  ДПР        55.35
   12. Ігнатьєв Ілля                  91  ДОН        55.48
   13. Парахін Ярослав                92  ЛУГ        55.53
   14. Маринчак Сергій                91  КРД        55.61
   15. Мороз Вячеслав                 91  ЗПР        56.07
   16. Павловський Станислав          93  ДПР        56.19
   17. Соловиченко Микола             91  ХРК        56.26
   18. Сидоренко Олександр            92  КИЇ        56.39
   19. Кандиба Сергій                 91  ДПР        56.58
   20. Ковтун Олексій                 93  ВЛН        56.65
   21. Ковальчук Сергій               91  РВН        56.87
   22. Друмов Дмитро                  94  ДПР        56.93
   23. Коптєлов Євген                 93  ЗПР        57.12
   24. Овсянніков Кирил               91  ДПР        57.14
   25. Чорний Єгор                    93  ДПР        57.25
   26. Явтушенко Богдан               92  ДПР        57.65
   27. Семенюк Максим                 91  ВЛН        57.90
   28. Смайкін Максим                 92  ІФР        58.04
       Фартушнов Віталій              92  ДПР        58.04
       Починок Ігор                   92  К.О        58.04
   31. Балабанов Олександр            93  ДПР        58.08
   32. Рудий Ілля                     92  ДПР        58.38
   33. Мусаєв Віктор                  91  ІФР        58.67
   34. Лешко Ростислав                91  ІФР        58.92
   35. Селітренніков Володимир        92  ДПР        58.97
   36. Поляруш Костянтин              92  ІФР        59.03
   37. Птіцин Андрій                  92  ДПР        59.29
   38. Машталєр Владислав             92  ДПР        59.31
   39. Товмашенко Михайло             94  ДПР        59.37
   40. Мороз Юрій                     91  ІФР      1:00.13
   41. Кордан Володимир               92  ДПР      1:00.30
   42. Марфінець Ярослав              92  ДПР      1:00.80
   43. Тітов Всеволод                 92  ДПР      1:01.07
   44. Коваленко Денис                93  ДПР      1:01.23
   45. Безручко Павло                 92  ЛУГ      1:02.34
   46. Ніколайчук Валерий             92  ДПР      1:03.29
   47. Нагорний Святослав             93  ДПР      1:04.65
   48. Котляр Євген                   95  ДПР      1:12.75
    Дк Улітін Григорій                91  ЗПР        54.18
    Дк Рурак Іван                     91  ЗПР        56.86



 Показ Капітан Максим                 90  ЗПР        51.86
 Показ Рижий Євген                    87  ДОН        52.70
 Показ Баранець Олександр             87  ДПР        53.00
 Показ Кулібаба Денис                 90  ПЛТ        53.64
 Показ Лесів Роман                    88  ІФР        53.96
 Показ Русаков Юрій                   90  КИЇ        55.21
 Показ Твердушко Тарас                90  ІФР        56.01
 Показ Царевич Назар                  88  ІФР        56.48
    Дк Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР        51.93
TOP
Чол. 200m В/с                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Іоффе Олександр                91  ХРК      1:58.77   1:55.97
          56.17  1:55.97 
    2. Ведерніков Владислав           91  ДПР      1:58.54   1:56.63
          57.45  1:56.63 
    3. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      2:00.03   1:57.42
          57.59  1:57.42 
    4. Улітін Григорій                91  ЗПР      1:58.78   1:57.47
          56.37  1:57.47 
    5. Котвицький Роман               91  КИЇ      1:58.77   1:57.63
          57.65  1:57.63 
    6. Сайко Станіслав                92  КРД      1:57.53   1:58.16
          56.42  1:58.16 
    7. Пожидаєв Дмитро                91  ДОН      1:59.54   1:59.35
          58.41  1:59.35 
    8. Ігнатьєв Ілля                  91  ДОН      2:00.05   2:03.89
          58.65  2:03.89 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      1:57.79   Scratch
          57.35  1:57.79 
   10. Нестеренко Ярослав             92  ДПР      2:01.54
          58.71  2:01.54 
   11. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ      2:01.77
          58.37  2:01.77 
   12. Середа Данило                  91  ДПР      2:01.98
          59.20  2:01.98 
   13. Маринчак Сергій                91  КРД      2:02.33
          58.58  2:02.33 
   14. Сидоренко Олександр            92  КИЇ      2:02.51
          58.78  2:02.51 
   15. Павловський Станислав          93  ДПР      2:02.93
          58.70  2:02.93 
   16. Алпатов Віталій                93  ВЛН      2:03.43
          59.36  2:03.43 
   17. Глазунов Ілля                  92  ДОН      2:04.16
          59.26  2:04.16 
   18. Дудник Тимур                   92  ДПР      2:04.46
          59.74  2:04.46 
   19. Максюта Артем                  92  ДОН      2:04.80
          59.30  2:04.80 
   20. Друмов Дмитро                  94  ДПР      2:04.88
        1:00.82  2:04.88 
   21. Філь Єгор                      91  К.О      2:05.74
          59.35  2:05.74 
   22. Савельєв Олександр             91  ПЛТ      2:06.21
        1:00.87  2:06.21 
   23. Будько Сергій                  92  ЗПР      2:06.22
        1:02.09  2:06.22 
   24. Чернишов Денис                 92  ДОН      2:06.29
        1:01.33  2:06.29 
   25. Ковальчук Сергій               91  РВН      2:07.34
        1:00.95  2:07.34 
   26. Тремполець Сергій              92  ДПР      2:07.45
        1:02.77  2:07.45 
   27. Приходько Роман                92  РВН      2:07.59
        1:01.95  2:07.59 
   28. Смайкін Максим                 92  ІФР      2:07.98
        1:02.07  2:07.98 
   29. Рурак Іван                     91  ЗПР      2:08.27
        1:03.29  2:08.27 
   30. Починок Ігор                   92  К.О      2:08.89
        1:01.41  2:08.89 
   31. Лихоконь Назар                 93  ДПР      2:10.14
        1:01.20  2:10.14 
   32. Умеров Усеін                   91  АРК      2:10.20
        1:01.93  2:10.20 
   33. Ковтун Олексій                 93  ВЛН      2:10.43
        1:03.22  2:10.43 
   34. Товмашенко Михайло             94  ДПР      2:11.06
        1:01.89  2:11.06 
   35. Рудий Ілля                     92  ДПР      2:12.22
        1:02.48  2:12.22 
   36. Машталєр Владислав             92  ДПР      2:12.34
        1:02.26  2:12.34 
   37. Мороз Юрій                     91  ІФР      2:12.35
        1:02.72  2:12.35 
   38. Кордан Володимир               92  ДПР      2:12.99
        1:02.88  2:12.99 
   39. Марфінець Ярослав              92  ДПР      2:14.16
        1:02.82  2:14.16 
   40. Коваленко Денис                93  ДПР      2:14.75
        1:03.96  2:14.75 
   41. Провоторов Сергій              93  ДПР      2:15.15
        1:04.55  2:15.15 
   42. Мусаєв Віктор                  91  ІФР      2:16.24
        1:03.13  2:16.24 
   43. Пепік Олександр                92  ДПР      2:22.09
        1:05.82  2:22.09 
   44. Ніколайчук Валерий             92  ДПР      2:29.60
        1:07.60  2:29.60 



 Показ Коновалов Ян                   90  КИЇ      1:52.53
          55.49  1:52.53 
 Показ Лепський Вадим                 85  КИЇ      1:55.47
          56.61  1:55.47 
 Показ Єгошин Юрій                    85  ОДС      1:55.97
          56.42  1:55.97 
 Показ Мітрофанов Дмитро              88  ЗПР      1:56.37
          55.26  1:56.37 
 Показ Кулібаба Денис                 90  ПЛТ      1:59.94
          58.47  1:59.94 
 Показ Назаренко Дмитро               80  РВН      2:01.57
          58.02  2:01.57 
 Показ Русаков Юрій                   90  КИЇ      2:01.95
          58.49  2:01.95 
TOP
Чол. 400m В/с                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      4:14.34   3:59.14
          57.36  1:58.60  2:59.34  3:59.14 
    2. Іоффе Олександр                91  ХРК      4:14.76   4:06.88
          57.58  1:59.39  3:02.42  4:06.88 
    3. Фролов Сергій                  92  ЗПР      4:15.04   4:08.58
          58.62  2:01.63  3:06.17  4:08.58 
    4. Ведерніков Владислав           91  ДПР      4:13.80   4:09.08
          58.86  2:01.42  3:05.63  4:09.08 
    5. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      4:24.17   4:14.60
          59.92  2:03.83  3:09.33  4:14.60 
    6. Пожидаєв Дмитро                91  ДОН      4:18.75   4:15.64
        1:00.36  2:04.84  3:10.13  4:15.64 
    7. Кулик Роман                    92  ХРК      4:18.92   4:20.63
        1:01.06  2:06.74  3:14.67  4:20.63 
    8. Середа Данило                  91  ДПР      4:19.66   4:21.78
        1:01.51  2:07.56  3:15.26  4:21.78 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Чернишов Денис                 92  ДОН      4:26.22
        1:03.09  2:11.20  3:19.91  4:26.22 
   10. Федорченко Денис               92  ЗПР      4:27.63
        1:01.33  2:09.48  3:18.79  4:27.63 
   11. Котвицький Роман               91  КИЇ      4:28.45
        1:04.51  2:11.65  3:19.89  4:28.45 
   12. Умеров Усеін                   91  АРК      4:30.86
        1:01.80  2:10.25  3:21.22  4:30.86 
   13. Савельєв Олександр             91  ПЛТ      4:31.22
        1:03.36  2:11.96  3:21.89  4:31.22 
   14. Мілінковський Ян               94  ЗПР      4:40.14
        1:04.72  2:15.96  3:29.35  4:40.14 
   15. Лихоконь Назар                 93  ДПР      4:41.35
        -:--.--  -:--.--  -:--.--  4:41.35 
   16. Провоторов Сергій              93  ДПР      4:42.63
        1:05.29  2:17.43  3:30.13  4:42.63 
   17. Голуб Владислав                92  ЧРН      5:24.83
        1:13.79  2:37.83  4:03.10  5:24.83 
    Дк Нестеренко Олег                91  ЗПР      4:24.81
        1:03.03  2:09.81  3:18.45  4:24.81 



 Показ Ісаков Олександр               89  КИЇ      3:59.76
          55.59  1:56.66  2:58.17  3:59.76 
 Показ Коновалов Ян                   90  КИЇ      4:03.44
        1:00.46  2:02.43  3:03.05  4:03.44 
 Показ Лепський Вадим                 85  КИЇ      4:10.33
        1:01.52  2:03.99  3:06.47  4:10.33 
 Показ Назаренко Дмитро               80  РВН      4:14.42
          59.97  2:02.51  3:07.44  4:14.42 
 Показ Єгошин Юрій                    85  ОДС      4:24.56
          58.51  2:06.75  3:18.54  4:24.56 
TOP
Чол. 1500m В/с                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Фролов Сергій                  92  ЗПР     16:02.33
          59.66  2:04.67  3:09.90  4:15.56  5:21.09  6:25.74  7:30.32  8:35.23 
        9:40.13 10:44.76 11:49.20 12:54.29 13:59.00 15:03.00 16:02.33 
    2. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ     16:02.40
          59.34  2:04.37  3:09.50  4:14.90  5:20.70  6:25.17  7:30.13  8:34.87 
        9:39.86 10:44.38 11:49.00 12:54.12 13:58.92 15:02.88 16:02.40 
    3. Шемберєв Максим                93  КИЇ     16:34.49
        1:00.61  2:04.91  3:10.41  4:16.23  5:22.46  6:29.38  7:37.04  8:44.23 
        9:51.78 10:59.22 12:06.92 13:14.74 14:22.60 15:29.73 16:34.49 
    4. Пожидаєв Дмитро                91  ДОН     16:53.77
        1:02.17  2:08.84  3:15.68  4:23.13  5:30.81  6:38.95  7:47.35  8:55.45 
       10:03.46 11:11.23 12:19.84 13:28.37 14:37.67 15:46.23 16:53.77 
    5. Кулик Роман                    92  ХРК     16:58.27
        1:02.09  2:09.09  3:16.30  4:23.91  5:31.46  6:39.52  7:47.87  8:56.31 
       10:05.02 11:14.08 12:23.15 13:33.30 14:42.20 15:49.94 16:58.27 
    6. Нестеренко Олег                91  ЗПР     17:18.51
        1:05.14  2:14.28  3:23.20  4:32.66  5:42.61  6:53.12  8:03.23  9:13.48 
       10:23.44 11:33.15 12:42.67 13:52.37 15:02.47 16:11.74 17:18.51 
    7. Середа Данило                  91  ДПР     17:28.47
        1:02.16  2:09.74  3:19.17  4:28.99  5:39.23  6:49.76  8:00.32  9:10.89 
       10:21.73 11:33.03 12:44.23 13:55.30 15:06.32 16:17.75 17:28.47 
    8. Чернишов Денис                 92  ДОН     17:50.41
        1:04.79  2:15.10  3:26.30  4:37.96  5:49.25  7:01.43  8:13.43  9:26.80 
       10:39.97 11:53.21 13:06.42 14:18.49 15:30.36 16:41.36 17:50.41 
    9. Голуб Владислав                92  ЧРН     21:18.63
        1:13.88  2:38.12  4:04.11  5:30.73  6:58.69  8:25.72  9:53.41 11:20.56 
       12:47.31 14:15.05 15:42.11 17:07.43 18:30.74 19:55.66 21:18.63 



 Показ Кухарський Сергій              89  ДОН     17:45.07
        1:04.97  2:14.75  3:24.99  4:34.78  5:45.12  6:53.70  8:03.21  9:13.65 
       10:26.23 11:38.97 12:51.57 14:06.32 15:21.57 16:35.13 17:45.07 
TOP
Чол. 50m Н/сп                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Ковбаса Андрій                 92  К.О        27.53     27.87
    2. Лебідь Павло                   91  ДОН        28.16     28.12
    3. Христос Владислав              94  МКЛ        28.34     28.25
    4. Штанько Максим                 91  ПЛТ        28.78     28.55
    5. Овсянніков Кирил               91  ДПР        29.07     28.83
    6. Малахатько Арсен               92  ОДС        29.09     28.86
    7. Яськов Андрій                  91  РВН        28.78     28.90
    8. Артамонов Артур                92  К.О        29.08     29.61
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Баришок Віталій                91  ЛУГ        28.36   Scratch
   10. Шликов Сергій                  92  ЛУГ        29.14
   11. Фомішкін Ігор                  91  ДПР        29.33
   12. Оладько Роман                  93  ЛУГ        29.39
   13. Єрмаков Артур                  92  ДПР        29.76
   14. Рибалко Олександр              91  ЗПР        29.80
   15. Мороз Єгор                     93  ДПР        29.99
   16. Васильєв Олександр             94  ПЛТ        30.55
   17. Макаренко Іван                 91  ІФР        31.62
   18. Середа Роман                   91  ВЛН        31.70
   19. Селітренніков Володимир        92  ДПР        31.79
   20. Нагорний Святослав             93  ДПР        33.85
   21. Коваленко Денис                93  ДПР        33.87
   22. Мусаєв Віктор                  91  ІФР        34.19
   23. Сидорченко Дмитро              95  ДПР        36.02



 Показ Меринов Олександр              89  ДПР        29.06
 Показ Русаков Юрій                   90  КИЇ        29.20
TOP
Чол. 100m Н/сп                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Ковбаса Андрій                 92  К.О        57.75     57.70
    2. Лебідь Павло                   91  ДОН      1:00.54   1:00.35
    3. Малахатько Арсен               92  ОДС      1:01.29   1:01.03
    4. Овсянніков Кирил               91  ДПР      1:01.59   1:01.17
    5. Фомішкін Ігор                  91  ДПР      1:02.19   1:01.50
    6. Шликов Сергій                  92  ЛУГ      1:01.37   1:01.53
    7. Варварук Сергій                94  РВН      1:02.42   1:01.93
    8. Оладько Роман                  93  ЛУГ      1:01.89   1:02.06
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Артамонов Артур                92  К.О      1:02.54
   10. Христос Владислав              94  МКЛ      1:03.17
   11. Денисенко Ярослав              91  ПЛТ      1:03.27
   12. Штанько Максим                 91  ПЛТ      1:03.61
   13. Рибалко Олександр              91  ЗПР      1:03.73
   14. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      1:04.16
   15. Єрмаков Артур                  92  ДПР      1:05.38
   16. Середа Роман                   91  ВЛН      1:06.98
   17. Макаренко Іван                 91  ІФР      1:07.68
   18. Друмов Дмитро                  94  ДПР      1:07.99
   19. Провоторов Сергій              93  ДПР      1:10.33
   20. Лихоконь Назар                 93  ДПР      1:10.93
   21. Сидорченко Дмитро              95  ДПР      1:17.33
    Дк Яськов Андрій                  91  РВН      1:01.48



 Показ Ісаков Олександр               89  КИЇ        58.39
 Показ Меринов Олександр              89  ДПР      1:00.90
 Показ Русаков Юрій                   90  КИЇ      1:02.31
TOP
Чол. 200m Н/сп                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Ковбаса Андрій                 92  К.О      2:13.54   2:07.71
        1:02.25  2:07.71 
    2. Яськов Андрій                  91  РВН      2:11.64   2:08.78
        1:03.40  2:08.78 
    3. Малахатько Арсен               92  ОДС      2:14.29   2:11.84
        1:04.70  2:11.84 
    4. Фомішкін Ігор                  91  ДПР      2:14.38   2:12.26
        1:04.39  2:12.26 
    5. Шликов Сергій                  92  ЛУГ      2:13.85   2:12.48
        1:04.34  2:12.48 
    6. Чорний Єгор                    93  ДПР      2:14.84   2:13.79
        1:04.95  2:13.79 
    7. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      2:16.50   2:16.48
        1:05.96  2:16.48 
    8. Штанько Максим                 91  ПЛТ      2:15.57   2:17.59
        1:05.10  2:17.59 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Артамонов Артур                92  К.О      2:16.67
        1:07.20  2:16.67 
   10. Лебідь Павло                   91  ДОН      2:16.77
        1:02.74  2:16.77 
   11. Овсянніков Кирил               91  ДПР      2:16.87
        1:06.89  2:16.87 
   12. Матьора Тарас                  91  ВЛН      2:17.67
        1:08.21  2:17.67 
   13. Птіцин Андрій                  92  ДПР      2:18.41
        1:07.44  2:18.41 
   14. Рибалко Олександр              91  ЗПР      2:21.06
        1:05.23  2:21.06 
   15. Єрмаков Артур                  92  ДПР      2:23.77
        1:07.77  2:23.77 
   16. Мороз Єгор                     93  ДПР      2:24.70
        1:10.24  2:24.70 
   17. Середа Роман                   91  ВЛН      2:27.56
        1:10.64  2:27.56 
   18. Макаренко Іван                 91  ІФР      2:30.41
        1:10.81  2:30.41 
   19. Сидорченко Дмитро              95  ДПР      2:44.91
        1:21.41  2:44.91 
   20. Нагорний Святослав             93  ДПР      2:45.07
        1:18.67  2:45.07 



 Показ Ісаков Олександр               89  КИЇ      2:05.31
        1:00.58  2:05.31 
 Показ Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:10.99
        1:04.63  2:10.99 
 Показ Назаренко Дмитро               80  РВН      2:12.29
        1:04.35  2:12.29 
 Показ Шудренко Роман                 87  ЗПР      2:13.42
        1:04.99  2:13.42 
 Показ Баранець Олександр             87  ДПР      2:14.49
        1:06.34  2:14.49 
 Показ Меринов Олександр              89  ДПР      2:17.12
        1:04.82  2:17.12 
TOP
Чол. 50m Брас                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Федина Ростислав               92  КИЇ        30.16     29.86
    2. Сало Денис                     91  ДПР        29.57     29.88
    3. Парахін Ярослав                92  ЛУГ        29.36     29.96
    4. Близнюк Олександр              92  ДПР        30.18     30.00
    5. Клинчук Сергій                 91  ХРК        30.30     30.14
    6. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ        30.32     30.39
    7. Гребенюк Богдан                92  ДОН        30.85     30.85
    8. Ільченко Дмитро                92  ДОН        31.41     32.47
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Мороз Єгор                     93  ДПР        31.54
       Хаврук Іван                    91  РВН        31.54
   11. Тараненко Дмитро               92  ХРК        31.98
   12. Наумов Владислав               93  ДПР        32.15
   13. Тремполець Сергій              92  ДПР        32.45
   14. Масляний Олексій               91  ЖТМ        32.49
   15. Кутерга Олександр              92  ДПР        32.61
   16. Рожков Олексій                 93  ДПР        33.45
   17. Поляруш Костянтин              92  ІФР        33.64
   18. Шагінян Олексій                93  ДПР        33.85
   19. Свириденко Сергій              93  ПЛТ        33.97
   20. Савицький Андрій               92  К.О        34.03
   21. Мороз Єгор                     95  ДПР        34.13
   22. Корецький Станіслав            93  ПЛТ        34.22
   23. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ        34.27
   24. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ        34.64
   25. Дідух Петро                    92  ВЛН        35.04
   26. Фартушнов Віталій              92  ДПР        35.36
   27. Тітов Всеволод                 92  ДПР        35.40



 Показ Борисік Ігор                   84  ДОН        28.45
 Показ Лісогор Олег                   79  КИЇ        28.69
 Показ Коваленко Андрій               89  К.О        28.89
 Показ Кухарський Сергій              89  ДОН        30.48
 Показ Мусатов Олексій                89  ДОН        30.50
 Показ Матюшин Олександр              89  ЗПР        31.36
 Показ Кулібаба Денис                 90  ПЛТ        32.26
 Показ Крохмаль Євген                 96  ДПР        38.21
TOP
Чол. 100m Брас                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Клинчук Сергій                 91  ХРК      1:05.67   1:05.68
    2. Федина Ростислав               92  КИЇ      1:07.15   1:05.71
    3. Сало Денис                     91  ДПР      1:07.92   1:06.73
    4. Близнюк Олександр              92  ДПР      1:05.83   1:06.74
    5. Хаврук Іван                    91  РВН      1:09.65   1:07.51
    6. Гребенюк Богдан                92  ДОН      1:08.19   1:07.71
    7. Ільченко Дмитро                92  ДОН      1:09.35   1:09.17
    8. Савицький Андрій               92  К.О      1:10.97   1:11.46
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Парахін Ярослав                92  ЛУГ      1:08.41   Scratch
   10. Наумов Владислав               93  ДПР      1:11.45
   11. Рожков Олексій                 93  ДПР      1:11.66
   12. Тремполець Сергій              92  ДПР      1:11.90
   13. Філь Єгор                      91  К.О      1:12.23
   14. Шагінян Олексій                93  ДПР      1:12.54
   15. Масляний Олексій               91  ЖТМ      1:12.88
   16. Свириденко Сергій              93  ПЛТ      1:13.04
   17. Кутерга Олександр              92  ДПР      1:13.49
   18. Корецький Станіслав            93  ПЛТ      1:14.02
   19. Поляруш Костянтин              92  ІФР      1:15.25
   20. Мороз Єгор                     95  ДПР      1:15.76
   21. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ      1:17.60
   22. Дідух Петро                    92  ВЛН      1:18.61
   23. Мороз Юрій                     91  ІФР      1:20.73



 Показ Борисік Ігор                   84  ДОН      1:01.65
 Показ Лісогор Олег                   79  КИЇ      1:03.10
 Показ Кухарський Сергій              89  ДОН      1:06.23
 Показ Мусатов Олексій                89  ДОН      1:06.75
 Показ Лепський Вадим                 85  КИЇ      1:08.90
 Показ Матюшин Олександр              89  ЗПР      1:11.08
 Показ Крохмаль Євген                 96  ДПР      1:27.67
TOP
Чол. 200m Брас                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Тараненко Дмитро               92  ХРК      2:24.27   2:21.53
        1:08.55  2:21.53 
    2. Гребенюк Богдан                92  ДОН      2:26.77   2:25.70
        1:10.33  2:25.70 
    3. Рожков Олексій                 93  ДПР      2:27.82   2:26.65
        1:11.46  2:26.65 
    4. Хаврук Іван                    91  РВН      2:32.77   2:28.68
        1:12.24  2:28.68 
    5. Клинчук Сергій                 91  ХРК      2:32.72   2:29.09
        1:08.63  2:29.09 
    6. Савицький Андрій               92  К.О      2:34.33   2:29.20
        1:13.02  2:29.20 
    7. Близнюк Олександр              92  ДПР      2:30.54   2:29.36
        1:13.04  2:29.36 
    8. Ільченко Дмитро                92  ДОН      2:34.35   2:37.12
        1:14.95  2:37.12 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Сало Денис                     91  ДПР      2:37.11
        1:12.05  2:37.11 
   10. Шагінян Олексій                93  ДПР      2:37.77
        1:16.29  2:37.77 
   11. Корецький Станіслав            93  ПЛТ      2:37.78
        1:14.84  2:37.78 
   12. Свириденко Сергій              93  ПЛТ      2:38.07
        1:16.97  2:38.07 
   13. Кутерга Олександр              92  ДПР      2:45.14
        1:17.63  2:45.14 
   14. Тремполець Сергій              92  ДПР      2:45.21
        1:19.21  2:45.21 
   15. Поляруш Костянтин              92  ІФР      2:46.35
        1:17.93  2:46.35 
   16. Яковенко Вячеслав              92  ЖТМ      2:47.43
        1:19.48  2:47.43 
   17. Масляний Олексій               91  ЖТМ      2:47.66
        1:18.98  2:47.66 
   18. Наумов Владислав               93  ДПР      2:51.09
        1:24.57  2:51.09 
   19. Дідух Петро                    92  ВЛН      2:52.25
        1:24.45  2:52.25 
   20. Мороз Єгор                     95  ДПР      2:53.26
        1:24.13  2:53.26 
    Дк Федина Ростислав               92  КИЇ      2:25.82
        1:08.82  2:25.82 



 Показ Борисік Ігор                   84  ДОН      2:17.59
        1:05.33  2:17.59 
 Показ Коваленко Андрій               89  К.О      2:18.92
        1:07.67  2:18.92 
 Показ Лісогор Олег                   79  КИЇ      2:19.19
        1:05.57  2:19.19 
 Показ Кухарський Сергій              89  ДОН      2:24.95
        1:09.66  2:24.95 
 Показ Соболь Денис                   87  ДОН      2:26.99
        1:09.78  2:26.99 
 Показ Мусатов Олексій                89  ДОН      2:29.73
        1:11.13  2:29.73 
TOP
Чол. 50m Бат                                                       14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лемешко Любомир                92  ПЛТ        26.02     25.54
    2. Парахін Ярослав                92  ЛУГ        26.30     25.62
    3. Говоров Андрій                 92  ДПР        26.09     25.67
    4. Савєнков Євген                 91  ДПР        26.54     26.17
    5. Безручко Павло                 92  ЛУГ        27.03     26.46
       Михайлов Данило                92  ХРК        26.94     26.46
    7. Радчук Роман                   92  КИЇ        27.18     26.78
    8. Машиністов Артур               92  ДОН        27.13     26.96
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Воронько Володимир             91  ДПР        27.21
   10. Ведерніков Владислав           91  ДПР        27.37
   11. Комнатний Ян                   92  ХРК        27.50
   12. Бурдукін Ігор                  92  ДОН        27.58
   13. Кніовець Максим                92  РВН        27.63
   14. Сайко Станіслав                92  КРД        27.83
   15. Семенюк Максим                 91  ВЛН        28.01
   16. Мороз Денис                    92  ДПР        28.14
   17. Птіцин Андрій                  92  ДПР        28.15
   18. Явтушенко Богдан               92  ДПР        28.26
   19. Мілінковський Ян               94  ЗПР        28.35
   20. Мороз Єгор                     93  ДПР        28.38
   21. Любчак Ігор                    91  ДПР        28.74
   22. Будько Сергій                  92  ЗПР        28.80
   23. Лешко Ростислав                91  ІФР        28.89
   24. Павловський Станислав          93  ДПР        29.03
   25. Фартушнов Віталій              92  ДПР        29.49
   26. Кайстренко Євгеній             94  ДПР        30.86
   27. Кордан Володимир               92  ДПР        31.30
   28. Голуб Владислав                92  ЧРН        32.71



 Показ Чуєв Ілля                      84  ЗПР        25.17
 Показ Дубров Денис                   89  ДПР        25.71
 Показ Рижий Євген                    87  ДОН        26.46
 Показ Лесів Роман                    88  ІФР        26.97
 Показ Твердушко Тарас                90  ІФР        27.37
 Показ Царевич Назар                  88  ІФР        27.51
TOP
Чол. 100m Бат                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лемешко Любомир                92  ПЛТ        57.27     56.13
    2. Кузнєцов Олег                  92  ХРК        57.10     56.38
    3. Філь Єгор                      91  К.О        57.88     57.77
    4. Савєнков Євген                 91  ДПР        58.76     58.16
    5. Михайлов Данило                92  ХРК        57.68     58.26
    6. Радчук Роман                   92  КИЇ        58.59     58.38
    7. Кравець Михайло                91  ЛУГ        58.90     59.34
    8. Соловиченко Микола             91  ХРК        58.84     59.66
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Бурдукін Ігор                  92  ДОН        59.57
   10. Воронько Володимир             91  ДПР        59.62
   11. Машиністов Артур               92  ДОН        59.93
   12. Комнатний Ян                   92  ХРК        59.94
   13. Безручко Павло                 92  ЛУГ      1:00.14
   14. Христос Владислав              94  МКЛ      1:01.29
   15. Орлов Сергій                   91  ДПР      1:01.48
   16. Любчак Ігор                    91  ДПР      1:01.77
   17. Мороз Денис                    92  ДПР      1:02.16
   18. Кніовець Максим                92  РВН      1:02.22
   19. Легейда Олександр              94  ЗПР      1:03.54
   20. Явтушенко Богдан               92  ДПР      1:03.61
   21. Мороз Вячеслав                 91  ЗПР      1:03.97
   22. Мілінковський Ян               94  ЗПР      1:04.04
   23. Кандиба Сергій                 91  ДПР      1:04.06
   24. Лешко Ростислав                91  ІФР      1:04.94
   25. Кайстренко Євгеній             94  ДПР      1:09.54



 Показ Чуєв Ілля                      84  ЗПР        54.78
 Показ Капітан Максим                 90  ЗПР        55.19
 Показ Дубров Денис                   89  ДПР        56.04
 Показ Рижий Євген                    87  ДОН        56.33
 Показ Царевич Назар                  88  ІФР      1:00.49
TOP
Чол. 200m Бат                                                      14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Лемешко Любомир                92  ПЛТ      2:13.10   2:06.65
        1:01.97  2:06.65 
    2. Любчак Ігор                    91  ДПР      2:10.63   2:07.46
        1:02.40  2:07.46 
    3. Філь Єгор                      91  К.О      2:15.78   2:08.31
        1:02.35  2:08.31 
    4. Воронько Володимир             91  ДПР      2:15.57   2:11.28
        1:04.55  2:11.28 
    5. Михайлов Данило                92  ХРК      2:14.73   2:13.07
        1:02.20  2:13.07 
    6. Шемберєв Максим                93  КИЇ      2:14.29   2:14.76
        1:05.13  2:14.76 
    7. Радчук Роман                   92  КИЇ      2:15.50   2:16.91
        1:04.03  2:16.91 
    8. Комнатний Ян                   92  ХРК      2:14.37   2:17.22
        1:04.37  2:17.22 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Савєнков Євген                 91  ДПР      2:18.91
        1:04.77  2:18.91 
   10. Машиністов Артур               92  ДОН      2:24.30
        1:07.46  2:24.30 
   11. Бурдукін Ігор                  92  ДОН      2:28.25
        1:09.26  2:28.25 
   12. Кніовець Максим                92  РВН      2:28.59
        1:10.00  2:28.59 
   13. Легейда Олександр              94  ЗПР      2:28.78
        1:09.12  2:28.78 
   14. Мороз Денис                    92  ДПР      2:31.28
        1:09.43  2:31.28 
   15. Кайстренко Євгеній             94  ДПР      2:43.63
        1:10.80  2:43.63 



 Показ Чуєв Ілля                      84  ЗПР      2:06.53
        1:06.65  2:06.53 
 Показ Дубров Денис                   89  ДПР      2:07.10
        1:01.91  2:07.10 
TOP
Чол. 200m К.п.                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Савельєв Станіслав             91  ЛУГ      2:12.24   2:09.71
        1:01.57  2:09.71 
    2. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      2:11.72   2:10.06
        1:00.91  2:10.06 
    3. Мілінковський Юліан            92  ЗПР      2:12.30   2:11.23
        1:02.48  2:11.23 
    4. Іоффе Олександр                91  ХРК      2:14.24   2:12.39
        1:03.37  2:12.39 
    5. Тараненко Дмитро               92  ХРК      2:12.11   2:12.86
        1:01.01  2:12.86 
    6. Улітін Григорій                91  ЗПР      2:13.45   2:13.52
        1:03.12  2:13.52 
    7. Соловиченко Микола             91  ХРК      2:14.04   2:13.87
        1:03.35  2:13.87 
    8. Котвицький Роман               91  КИЇ      2:13.35   2:14.13
        1:01.47  2:14.13 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Птіцин Андрій                  92  ДПР      2:15.74
        1:04.11  2:15.74 
   10. Чорний Єгор                    93  ДПР      2:16.25
        1:02.80  2:16.25 
   11. Шемберєв Максим                93  КИЇ      2:17.35
        1:06.55  2:17.35 
   12. Філь Єгор                      91  К.О      2:17.80
        1:05.79  2:17.80 
   13. Алпатов Віталій                93  ВЛН      2:18.02
        1:05.81  2:18.02 
   14. Приходько Роман                92  РВН      2:18.35
        1:05.13  2:18.35 
   15. Матьора Тарас                  91  ВЛН      2:19.33
        1:05.00  2:19.33 
   16. Коптєлов Євген                 93  ЗПР      2:19.48
        1:04.54  2:19.48 
   17. Дудник Тимур                   92  ДПР      2:20.56
        1:07.12  2:20.56 
   18. Мороз Єгор                     93  ДПР      2:20.70
        1:05.88  2:20.70 
   19. Рожков Олексій                 93  ДПР      2:20.97
        1:10.97  2:20.97 
   20. Маринчак Сергій                91  КРД      2:21.10
        1:07.19  2:21.10 
   21. Орлов Сергій                   91  ДПР      2:22.44
        1:05.78  2:22.44 
   22. Ігнатьєв Ілля                  91  ДОН      2:22.55
        1:07.29  2:22.55 
   23. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ      2:23.52
        1:08.66  2:23.52 
   24. Нестеренко Олег                91  ЗПР      2:23.86
        1:10.39  2:23.86 
   25. Лемешко Любомир                92  ПЛТ      2:24.25
        1:10.69  2:24.25 
   26. Чернишов Денис                 92  ДОН      2:24.76
        1:09.41  2:24.76 
   27. Савельєв Олександр             91  ПЛТ      2:25.43
        1:10.18  2:25.43 
   28. Шагінян Олексій                93  ДПР      2:26.55
        1:10.00  2:26.55 
   29. Тремполець Сергій              92  ДПР      2:27.41
        1:10.84  2:27.41 
   30. Мороз Юрій                     91  ІФР      2:31.31
        1:11.20  2:31.31 
   31. Балабанов Олександр            93  ДПР      2:31.61
        1:11.67  2:31.61 
   32. Пепік Олександр                92  ДПР      2:33.61
        1:11.75  2:33.61 
   33. Наумов Владислав               93  ДПР      2:36.15
        1:15.30  2:36.15 
    Дк Пожидаєв Дмитро                91  ДОН      2:22.57
        1:08.30  2:22.57 



 Показ Лепський Вадим                 85  КИЇ      2:06.24
        1:01.35  2:06.24 
 Показ Шудренко Роман                 87  ЗПР      2:06.49
          59.61  2:06.49 
 Показ Дубров Денис                   89  ДПР      2:10.59
        1:01.84  2:10.59 
 Показ Коваленко Андрій               89  К.О      2:13.48
        1:04.32  2:13.48 
 Показ Капітан Максим                 90  ЗПР      2:16.64
        1:03.94  2:16.64 
TOP
Чол. 400m К.п.                                                     14 - 18 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Приходько Роман                92  РВН      4:54.85   4:38.05
        1:02.70  2:13.45  3:33.21  4:38.05 
    2. Кузнєцов Олег                  92  ХРК      4:53.75   4:47.57
        1:03.54  2:19.05  3:41.65  4:47.57 
    3. Алпатов Віталій                93  ВЛН      4:51.04   4:47.98
        1:07.02  2:23.07  3:43.80  4:47.98 
    4. Матьора Тарас                  91  ВЛН      4:58.54   4:53.18
        1:07.50  2:22.31  3:48.62  4:53.18 
    5. Орлов Сергій                   91  ДПР      5:02.48   4:54.10
        1:05.95  2:21.93  3:48.44  4:54.10 
    6. Варварук Сергій                94  РВН      4:57.64   4:57.53
        1:05.59  2:21.83  3:47.27  4:57.53 
    7. Мороз Єгор                     93  ДПР      4:59.40   4:58.15
        1:04.26  2:23.11  3:49.57  4:58.15 
    8. Валекжанін Михайло             93  ПЛТ      5:04.16   5:14.06
        1:10.61  2:33.60  4:05.16  5:14.06 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Філь Єгор                      91  К.О      5:00.27   Scratch
        1:07.98  2:27.09  3:52.52  5:00.27 
   10. Васильєв Олександр             94  ПЛТ      5:04.25
        1:08.55  2:26.27  3:54.53  5:04.25 
   11. Дудник Тимур                   92  ДПР      5:12.64
        1:10.05  2:29.72  4:01.25  5:12.64 
   12. Рожков Олексій                 93  ДПР      5:15.95
        1:14.16  2:38.76  4:02.80  5:15.95 
   13. Шагінян Олексій                93  ДПР      5:28.05
        1:12.02  2:38.12  4:08.14  5:28.05 
   14. Наумов Владислав               93  ДПР      5:30.44
        1:18.77  2:44.40  4:16.06  5:30.44 
   15. Пепік Олександр                92  ДПР      5:35.19
        1:12.59  2:42.29  4:16.20  5:35.19 



 Показ Лепський Вадим                 85  КИЇ      4:31.73
        1:04.26  2:13.39  3:29.57  4:31.73 
 Показ Назаренко Дмитро               80  РВН      4:35.01
        1:04.85  2:13.62  3:30.83  4:35.01 
 Показ Шудренко Роман                 87  ЗПР      4:40.68
        1:02.69  2:15.59  3:35.44  4:40.68 
TOP
Жінки 50m В/с                                                      13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Терещенко Марія                93  ЗПР        26.51     25.94
    2. Нгуен Лана                     93  КИЇ        27.53     26.76
    3. Коба Надія                     95  ЛУГ        27.27     26.91
    4. Ламіна Лінда                   93  ХРК        27.72     27.09
    5. Солоха Олеся                   94  ХРК        27.65     27.34
    6. Попова Валерія                 93  КИЇ        28.12     27.85
    7. Подлесна Валерія               94  ЛУГ        28.33     27.86
    8. Дорошенко Валерія              93  ЗПР        28.45     27.91
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Іваненко Галина                94  КИЇ        28.63
   10. Пархоменко Євгенія             93  К.О        28.67
   11. Теплова Валерія                93  ДОН        28.79
   12. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ        28.99
   13. Романова Галина                94  ДПР        29.47
   14. Лудкевич Катерина              93  ДОН        29.51
   15. Комлева Олександра             93  ЛУГ        29.60
   16. Прокудіна Анна                 94  МЛД        29.69
   17. Капітонова Катерина            93  АРК        29.88
   18. Марчук Оксана                  94  РВН        29.92
   19. Мотос Ксенія                   93  ДПР        30.14
   20. Пазурчик Вікторія              93  ДПР        30.19
   21. Федотенко Дарина               93  ДОН        30.20
   22. Шляхтич Христина               93  ЖТМ        30.37
   23. Сльозко Тетяна                 94  ПЛТ        30.41
   24. Максимова Вероніка             93  ДПР        30.52
   25. Коломійчук Юлія                93  РВН        30.71
   26. Зарівна Валерія                94  ДПР        30.73
   27. Фриз Вероніка                  94  ЖТМ        30.90
   28. Лігатор Марина                 94  К.О        31.05
   29. Борисова Ксенія                94  ЛУГ        31.16
   30. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР        31.32
   31. Антонова Ксенія                96  ПЛТ        31.35
   32. Железняк Яна                   94  ІФР        31.38
   33. Дєдкова Анастасія              93  ОДС        31.45
   34. Шептицька Юлія                 93  ВЛН        31.48
   35. Сенатович Оксана               93  ІФР        32.26
   36. Осоцька Катерина               95  ДПР        32.65
   37. Гривняк Христина               95  ІФР        32.82
   38. Зеленова Катерина              94  ОДС        33.04
   39. Сузанська Анна                 93  ІФР        33.46
   40. Кірнас Анастасія               93  ОДС        33.58



 Показ Степанюк Дарья                 90  ХРК        25.95
 Показ Серікова Оксана                85  ДОН        26.15
 Показ Рагушенко Катерина             90  ЗПР        27.16
 Показ Тригуб Євгенія                 89  КИЇ        28.74
 Показ Котлярова Анна                 90  ХРК        29.18
 Показ Смірнова Світлана              91  КИЇ        29.60
 Показ Малявіна Анастасія             97  ХРК        33.34
TOP
Жінки 100m В/с                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Нгуен Лана                     93  КИЇ      1:00.75     59.85
    2. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      1:00.92   1:00.27
    3. Іваненко Галина                94  КИЇ      1:00.81   1:00.29
    4. Дорошенко Валерія              93  ЗПР      1:01.15   1:00.57
    5. Солоха Олеся                   94  ХРК      1:01.13   1:00.95
    6. Попова Валерія                 93  КИЇ      1:01.88   1:01.33
    7. Ламіна Лінда                   93  ХРК      1:01.79   1:01.82
    8. Пархоменко Євгенія             93  К.О      1:02.08   1:02.32
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Подлесна Валерія               94  ЛУГ      1:02.48
   10. Коба Надія                     95  ЛУГ      1:02.57
   11. Романова Галина                94  ДПР      1:03.52
   12. Чернієнко Олена                94  МКЛ      1:03.69
   13. Марчук Оксана                  94  РВН      1:03.78
   14. Гуменюк Надія                  95  РВН      1:04.04
   15. Пазурчик Вікторія              93  ДПР      1:04.17
   16. Казак Анастасія                93  ДПР      1:04.22
   17. Капітонова Катерина            93  АРК      1:04.25
   18. Теплова Валерія                93  ДОН      1:04.32
   19. Лудкевич Катерина              93  ДОН      1:04.37
   20. Мотос Ксенія                   93  ДПР      1:04.88
   21. Комлева Олександра             93  ЛУГ      1:05.07
   22. Слобожан Марія                 93  ЖТМ      1:05.08
   23. Прокудіна Анна                 94  МЛД      1:05.50
   24. Шляхтич Христина               93  ЖТМ      1:05.58
   25. Коломійчук Юлія                93  РВН      1:05.81
   26. Новікова Валерія               93  ДПР      1:05.90
   27. Сльозко Тетяна                 94  ПЛТ      1:06.42
   28. Зарівна Валерія                94  ДПР      1:06.47
   29. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      1:07.07
   30. Шептицька Юлія                 93  ВЛН      1:07.41
   31. Фриз Вероніка                  94  ЖТМ      1:07.88
   32. Сенатович Оксана               93  ІФР      1:08.46
   33. Железняк Яна                   94  ІФР      1:08.56
   34. Максимова Вероніка             93  ДПР      1:08.86
   35. Кірнас Анастасія               93  ОДС      1:13.64
   36. Зеленова Катерина              94  ОДС      1:13.69
   37. Гривняк Христина               95  ІФР      1:15.38
    Дк Дуброва Дарина                 94  КРД      1:08.22
    Дк Осоцька Катерина               95  ДПР      1:08.65



 Показ Степанюк Дарья                 90  ХРК        56.68
 Показ Рагушенко Катерина             90  ЗПР        58.12
 Показ Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        59.02
 Показ Чушикіна Олександра            92  ДОН        59.96
 Показ Котлярова Анна                 90  ХРК      1:01.29
 Показ Малявіна Анастасія             97  ХРК      1:13.62
TOP
Жінки 200m В/с                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Євчак Анна                     93  КРД      2:12.35   2:08.17
        1:02.44  2:08.17 
    2. Іваненко Галина                94  КИЇ      2:13.18   2:10.33
        1:03.08  2:10.33 
    3. Дорошенко Валерія              93  ЗПР      2:13.67   2:11.53
        1:04.74  2:11.53 
    4. Капітонова Катерина            93  АРК      2:16.14   2:13.36
        1:03.68  2:13.36 
    5. Гавринюк Карина                95  КИЇ      2:15.27   2:13.51
        1:04.33  2:13.51 
    6. Пархоменко Євгенія             93  К.О      2:15.93   2:14.13
        1:05.57  2:14.13 
    7. Гуржий Анна                    95  ДПР      2:16.18   2:16.43
        1:05.35  2:16.43 
    8. Лудкевич Катерина              93  ДОН      2:17.37   2:19.25
        1:07.01  2:19.25 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Марфінець Тетяна               93  ДПР      2:17.72
        1:06.69  2:17.72 
   10. Пазурчик Вікторія              93  ДПР      2:18.23
        1:07.54  2:18.23 
   11. Нгуен Лана                     93  КИЇ      2:18.25
        1:05.89  2:18.25 
   12. Федотенко Дарина               93  ДОН      2:18.57
        1:05.85  2:18.57 
   13. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      2:19.17
        1:05.87  2:19.17 
   14. Кожура Ганна                   94  К.О      2:19.21
        1:06.41  2:19.21 
   15. Марчук Оксана                  94  РВН      2:19.37
        1:07.66  2:19.37 
   16. Легкодух Тетяна                93  К.О      2:19.68
        1:08.35  2:19.68 
   17. Дуброва Дарина                 94  КРД      2:20.76
        1:07.25  2:20.76 
   18. Казак Анастасія                93  ДПР      2:21.30
        1:08.38  2:21.30 
   19. Чернієнко Олена                94  МКЛ      2:21.68
        1:06.94  2:21.68 
   20. Попова Валерія                 93  КИЇ      2:22.18
        1:06.51  2:22.18 
   21. Антонова Ксенія                96  ПЛТ      2:22.68
        1:08.61  2:22.68 
   22. Коломійчук Юлія                93  РВН      2:23.15
        1:08.51  2:23.15 
   23. Попова Анастасія               94  ДПР      2:23.38
        1:09.16  2:23.38 
   24. Слобожан Марія                 93  ЖТМ      2:23.58
        1:09.65  2:23.58 
   25. Зарівна Валерія                94  ДПР      2:23.63
        1:08.70  2:23.63 
   26. Герасименко Анастасія          94  КИЇ      2:23.68
        1:09.59  2:23.68 
   27. Поронюк Полина                 94  ДПР      2:23.87
        1:08.92  2:23.87 
   28. Лігатор Марина                 94  К.О      2:24.98
        1:09.55  2:24.98 
   29. Осоцька Катерина               95  ДПР      2:25.12
        1:10.48  2:25.12 
   30. Теплова Валерія                93  ДОН      2:25.24
        1:09.72  2:25.24 
   31. Мотос Ксенія                   93  ДПР      2:25.53
        1:08.82  2:25.53 
   32. Шептицька Юлія                 93  ВЛН      2:26.29
        1:11.55  2:26.29 
   33. Сльозко Тетяна                 94  ПЛТ      2:26.82
        1:09.54  2:26.82 
   34. Сенатович Оксана               93  ІФР      2:26.83
        1:10.60  2:26.83 
   35. Фриз Вероніка                  94  ЖТМ      2:28.39
        1:11.28  2:28.39 
   36. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР      2:28.47
        1:10.93  2:28.47 
   37. Комлева Олександра             93  ЛУГ      2:29.04
        1:07.18  2:29.04 
   38. Шляхтич Христина               93  ЖТМ      2:29.07
        1:10.03  2:29.07 
   39. Хіняєва Анастасія              94  ВЛН      2:31.95
        1:13.11  2:31.95 
   40. Гривняк Христина               95  ІФР      2:35.62
        1:19.02  2:35.62 
   41. Сузанська Анна                 93  ІФР      2:36.38
        1:15.90  2:36.38 
   42. Кірнас Анастасія               93  ОДС      2:38.41
        1:16.25  2:38.41 



 Показ Худякова Наталія               85  КИЇ      2:05.46
        1:01.12  2:05.46 
 Показ Дікіджі Катерина               91  РВН      2:07.64
        1:00.79  2:07.64 
 Показ Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      2:11.38
        1:04.00  2:11.38 
 Показ Серікова Оксана                85  ДОН      2:15.05
        1:04.82  2:15.05 
 Показ Котлярова Анна                 90  ХРК      2:16.50
        1:05.94  2:16.50 
 Показ Смірнова Іванна                92  КИЇ      2:18.05
        1:06.33  2:18.05 
 Показ Смірнова Світлана              91  КИЇ      2:20.04
        1:07.02  2:20.04 
    Дк Григоренко Ксенія              92  МКЛ      2:12.45
        1:05.23  2:12.45 
TOP
Жінки 400m В/с                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Євчак Анна                     93  КРД      4:43.77   4:26.23
        1:04.07  2:11.59  3:19.71  4:26.23 
    2. Гуменюк Надія                  95  РВН      4:41.29   4:38.83
        1:06.43  2:18.47  3:30.10  4:38.83 
    3. Казак Анастасія                93  ДПР      4:48.72   4:41.23
        1:06.79  2:19.05  3:30.93  4:41.23 
    4. Кравченко Олена                93  МЛД      4:48.45   4:47.57
        1:07.11  2:20.17  3:34.01  4:47.57 
    5. Федотенко Дарина               93  ДОН      4:46.88   4:49.05
        1:08.12  2:21.15  3:36.45  4:49.05 
    6. Лудкевич Катерина              93  ДОН      4:49.72   4:49.38
        1:09.14  2:23.32  3:37.63  4:49.38 
    7. Легкодух Тетяна                93  К.О      4:50.83   4:51.67
        1:09.39  2:23.63  3:38.09  4:51.67 
    8. Гавринюк Карина                95  КИЇ      4:47.56   4:54.00
        1:08.14  2:23.16  3:39.34  4:54.00 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Гуржий Анна                    95  ДПР      4:51.54
        1:07.85  2:22.28  3:37.53  4:51.54 
   10. Замараєва Катерина             94  ХРК      4:51.63
        1:09.64  2:24.02  3:38.49  4:51.63 
   11. Марфінець Тетяна               93  ДПР      4:52.14
        1:07.85  2:22.10  3:37.47  4:52.14 
   12. Ковальчук Ірина                93  РВН      4:52.40
        1:10.14  2:24.06  3:38.85  4:52.40 
   13. Кожура Ганна                   94  К.О      4:53.02
        1:08.19  2:21.49  3:36.33  4:53.02 
   14. Герасименко Анастасія          94  КИЇ      5:00.38
        1:10.37  2:28.42  3:45.41  5:00.38 
   15. Попова Анастасія               94  ДПР      5:03.22
        1:09.82  2:26.04  3:44.52  5:03.22 
   16. Романова Галина                94  ДПР      5:03.74
        1:11.27  2:28.99  3:46.83  5:03.74 
   17. Поронюк Полина                 94  ДПР      5:06.50
        1:10.13  2:27.82  3:47.62  5:06.50 
   18. Лігатор Марина                 94  К.О      5:10.15
        1:10.65  2:30.96  3:51.64  5:10.15 



 Показ Худякова Наталія               85  КИЇ      4:24.42
        1:02.44  2:08.74  3:16.80  4:24.42 
 Показ Дікіджі Катерина               91  РВН      4:34.45
        1:04.66  2:14.54  3:25.14  4:34.45 
 Показ Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      4:41.48
        1:07.00  2:18.11  3:29.85  4:41.48 
 Показ Смірнова Іванна                92  КИЇ      4:44.59
        1:07.38  2:19.43  3:32.68  4:44.59 
 Показ Смірнова Світлана              91  КИЇ      4:50.67
        1:08.21  2:22.35  3:37.06  4:50.67 
TOP
Жінки 800m В/с                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код

    1. Євчак Анна                     93  КРД      9:21.45
        1:05.06  2:15.95  3:27.89  4:39.61  5:50.12  7:01.49  8:11.92  9:21.45 
    2. Казак Анастасія                93  ДПР      9:31.40
        1:06.80  2:19.18  3:31.41  4:43.67  5:55.70  7:07.87  8:19.98  9:31.40 
    3. Гавринюк Карина                95  КИЇ      9:44.63
        1:07.32  2:20.08  3:33.15  4:46.96  6:02.01  7:17.02  8:31.53  9:44.63 
    4. Кожура Ганна                   94  К.О      9:52.41
        1:09.46  2:22.27  3:35.32  4:49.24  6:03.71  7:20.03  8:35.94  9:52.41 
    5. Замараєва Катерина             94  ХРК      9:53.44
        1:09.96  2:24.04  3:39.04  4:53.62  6:08.94  7:24.57  8:39.71  9:53.44 
    6. Лудкевич Катерина              93  ДОН      9:54.33
        1:10.16  2:24.35  3:38.65  4:53.41  6:08.92  7:24.25  8:40.24  9:54.33 
    7. Федотенко Дарина               93  ДОН      9:56.61
        1:08.47  2:23.23  3:39.22  4:55.45  6:11.76  7:27.87  8:44.03  9:56.61 
    8. Марфінець Тетяна               93  ДПР      9:57.41
        1:07.65  2:21.13  3:35.35  4:50.63  6:07.69  7:24.77  8:42.35  9:57.41 
    9. Ілларіонова Валерія            93  ДОН      9:58.92
        1:10.78  2:26.23  3:41.93  4:57.92  6:13.77  7:30.09  8:47.05  9:58.92 
   10. Ковальчук Ірина                93  РВН      9:59.03
        1:12.18  2:27.89  3:43.54  4:59.53  6:15.41  7:31.23  8:47.18  9:59.03 
   11. Попова Анастасія               94  ДПР     10:20.63
        1:10.23  2:25.41  3:43.79  5:03.21  6:23.92  7:44.32  9:04.50 10:20.63 
   12. Герасименко Анастасія          94  КИЇ     10:21.04
        1:09.81  2:28.07  3:47.27  5:06.54  6:25.60  7:45.48  9:04.19 10:21.04 
   13. Лігатор Марина                 94  К.О     10:22.30
        1:12.33  2:31.41  3:51.53  5:10.86  6:30.03  7:48.74  9:07.27 10:22.30 
   14. Поронюк Полина                 94  ДПР     10:44.93
        1:11.40  2:30.00  3:50.61  5:13.50  6:35.73  7:58.86  9:23.12 10:44.93 



TOP
Жінки 50m Н/сп                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Терещенко Марія                93  ЗПР        30.02     29.55
    2. Зевіна Дарина                  94  КИЇ        30.38     30.02
    3. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ        31.80     31.47
    4. Багач Юлія                     93  К.О        32.20     32.15
    5. Зубенко Ганна                  93  ХРК        32.40     32.59
    6. Танасиенко Євгенія             93  МЛД        32.51     32.64
    7. Гуржий Анна                    95  ДПР        32.54     32.68
    8. Сидорук Юліанна                94  РВН        32.70     32.85
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Москаленко Марія               93  ДОН        32.76
   10. Оларь Юлія                     95  МЛД        32.79
   11. Абрамчук Катерина              94  ЗПР        32.92
   12. Мороз Діана                    94  ВЛН        33.77
   13. Гайденко Дар`я                 93  К.О        33.87
   14. Єремізіна Катерина             94  АРК        34.59
   15. Борисова Оксана                94  ПЛТ        34.90
   16. Железняк Яна                   94  ІФР        35.27
   17. Серебрянська Діана             94  ДПР        35.48
       Борисова Ксенія                94  ЛУГ        35.48
   19. Кундель Аліна                  93  ЗПР        35.68
   20. Селітреннікова Анастасія       93  ДПР        35.90
   21. Максимова Вероніка             93  ДПР        36.48
   22. Романюк Яна                    96  ТРН        37.13
   23. Білінська Анна Христина        95  ДПР        37.15



 Показ Серікова Оксана                85  ДОН        32.01
 Показ Хлістунова Анна                88  РВН        32.22
 Показ Волк Діана                     92  ДПР        35.21
TOP
Жінки 100m Н/сп                                                    13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Зевіна Дарина                  94  КИЇ      1:04.69   1:03.24
    2. Терещенко Марія                93  ЗПР      1:06.30   1:04.26
    3. Євчак Анна                     93  КРД      1:08.40   1:06.68
    4. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      1:07.11   1:06.87
    5. Зубенко Ганна                  93  ХРК      1:08.00   1:07.15
    6. Багач Юлія                     93  К.О      1:09.16   1:08.54
    7. Танасиенко Євгенія             93  МЛД      1:08.19   1:08.77
    8. Абрамчук Катерина              94  ЗПР      1:09.07   1:10.19
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Оларь Юлія                     95  МЛД      1:09.66
   10. Гуменюк Надія                  95  РВН      1:09.72
   11. Москаленко Марія               93  ДОН      1:10.36
   12. Гуржий Анна                    95  ДПР      1:10.94
   13. Сидорук Юліанна                94  РВН      1:11.00
   14. Ковальчук Ірина                93  РВН      1:12.01
   15. Гайденко Дар`я                 93  К.О      1:12.66
   16. Борисова Марина                93  ПЛТ      1:13.25
   17. Мороз Діана                    94  ВЛН      1:14.04
   18. Серебрянська Діана             94  ДПР      1:14.87
   19. Железняк Яна                   94  ІФР      1:15.67
   20. Максимова Вероніка             93  ДПР      1:16.37
   21. Єремізіна Катерина             94  АРК      1:16.75
   22. Борисова Оксана                94  ПЛТ      1:17.37
   23. Романюк Яна                    96  ТРН      1:17.73
   24. Білінська Анна Христина        95  ДПР      1:18.10



 Показ Чушикіна Олександра            92  ДОН      1:08.18
TOP
Жінки 200m Н/сп                                                    13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Зевіна Дарина                  94  КИЇ      2:20.35   2:16.19
        1:06.46  2:16.19 
    2. Ткачова Ганна                  93  ЛУГ      2:21.45   2:19.96
        1:07.28  2:19.96 
    3. Гуменюк Надія                  95  РВН      2:27.30   2:22.66
        1:10.45  2:22.66 
    4. Зубенко Ганна                  93  ХРК      2:24.79   2:23.78
        1:08.70  2:23.78 
    5. Терещенко Марія                93  ЗПР      2:24.68   2:25.64
        1:09.49  2:25.64 
    6. Оларь Юлія                     95  МЛД      2:26.21   2:28.86
        1:10.97  2:28.86 
    7. Багач Юлія                     93  К.О      2:33.82   2:31.76
        1:15.15  2:31.76 
    8. Москаленко Марія               93  ДОН      2:33.35   2:34.13
        1:14.22  2:34.13 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Ковальчук Ірина                93  РВН      2:33.90
        1:15.01  2:33.90 
   10. Гайденко Дар`я                 93  К.О      2:34.40
        1:14.80  2:34.40 
   11. Сидорук Юліанна                94  РВН      2:34.64
        1:12.96  2:34.64 
   12. Абрамчук Катерина              94  ЗПР      2:35.19
        1:15.25  2:35.19 
   13. Борисова Марина                93  ПЛТ      2:38.72
        1:16.39  2:38.72 
   14. Мороз Діана                    94  ВЛН      2:40.88
        1:18.40  2:40.88 
   15. Романова Галина                94  ДПР      2:41.23
        1:18.95  2:41.23 
   16. Серебрянська Діана             94  ДПР      2:42.89
        1:19.38  2:42.89 
   17. Железняк Яна                   94  ІФР      2:45.32
        1:19.73  2:45.32 
   18. Борисова Ксенія                94  ЛУГ      2:45.38
        1:21.14  2:45.38 
   19. Борисова Оксана                94  ПЛТ      2:45.62
        1:19.18  2:45.62 
   20. Білінська Анна Христина        95  ДПР      2:46.22
        1:19.73  2:46.22 
   21. Єремізіна Катерина             94  АРК      2:49.65
        1:23.49  2:49.65 
   22. Романюк Яна                    96  ТРН      2:54.51
        1:26.72  2:54.51 



 Показ Григоренко Ксенія              92  МКЛ      2:18.75
        1:08.71  2:18.75 
 Показ Хлістунова Анна                88  РВН      2:22.85
        1:10.05  2:22.85 
 Показ Чушикіна Олександра            92  ДОН      2:28.24
        1:11.73  2:28.24 
TOP
Жінки 50m Брас                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Кисельова Альона               96  ЧРН        35.14     34.67
    2. Лисенко Ірина                  94  ЛУГ        35.30     34.70
    3. Танасиенко Євгенія             93  МЛД        34.83     34.71
    4. Латінкова Юлія                 93  К.О        34.71     34.80
    5. Богославець Ольга              93  МКЛ        35.01     35.12
    6. Голікова Ганна                 94  КИЇ        36.20     35.73
    7. Муштей Анастасія               93  ДПР        36.23     36.34
    8. Зіновьєва Вікторія             95  ДПР        36.25     37.07
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Макеєва Дарина                 93  ДОН        36.67
   10. Новікова Валерія               93  ДПР        37.01
   11. Кулик Анна                     94  ЖТМ        37.05
   12. Теплова Валерія                93  ДОН        37.72
   13. Брек Оксана                    94  ДПР        37.79
       Андрощук Тетяна                94  РВН        37.79
   15. Гайдук Анна                    93  РВН        38.06
   16. Декіна Марина                  94  ЖТМ        39.02
   17. Гуменюк Надія                  95  РВН        39.58
   18. Сузанська Анна                 93  ІФР        39.80
   19. Ткаченко Валерія               93  ПЛТ        40.00
   20. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН        40.64
   21. Савенко Ірина                  94  ЗПР        40.84
   22. Борисова Ксенія                94  ЛУГ        41.22
   23. Гриб Анастасія                 95  ЧРН        41.90
   24. Зеленова Катерина              94  ОДС        43.06



 Показ Лівер Марія                    90  ДПР        33.66
 Показ Дзеркаль Ганна                 87  ДОН        34.21
 Показ Усова Яна                      92  ПЛТ        34.36
 Показ Худякова Наталія               85  КИЇ        34.64
 Показ Хлістунова Анна                88  РВН        34.65
 Показ Бруско Ксенія                  91  КИЇ        35.35
 Показ Головко Марина                 88  ЗПР        35.68
 Показ Тригуб Євгенія                 89  КИЇ        37.48
 Показ Смірнова Світлана              91  КИЇ        38.23
TOP
Жінки 100m Брас                                                    13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Кисельова Альона               96  ЧРН      1:17.38   1:15.86
    2. Богославець Ольга              93  МКЛ      1:17.80   1:16.99
    3. Голікова Ганна                 94  КИЇ      1:18.21   1:17.27
    4. Латінкова Юлія                 93  К.О      1:18.51   1:18.17
    5. Муштей Анастасія               93  ДПР      1:19.58   1:18.37
    6. Макеєва Дарина                 93  ДОН      1:19.15   1:18.70
    7. Андрощук Тетяна                94  РВН      1:20.03   1:21.36
    8. Лисенко Ірина                  94  ЛУГ      1:20.17   1:21.71
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Кулик Анна                     94  ЖТМ      1:21.03
   10. Брек Оксана                    94  ДПР      1:22.91
   11. Новікова Валерія               93  ДПР      1:23.27
   12. Декіна Марина                  94  ЖТМ      1:23.51
   13. Савенко Ірина                  94  ЗПР      1:25.03
   14. Сузанська Анна                 93  ІФР      1:25.53
   15. Гайдук Анна                    93  РВН      1:26.00
   16. Ткаченко Валерія               93  ПЛТ      1:27.33
   17. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН      1:27.57
   18. Гриб Анастасія                 95  ЧРН      1:34.05
    Дк Зіновьєва Вікторія             95  ДПР      1:20.17



 Показ Бруско Ксенія                  91  КИЇ      1:13.39
 Показ Дзеркаль Ганна                 87  ДОН      1:13.75
 Показ Усова Яна                      92  ПЛТ      1:16.09
 Показ Лівер Марія                    90  ДПР      1:16.15
 Показ Головко Марина                 88  ЗПР      1:17.68
TOP
Жінки 200m Брас                                                    13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Кисельова Альона               96  ЧРН      2:44.02   2:40.52
        1:17.79  2:40.52 
    2. Муштей Анастасія               93  ДПР      2:44.14   2:41.42
        1:18.27  2:41.42 
    3. Богославець Ольга              93  МКЛ      2:45.65   2:44.63
        1:16.37  2:44.63 
    4. Голікова Ганна                 94  КИЇ      2:51.59   2:49.75
        1:19.87  2:49.75 
    5. Андрощук Тетяна                94  РВН      2:48.77   2:52.05
        1:24.01  2:52.05 
    6. Лисенко Ірина                  94  ЛУГ      2:53.57   2:52.09
        1:22.81  2:52.09 
    7. Латінкова Юлія                 93  К.О      2:50.38   2:54.32
        1:24.18  2:54.32 
    8. Зіновьєва Вікторія             95  ДПР      2:52.30   2:54.42
        1:22.89  2:54.42 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Кулик Анна                     94  ЖТМ      2:55.42
        1:24.61  2:55.42 
   10. Савенко Ірина                  94  ЗПР      2:55.50
        1:25.96  2:55.50 
   11. Декіна Марина                  94  ЖТМ      2:55.82
        1:24.69  2:55.82 
   12. Макеєва Дарина                 93  ДОН      2:56.10
        1:25.21  2:56.10 
   13. Сузанська Анна                 93  ІФР      2:59.74
        1:27.38  2:59.74 
   14. Брек Оксана                    94  ДПР      3:01.85
        1:26.98  3:01.85 
   15. Кузьменкова Катерина           94  ЧРН      3:04.21
        1:29.89  3:04.21 
   16. Ткаченко Валерія               93  ПЛТ      3:05.76
        1:29.66  3:05.76 
   17. Гайдук Анна                    93  РВН      3:05.89
        1:28.36  3:05.89 
   18. Гриб Анастасія                 95  ЧРН      3:18.68
        1:32.33  3:18.68 



 Показ Бруско Ксенія                  91  КИЇ      2:35.31
        1:14.90  2:35.31 
 Показ Бондаренко Світлана            71  ЛУГ      2:37.52
        1:16.29  2:37.52 
 Показ Усова Яна                      92  ПЛТ      2:43.50
        1:19.74  2:43.50 
 Показ Головко Марина                 88  ЗПР      2:46.19
        1:19.96  2:46.19 
 Показ Лівер Марія                    90  ДПР      2:48.04
        1:21.52  2:48.04 
 Показ Смірнова Світлана              91  КИЇ      3:00.58
        1:27.36  3:00.58 
TOP
Жінки 50m Бат                                                      13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Зевіна Дарина                  94  КИЇ        29.19     28.70
    2. Євчак Анна                     93  КРД        30.02     28.87
    3. Ламіна Лінда                   93  ХРК        29.24     28.99
    4. Попова Валерія                 93  КИЇ        30.06     29.22
    5. Нгуен Лана                     93  КИЇ        30.43     29.33
    6. Коба Надія                     95  ЛУГ        30.51     29.58
    7. Львова Катерина                93  К.О        30.29     29.98
    8. Абрамчук Катерина              94  ЗПР        30.59     30.90
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Гнєзділова Яна                 93  ХРК        30.60
   10. Пазурчик Вікторія              93  ДПР        31.22
   11. Павлова Дарія                  94  ДПР        31.32
   12. Кундель Аліна                  93  ЗПР        31.33
   13. Шамілова Наталія               93  ЗПР        31.94
   14. Теплова Валерія                93  ДОН        32.00
   15. Амбрутіс Аліна                 94  ЗПР        32.03
       Борисова Марина                93  ПЛТ        32.03
   17. Ілларіонова Валерія            93  ДОН        32.38
   18. Юшкова Марія                   93  ЗПР        32.66
   19. Товт Крістіна                  94  К.О        32.91
   20. Дуброва Дарина                 94  КРД        33.49
   21. Сенатович Оксана               93  ІФР        34.09
   22. Дєдкова Анастасія              93  ОДС        34.24
   23. Романюк Яна                    96  ТРН        34.36



 Показ Степанюк Дарья                 90  ХРК        28.27
 Показ Худякова Наталія               85  КИЇ        29.47
 Показ Смірнова Іванна                92  КИЇ        30.52
 Показ Хлістунова Анна                88  РВН        31.22
 Показ Волк Діана                     92  ДПР        31.62
 Показ Котлярова Анна                 90  ХРК        31.73
 Показ Малявіна Анастасія             97  ХРК        37.93
TOP
Жінки 100m Бат                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Євчак Анна                     93  КРД      1:07.26   1:03.65
    2. Васюк Оксана                   93  ВЛН      1:07.66   1:04.63
    3. Львова Катерина                93  К.О      1:07.29   1:05.60
    4. Кравченко Олена                93  МЛД      1:08.14   1:07.04
    5. Павлова Дарія                  94  ДПР      1:08.65   1:07.34
    6. Ілларіонова Валерія            93  ДОН      1:10.10   1:08.72
    7. Кундель Аліна                  93  ЗПР      1:08.50   1:08.96
    8. Шамілова Наталія               93  ЗПР      1:09.14   1:09.07
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Амбрутіс Аліна                 94  ЗПР      1:10.91
   10. Юшкова Марія                   93  ЗПР      1:10.93
   11. Замараєва Катерина             94  ХРК      1:11.28
   12. Солоха Олеся                   94  ХРК      1:13.41
   13. Товт Крістіна                  94  К.О      1:17.84
   14. Дєдкова Анастасія              93  ОДС      1:17.86



 Показ Король Любов                   89  ЗПР      1:01.29
 Показ Рагушенко Катерина             90  ЗПР      1:04.07
 Показ Чушикіна Олександра            92  ДОН      1:04.54
 Показ Смірнова Іванна                92  КИЇ      1:08.23
 Показ Волк Діана                     92  ДПР      1:09.28
TOP
Жінки 200m Бат                                                     13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Васюк Оксана                   93  ВЛН      2:29.13   2:21.49
        1:08.34  2:21.49 
    2. Павлова Дарія                  94  ДПР      2:34.40   2:30.18
        1:11.86  2:30.18 
    3. Юшкова Марія                   93  ЗПР      2:34.75   2:31.34
        1:11.62  2:31.34 
    4. Ілларіонова Валерія            93  ДОН      2:34.33   2:31.60
        1:11.20  2:31.60 
    5. Шамілова Наталія               93  ЗПР      2:40.22   2:31.69
        1:10.89  2:31.69 
    6. Львова Катерина                93  К.О      2:34.24   2:32.54
        1:12.64  2:32.54 
    7. Євчак Анна                     93  КРД      2:33.29   2:33.49
        1:11.25  2:33.49 
    8. Борисова Марина                93  ПЛТ      2:39.74   2:39.40
        1:15.23  2:39.40 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Амбрутіс Аліна                 94  ЗПР      2:52.12
        1:19.43  2:52.12 
   10. Романюк Яна                    96  ТРН      3:00.28
        1:25.91  3:00.28 
   11. Товт Крістіна                  94  К.О      3:05.41
        1:25.52  3:05.41 



 Показ Король Любов                   89  ЗПР      2:20.70
        1:05.33  2:20.70 
 Показ Смірнова Іванна                92  КИЇ      2:42.62
        1:15.75  2:42.62 
TOP
Жінки 200m К.п.                                                    13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Євчак Анна                     93  КРД      2:28.31   2:24.76
        1:07.36  2:24.76 
    2. Васюк Оксана                   93  ВЛН      2:32.94   2:26.90
        1:08.24  2:26.90 
    3. Дуброва Дарина                 94  КРД      2:35.09   2:29.38
        1:11.77  2:29.38 
    4. Муштей Анастасія               93  ДПР      2:33.45   2:30.07
        1:14.18  2:30.07 
    5. Гуменюк Надія                  95  РВН      2:36.35   2:30.14
        1:10.62  2:30.14 
    6. Подлесна Валерія               94  ЛУГ      2:32.58   2:31.74
        1:12.39  2:31.74 
    7. Кравченко Олена                93  МЛД      2:31.83   2:32.20
        1:11.94  2:32.20 
    8. Чернієнко Олена                94  МКЛ      2:36.08   2:35.73
        1:12.99  2:35.73 
--------------------------------------------------------------------------------
    9. Гнєзділова Яна                 93  ХРК      2:34.22   Scratch
        1:13.77  2:34.22 
   10. Слобожан Марія                 93  ЖТМ      2:36.72
        1:13.35  2:36.72 
   11. Романова Галина                94  ДПР      2:37.32
        1:15.20  2:37.32 
   12. Антонова Ксенія                96  ПЛТ      2:40.94
        1:18.39  2:40.94 
   13. Савенко Ірина                  94  ЗПР      2:41.36
        1:18.96  2:41.36 
   14. Гайдук Анна                    93  РВН      2:43.50
        1:20.68  2:43.50 
   15. Борисова Ксенія                94  ЛУГ      2:43.89
        1:16.55  2:43.89 
   16. Зіновьєва Вікторія             95  ДПР      2:46.08
        1:21.64  2:46.08 
   17. Хіняєва Анастасія              94  ВЛН      2:47.82
        1:21.48  2:47.82 
   18. Попова Анастасія               94  ДПР      2:47.99
        1:22.57  2:47.99 
   19. Осоцька Катерина               95  ДПР      2:48.93
        1:20.46  2:48.93 
   20. Железняк Яна                   94  ІФР      2:49.72
        1:19.74  2:49.72 
   21. Комлева Олександра             93  ЛУГ      2:54.33
        1:21.80  2:54.33 
    Дк Сенатович Оксана               93  ІФР      2:51.21
        1:20.01  2:51.21 



 Показ Король Любов                   89  ЗПР      2:20.18
        1:06.11  2:20.18 
 Показ Григоренко Ксенія              92  МКЛ      2:24.25
        1:06.27  2:24.25 
 Показ Хлістунова Анна                88  РВН      2:24.84
        1:07.38  2:24.84 
 Показ Чушикіна Олександра            92  ДОН      2:28.40
        1:08.59  2:28.40 
 Показ Бруско Ксенія                  91  КИЇ      2:30.29
        1:14.78  2:30.29 
 Показ Тригуб Євгенія                 89  КИЇ      2:30.94
        1:12.23  2:30.94 
 Показ Волк Діана                     92  ДПР      2:31.30
        1:11.20  2:31.30 
 Показ Смірнова Світлана              91  КИЇ      2:38.49
        1:15.53  2:38.49 
 Показ Смірнова Іванна                92  КИЇ      2:38.72
        1:12.50  2:38.72 
TOP
Жінки 400m К.п.                                                    13 - 16 років
--------------------------------------------------------------------------------
       Ім'я                          Рік  Код                 Фінали
A-Фінал
    1. Дуброва Дарина                 94  КРД      5:21.36   5:15.22
        1:11.38  2:32.19  4:02.15  5:15.22 
    2. Муштей Анастасія               93  ДПР      5:19.91   5:16.09
        1:13.41  2:40.45  4:03.46  5:16.09 
    3. Марфінець Тетяна               93  ДПР      5:32.92   5:24.52
        1:12.30  2:35.91  4:12.64  5:24.52 
    4. Чернієнко Олена                94  МКЛ      5:42.74   5:30.24
        1:12.49  2:38.81  4:14.56  5:30.24 
    5. Кожура Ганна                   94  К.О      5:45.25   5:33.63
        1:14.98  2:42.39  4:17.55  5:33.63 
    6. Борисова Ксенія                94  ЛУГ      5:47.93   5:48.16
        1:20.39  2:48.31  4:28.25  5:48.16 
    7. Хіняєва Анастасія              94  ВЛН      5:47.94   5:48.86
        1:19.96  2:51.97  4:28.87  5:48.86 
    8. Сузанська Анна                 93  ІФР      6:13.48   6:06.66
        1:28.98  3:06.49  4:42.25  6:06.66 



 Показ Григоренко Ксенія              92  МКЛ      5:05.09
        1:12.89  2:26.25  3:57.09  5:05.09 
 Показ Хлістунова Анна                88  РВН      5:06.33
        1:09.75  2:28.18  3:55.43  5:06.33 
 Показ Чушикіна Олександра            92  ДОН      5:15.63
        1:08.08  2:28.64  4:00.69  5:15.63 
 Показ Волк Діана                     92  ДПР      5:31.65
        1:13.27  2:40.32  4:16.31  5:31.65