Суддівська колегія
Федерація плавання України

Судді Національної та міжнародної категорій з плавання

на 01.10.2017

 

 

Кокоша Анна Володимирівна

НК 1986

 МК 1996

м. Київ

Власков Андрій Анатолійович

НК 1986

 МК 1994

м. Київ

  1.  

Лизак Сергій Васильович

НК 2005

 МК 2007

м. Київ

  1.  

Насонов Володимир Дмитрович

НК 1995

 

м. Київ

  1.  

Агеєв Віктор Іванович

НК 2000

 

 МК 2009          

стартер

м. Київ

  1.  

Лаврентьєва Людмила Миколаївна

НК 2013

 

м. Київ

  1.  

Капась Микола Володимирович

НК 1986

 

 МК 2013

стартер

м. Київ

  1.  

Чернуха Борис Едуардович

НК 2008

 

м. Київ

  1.  

Ларін Дмитро Миколайович

НК 2010

 МК 2011

м. Київ

  1.  

Кожух Ніна Федорівна

НК 1994

 

м. Київ

  1.  

Тараканов Євген Петрович

НК

 

С.м.т. Ярмолинці (Хмельницька обл.)

  1.  

Біллер Петро Рудольфович

НК 1981

 

м. Одеса

  1.  

Воронцова Оксана Володимирівна

НК 2006

 

м. Харків

  1.  

Рудницький Михайло Наумович

НК 1980

 МК 2005

м. Харків

  1.  

Єранцева Олена Юріївна

НК 2010

 МК 2013

м. Харків

  1.  

Єсипенко Олексій Валерійович

НК 2010

 МК 2013

м. Харків

  1.  

Мізін Володимир Борисович

НК 1988

 

м. Донецьк

  1.  

Ростовська Олена Вікторівна

НК 1986

 

м. Шахтарськ (Донецька обл.)

  1.  

Ростовський Анатолій Дмитрович

НК 2014

 

м. Шахтарськ (Донецька обл.)

  1.  

Веретеннікова Світлана Федорівна

НК 2002

 

м. Луцьк

  1.  

Першин Леонід Володимирович

НК 2006

 

м. Бровари (Київська обл.)

  1.  

Левковець Тетяна Миколаївна

НК 2013

 

м. Бровари (Київська обл.)

  1.  

Худякова Любов Василівна

НК 2014

 

м. Бровари (Київська обл.)

  1.  

Усатюк Ірина Олександрівна

НК 2015

 

м. Бровари (Київська обл.)

  1.  

Фандєєв Іван Олексійович

НК 2001

 

м. Біла Церква (Київська обл.)

  1.  

Матвієць Олена Григорівна

НК 2001

 

м. Біла Церква (Київська обл.)

  1.  

Міць Віктор Михайлович

НК 2010

 МК 2013

м. Полтава

  1.  

Яценко Василь Петрович

НК 2010

 

 МК 2011

стартер

м. Полтава

  1.  

Резніченко Юлія Вікторівна

НК 2006

 МК 2009

м. Кременчук (Полтавська обл.)

  1.  

Єрмакова Галина Іванівна

НК 1995

 

м. Дніпро

  1.  

Марочкін Віталій Іванович

НК 1995

 

м. Дніпро

  1.  

Мкртчан Оганес Хачатурович

НК 1989

 МК 2006

м. Дніпро

  1.  

Толокняник Світлана Віталіївна

НК 2006

 

м. Дніпро

  1.  

Карташов Костянтин Миколайович

НК 2001

 

м. Дніпро

  1.  

Качуровський Дмитро Олегович

НК 1997

 

м. Дніпро

  1.  

Шевчук Тетяна Ігорівна

НК 2015

 

м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.)

  1.  

Яримбаш Ксенія Сергіївна

НК 2017

 

м. Дніпро

  1.  

Жильцова Тетяна Василівна

НК 1990

 

м. Запоріжжя

  1.  

Орлов Ігор Анатолійович

НК 2015

 

м. Запоріжжя

  1.  

Сокирко Олексій Сергійович

НК 2017

 

м. Запоріжжя

  1.  

Візгерт Наталія Краснославівна

НК 2006

 

м. Львів

  1.  

Кошак Ігор Богданович

НК 1988

 МК 2006

м. Борислав (Львівська обл.)

  1.  

Багрій Юрій Іванович

НК 2006

 

м. Вараш (Рівненська обл.)

  1.  

Москалик Микола Михайлович

НК 2013

 

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

  1.  

Сав`юк Василь Васильович

НК 2015

 

м. Івано-Франківськ

  1.  

Маслій Анатолій Федорович

НК 1977

 

м. Суми

  1.  

Хіменко Іван Іванович

НК 2010

 МК 2013

м. Миколаїв

  1.  

Немченко Геннадій Григорович

НК 2015

 

м. Миколаїв

  1.  

Абрамов Карен Ваганович

НК 2017

 

м. Миколаїв

  1.  

Крук Микола Зенонович

НК 2015

 

м. Житомир

  1.  

Мельник Василь  Григорович

НК 2015

 

м. Жмеринка (Вінницька обл.)

  1.  

Биканов Сергій Романович

НК 2016

 

м. Вінниця

 

Присвоєння суддівських категорій з плавання  2014 -2017

Судді першої категорії    

 

ПІБ

Місто

Рішення Президії ФПУ від

  1.  

Биканов Сергій Романович

м. Вінниця

06.10.2015

  1.  

Санжаровська Валентина Йосипівна

м. Луцьк

21.04.2015

  1.  

Максимюк Сергій Леонтійович

м. Луцьк

21.04.2015

  1.  

Яримбаш Ксенія Сергіївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Кулик Олександр Васильович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Лабунець Олена Станіславівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Москалець Олена Іванівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Чемеринська Інна Георгіївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Король Ганна Валеріївна

м. Дніпро

30.03.2017

  1.  

Фенога Дмитро Аркадійович

м. Дніпро

30.03.2017

  1.  

Крук Алла Зенонівна

м. Житомир

12.12.2015

  1.  

Орлов Ігор Анатолійович

м. Запоріжжя

17.12.2014

  1.  

Сокирко Олексій Сергійович

м. Запоріжжя

30.09.2016

  1.  

Сокирко Наталія Романівна

м. Запоріжжя

30.03.2017

  1.  

Муратова  Даніелла Донатівна

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Гринчак Микола Іванович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Шумко Володимир Михайлович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Томаш Галина Євгеніївна

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Сав`юк Олена Юріївна

м. Івано – Франківськ

21.04.2015

  1.  

Бреус Сергій Петрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2017

  1.  

Колоша Олександр Володимирович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2017

  1.  

Постернак  Ігор  Вікторович

м. Бровари (Київська обл.)

23.06.2017

  1.  

Тятіна Аліна Михайлівна

м. Львів

29.10.2015

  1.  

Абдулаєва Світлана Михайлівна

м. Червоноград (Львівська обл.)

29.10.2015

  1.  

Абрамов Карен Ваганович

м. Миколаїв

12.12.2015

  1.  

Тутова Марія Петрівна

м. Одеса

12.12.2015

  1.  

Стокоз Олександр Васильович

м. Горішні Плавні (Полтавська)

30.09.2016

  1.  

Скляр Олександр Сергійович

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Астапова Ірина Львівна

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Міць Наталія Вячеславівна

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Кречетов Олександр Сергійович

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Петришина  Тетяна Миколаївна

м. Рівне

23.06.2017

  1.  

Підгорний  Олексій Дмитрович

м. Рівне

23.06.2017

  1.  

Васильєв Євген Миколайович

м. Харків

23.12.2016

  1.  

Пилипко Аліна Вікторівна

м. Харків

12.12.2015

  1.  

Лобойко Артем Олегович

м. Харків

30.03.2017

  1.  

Черненко Марина Миколаївна

м. Лозова (Харківська обл.)

12.12.2015

  1.  

Носов Олександр Іванович

м. Генічеськ (Херсонська обл.)

21.04.2015

  1.  

Ларін Сергій Вікторович

м. Генічеськ (Херсонська обл.)

21.04.2015

  1.  

Боровицька Тетяна Володимирівна

м. Хмельницький

29.10.2015

  1.  

Гречух Тетяна Володимирівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Свистіль Наталія Михайлівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Ширшов В’ячеслав Вікторович

м. Київ

21.04.2015

  1.  

Єранцева Анастасія Германівна  

м. Київ

12.12.2015

  1.  

Глушенко Інна Валентинівна

м. Київ

30.03.2016

  1.  

Пухова Марія Ігорівна

м. Київ

30.03.2016

  1.  

Білітюк Сергій Анатолійович

м. Київ

23.12.2016

 

Судді другої категорії  

 

ПІБ

Місто

Рішення Президії ФПУ від

  1.  

Картовий Віталій Петрович

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Черниш Богдан Євгенійович

м. Вінниця

30.03.2016

  1.  

Соколовська Інна В’ячеславівна

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Грушко Володимир Васильович

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Жук Віталій Валентинович

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Коваль Сергій Григорович 

м. Вінниця

29.10.2015

  1.  

Лисенко Володимир Миколайович

м. Вінниця

12.12.2015

  1.  

Шевченко Світлана Анатоліївна

м. Жмеринка (Вінницька обл.)

12.12.2015

  1.  

Дудник Оксана Сергіївна

м. Вінниця

23.06.2017

  1.  

Самчук Віктор Йосипович

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Наумова Олена Василівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Ярмусь Ірина Отарівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Добровольський Роман Борисович 

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Ярмусь Тарас Олегович

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Примачук Юлія Олегівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Оксентюк Руслана Богданівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Горних Лілія Михайлівна

м. Луцьк

06.10.2015

  1.  

Галій Олег Григорович

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Тихонович Анатолій Анатолійович

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Андрієвська Ольга Валентинівна

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Степанцова Юлія Миколаївна

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Мороз Вікторія Василівна

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Самчук Володимир Вікторович

м. Луцьк

29.10.2015

  1.  

Корець Ольга Олександрівна

м. Луцьк

23.12.2016

  1.  

Медведюк Сергій Миколайович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Пасюк Олександр Іванович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Ляшук Дмитро Володимирович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Кравченко Олена Володимирівна

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Супрунович Юлія Миколаївна

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Коцюба Юрій Вікторович

м. Ковель (Волинська обл.)

29.10.2015

  1.  

Дорофєєва Олена Валеріївна

м. Луцьк

12.12.2015

  1.  

Очередько Іван Вікторович 

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Кірпань Дмитро Миколайович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Кардаш Антон Олександрович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Король Ганна Валеріївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Катишева Оксана Геннадіївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Сорокіна Наталія Юріївна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Денисенко Євгенія Василівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Димова  Алла  Вікторівна  

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Гаркавенко Геннадій Станіславович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Гайдар Костянтин Валерійович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Волошенко Євген Миколайович

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Борисова Марина Вікторівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Амбарова Ірина Володимирівна

м. Дніпро

06.10.2015

  1.  

Мамонтов Сергій Андрійович

м. Марганець (Дніпропетровська обл.)

12.12.2015

  1.  

Лисенко Андрій Володимирович

м. Дніпро

30.03.2016

  1.  

Фенога Дмитро Аркадійович

м. Дніпро

30.03.2016

  1.  

Клименко Віра Миколаївна

м. Дніпро

30.03.2016

  1.  

Крішталь Валерій Володимирович

м. Дніпро

23.06.2017

  1.  

Сокирко Олексій Сергійович

м. Запоріжжя

12.12.2015

  1.  

Сокирко Наталія Романівна

м. Запоріжжя

12.12.2015

  1.  

Синюгіна Марія Борисівна

м. Запоріжжя

30.03.2017

  1.  

Білявська  Тетяна Станіславівна

м. Енергодар (Запорізька обл.)

23.06.2017

  1.  

Газарян Едуард Єрівантович

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Демб Віктор Георгійович

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Клосович Антоніна Миколаївна

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Шевченко Наталія Георгіївна

м. Житомир

30.03.2016

  1.  

Степанов Артем Валерійович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Пісарев Юрій Анатолійович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Янцо Михайло Михайлович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Мельник Нікіта Миколайович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Рояк Лариса Іванівна

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Пилип Сергій Олександрович

м. Ужгород

30.03.2017

  1.  

Шаповал Любов Миколаївна

м. Бровари (Київська обл.)

21.04.2015

  1.  

Бреус Сергій Петрович

м. Бровари (Київська обл.)

21.04.2015

  1.  

Гречка Сергій Олексійович

м. Бровари (Київська обл.)

06.10.2015

  1.  

Колоша Олександр Володимирович

м. Бровари (Київська обл.)

12.12.2015

  1.  

Єрмоленко Артем Сергійович

м. Біла Церква (Київська обл.)

12.12.2015

  1.  

Початовський  Юрій Олексійович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

  1.  

Черепеніна Наталія Рудольфівна

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

  1.  

Постернак Ігор Вікторович

м. Бровари (Київська обл.)

30.09.2016

  1.  

Приймак Руслана Юріївна

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Ящук Тарас Миколайович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Танащук Роман Іванович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

21.04.2015

  1.  

Мокрова Олена Аркадіївна

м. Івано – Франківськ

21.04.2015

  1.  

Новосад Леся Василівна

м. Івано – Франківськ

21.04.2015

  1.  

Мороз Світлана В’ячеславівна

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Мороз Валентина Степанівна 

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Мороз Вячеслав Миколайович 

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Бондар Василь Дмитрович 

м. Миколаїв

30.09.2016

  1.  

Суворкіна Лариса Михайлівна 

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

30.09.2016

  1.  

Пустовойт Наталія Миколаївна

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Богославець Ольга Валеріїна

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Зайцева Олена Іванівна

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Булаш Леонід Миколайович

м. Южноукраїнськ (Миколаївська об.)

23.12.2016

  1.  

Савельєва Ганна Олександрівна

м. Горішні Плавні (Полтавська)

30.09.2016

  1.  

Скляр Інна Анатоліївна

м. Горішні Плавні (Полтавська)

30.09.2016

  1.  

Мороз Зоя Володимирівна

м. Полтава

30.09.2016

  1.  

Бубенець Альона Миколаївна

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Шепіль Лариса Віталіївна

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Острога Сергій Анатолійович

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Заруцький  Олександр Леонідович

м. Суми

17.12.2014

  1.  

Новіков Дмитро Євгенович

м. Шостка (Сумська обл.)

17.12.2014

  1.  

Лакоза Ігор Миколайович

м. Шостка (Сумська обл.)

17.12.2014

  1.  

Бездітько Марина Василівна

м. Суми

21.04.2015

  1.  

Гончаренко Дмитро Олександрович

м. Суми

30.03.2016

  1.  

Рязанова  Ірина Костянтинівна

м. Суми

30.03.2016

  1.  

Турченко Анатолій Анатолійович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Ляху Людмила Василівна

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Плахотнік Михайло Сергійович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Шепіль Ігор Васильович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Алексейцев Олексій Петрович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Вольвач Вікторія Сергіївна

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Ротар Галина Михайлівна

м. Суми

23.06.2017

  1.  

П`ятак Сергій Михайлович

м. Суми

23.06.2017

  1.  

Васильєв Євген Миколайович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Лобойко Артем Олегович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Заяць Дмитро Ігнатович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Хоменко Андрій Валерійович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Єгоров Сергій Андрійович

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Рудько Павло Сергійович 

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Маркова Анастасія Дмитрівна 

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Беляєва Анна Юріївна

м. Харків

29.10.2015

  1.  

Захарчевський Михайло Вадимович

м. Харків

30.03.2016

  1.  

Прядка Сергій Миколайович

м. Генічеськ (Херсонська обл.)

30.03.2017

  1.  

Третьяков Дмитро Валерійович

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Гречух Ольга Максимівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Боровицька Аліна Олегівна

м. Хмельницький

30.03.2016

  1.  

Сізих Любов Вікторівна

м. Чернігів

30.09.2016

  1.  

Сізих Надія Володимирівна

м. Чернігів

30.09.2016

  1.  

Примаченко Микола Васильович

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Кутуєва Ольга Олександрівна

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Крот Станіслав Олександрович

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Гунько Дмитро Анатолійович

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Гричик Юлія Ігорівна

м. Чернігів

23.12.2016

  1.  

Бабич  Валерій Юрійович

м. Чернігів

23.06.2017

  1.  

Крутой  Костянтин  Анатолійович

м. Чернігів

23.06.2017

  1.  

Мірошниченко Катерина Максимівна

м. Чернігів

23.06.2017

  1.  

Коновалов Ян Ярославович

м. Київ

21.04.2015

 

Юні судді з плавання  

ПІБ

Місто

Рішення Президії ФПУ від

1.

Косило Назарій Володимирович

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

17.12.2014

2.

Шихова Мар`яна Сергіївна

м. Снятин (Івано-Франківська обл.)

17.12.2014

3.

Семенов Михайло Юрійович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

4.

Рула Дмитро Олександрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

5.

Комаров Микита Олександрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

6.

Гончаренко Данило Миколайович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

7.

Селедцев Кирило Олександрович

м. Бровари (Київська обл.)

30.03.2016

8.

Кунцевич Поліна Богданівна

м. Бровари (Київська обл.)

30.09.2016

9.

Ткаченко Вікторія Олегівна

м. Суми

17.12.2014

10.

Макаренко Влада Олегівна 

м. Суми

17.12.2014

11

Пилип Сергій Сергійович

м. Ужгород

30.03.2017

12

Хоменко Андрій Андрійович 

м. Харків

30.03.2017

13

Веремієв Максім Ярославович

м. Дніпро

23.06.2017

14

Алєксєєв  Єгор  Юрійович

м. Дніпро

23.06.2017

15

Донцов  Святослав  Едуардович

м. Дніпро

23.06.2017


Поділитися посиланням: