masters chernigov
Федерація плавання України

Результати чемпіонату України з плавання в категорії Мастерс (басейн 25м)

23-25 серпня 2016 року в м. Чернігів відбувся чемпіонат України з плавання в категорії Мастерс. Змагання проходили в 25-ти метровому басейні плавального комплексу «Десна-Аква-Спорт».  В цьому спортивному заході взяли участь близько 200 спортсменів в усіх куточків України та навіть з АР Крим. Урочисте відкриття символічно відбулось 24 серпня в День Незалежності України. Свої привітання учасникам змагань висловили присутні Президент Федерації плавання України Дмитро Качуровський,  віце-президент ФПУ Володимир Шумілін, видатний український спортсмен Володимир Ткаченко. Відео відкриття чемпіонату можна переглянути ТУТ.

Стартові внески на чемпіонаті України були відсутні. Поряд з досвідченими спортсменами змагались й аматори, вік учасників від 25 до 85 років. Найстаршому одеситу Анатолію Накльовкіну виповнилось 85 років, однак він подолав  п’ять дистанцій.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами унікального дизайну та призами компанії HEAD. А у фіналі за підсумками командної першості команди-переможці  серед клубів та областей отримали кубки за перші три місця.

Підсумок командної першості чемпіонату України з плавання Мастерс (басейн 25м) в м. Чернігів 23-25 серпня 2016 року:

Серед клубів:

1 місце – клуб  No stars -  59200 балів;

2 місе – клуб «Євро Львів» -  22160 балів;

3 місце – клуб «Скажені карасі» - 12629 балів;

4 місце – клуб «Чубинські бобри» -  7941 балів;

5 місце – клуб «Marlin masters»  - 5591 балів;

6 місце - АПСО – 4026 балів;

7 місце – ХАІ – 3309балів.

Серед областей:

1 місце - Дніпровська область – 16971 балів;

2 місце – Полтавська область – 12629 балів;

3 місце – Рівненьська область – 211 балів.  

З підсумковим протоколом можна ознайомитись ТУТ.

Кожен учасник чемпіонату мав можливість безкоштовно скористатися послугами професійних масажистів студії Вячеслава Титаренка.

Приємним подарунком для всіх спортсменів став благодійний урочистий банкет в одному з найкращих ресторанів Чернігова «Градецький», який відбувся завдяки підтримці Благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Видатні українські спортсмени, Заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, призери чемпіонату Європи в Лондоні безкоштовно проживали в комфортабельних номерах готелю «Україна» в самому центрі міста. Такою можливістю скористались 11 спортсменів.

Чемпіонат пройшов на високому рівні, учасники отримали масу задоволення від чесних перемог, напруженої боротьби на блакитних доріжках , спілкування, обміну досвідом та емоціями. Такі заходи насправді сприяють популяризації спорту та стимулюють спортсменів усіх вікових категорій, різного рівня підготовки не зупинятись, продовжувати свої виступи, підвищувати свою майстерність, покращувати свої результати.       

 


Поділитися посиланням: