У Дніпропетровську нагородили переможців турніру ім. Олега Цвєтова
Федерація плавання України

У Дніпропетровську нагородили переможців турніру ім. Олега Цвєтова

У Дніпропетровську нагородили переможців Республіканського юнацького турніру з плавання на призи заслуженого тренера СРСР та України Олега Цвєтова. Змагання проходили 25-26 червня у спортивному комплексі «Метеор».

Найкращими у молодшій віковій групі 2001 року народження стали: серед дівчат – вихованка дніпропетровської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з плавання (СДЮШОР) спортивного комплексу «Метеору» Аліна Твердохліб, серед хлопців – Микита Роденко з СДЮШОР «Спартак» м. Харків.  

У старшій віковій групі 2000 року народження найкращі результати серед дівчат показала Тетяна Кудако з Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, серед хлопців – Микита Полях з СДЮШОР «Метеор» м. Дніпропетровськ.  

Організатори турніру – СДЮШОР «Метеор» -- нагородили переможців електронними книжками, а інших учасників – пам`ятними медалями та грамотами.  

Республіканський юнацький турнір з плавання на призи О.Цвєтова – щорічні традиційні змагання, які проводять дев`ятнадцятий рік поспіль у Дніпропетровську. Мета турніру – популяризація плавання та підвищення кваліфікації спортсменів. Участь у спортивних перегонах брали 350 спортсменів з Харкова, Полтави, Енергодара, Запоріжяя, Кривого Рогу, а також збірна команда Грузії. Заслужений тренер  СРСР та України Олег Цвєтов працював у спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з плавання спортивного комплексу «Метеор» (Дніпропетровськ).

Поділитися посиланням: