Переможцями Кубку України на відкритій воді серед юніорів стали Вадим Максименко та Марина Кірік
Федерація плавання України

У перший день змагань Кубку України серед юніорів на відкритій воді, 27 червня, які є відбірковим етапом на чемпіонат Європи серед юніорів у Туреччині, визначилися перші переможці. Кубок України серед юніорів проводиться разом із чемпіонатом України з плавання на відкритій воді серед дорослих 27-29 червня в акваторії Бердянської затоки (Запорізька область).

Переможцем Кубку України на відкритій воді серед хлопців на дистанції 5 км став Вадим Максименко з Запоріжжя. Друге місце виборов спортсмен з Дніпропетровська Вадим Гриценко, а третє – Георгій Освятінський з Донецької області.

Серед дівчат першою дистанцію у 5 км подолала спортсменка з Рівного Марина Кірік. Вона також фінішувала третьою на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді серед дорослих, який проводиться разом із Кубком України серед юніорів у Бердянську. Друге та третє місця посіли плавці з Запоріжжя Ганна Шевченко та Марина Соколова.

Всеукраїнські змагання з плавання на відкритій воді – щорічно проводяться у Бердянську. У цьому році у спортивних турнірах взяла участь рекордна кількість учасників – 64 спортсмена, серед яких  учасники та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та України.