Чемпіонами України з плавання на відкритій воді стали Ігор Червінський та Ольга Берестнева
Федерація плавання України

Чемпіонами України з плавання на відкритій воді стали Ігор Червінський та Ольга Берестнева

У перший день чемпіонату України на відкритій воді серед дорослих, який є відбірковим етапом на чемпіонат світу у Барселоні, визначилися перші переможці. Чемпіонат України проходить разом із Кубком України з плавання на відкритій воді серед юніорів 27-29 червня в акваторії Бердянської затоки (Запорізька область).

Чемпіоном України на дистанції 5 км на відкритій воді серед чоловіків став учасник Олімпійських ігор у Лондоні Ігор Червінський (м. Харків). Друге місце виборов бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року плавець Ігор Снітко (м. Харків). Третє місце – у Володимира Воронка з Кривого Рогу (Дніпропетровська область).

Чемпіонкою України з плавання на відкритій воді на дистанції 5 км серед жінок стала учасниця двох Олімпійських ігор Ольга Берестнева з Маріуполя (Донецька область). Друге місце посіла чемпіонка України з плавання в басейні на дистанції 800 м Ксенія Скрипіна (м. Харків) . Третє місце – у спортсменки Марини Кірік (м. Рівне). Вона виборола сьогодні також перше місце на Кубку України з плавання на відкритій воді серед юніорів, який проходить у Бердянську.

Кубок серед юніорів та чемпіонат України з плавання на відкритій воді серед дорослих – щорічні змагання, які проводяться у Бердянську. У цьому році у спортивних турнірах взяла участь рекордна кількість учасників – 64 спортсмена, серед яких  -- учасники та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та України.

Поділитися посиланням: