Переможцями Кубку України на відкритій воді серед юніорів на дистанції 7,5 км стали Вадим Гриценко та Марина Кірік
Федерація плавання України

В останній день змагань Кубку України на відкритій воді серед юніорів, який проходив разом із чемпіонатом України 27-29 червня у Бердянську (Запорізька область), визначилися переможці на дистанції 7,5 км.

Переможцем Кубку України на відкритій воді серед хлопців на дистанції 7, 5 км став Вадим Гриценко з Дніпропетровська.

Друге місце виборов спортсмен з Донецької області Георгій Освятінський. Третє – у Максима Коваленка з Харкова.

Серед дівчат першою дистанцію у 7, 5 км подолала спортсменка з Рівного Марина Кірік. У перший день змагань вона вже здобула першість на дистанції у 5 км, а  також фінішувала третьою на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді серед дорослих, який також проходив у Бердянську.

Друге місце посіли запорізькі спортсменки Марина Соколова та Тетяна Слободянюк.

У цьому році у спортивних турнірах взяла участь рекордна кількість учасників – 64 спортсмена, серед яких  учасники та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та України.

Юніорські змагання є відбірковим етапом на чемпіонат Європи серед юніорів у Туреччині. Однак у цьому році тренери збірної команди з плавання на відкритій воді визначать спортсменів, які представлятимуть нашу країну на європейських змаганнях, за результатами чемпіонату України з плавання на відкритій воді, який розпочнеться 10 липня у Сумах.