Український плавець Сергій Фролов завоював «срібло» на Універсіаді
Федерація плавання України

Український плавець Сергій Фролов завоював срібну медаль на XXVII Всесвітній літній Універсіаді у Казані (Росія), повідомляє Федерація плавання України.

Він проплив 800 м вільним стилем за 7:51.02.

«Це вже друга медаль Фролова у Казані. Порівняно з минулим запливом на 1500 м вільним стилем, коли він завоював «бронзу», спортсмен значно покращив свій результат, - каже головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов, – йому вдалося набагато відірватися від канадського плавця Еріка Хедліна, який фінішував третім».

Сьогодні в першій половині дня відбудуться попередні запливи. Марія Лівер змагатиметься у дисципліні 50 м брасом, Андрій Говоров та Володимир Сущик - 50 м вільним стилем, Катерина Львова та Ганна Дзеркаль - 200 м батерфляєм, Дар'я Степанюк та Надія Коба - 50 м вільним стилем.

Фінальні запливи стартують о 19:00 за московським часом. На змаганнях розіграють сім комплектів медалей.