Дарина Зевіна у фінальному запливі на дистанції 100 м
Федерація плавання України

Дарина Зевіна у фінальному запливі на дистанції 100 м

Барселона, 31 липня 2013 року. У третій день змагань чемпіонату світу у фінальному запливі на дистанції 100 м на спині Дарина Зевіна пропливла за 1:00.16.

 Усього 1.76 сота секунди відділяли її від золота Барселони.

"Напруга на змаганні зашкалювала: навіть у тренерів тряслися жижки, не кажучи вже про самих плавців, - каже персональний тренер Дарини Зевіної Юрій Зевін. - Дарина трішки втомилася після півфінальних запливів. У повну силу вона покаже себе на дистанції 200 м на спині 2 серпня ".

Спортсменка фінішувала сьомою. Фінал був важким, адже суперниці Дарини – неодноразові переможниці світових змагань.

Золото здобула чотириразова олімпійська чемпіонка та рекордсменка світу американка Міссі Франклін. Це вже її друга золота медаль на 15-му чемпіонаті світу. Першу вона завоювала у командній естафеті 4х100 м вільним стилем.

Срібло завоювала олімпійська призерка з Австралії Емілі Сібом, а бронзу - ще одна олімпійська призерка з Японії Ая Теракава.

"100 метрівка на спині - не основна дисципліна Зевіної, - каже перший віце-президент та голова виконкому Федерації плавання України Дмитро Качуровський, - однак те, що Дарина вперше в історії українського плавання пропливла цю дистанцію у півфінальному запливі менше, ніж за хвилину, і говорить само за себе".

 

Поділитися посиланням: