Вікторія Солнцева встановила четвертий рекорд України у фіналі чемпіонату світу
Федерація плавання України

Барселона, 2 серпня 2013 року. Українська плавчиха Вікторія Солнцева встановила четвертий рекорд України на чемпіонаті світу.

Вона фінішувала на дистанції 200 м брасом за 2:23.01 і цим результатом покращила свій же рекорд України на секунду.

«Вікторії не вистачило до бронзової медалі усього 64 сотих секунди, - сказав персональний тренер В.Солнцевої Сергій Бондар. – На цьому чемпіонаті світу вона стала сенсацією. Адже у 15 років вже встановила тільки на цих змаганнях вже чотири рекорди України».

Золото Барселони завоювала срібна призерка цьогорічного чемпіонату світу росіянка Юлія Єфимова. Срібло – у рекордсменки світу датчанки Ріккі Педерсен.

Вікторія Солнцева разом з ще однією українською спортстменкою Марією Лівер виступатиме завтра, 3 серпня, у попередньому запливі на дистанції 50 м брасом. Змагання розпочнуться об 11:30 за київським часом.