Андрій Говоров завершив участь у чемпіонаті світу з двома рекордами України
Федерація плавання України

Барселона, 3 серпня 2013 року. Андрій Говоров фінішував у півфіналі чемпіонату світу на дистанції 50 м вільним стилем за 21.96. Він показав дванадцятий результат. Таким чином український плавець завершив змагання у Барселоні.

Говоров змагався із найсильнішими плавцями світу: триразовим олімпійським чемпіоном американцем Натаном Адріаном, дворазовим олімпійським чемпіоном американцем Ентоні Ервіном, олімпійськими чемпіонами французом Флораном Маноду та бразильцем Фільо С'єло.

«У попередньому запливі Говоров показав дуже високий результат: він фінішував третім, - сказав головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов, - Він змагався із досвідченими та дуже сильними плавцями, які у півфіналі змогли повністю розкрити свій потенціал та показати найкращі результати. Однак наш 21-річний А.Говоров вже увійшов до списку накращих спринтерів світу».

Загалом на чемпіонаті світу у Барселоні Говоров встановив два рекорди України.

Перший рекорд він встановив у півфінальному запливі 28 серпня. Спортсмен проплив 50 м батерфляєм за 22.97. Таким чином А.Говоров покращив своє ж досягнення, яке встановив у цьому році на Всесвітній Універсіаді у Казані, майже на 2 секунди.

Другий рекорд України спортсмен встановив у півфіналі чемпіонату світу 2 серпня. На дистанції 50 м вільним стилем А.Говоров показав третій результат за 21.80. Він побив рекорд України, встановлений Олександром Волинцем сім років тому.