Дарина Зевіна завоювала золото на першому етапі Кубку світу FINA з плавання
Федерація плавання України

Дарина Зевіна завоювала золото на першому етапі Кубку світу FINA з плавання

Ейндховен, 7 серпня 2013 року. Дарина Зевіна завоювала сьогодні золото на 200 м на спині на першому етапі Кубку світу FINA з плавання у Ейндховені (Нідерланди).

У 25-метровому басейні Ейндховену українській спортсменці не було рівних. У попередньому запливі, який відбувся сьогодні вранці, вона фінішувала першою за 2:03.32. Фінал Зевіна завершила за 2:02.04.

Друге місце розділили дві австралійки – учасниця Олімпійських ігор Белінда Хокінг та дворазова чемпіонка Олімпійських ігор Емілі Сібом. 

«Дарина Зевіна – чемпіонка світу на короткій воді на дистанції 200 м на спині., - каже головний тренер збірної команди України Андрій Сердінов, - Тож не дивно, що сьогодні їй вдалося обійти олімпійських чемпіонок та призерок чемпіонату світу, який нещодавно закінчився у Барселоні».

Завтра, 8 серпня, Дарина Зевіна виступатиме на дистанції 100 м на спині. За медалі Кубку світу завтра змагатимуться й інші українські плавці: Вікторія Солнцева виступатиме на 50 та 200 м брасом, Андрій Говоров – на 50 м вільним стилем.

Перший етап Кубку світу FINA з плавання триває до 8 серпня. Спортсмени з усього світу розігрують 34 комплекти медалей.
Україну на міжнародних змаганнях представляють чотири спортсмена - Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров та Вікторія Солнцева.

Другий етап Кубку світу проходитиме 10-11 серпня у Берліні.

 

Поділитися посиланням: