Президент України В.Янукович нагородив українських плавців та тренерів
Федерація плавання України

Президент України В.Янукович нагородив українських плавців та тренерів

Київ, 9 серпня 2013 року. Президент України В.Ф.Янукович нагородив трьох українських плавців та їх тренерів. Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України.

Спортсменів відзначили за високі спортивні досягнення на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги та піднесення міжнародного авторитету України.

Чемпіона та бронзового призера Весвітньої Універсіади у Казані Андрія Говорова було нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

 

 Срібну призерку Дарину Зевіну - орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

 

Срібного та бронзового призера Сергія Фролова – орденом Данили Галицького.

 

За значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані указом Президента України від 25 липня 2013 року також було нагороджено трьох українських тренерів з плавання.

Персонального тренера С.Фролова Ігоря Бондаренка було нагороджено орденом Данила Галицького. Персональним тренерам Д.Зевіної Юрію Зевіну та А.Говорова Костянтину Карташову було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Нагадаємо, з ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади в Казані українські плавці привезли п'ять медалей. А.Говоров завоював золото на 50 м батерфляєм та бронзу на 50 м вільним стилем, Д.Зевіна – срібло на 200м на спині, С.Фролов – срібло на 800 м вільним стилем та бронзу на 1500 м вільним стилем.

Поділитися посиланням: