Дарина Зевіна стала рекордсменкою Європи та виграла золото на другому етапі Кубку світу FINA з плавання у Берліні
Федерація плавання України

Дарина Зевіна стала рекордсменкою Європи та виграла золото на другому етапі Кубку світу FINA з плавання у Берліні

Берлін, 10 серпня 2013 року. Українська плавчиха Дарина Зевіна виграла золото на другому етапі Кубку світу FINA з плавання у Берліні (Німеччина) та встановила новий рекорд Європи.

Вона фінішувала першою на 200 м на спині за 2:00.81. Українка обійшла на секунду учасницю Олімпійських ігор австралійку Белінду Хокінг. Інша австралійка, дворазова чемпіонка Олімпійських ігор Емілі Сібом, яка фінішувала третьою, відстала від Зевіної на дві секунди.


«200 м на спині – це основна дисципліна Дарини Зевіної, - каже головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов. – На чемпіонаті світу у Барселоні Даша стала найсильнішою плавчихою серед європейців. Щоправда, тоді їй не вдалося обійти австралійок. Зараз вона не тільки перемогла своїх титулованих суперниць, а знову стала найсильнішою у Європі».

10-11 серпня у Берліні (Німеччина) проходить другий етап Кубку світу FINA. Спортсмени з усього світу змагаються у 25-ти метрових басейнах за 34 комплекти медалей.

Україну на міжнародних змаганнях представляють чотири спортсмена - Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров та Вікторія Солнцева.

 

 

Поділитися посиланням: