Офіційна відповідь МЗС України щодо ситуації з О.Лисогором у Ліберії
Федерація плавання України

Офіційна відповідь МЗС України щодо ситуації з О.Лисогором у Ліберії

Увечері 20 серпня Міністерство закордонних справ України надіслало офіційну відповідь на запит Федерації плавання України щодо ситуації з Олегом Лисогором у Ліберії.

У листі за підписом директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Євгена Перебийніса повідомляється:
"З метою з’ясування обставин ситуації щодо громадян України О.Лисогора та І.Сліпченка Посольством України в Сенегалі надіслано ноту до Посольства Ліберії в Сенегалі з проханням оперативно інформувати українське диппредставництво з порушеного питання. Станом на сьогодні, офіційної відповіді ліберійської сторони не надходило. Разом із тим, в телефонній розмові представника Посольства України з О.Лисогором, останній підтвердив факт порушення проти нього місцевими компетентними органами справи за підозрою в утримуванні І.Сліпченка в Монровії, судове слухання по суті якої має відбутися наступного тижня. О.Лисогор забезпечений адвокатом та спростовує висунуті обвинувачення, які ґрунтуються на поширюваній І.Сліпченком інформації. На даний час О.Лисогор перебуває у своєму помешканні в Ліберії.

Після отримання офіційної інформації від компетентних органів Ліберії МЗС невідкладно повідомить про подальший розвиток ситуації".

Поділитися посиланням: