Дарина Зевіна знову перемогла у Москві
Федерація плавання України

Дарина Зевіна знову перемогла у Москві

Москва, 13 жовтня 2013 року. В останній день третього етапу Кубку світу FINA з плавання у Москві наша плавчиха Дарина Зевіна завоювала третю золоту медаль.

Наша спортсменка фінішувала першою на дистанції 100 м на спині. Її результат – 56.91. Другою припливла японська спортсменка Саяке Акасе (58.25). Третьою завершила фінал рекордсменка та триразова чемпіонка світу угорська плавчиха Катінка Хоссу (58.75).

Сьогодні Зевіна також виборола бронзу на 400 м вільним стилем. Вона фінішувала за 4:05.03. Золото завоювала іспанка Мелані Коста (4:01.71), срібло – рекордсменка та дворазова чемпіонка світу іспанка Гарсія Бельмонте (4:04.77).

«Дарина Зевіна – одна з лідерів української національної збірної з плавання. Завдяки своєму професіоналізму на змаганнях у Москві вона завоювала три золотих та бронзову медалі, - сказав головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов.

Четвертий етап Кубку світу FINA з плавання на короткій воді проходитиме 17-18 жовтня у Дубаї (ОАЕ). Україну на міжнародному турнірі представлятимуть Дарина Зевіна та Ганна Дзеркаль.

 

Поділитися посиланням: