Федерація плавання України розпочала співпрацю з Національним університетом фізичного виховання і спорту України
Федерація плавання України

Федерація плавання України розпочала співпрацю з Національним університетом фізичного виховання і спорту України

Київ, 17 жовтня 2013 року. Федерація плавання України (ФПУ) та Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ ) уклали сьогодні договір про співпрацю.

«Федерація плавання України разом з НУФВСУ розроблятимуть концепцію державної цільової програми розвитку плавання в Україні, - сказав перший віце-президент та голова виконкому Федерації плавання України Д.Качуровський. – Ми плануємо співпрацю в підготовці кадрів, проведенні спільних конференцій для тренерів. Інститут надасть ФПУ науково-методичні рекомендації з відбору та підготовки спортсменів до національної збірної команди України з плавання. На базі навчального закладу працюють одні з найвидатніших українських тренерів – Ніна та Олександр Кожухи».

Крім того, у рамках співпраці сторони домовилися про підготовку фахівців у сфері плавання, проведення спільних досліджень та навчальних семінарів.

У грудні цього року ФПУ та НУФВСУ планують провести спільну конференцію з видатним американським тренером Девідом Сало. Він підготував п’ятиразового олімпійського чемпіона та рекордсмена світу Аарона Пірсола, чотириразового олімпійського чемпіона Джейсона Лезака, бронзову призерку Олімпійських ігор 2012 року та триразову чемпіонку світу росіянку Юлію Єфимову.

Поділитися посиланням: