Федерація плавання України провела прес-конференцію, присвячену V відкритому чемпіонату Kyiv Open Swimming Masters
Федерація плавання України

Федерація плавання України провела прес-конференцію, присвячену V відкритому чемпіонату Kyiv Open Swimming Masters

Київ, 18 жовтня 2013 року. Напередодні V відкритого чемпіонату Києва з плавання в категорії «Мастерс" (Kyiv Open Swimming Masters) Федерація плавання України провела прес-конференцію.

Плавці-ветерани планують встановити на цих змаганнях новий рекорд Європи в естафеті 4х200 метрів вільним стилем у віковій категорії "320+".

"Віталій Лисяк, Юрій Власов, Михайло Кручинін і Едуард Терентьєв, чий сумарний вік становить 320 років, у квітні встановили світовий рекорд за програмою "Мастерс" в естафеті 4х100 метрів (7 хвилин 06,72 секунд). Тепер наші ветерани планують встановити рекорд Європи на дистанції удвічі довшій", - сказав журналістам перший віце-президент та голова виконкому Федерації плавання України (ФПУ) Дмитро Качуровський.

86-річний Віталій Лисяк, рекордсмен світу з плавання по програмі "Мастерс" - найстарший член клубу плавців-ветеранів "Гаврилич Мастерс". Він - непрофесійний плавець. "Кожний високий результат підвищує імідж України", - сказав ветеран журналістам.

«Якби я не займався плаванням, в мене була б зовсім інша старість", - сказав інший рекордсмен Едуард Теретьєв - у минулому моряк та викладач Одеської національної морської академії.

Д.Качуровський також підкреслив велику значущість ветеранського плавання, що сприяє фізичній і соціальній активності людей. "Наша федерація планує всесторонньо розвивати цей рух. Ми активно запрошуємо всіх бажаючих ставати учасниками цього процесу і приїжджати на наші змагання", - сказав глава виконкому ФПУ.- Люди у наших соціальних умовах відчувають недолік спілкування та позитивних емоційних переживань. Це все можна отримати у спорті".

Змагання Kyiv Open Swimming Masters проходитимуть в Києві 19-20 жовтня в столичному басейні Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

"Участь у чемпіонаті візьмуть близько 300 ветеранів плавання з України, Росії, Білорусі, Латвії, Молдови, Швеції, Німеччини", - повідомив президент клубу плавців-ветеранів "Гаврилич Мастерс" Віктор Золотько.

 

 

 

Поділитися посиланням: