Українські плавці-ветерани побили рекорд Європи
Федерація плавання України

Українські плавці-ветерани побили рекорд Європи

Київ, 19 жовтня 2013 року. Українські плавці-ветерани побили сьогодні рекорд Європи у віковій категорії 320+ на V відкритому чемпіонаті Києві з плавання в категорії «Мастерс» (Kyiv Open Swimming Masters). 

86-річний Віталій Лисяк, 75- річний Едуард Терентьєв, 80-річний Михайло Кручінін та 79-річний Юрій Власов зі столичного клубу «Гаврілич Мастерс» стали рекордсменами у естафеті 4х200 вільним стилем. Вони фінішували за 15.55.38.


«Ми пропливли навіть краще, ніж очікували, - сказав Е.Терентьєв. – Найбільше порадував найстарший член нашої команди – Віталій Лисяк. Він проплив на 40 секунд швидше запланованого часу».


«Я - не професійний плавець, - зазначив В.Лисяк. – Члени моєї команди поставили мені завдання проплисти 200 метрів за 5 хвилин 55 секунд, а мені вдалося пришвидшитися на останньому запливі».

Українці покращили рекорд Європи майже на хвилину. Раніше найкращим вважався результат російських спортсменів – 16.54.28.


«Це - фантастичний заплив! Вперше в Україні наші плавці-ветерани встановили рекорд Європи в естафеті у віковій категорії 320-359 років», - сказав президент клубу «Гаврілич Мастерс» Віктор Золотько.


Нагадаємо, у квітні цього року ця команда встановила також світовий рекорд. Вони пропливли 4х100 м вільним стилем за 7:06.72.

V відкритий чемпіонат Києва з плавання в категорії «Мастерс» проходить 18-20 жовтня в Києві. Участь у змаганнях беруть більше 200 плавців. 


перший віце-президент та голова виконкому Федерації плавання України Дмитро Качуровський теж взяв участь у змаганнях в категорії "Мастерс"


Поділитися посиланням: