Плавання включили до програми Європейських ігор 2015 року
Федерація плавання України

Плавання включили до програми Європейських ігор 2015 року

Рим, 25 листопада 2013 року. Плавання, підводне плавання, водне поло та синхронне плавання увійшли до програми Європейських ігор 2015 року в Баку, повідомляє Європейська ліга плавання (LEN).

Меморандум про це підписали президент LEN Паоло Бареллі, президент Національного олімпійського комітету Патрік Хіккі та міністр молоді та спорту Азербайджану Азад Рагімов на Генеральній ассамблеї Європейского олімпійського комітету, який відбувся 22 листопада у Римі.

"Європейські ігри – це чудова можливість реалізуватися спортсменам, а також показати єдність Європи та підкреслити ведучу роль нашого континенту у світі спорту, - сказав президент LEN Паоло Бареллі. – Водні дисципліни – це одні з найбільш успішних видів спорту на землі. І ми дуже пишаємося, що перші Європейські ігри будуть проходити в Азербайджані, де для спортсменів створили найкращі умови».

Перші в історії Європейські ігри будуть проходити у липні 2015 року у Баку. Очікується, що участь у змаганнях візьмуть понад 6 000 спортсменів із 50 країн. Більше півтори тисячі учасників з них змагатимуться у водних дисциплінах.

 

                                                                                                                                    Президент LEN Паоло Бареллі

Поділитися посиланням: