Федерація плавання України взяла участь у соціальній акції для дітей, хворих на сколіоз
Федерація плавання України

Федерація плавання України взяла участь у соціальній акції для дітей, хворих на сколіоз

Київ, 27 листопада 2013 року. Федерація плавання України взяла участь у соціальній акції «Ти зможеш, якщо зможу я» для дітей київської школи-інтернату № 19, хворих сколіозом.

Для вихованців школи-інтернату провели майстер-класи наші кандидати у майстри спорту з плавання – срібний призер чемпіонату України серед юніорів Кирило Драгомірецький, фіналіст чемпіонату України Микита Голуб, призер чемпіонату Києва В'ячеслав Драгомірецький. Вони вчили школярів різним видам плавання.

Чеміпон Європи, триразовий учасник Олімпійських ігор та рекордсмен України Валерій Димо, який також брав участь в акції, зізнається, що у плавання його привела та ж сама хвороба. «Батьки віддали мене на плавання, тому що я також хворів на сколіоз. Завдяки спорту хвороба перестала прогресувати. Недуга не завадила мені стати неодноразовим чемпіоном України та Європи і завойовувати медалі», - сказав він.

Вихованці школи також продемонстрували спортсменам свою майстерність на воді. Вони займаються плаванням тричі на тиждень, тому що лікарі рекомендують цей вид спорту пацієнтам, які хворіють на сколіоз.

«Цією акцією ми хотіли показати нашим вихованцям можливості, яких можна досягнути за допомогою плавання, - сказала завуч школи-інтернату № 19 Галина Тарнавська. - Адже серед плавців-чемпіонів є люди, які теж хворіють на сколіоз».

Організатор акції – Міністерство молоді та спорту України. Мета – популяризація спорту серед дітей-вихованців спеціалізованих закладів по всій Україні.

Поділитися посиланням: