Михайло Романчук завоював золото та встановив рекорд на чемпіонаті Європи серед юніорів
Федерація плавання України

Київ, 12 липня 2014 року. Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль та встановив новий рекорд Європи
серед юніорів у Дордрехті (Нідерланди).
Наш спортсмен фінішував першим на 800 м вільним стилем за 7:54.81. Українець вирвав перемогу на останніх 50 метрах, майже на три
секунди обійшовши свого основного суперника, - переможця цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів поляка Войчеха Войдака (7:57.48).
Третім завершив заплив призер цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з норвежець Хенрік Крістіансен (7:58.72).
"Михайло показав просто блискучий результат, встановивши новий рекорд Європи з плавання серед юніорів. Він приніс українській збірній повний
комплект медалей. Уся наша команда вболівала за нього, а я особисто зірвав голос", - сказав головний тренер збірної команди України та голова
тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов.
Нагадаємо, що М.Романчук вже завоював дві медалі цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з плавання: срібло на 1500 м вільним стилем