Міжнародний турнір з плавання «Meteor Open – 2017»
Федерація плавання України

Міжнародний турнір з плавання «Meteor Open – 2017»

З 19 по 21 травня 2017 року в Палаці водних видів спорту «Метеор» відбудеться Міжнародний турнір з плавання «Meteor Open – 2017» серед дівчат та юнаків 2003, 2004, 2005, 2006 року народження та молодших. 

У змаганнях приймуть участь спортсмени з Білорусії, Туреччини, а також найсильніші плавці з різних куточків України – понад 500 учасників. Змагання особисто-командні.

Організатором змагань є ДМГО Спортивний клуб «Метеор» (м. Дніпро) за підтримки Управління молоді і спорту Обласної державної адміністрації, Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України,  Державного підприємства «Південний машинобудівний завод  ім. О. М. Макарова» та компанії Arena Swim Run Live. Водний партнер міжнародного турніру «Meteor Open – 2017» - природня «Моршинська». Змагання проводяться під егідою Федерації плавання України.

На учасників та глядачів чекає насичена триденна програма. 

19 травня  після закінчення змагань відбудеться зустріч з Заслуженим майстром спорту України, Чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном  та рекордсменом України з плавання, учасником Олімпійських  ігор у Лондоні 2012р. та Ріо-де- Жанейро 2016р. - Андрієм Говоровим (тренер Арілсон Соарес Да Сілва, Бразилія). Провідний український спортсмен проведе розминку, вікторину, покаже майстер-клас «Повтори за чемпіоном» та відповість на будь-які питання допитливих юних спортсменів на автограф-сесії.

В межах програми, 21 травня  відбудуться фінальні запливи на дистанції 50м вільним стилем – «Битва спринтерів». У запеклій боротьбі переможе найшвидший.

Запрошуємо всіх 19 - 21 травня відвідати змагання з плавання у Палаці водних видів спорту «Метеор»  та поринути у загострення пристрастей. Вхід вільний.

Матеріал взято з сайту: http://gorod.dp.ua/afisha/event/43657#
Поділитися посиланням: