Мастерс на Чемпіонаті Світу 2017
Федерація плавання України

Мастерс на Чемпіонаті Світу 2017

З 10 по 20 серпня 2017 року в угорській столиці Будапешт проходив 17th FINA Masters
World Championships. В ньому взяло участь більше 12 тисяч учасників з 92 країн світу.
Приблизно 120 плавців Мастерс представляли нашу країну. Українські плавці Мастерс
здобули 54 медалі: 15 золотих, 8 срібних, 8 бронзових та 23 малих медалі.
Переможцями та призерами чемпіонату світу 2017 стали:

Перше місце
- Сергій Сіманков (85-89), клуб «Євро-Львів» - 100м баттерфляй, 50м баттерфляй,
200м баттерфляй;
- Ірина Большакова (30-34), клуб No Stars - 100м на спині, 50м на спині, естафета
мікс вільний стиль (120-159);
- В'ячеслав Семгайкін (25-29), клуб No Stars – 100м вільним стилем, 100м батерфляй
(новий рекорд чемпіонатів світу), естафета мікс вільний стиль (120-159), естафета
чоловіки комбінована (100-119);
- Георгій Чижевський (90-94), клуб "Гаврилич Мастерс" - 200м брас; естафета
чоловіки вільний стиль (360-399), естафета чоловіки комбінована (360-399);
- Сергій Хилько (30-34), клуб No Stars - 50м брас, естафета чоловіки комбінована
(100-119);
- Артур Артамонов (25-29), клуб "Марлін Мастерс" - 200м комплексне плавання;
- Сергій Прилуцький (40-44), клуб "Слобожанський" - 400м комплексне плавання;
- Сергій Квіта (30-34), клуб No Stars - естафета мікс вільний стиль (120-159);
- Юлія Добровольська (30-34), клуб No Stars - естафета мікс вільний стиль (120-159);
- Олександр Мерінов (25-29), клуб No Stars - естафета чоловіки комбінована (100-
119);
- Антон Гончаров (25-29), клуб No Stars - естафета чоловіки комбінована (100-119);
- Віталій Лисяк (90-94), клуб "Гаврилич Мастерс" - естафета чоловіки вільний стиль
(360-399), естафета чоловіки комбінована (360-399);
- Георгій Козир (90-94), клуб "Гаврилич Мастерс" - естафета чоловіки вільний стиль
(360-399), естафета чоловіки комбінована (360-399);
- Анатолій Накльовкін (90-94), клуб "Гаврилич Мастерс" - естафета чоловіки вільний
стиль (360-399);
- Костянтин Щеглов (80-84), "Гаврилич Мастерс" - естафета чоловіки комбінована
(360-399).
Друге місце
- Ігор Медведєв (55-59), клуб No Stars - 100м брас, 50м брас, естафета мікс
комбінована (160-199);
- Сергій Хилько (30-34), клуб No Stars - 100м брас; 

- Сергій Прилуцький (40-44), клуб "Слобожанський", 400м вільним стилем;
- В'ячеслав Семгайкін (25-29), клуб No Stars – 50м вільним стилем;
- Олег Лісогор (35-39), клуб "Гаврилич Мастерс" - 50м брас;

- Ірина Большакова (30-34), клуб No Stars - естафета мікс комбінована (160-199),
естафета жінки комбінована (120-159);
- Станіслав Крот (45-49), клуб No Stars - естафета мікс комбінована (160-199);
- Юлія Добровольська (30-34), клуб No Stars - естафета мікс комбінована (160-199),
естафета жінки комбінована (120-159).
- Наталія Худякова (30-34), клуб No Stars - естафета жінки комбінована (120-159);
- Сабіна Романова (30-34), клуб No Stars - естафета жінки комбінована (120-159).
Третє місце
- Антон Гончаров (25-29), клуб No Stars – 800м вільним стилем, 400м комплексне
плавання, естафета чоловіки вільний стиль (100-119);
- Сергій Сіманков (85-89), клуб "Євро-Львів» - 50м вільним стилем;
- В'ячеслав Семгайкін (25-29), клуб No Stars – 50м батерфляй; естафета чоловіки
вільний стиль (100-119);
- Ігор Медведєв (55-59), клуб No Stars - 200м брас, естафета чоловіки комбінована
(200-239);
- Ірина Большакова (30-34), клуб No Stars – естафета жінки вільний стиль (120-
159);
- Юлія Добровольська (30-34), клуб No Stars - естафета жінки вільний стиль (120-
159);
- Наталія Худякова (30-34), клуб No Stars - естафета жінки вільний стиль (120-159);
- Вікторія Барабаш (45-49), клуб No Stars - естафета жінки вільний стиль (120-159);
- Андрій Кравцов (25-29), клуб No Stars – естафета чоловіки вільний стиль (100-
119);
- Іван Крилов (30-34), клуб No Stars - естафета чоловіки вільний стиль (100-119);
- Павло Костирко (40-44), клуб No Stars - естафета чоловіки комбінована (200-239);
- Станіслав Крот (50-54), клуб No Stars - естафета чоловіки комбінована (200-239);
- Володимир Ткаченко (50-54), клуб No Stars - естафета чоловіки комбінована
(200-239).
Малі медалі (4-6 місце):
- Сергій Прилуцький (40-44), клуб «Слобожанський» - 800м вільним стилем, 200м
батерфляй;
- Віталій Сиволап (55-59), клуб «ЗОФП» - 100м брас, 200м брас;
- Віталій Лисяк (90-94), клуб "Гаврилич Мастерс" - 100м на спині, 50м на спині;
- Артур Єрмаков (25-29), клуб "Марлін Мастерс" - 200м на спині, естафета чоловіки
вільний стиль (100-119);
- Артур Артамонов (25-29), клуб "Марлін Мастерс" - 50м вільним стилем, 200
вільним стилем, естафета чоловіки вільний стиль (100-119);
- Олег Лісогор (35-39), клуб "Гаврилич Мастерс" – 100м брас;

- Наталія Худякова (30-34), клуб No Stars – 50м батерфляй;
- Павло Костирко (40-44), клуб No Stars - 50м вільним стилем, естафета мікс
вільний стиль (160-199);
- Юлія Добровольська (30-34), клуб No Stars - 50м вільним стилем;
- Олександр Мерінов (25-29), клуб No Stars - 200м комплексне плавання;
- Ігор Медведєв (55-59), клуб No Stars - 200м комплексне плавання, естафета
чоловіки вільний стиль (200-239);
- Андрій Шустов (30-34), клуб No Stars - 50м брас;
- Ігор Щоткін (45-49), клуб «Євро-Львів» - 50м вільним стилем;
- Богдан Галайчук (50-54), клуб "Київ Аква" – 200м вільним стилем;
- Алла Коваленко (75-79), клуб "Гаврилич Мастерс" – 200м брас, естафета мікс
комбінована (320-359);
- Костянтин Щеглов (80-84), "Гаврилич Мастерс" - естафета мікс комбінована
(320-359);
- Анатолій Накльовкін (90-94), клуб "Гаврилич Мастерс" - естафета мікс
комбінована (320-359);
- Алла Сохова (75-79) клуб "Гаврилич Мастерс" - естафета мікс комбінована (320-
359);
- Володимир Ткаченко (50-54), клуб No Stars - естафета чоловіки вільний стиль
(200-239);
- Євген Котряга (45-49), клуб No Stars - естафета чоловіки вільний стиль (200-239);
- Дмитро Шеремет (45-49), клуб No Stars - естафета чоловіки вільний стиль (200-
239), естафета мікс вільний стиль (160-199);
- Сабіна Романова (30-34), клуб No Stars – естафета мікс вільний стиль (160-199);
- Вікторія Барабаш (30-34), клуб No Stars – естафета мікс вільний стиль (160-199);
- Леонід Ковальов (25-29), клуб "Марлін Мастерс" - естафета чоловіки вільний
стиль (100-119);
- Євген Самойленко (25-29), клуб "Марлін Мастерс" - естафета чоловіки вільний
стиль (100-119);

Медальний рейтинг 17th FINA Masters World Championships по клубах

       Клуб                       Золото               Срібло              Бронза             Малі медалі                  Всього

1 No Stars                         7                          6                       7                         8                                 28


2 Гаврилич Мастерс        3                          1                                                  5                                  9


3 Євро-Львів                    3                                                   1                         1                                   5 


4Слобожанський            1                          1                                                  2                                  4

 

5 Марлін Мастерс           1                                                                               4                                  5

 

 

6 ЗОФП                                                                                                             2                                  2


7 Київ Аква                                                                                                       1                                   1


Всього                          15                           8                         8                        23                                54

 

З підсумковими протоколами 17th FINA Masters World Championships ви можете
ознайомитись ТУТ. 

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату! Бажаємо нових високих досягнень та
спортивного довголіття!

Поділитися посиланням: