До 2023 року в Україні спрямують 1 мільярд доларів на будівництво нових водно-спортивних комплексів
Федерація плавання України

До 2023 року в Україні спрямують 1 мільярд доларів на будівництво нових водно-спортивних комплексів

3 листопада розпочалась міжнародна конференція «Місто та сучасний плавальний басейн». 

«Наш прогноз оснований на динаміці ринку, і збігається із підрахунками експертів сфери фітнес-послуг. У найближчі п’ять років в Україні з’явиться не менше ста нових водно-спортивних комплексів. Тренд уже заданий. В цьому напрямі одночасно працюють фітнес-індустрія і муніципалітети, яким децентралізація дала можливість реалізовувати потреби містян у спортивній інфраструктурі. Загальну ємність цього ринку створення таких об’єктів ми оцінюємо в 1 мільярд доларів, - зазначив В.Шумілін.

Як наголосив президент Федерації плавання Дмитро Качуровський, Федерація надає містам методологічну допомогу з метою створення таких водно-спортивних об’єктів, які відповідають міжнародним стандартам і можуть бути задіяні для тренувань і проведення спортивних змагань.

«Мета цієї конференції – надати містам компетенції, бачення і досвід країн і міст, які знають, як потрібно будувати басейни і водно-спортивні комплекси, щоб вони були окупними і створювали містам можливість проводити у себе спортивні змагання високого рівня, - сказав Д.Качуровський. – Майбутнє розвитку плавання – у взаємодії місцевого самоврядування, Федерації та бізнесу. Це взаємовигідна співпраця. Федерація одержує базу для організації змагань за міжнародними стандартами, а міста - можливості для маркетингу». За даними Федерації плавання, зараз в Україні експлуатується 534 басейни та плавальні комплекси, із яких 100 – приватної форми власності, які працюють в структурі фітнес-комплексів та готелів.

Детальніше ознайомитись з інформацією ви можете на веб-сторінці sport.unian.ua

Поділитися посиланням: