Заплив на вибування «SWIMMERS BATTLE»
Федерація плавання України

Заплив на вибування «SWIMMERS BATTLE»

Шановні тренери та представники команд, які прийматимуть участь в Чемпіонаті України в м. Харків 10-14.04.2018 року!

Доводимо до вашого відома, що 12 квітня 2018 року після закінчення другого дня змагань відбудеться заплив на вибування «SWIMMERS BATTLE», організаторами якого є спортивний клуб "Десна Аква Спорт" та член Президії ФПУ С.Крот. Суть змагання полягає в наступному: в першому запливі бере участь 8 спортсменів, в другому запливі стартують 6 спортсменів, які показали найкращі результати в попередньому запливі, спортсмени з найгіршими результатами вибувають. Таким же чином в третьому запливі стартують вже четверо, а в четвертому, тобто в фінальному, запливі змагаються двоє найсильніших спортсменів.

Перший з двох фіналістів за результатами фіналу отримує приз в розмірі 5000 грн., другий – 3000 грн. Інші шість вибувших учасників теж отримують заохочувальні призи. Інтервал між запливами мінімальні – 3-5 хвилин. Буде проведено два запливи серед жінок та чоловіків.

Прийняти участь в цих змаганнях буде запропоновано першим восьми спортсменам, які показали найкращі результати у змаганнях на дистанції 50м вільним стилем за підсумками першого дня чемпіонату України. У разі відмови когось з першої вісімки запрошення на участь в цьому заході отримають інші спортсмени, які показали кращі результати. 

Прохання до всіх представників та тренерів: розглянути можливість участі своїх спортсменів в цьому заході та повідомити на електронну адресу stanislav.swim@gmail.com або nostarsswimming@gmail.com  або за телефоном +380677051810.

Всі питання та пропозиції з проведення цього заходу надавати за цими контактами. Остаточний вибір учасників запливу на вибування організатори залишають за собою.

Поділитися посиланням: