Програма розвитку плавання в м. Чернівцях на 2016-2020 роки
Федерація плавання України

Програма розвитку плавання в м. Чернівцях на 2016-2020 роки

Сотні дітей навчилися плавати, а найкращі, вперше за 30 років, привезли кубок із зимового чемпіонату України з плавання серед юнаків, на Буковину. 

Відокремлений підрозділ ФПУ в Чернівецькій області підбиває підсумки поїздки на зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків, який відбувся 26-29 березня у м. Броварах (Київська область). Цьогорічний чемпіонат виявив імена найкращих чернівецьких плавців, які увійшли в 10 найкращих юних плавців країни на цих змаганнях.

Учасники змагань довели важливість та необхідність створення сучасної спортивної інфраструктури в місті, надання можливостей для розвитку спортивного плавання та подальше впровадження проектів, які зазначені у Програмі. Свідченням актуальності цього питання є результати спортсменів, кількість охочих відвідувати уроки по Програмі  навчання плаванню, підтримка батьків, керівників загальноосвітніх закладів та спільноти краю загалом.

Для спортсменів-плавців цей крок став поворотним у плані особистого розвитку, пізнанні нового, відчутті відповідальності, самодисципліни, набутті досвіду  загалом. Ця команда юнаків стала прикладом для всіх юних плавців, надихаючи на перемоги та вселяючи віру у себе.

Людмила Сідлецька, голова ВП ГО ФПУ в Чернівецькій області:

«Хочу закцентувати на моментах співпраці між спортивним клубами. За період підготовки спортсменів, впроваджується ряд методичних, організаційних підходів – тим самим створюючи конкурентне середовище, яке і призводить до підвищення стандартів, пошуку нових методик підготовки, ефективного використання спортивних площ.

Дякую міській, обласній владі, тренерам, батькам, спортсменам, меценатам за підтримку та працю й переконана, що разом ми робимо важливу справу».

Ілья Дулін, представник команди:

«З самого початку ми передбачали успіх наших вихованців, про це свідчили результати попередніх змагань, на яких вони виступали. Зазначені у  Програмі напрямки, а особливо щодо інфраструктури, потрібно реалізовувати. У цих дітей вже є проблема у підготовці до наступних змагань через обмеження у кількості тренувань та їх вартості. А є ще багато інших дітей, для яких плавання може перерости із захоплення у спортивні досягнення.

Впевнений що проект регіонального розвитку – прекрасна модель для розвитку як спорту в регіонах так і самого регіону. Дякую представникам влади, батькам, організаторам, небайдужим до розвитку плавання в регіоні людям, які надихають та допомагають у підготовці та вихованні спортсменів. А я впевнений, що саме ці успішні, здорові діти у майбутньому зроблять нашу країну сильнішою та щасливішою».

Поділитися посиланням: