Три проби виявили наявність заборонених субстанцій в організмах спортсменів.
Федерація плавання України

Три проби виявили наявність заборонених субстанцій в організмах спортсменів.

          Федерація плавання України повідомляє, що з метою боротьби з вживанням допінгу серед спортсменів, під час проведення чемпіонату України з плавання 11-14 квітня 2018 року в м. Харкові відбувся відбір біологічних проб фахівцями Національного антидопінгового центру (далі НАДЦ).

          Три проби виявили наявність заборонених субстанцій в організмах спортсменів.

           НАДЦ здійснив комплекс процедурних дій щодо виявлення усіх обставин порушення антидопінгового законодавства та прийняв наступні рішення:

           Заборонити Крутоголовій Юлії (спортсменка) брати участь у спортивній діяльності з 17 липня 2018 року по 16 липня 2022 року. Анулювати усі результати спортсменки з дати забору проби 13 квітня 2018 року до 17 липня 2018 року з позбавленням медалей, призів та залікових очок.    

           Заборонити Іванову Олексію (спортсмен) брати участь у спортивній діяльності з 18 липня 2018 року по 17 липня 2022 року. Анулювати усі результати спортсмена з дати забору проби 12 квітня 2018 року до 18 липня 2018 року з позбавленням медалей, призів та залікових очок.   

           Заборонити Кудако Тетяні (спортсменка) брати участь у спортивній діяльності з 28 липня 2018 року по 27 липня 2022 року. Анулювати усі результати спортсменки з дати забору проби 12 квітня 2018 року до 28 липня 2018 року з позбавленням медалей, призів та залікових очок.

           Інформація про вказані вищи порушення та санкції направлена до відома Міжнародної федерації плавання (FINA) та Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

         У свою чергу, на засіданнях Тренерської ради збірної команди України та Президії Федерації плавання України найближчим часом буде обговорено випадки вживання допінгу серед плавців України, визначено ступінь відповідальності їх персональних тренерів та затверджено план заходів щодо посилення боротьби з допінгом в плавальному спорті.       

Поділитися посиланням: