Федерація плавання України провела суддівський семінар в Полтаві 5-6 жовтня 2018 року
Федерація плавання України

Федерація плавання України провела суддівський семінар в Полтаві 5-6 жовтня 2018 року

В м. Полтава 5-6 жовтня 2018 відбувся Всеукраїнський суддівський семінар,  організований Федерацією плавання України за підтримки Відділення НОК в Полтавській області. Були присутні представники майже усіх регіонів України.

На семінарі розглядались питання про правила змагань, суддівство способів плавання та естафет, проведення змагань, про суддівську колегію, обов’язки суддів на різних позиціях, права та обов’язки суддів. Доповідачі (А.Власков, О.Єсипенко, І.Орлов, С.Лизак) розглянули теоретичні  питання суддівства та навели практичні приклади різноманітних випадків, в тому числі й з особистого досвіду. Було продемонстровано відеоматеріал, в якому детально розглядались всі способи плавання та помилки, яких припускаються спортсмени під час змагань. Кожен учасник семінару мав можливість поставити питання та отримати відповіді від провідних спеціалістів.

Також А. Кокоша доповіла про присвоєння кваліфікаційних категорій суддям з плавання. Після завершення програми першого дня семінару відбулось засідання Комітету суддів Федерації плавання України.

6 жовтня 2018 року в басейні ДЮСШ № 3 відбулись практичні заняття для суддів в форматі міні змагань. Вихованці спортивної школи змагались на дистанціях 50 та 100м різними стилями, а також в естафетах. Кожен з учасників суддівського семінару мав змогу спробувати себе на будь-якій позиції, отримати коментарі та поради від доповідачів семінару.

Семінар був цікавим та корисним для всіх учасників.

Поділитися посиланням: