В Харкові завершився чемпіонат України з плавання серед юніорів, результати третього дня змагань
Федерація плавання України

Чемпіонат України  з плавання серед юніорів, який проходив 20-23 листопада 2018 в м. Харків, завершився.

- 800м вільний стиль (дівчата).

Владислав Бухов з м. Київ (тренери А.Хлопцов, О.Савіна) встановив новий Юнацький рекорд України на дистанції 50м вільним стилем - 0,22.73. Вітаємо Владислава, його тренерів та батьків!

В першій групі областей перемогу одержала команда Київської області, на другому - команда Дніпропетровської області, третє місце посіла команда Харківської області.

Перможцем в другій групі стала команда Львівської області, на другому місці команда Волинської області, третє місце у команди Миколаївської області.

В третій групі переможцем стала команда Хмельницької області, друге місце виборола команда Кіровоградської області, на третьому - команда Закарпатської області.