Відкрита реєстрація учасників 18th FINA World Masters Championships 2019 Gwangju (KOR)
Федерація плавання України

Відкрита реєстрація учасників 18th FINA World Masters Championships 2019 Gwangju (KOR)

FINA повідомила про відкриття реєстрації учасників 18th FINAWorld Masters Championships 2019, який відбудеться в м. Кванджу (Корея) з 5 по 18 серпня 2019 року. Змагання з плавання в басейні проходитимуть 12-18 серпня, а на відкритій воді – 9-11 серпня.

Розклад змагань 

Докладна Інформація для учасників чемпіонату в офіційному буклеті

Кожен учасник чемпіонату має бути зареєстрованим через FINA General Management System (FINA GMS) за посиланням. Якщо спортсмен вже приймав участь в Чемпіонатах світу у 2015-2017 роках, він може використовувати створений раніше обліковий запис з своїм логіном та паролем. Якщо спортсмен реєструється на Чемпіонат світу вперше, потрібно створити новий обліковий запис.

Докладна інструкція з реєстрації 

До 24 червня 2019 року 23.59 GMT всі, хто бажає бути учасником 18th FINA World Masters Championships 2019,  мають бути зареєстрованими та сплатити реєстраційний та стартовий внесок. Після 24 червня реєстрація учасників, внесення змін в індивідуальні або командні заявки неможливе. 

Організатори чемпіонату очікують велику кількість учасників, тому повідомляють, що реєстрація на деякі види програми може бути закрита в будь-який час в інтересах безпеки учасників та забезпечення високого рівня змагань.

Офіційний сайт чемпіонату

Поділитися посиланням: