В Брюселі відбулася презентація проекту програми Європейської ліги плавання "Навчання плавання, запобігання втоплення на воді"
Федерація плавання України

В Брюселі відбулася презентація проекту програми Європейської ліги плавання "Навчання плавання, запобігання втоплення на воді"

20 березня 2019 року у Європейському Парламенті, в м. Брюсель (Бельгія) відбулася презентація та обговорення проекту програми Європейської ліги плавання (LEN) - "Навчання плавання, запобігання втоплення на воді".

У спільному обговоренні проекту взяли участь Президент Європейського Парламенту Antonio Tajani, Голова комітету з навколишнього середовища, охорони здоров'я, Європарламенту Adina Vălean, член Європейської Комісії – відповідальний за освіту, культуру, молодь та спорт Tibor Navracsics, Президент LEN Paolo Barelli, члени виконкому і Бюро LEN.

За підсумками зустрічі досягнуто схвалення подальшої співпраці Європарламенту, Європейської Комісії LEN у питаннях підтримки вищими органами управління Євросоюзу програми "Навчання плавання, запобігання втоплення на воді" та її реалізації в країнах ЄС.

Учасник зустрічі Віце-Президент LEN, Президент Федерації плавання України Андрій Власков виступив з ініціативою поширення дії програми на усі країни Європи, у тому числі на такі, що не є членами ЄС, особливо Україну.   

Поділитися посиланням: