Міжнародна Ліга плавання анонсувала формат і учасників нового проекту світових змагань
Федерація плавання України

Міжнародна Ліга плавання анонсувала формат і учасників нового проекту світових змагань

Міжнародна ліга плавання (ISL) оголосила про свої чотири американські гілки: Los Angeles Current, DC Trident, Cali Condors та New York Breakers.

Американські команди були оголошені з такими генеральними менеджерами:

• Los Angeles Current – Г. Ленні Крайзельбург (Лос-Анджелес)

• DC Trident – Kaitlin Sandeno (Вашингтон)

• Cali Condors – Джейсон Лезак (Сан-Франциско)

• New York Breakers –  Tina Andrew (Нью-Йорк)

ISL повідомляє, що її матчі розпочнуться 4-5 жовтня 2019 року. Змагання відбуватимуся до 24 листопада 2019 року. Засновник та володар Ліги Костянтин Григоришин повідомив, що сезон буде складатися з серії змагань у 25-ти метрових басейнах, де будуть брати участь по 2 американські та 2 європейські команди. Кожен континент матиме власні матчі. Чотири американські команди будуть змагатися між собою, та чотири європейські команди будуть змагатися так само.

Сезон завершиться фіналом у Лас-Вегасі (США) 20-21 грудня. Кращі чотири  клуби – переможці між чотирма американськими та чотирма європейськими клубами будуть змагатися за чемпіонаті Ліги у новозбудованому басейні «Мандалай-Бей».

Учасники від американських клубів ще не оголошені, але вже відомі спортсмени що є «послами» Ліги:  Katie Ledecky, Nathan Adrian, Simone Manuel та Ryan Murphy.

Європейські клуби вже оголосили досить повні склади, включаючи більшість канадських елітних плавців, залишивши американській команді найкращих атлетів з США.

Костянтин Григоришин анонсував, що Ліга розподіляє 50% прибутку з атлетами або безпосередньо, або через клуби.

Також, Костянтин Григоришин запевнив, що ISL не має принципового конфлікту з FINA, підкреслюючи, що FINA відповідає за управління спортивним плаванням на всіх рівнях, тоді як ISL орієнтована на світову еліту плавального спорту.

Докладна інформація

Поділитися посиланням: