Рекордна кількість країн-учасниць на FINA World Championships 2019 в Кванджу (Корея)
Федерація плавання України

Рекордна кількість країн-учасниць на FINA World Championships 2019 в Кванджу (Корея)

18-й чемпіонат світу FINA розпочався на високій ноті. Цього року на двотижневому фестивалі водного спорту зареєстровано рекордну кількість країн-учасниць: 2500 спортсменів з 194 країн змагатимуться в шести дисциплінах та буде вручено 76 медалей.

Цей чемпіонат світу зібрав рекордну кількість національних федерацій - 194 країни надіслали своїх кращих спортсменів, щоб змагатися в Кореї. До цього часу найбільша кількість країн -184, була представлена в Казані у 2015 році. 

Чемпіонат світу триватиме з 12 по 28 липня 2019 року, після чого відбудеться чемпіонат світу в категорії Мастерс (the World Masters Championships) з 5 по 18 серпня 2019 року. Зареєстровано близько 5700 спортсменів з 84 країн світу, які змагатимуться у п'яти дисциплінах: плавання, дайвінг, плавання на відкритій воді, водне поло та артистичне плавання.

Українські спортсмени вже завоювали дві медалі - золоту та бронзову. Українські сінхроністки здобули перше золото в історії атристичного плавання, а також дует у складі Марти Федіної та Анастасії Савчук завоював бронзову нагороду. 

Відбулись запливи на відкритій воді 5км (чоловіки) та 10км (жінки). Наша Кристина Панчішко посіла 36 місце. 

Змагання з плавання розпочнуться 20 липня в NAMBU INTERNATIONAL AQUATICS CENTRE.

Вболіваємо за наших хлопців та дівчат! Всім українським спортсменам бажаємо великої вдачі на чемпіоанті світу!


Поділитися посиланням: