Сьогодні 20.08.2019 стратував чемпіонат світу серед юніорів у м. Будапешт (Угорщина)
Федерація плавання України

Сьогодні 20.08.2019 стратував чемпіонат світу серед юніорів у м. Будапешт (Угорщина)

Oз 20 по 25 серпня  м. Будапешт (Угорщина) чемпіонат Світу з плаваня серед юніорів

Результати 

Офіційний сайт змагань

 

ПІБ
дистанція

Трояновський Ігор Олексійович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запили

50 бат.

24.97 Q

24.03 (9)

100 бат.

53.25 Q

52.83 (9)

200 бат.

1:59.63  (12)

 

 

Бухов Владислав Сергійович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

50 в.с.

22.29

22.09 ЮРУ

22.13 (1)

100 в.с.

50.04 Q

50.00 Q

49.81 (5)

 

 

 

 

Лінник Ілля Анатолійович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

50 в.с.

22.90 Q

22.68 Q

22.53 (6)

 

 

 

 

Ткачук Максим Олександрович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

50 брас

DQ

100 брас

1:02.31 Q

1:02.40 (12) 

200 брас

2:16.12 (17)

 

 

Овчінніков Максим Ілліч

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

 

50 брас

22.98  (22)

100 брас

1:02.86 (19)

 

 

 

Голубничий  Максим Дмитрович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

200 брас

2:17.05 (23)

400 к.п.

4:27.56 (16)

 

 

 

Жукова Євгенія Костянтинівна

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

 

50 бат.

28.19 (28)

100 бат.

1:03.92 (40)

50 н.с.

29.95 (24)

100 н.с.

1:05.71 (36)

 

Снітко Карина  Ігоревна

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

100 в.с

57.25 (29)

200 в.с.

2:03.03 (22)

 

 

 

Фень Герман Артурович

 попередні запливи

півфінальні запливи

 фінальні запливи

 

50 н.с.

26.80 (33)

100 н.с.

57.07 (31м)

200 н.с.

2:06.40 (37)

 

 

Лактін Владислав Костянтинович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

100 в.с.

51.48 (32)

 

 

 

 

Романюк Єгор Сергійович

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

100 бат.

54.69 (23)

 

 

 

 

Хоміна Анастасія Олегівна

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

 

50 бат.

28.39 (31)

100 бат.

1:04.01 (41)

200 к.п.

2:23.76 (37)

200 брас

2:44.67 (44)

200 брас

5:05.76 (24)

Павленко Вікторія Сергіївна

попередні запливи

півфінальні запливи

фінальні запливи

200 бат.

2:16.73 (19)

200 в.с.

2:05.88 (39)

 

 

 

Естафета 4 х 100 в.с. хлопці

попередні запливи 3:22.39

1

Романюк Єгор

UKR

50.73

2

Лактін Владислав

UKR

51.33

3

Лінник Ілля

UKR

50.65

Бухов Владислав

UKR

49.68

Фінальні запливи 3:21.07 (7)

1

Романюк Єгор

UKR

50.56

2

Лактін Владислав

UKR

50.81

3

Лінник Ілля

UKR

50.29

Бухов Владислав

UKR

49.41

 

 

 

 

 

 

Естафета 4 х 100 к.п. мікс 4:00.17 (11)

1

Фень Герман

UKR

56.58

2

Ткачук Максим

UKR

1:02.83

3

Хоміна Анастасія

UKR

1:03.73

Снітко Карина

UKR

57.03

 

 

 

 

 

 

Естафета 4 х 100 к.п. хлопці 3:45.37 (13)

1

Фень Герман

UKR

57.42

2

Ткачук Максим

UKR

1:03.41

3

Романюк Єгор

UKR

54.48

Лінник Ілля

UKR

50.06

 

 

 

 

 

 
Поділитися посиланням: