Федерація плавання України проводить науково-практичну конференцію
Федерація плавання України

Федерація плавання України проводить науково-практичну конференцію

Шановні колеги!

       Відповідно до плану співпраці з НОК України Федерація плавання України проводить науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку спортивного плавання на сучасному етапі» (далі – Конференція). Програма додається.

      Конференція відбудеться у м. Києві з 20 по 23 вересня 2019 року в конференц-залі готелю «Фавор Парк» та центру спорту «Ліко» за адресою: вул. Маршала Конєва, 6. 

      Розміщення учасників Конференції організовано у готелі «Фавор Спорт» (м. Київ, вул. Михайла Ломоносова, 50/2).  

      Федерація плавання України сплачує проживання 1 (одного) представника від кожного територіального відокремленого підрозділу ФПУ за 2 доби у двомісному номері з 20 по 22 вересня 2019 року. Також, Федерація плавання України компенсує видатки на проїзд таких представників до м. Києва та зворотно на суму до 1000 грн, при наявності звітних документів.

       Голів відокремлених підрозділів ФПУ просимо підтвердити прізвища учасників від територій до 10 вересня 2019 року. 

       Для участі у Конференції запрошуються усі бажаючі тренери та фахівці плавання за власний рахунок при умові, що загальна кількість учасників не буде перевищувати 100 осіб. Для організації розміщення учасники, які не входять до квоти за рахунок Федерації, можуть звертатися на електронну пошту reservation@favorparkhotel.com , або телефоном на (063)6165285 з кодовим словом «Плавання».

       Для реєстрації учасників просимо надіслати повідомлення на електронну пошту annakokosha@ukr.net, зазначивши прізвище, імя, рік народження та місце роботи. Довідки за телефоном (044)2894211

 

Поділитися посиланням: