В Києві відбулась конференція «Проблеми та перспективи розвитку спортивного плавання на сучасному етапі»
Федерація плавання України

В Києві відбулась конференція «Проблеми та перспективи розвитку спортивного плавання на сучасному етапі»

Федерація плавання України за підтримки НОК України з 20 по 22 вересня 2019 р. проводила конференцію «Проблеми та перспективи розвитку спортивного плавання на сучасному етапі». Конференція відбулася у готельному комплексі «Фавор парк» та у басейні спортивного центру «Ліко».


Участь у конференції взяли понад 100 осіб, серед яких провідні тренери, тренери–початківці, тренери-інструктори фітнес-клубів, управлінські працівники, науковці.

На пленарних засіданнях, що мали багатоаспектну тематику, велику зацікавленість викликали серед присутніх доповіді промедико-біологічне супроводження процесу тренувань, профілактику фізіологічних та психоемоційних перенавантажень у спортсменів доктора медичних наук, професора О. Є. Дорофєєвої.

Кандидат педагогічних наук, доцент К. С. Яримбаш темою своїх доповідей обрала процес форсування підготовки юних спортсменів та важливість спільних зусиль спортсменів, батьків, тренерів на шляху удосконалення спортивної майстерності.

Основні тенденції розвитку світового плавання як спорту високих досягнень проаналізував у своїй доповіді провідний тренер збірної команди України з плавання М.Є. Зубков.Теоретичну частину доповіді М.Є. Зубкова було доповнено практичною частиною, яка проводилася у басейні спортивного центру «Ліко».


 Велику зацікавленість у присутніх на конференції викликала доповідь Заслуженого тренера Республіки Беларусь О. Ясєнович, в якій фахівець щиро ділилася власним досвідом підготовки молодих спортсменів, які наразі посідають провідні місця на міжнародних плавальних турнірах.

Не залишили поза увагою присутні виступ керівника напрямку «Акватика» мережі фінтес клубів «Спорт лайф» М. Башкірцевої, в якому доповідач окреслила нові принципи роботи щодо навчання плаванню дітей. У своїй промові М. Башкірцева виявила зацікавленість у співпраці клубів «Спорт лайф» з Федерацією плавання України.

Важливу інформацію та практичні вправи щодо першочергової невідкладної допомоги в екстрених випадках надали представники товариства Червоного Хреста в Україні.

В межах конференції було презентовано новітній проект Федерації плавання України - Програму підготовки і підвищення кваліфікації інструкторів і тренерів з плавання. Поділитися посиланням: