Жінки - басейн 25м.
Федерація плавання України

на 01.12.2016                    РЕКОРДИ УКРАЇНИ,   ЖІНКИ  -   Басейн 25 м

 Р.У.        – рекорд України

 

Юніорський РУ       - дівчата 17 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

                                    - юнаки   18 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

  

Юнацький РУ                        - дівчата, юнаки 16 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вище досягнення України  - дівчата, юнаки 14 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

 

Вільний стиль 50 м

Р.У.

0.24,36  

Дар‘я Степанюк   

Харків

10.12.2009

Стамбул, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.24,79

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.24,79

Надія Коба

Луганськ

25.11.2010

Ейндховен, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

0.25,99 

Надія Коба

Луганськ

03.12.2009

Євпаторія, Першість України

 

Вільний стиль 100 м

Р.У.

0.53,55

Дар‘я Степанюк   

Харків

12.12.2009

Стамбул, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.55,48

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.55,48

Маргарита Смірнова  

Київ

08.11.2015

Італія, міжнародні змагання  

В.Д.У.  

0.56,85

Ганна Дзеркаль

Донецьк

04.04.2002

Москва, Чемпіонат світу

 

Вільний стиль 200 м

Р.У.

1.56,31

Дарина Зевіна            

Київ 

07.10.2012

Доха, Кубок світу           

Юніорський РУ

1.58,12

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.58,12

Дарина Зевіна            

Київ 

19.12.2010

Дубаи, Чемпіонат світу     

В.Д.У.  

2.04,47

Анна Євчак

Кіровоград

10.03.2008

Біла Церква, Першість України

 

Вільний стиль 400 м

Р.У.

4.01,26

Яна Клочкова

Харків

06.04.2002

Москва, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

4.05,12

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.08,37

Валерія Підлісна

Луганськ

02.11.2010

Москва, Кубок світу      

В.Д.У.  

4.16,16

Ольга Береснєва          

Маріуполь

14.11.1999

Франція, міжнародні змагання  

 

Вільний стиль 800 м

Р.У.

8.22,37

Яна Клочкова

Харків

10.12.1999

Лісабон, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

8.22,37

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

8.44,05

Ольга Береснєва

Маріуполь

13.11.1999

Франція, міжнародні змагання  

В.Д.У.  

8.44,05

Ольга Береснєва

Маріуполь

13.11.1999

Франція, міжнародні змагання  

 

Вільний стиль 1500 м

Р.У.

16.25,06

Ольга Береснєва

Маріуполь

30.04.2002

Бразилія, міжнародні змагання

Юніорський РУ

16.25,06

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

16.25,06

Ольга Береснєва

Маріуполь

30.04.2002

Бразилія, міжнародні змагання

 

Брас 50 м

Р.У.

0.30,37

Ганна Дзеркаль

Донецьк

20.12.2014

С.Петербург, міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.31,07

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.31,07

Вікторія Солнцева

Полтава - Київ

07.08.2013

Ейндховен, Кубок світу        

В.Д.У.  

0.31,63

Вікторія Солнцева

Полтава

21.12.2012

С.Петербург, міжнародні змагання

 

Брас 100 м

Р.У.

1.05,66

Ганна Дзеркаль

Донецьк

19.12.2014

С.Петербург, міжнародні змагання

Юніорський РУ

1.07,54

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.07,54

Вікторія Солнцева

Полтава-Київ

07.08.2013

Ейндховен, Кубок світу       

В.Д.У.  

1.09,89

Вікторія Солнцева

Полтава

21.12.2012

С.Петербург, міжнародні змагання

 

Брас 200 м

Р.У.

2.19,50

Вікторія Солнцева

Полтава-Київ

07.08.2013

Ейндховен, Кубок світу       

Юніорський РУ

2.19,50

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.19,50

Вікторія Солнцева

Полтава-Київ

07.08.2013

Ейндховен, Кубок світу       

В.Д.У.  

2.30,46

Олена Зубчевська         

Київ  

18.02.2012

Євпаторія, Першість України

 

Батерфляй 50 м

Р.У.

0.26,29

Надія Коба

Київ

21.12.2012

С.Петербург, міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.26,29

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.26,74

Надія Коба

Київ

11.12.2011

Щецин, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

0.27,58

Юлія Стадник

Київ

08.11.2014   

Біла Церква, Чемпіонат України

 

Батерфляй 100 м

Р.У.

0.58,24

Любов Король    

Запоріжжя

13.12.2008

Рієка, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.59,90

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.59,90

Любов Король    

Запоріжжя

26.01.2006

Москва, Кубок світу

В.Д.У.   

1.00,76

Юлія Стадник

Київ

09.11.2014   

Біла Церква, Чемпіонат України

 

Батерфляй 200 м

Р.У.

2.08,04

Яна Клочкова

Київ

26.01.2003

Берлін, Кубок світу        

Юніорський РУ

2.13,57

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.14,29

Юлія Нагорська            

Дебальцеве

10.11.2007

Москва, Кубок світу

В.Д.У.  

2.15,87

Юлія Нагорська           

Дебальцеве

06.11.2006

Кременчук, Кубок України

 

На спині 50 м

Р.У.

0.25,99

Дарина Зевіна

Київ 

05.12.2014

Доха, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

0.27,07

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.27,07

Дарина Зевіна

Київ 

14.11.2009

Берлін, Кубок світу        

В.Д.У.  

0.28,70

Марина Колесникова       

Харків

08.11.2014

Загреб, міжнародні змагання

 

На спині 100 м

Р.У.

0.55,54

Дарина Зевіна

Київ 

04.12.2014

Доха, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

0.56,71

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.57,57

Дарина Зевіна

Київ 

26.11.2010

Ейндховен, Чемпіонат Європи 

В.Д.У.  

1.00,63

Дарина Зевіна            

Київ 

30.03.2009

Запоріжжя, Кубок України    

 

На спині 200 м

Р.У.

1.59,35

Дарина Зевіна

Київ 

26.08.2016

Шартре, Кубок світу

Юніорський РУ

2.02,25

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.03,61

Дарина Зевіна

Київ 

17.12.2010

Дубаи, Чемпіонат світу     

В.Д.У.  

2.10,00

Марина Колесникова       

Харків

08.11.2014

Загреб, міжнародні змагання

 

Комплексне плавання  100 м

Р.У.

1.00,31

Ганна Дзеркаль

Донецьк

09.11.2014   

Біла Церква, Чемпіонат України

Юніорський РУ

1.02,39

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.02,39

Юлія Савонюк

Кривий Ріг

04.04.2002

Москва, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

1.02,39

Юлія Савонюк

Кривий Ріг

04.04.2002

Москва, Чемпіонат світу

 

Комплексне плавання  200 м

Р.У.

2.08,28

Яна Клочкова

Харків

12.12.2002

Різа,  Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

2.09,08

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.10,67

Яна Клочкова

Харків

04.04.1999

Гонконг, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

2.16,36

Юлія Савонюк

Кривий Ріг

05.04.2002

Москва, Чемпіонат світу

 

Комплексне плавання  400 м

Р.У.

4.27,83

Яна Клочкова

Харків

19.01.2002

Париж, Кубок світу

Юніорський РУ

4.32,32

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.32,32

Яна Клочкова

Харків

01.04.1999

Гонконг, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

4.50,14

Анна Євчак

Кіровоград

10.03.2008

Біла Церква, Першість України

 

Естафетне плавання 4 х 50  м Вільний стиль  

Р.У. 

 1.39,81

Збірна команда України

28.11.2010

Ейндховен, Чемпіонат Європи 

 

 

Коба Надія (Луганськ),                                 Подлісна Валерія (Луганськ),                   

 

 

Зевіна Дарина (Київ),                                    Серікова Оксана (Донецьк),

Юніорський РУ

 1.39,81

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

 1.46,42

Збірна команда ШВСМ м. Києва

02.11.2015   

Біла Церква, Чемпіонат України

 

 

Манакова Анастасія,                                     Крутоголова Юлія,                               

 

 

Стадник Юлія,                                               Бокань Маргарита   

В.Д.У.  

1.49,19

Збірна команда м. Києва

10.03.2008

Біла Церква, Першість України

 

 

Зевіна Дарина,                                                Іваненко Галина,                               

 

 

Попова Валерія,                                             Нгуен Лана                

 

Естафетне плавання 4 х 100 м  Вільний стиль  

Р.У. 

 3.46,68

Збірна команда м. Києва

23.11.2016   

Біла Церква, Кубок України

 

 

Манакова Анастасія,                                     Крутоголова Юлія,

 

 

Якуба Орина,                                                 Смірнова Маргарита             

Юніорський РУ

 3.50,52

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.52,81

Збірна команда ШВСМ м. Києва

10.11.2014   

Біла Церква, Чемпіонат України

 

 

Манакова Анастасія,                                      Стадник Юлія,                              

 

 

Бокань Маргарита,                                          Крутоголова Юлія

В.Д.У.  

3.58,20

Збірна команда м. Києва

10.03.2008

Біла Церква, Першість України

 

 

Зевіна Дарина,                                                Іваненко Галина,                               

 

 

Попова Валерія,                                             Нгуен Лана                

 

Естафетне плавання 4 х 200 м Вільний стиль  

Р.У. 

8.15,00

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юніорський РУ

8.54,15

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

8.54,15

Збірна команда України

27.05.2005

Мармаріс, міжнародні змагання

 

 

Руденко Юлія  (Полтава),                             Гришина Олександра (Дніпропетровськ),

 

 

Данилюк Ольга (Київ),                                  Скрипель Ксенія  (Харків)

В.Д.У.  

8.54,15

Збірна команда України

27.05.2005

Мармаріс, міжнародні змагання

 

 

Руденко Юлія  (Полтава),                             Гришина Олександра (Дніпропетровськ),

 

 

Данилюк Ольга (Київ),                                  Скрипель Ксенія  (Харків)

 

Естафетне плавання 4 х 50 м Комбінована

Р.У. 

 1.47,90

Збірна команда України

14.12.2008

Рієка, Чемпіонат Європи 

 

 

Зубкова Катерина (Харків),                          Дзеркаль Ганна (Донецьк),                  

 

 

Король Любов (Запоріжжя),                         Серікова Оксана (Донецьк),

Юніорський РУ

1.54,00

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

 1.58,05

Збірна команда ШВСМ м. Києва

09.11.2014   

Біла Церква, Чемпіонат України

 

 

Бокань Маргарита,                                         Манакова Анастасія,

 

 

Стадник Юлія,                                                Крутоголова Юлія

В.Д.У.  

2.01,36

Збірна команда ЦСТ «Україна»

30.11.2000

Бiла Церква, Першiсть України

 

 

Амшеннікова Ірина (Запоріжжя),                Подлесна Юлія (Харків),

 

 

Лапшина Олена (Дніпропетровськ),           Бербасова Олена (Кременчук)

 

Естафетне плавання 4 х100 м Комбінована 

Р.У. 

 4.02,68

Збірна команда України

04.04.2002

Москва, Чемпіонат світу   

 

 

Амшеннікова Ірина (Запоріжжя),                Бондаренко Світлана (Запоріжжя)

 

 

Клочкова Яна (Київ),                                    Мукомол Ольга (Бровари)

Юніорський РУ

4.14,92

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

4.22,81

Збірна команда м. Києва

12.03.2008

Бiла Церква, Першiсть України

 

 

Зевіна Дарина,                                                Голiкова Ганна,

 

 

Попова Валерія,                                             Нгуен Лана                

В.Д.У.  

4.22,81

Збірна команда м. Києва

12.03.2008

Бiла Церква, Першiсть України

 

 

Зевіна Дарина,                                                Голiкова Ганна,

 

 

Попова Валерія,                                             Нгуен Лана                


Поділитися посиланням: