Жінки - басейн 50м.
Федерація плавання України

РЕКОРДИ УКРАЇНИ,   ЖІНКИ  -   Басейн 50 м

Р.У.        – рекорд України

 

Юніорський РУ       - дівчата 17 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

                                    - юнаки   18 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

  

Юнацький РУ                        - дівчата, юнаки 16 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вище досягнення України  - дівчата, юнаки 14 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

 

Вільний стиль 50 м

Р.У.

0.25,10 

Дар‘я Степанюк   

Харків

11.08.2015

Москва, Кубок світу

Юніорський РУ

0.25,46

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.25,46

Надія Коба

Луганськ

14.07.2010

Гельсінки, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

0.26,5

Марія Терещенко

Запоріжжя

24.02.2008

Дніпропетровськ,Чемпіонат України

 

Вільний стиль 100 м

Р.У.

0.54,92

Дар‘я Степанюк   

Харків

30.07.2009

Рим, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

0.56,00

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.56,00

Дар‘я Степанюк   

Харків

25.03.2007

Мельбурн, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

0.57,32

Дарина Зевіна            

Київ 

09.08.2009

Євпаторія, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 200 м

Р.У.

1.59,03

Яна Клочкова

Київ

28.08.2003

Корея, Всесвітня Універсіада

Юніорський РУ

2.00,47

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.00,67

Ольга Кириченко

Кривий Ріг

07.07.1992

Барселона, Олімпійські ігри

В.Д.У.  

2.03,10

Олена Лапунова           

Дніпропетровськ

21.07.1995

Женева, Чемпіонат Європи (юн)

 

Вільний стиль 400 м

Р.У.

4.07,10

Яна Клочкова

Харків

04.08.2002

Берлін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

4.10,11

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.10,11

Яна Клочкова

Харків

01.08.1999

Стамбул, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

4.15,96

Ольга Береснєва          

Маріуполь

12.07.1999

Данія, ЄЮОФ

 

Вільний стиль 800 м

Р.У.

8.22,66

Яна Клочкова

Харків

22.09.2000

Сідней, Олімпійські ігри

Юніорський РУ

8.36,73

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

8.36,73

Ольга Береснєва

Маріуполь

28.07.2000

Дюнкерк, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

8.43,87

Ольга Береснєва          

Маріуполь

11.06.1999

Харків, Всеукр. спортивні ігри

 

Вільний стиль 1500 м

Р.У.

16.27,76

Ольга Береснєва

Маріуполь

16.07.2003

Барселона, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

16.46,08

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

16.46,08

Ольга Береснєва

Маріуполь

23.03.2001

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

16.46,72

Ольга Береснєва          

Маріуполь

23.12.1999

Дніпропетровськ, Кубок України

 

Брас 50 м

Р.У.

0.30,60

Марія Лівер

Дніпропетровськ

08.08.2015

Казань, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

0.30,83

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.30,83

Вікторія Солнцева

Київ/Полтава

10.07.2013

Познань, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

0.31,54

Вікторія Солнцева

Полтава

06.04.2013

Київ, м/з Мультінейшин

 

Брас 100 м

Р.У.

1.06,67

Вікторія Солнцева

Київ/Полтава

29.07.2013

Барселона, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

1.06,67

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.06,67

Вікторія Солнцева

Київ/Полтава

29.07.2013

Барселона, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

1.06,73

Вікторія Солнцева

Київ/Полтава

20.05.2013

Харків, Кубок України

 

Брас 200 м

Р.У.

2.23,01

Вікторія Солнцева

Київ/Полтава

02.08.2013

Барселона, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

2.23,01

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.23,01

Вікторія Солнцева

Київ/Полтава

02.08.2013

Барселона, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

2.26,93

Вікторія Солнцева

Полтава

07.04.2013

Київ, м/з Мультінейшин

Батерфляй 50 м

Р.У.

0.26,52

Надія Коба

Київ

01.03.2012

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

Юніорський РУ

0.26,52

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.26,52

Надія Коба

Київ

01.03.2012

Дніпропетровськ,Чемпіонат України

В.Д.У.  

0.27,88

Дарина Зевіна            

Київ

04.05.2009   

Дніпропетровськ, Першість України

 

Батерфляй 100 м

Р.У.

0.58,99

Катерина Зубкова

Харків

09.08.2008

Пекін, Олімпійські ігри

Юніорський РУ

0.59,55

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.59,55

Анна Євчак

Кіровоград

10.07.2009

Прага, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

1.02,03

Юлія Стадник

Київ

25.04.2014

Харків, Чемпіонат України   

 

Батерфляй 200 м

Р.У.

2.09,52

Яна Клочкова

Київ

30.08.2003

Корея, Всесвітня Універсіада

Юніорський РУ

2.11,76

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.11,76

Олена Осадчук            

Дебальцеве

25.08.1984

Москва, м/з «Дружба-84»

В.Д.У.  

2.15,80

Світлана Тюріна          

Луганськ

03.12.1977

Харків, Кубок СРСР

 

На спині 50 м

Р.У.

0.28,32

Дарина Зевіна

Київ 

20.05.2016

Лондон, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.28,45

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.28,45

Дарина Зевіна

Київ 

18.08.2011

Ліма, Чемпіонат світу (юн)

В.Д.У.  

0.29,17

Дарина Зевіна            

Київ 

10.07.2009

Прага, Чемпіонат Європи (юн)

 

На спині 100 м

Р.У.

0.59,90

Дарина Зевіна

Київ 

29.07.2013

Барселона, Чемпіонат світу

Юніорський РУ

1.00,05

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.00,05

Дарина Зевіна

Київ 

25.07.2011

Шанхай, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

1.01,49

Дарина Зевіна            

Київ 

11.07.2009

Прага, Чемпіонат Європи (юн)

 

На спині 200 м

Р.У.

2.07,48

Дарина Зевіна

Київ 

17.05.2016

Лондон, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

2.07,82

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.07,82

Дарина Зевіна

Київ 

29.07.2011

Шанхай, Чемпіонат світу

В.Д.У.  

2.10,08

Дарина Зевіна            

Київ 

08.07.2009

Прага, Чемпіонат Європи (юн)

 

Комплексне плавання  200 м

Р.У.

2.10,68

Яна Клочкова

Харків

20.09.2000

Сідней, Олімпійські ігри

Юніорський РУ

2.14,02

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.14,02

Яна Клочкова

Харків

29.07.1999

Стамбул, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

2.16,57

Яна Клочкова

Сімферополь

02.08.1997

Глазго, Чемпіонат Європи (юн)

 

Комплексне плавання  400 м

Р.У.

4.33,59

Яна Клочкова

Харків

16.09.2000

Сідней, Олімпійські ігри

Юніорський РУ

4.38,14

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.38,14

Яна Клочкова

Харків

26.07.1999

Стамбул, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

4.43,79

Яна Клочкова

Сімферополь

31.07.1997

Глазго, Чемпіонат Європи (юн)

 

 

Естафетне плавання 4 х 50  м Вільний стиль

В.Д.У.  

1.54,67

Збірна команда м. Києва

03.12.2013

Дніпропетровськ, Чемпіонат України юнаки

 

 

Бокань Маргарита,                              Стадник Юлія,

Тищенко Євгениія,                               Фісенко Надія

 

 

 

Естафетне плавання 4 х 100 м Вільний стиль

Р.У. 

 3.43,52

Збірна команда України

25.03.2007

Мельбурн, Чемпіонат світу  

 

 

Степанюк Дар‘я (Харків),                  Серікова Оксана (Донецьк),

Дзеркаль Ганна (Донецьк),                Амшеннікова Ірина (Запоріжжя)

Юніорський РУ

3.47,60

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.48,55

Збірна команда України

15.07.2010

Гельсінки, Чемпіонат Європи (юн)

 

 

Коба Надія (Луганськ),                       Марчук Оксана (Рівне),

Подлісна Валерія (Луганськ),            Зевіна Дарина (Київ)

В.Д.У.  

4.02,67

Збірна команда України

26.07.2003

Париж, ЄЮОФ

 

 

Гордійчук Аліна (Бровари),               Король Любов (Запоріжжя),

Яценко Марія (Полтава),                    Жаркова Наталія (Харків)

 

 

 

Естафетне плавання 4 х 200 м Вільний стиль

Р.У. 

8.06,42

Збірна команда України

29.07.2011

Шанхай, Чемпіонат світу     

 

 

Подлісна Валерія (Київ),                     Степанюк Дар‘я (Харків),

Дзеркаль Ганна (Донецьк),                 Зевіна Дарина (Київ)

Юніорський РУ

8.19,06

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

8.19,06

Збірна команда України

17.07.2010

Гельсінки, Чемпіонат Європи (юн)

 

 

Зевіна Дарина (Київ),                           Гуменюк Надія (Київ),

Марчук Оксана (Рівне),                       Подлісна Валерія (Луганськ)

В.Д.У.  

8.47,64

Збірна команда СК Аква Стар м. Києва

07.04.2013

Познань, м/з Мультінейшин

 

 

Фісталь Катерина,                                Синиця Анна,

Фісенко Надія,                                       Манакова Анастасія

 

 

 

Естафетне плавання 4 х 50  м Комбінована

В.Д.У.  

2.01,28

Збірна команда України

14.11.2012

Севастополь, Першість України

 

 

Фісталь Катерина (Київ),                   Солнцева Вікторія (Полтава),

Якуба Орина (Київ),                            Смірнова Маргарита (Київ)

 

 

 

Естафетне плавання 4 х 100 м Комбінована

Р.У. 

 4.04,11

Збірна команда України

24.08.2014

Берлін, Чемпіонат Європи 

 

 

Зевіна Дарина (Київ),                                    Лівер Марія (Дніпропетровськ),

Король Любов (Запоріжжя),                         Степанюк Дар’я (Харків)

Юніорський РУ

4.14,90

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

4.14,90

Збірна команда України

18.02.1984

Москва, Чемпіонат СРСР 

 

 

Клочко Вікторія (Дніпропетровськ),          Деревянко Лариса (Запоріжжя),

Осадчук Олена (Дебальцеве),                       Копчикова Світлана (Полтава)

В.Д.У.  

4.21,92

Збірна команда України

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

 

Колесникова Марина (Харків),                    Кудако Тетяна (Кривий Ріг),

Стадник Юлія (Київ),                                     Манакова Анастасія (Київ)

 

Естафетне плавання 4 х 100 м Вільний стиль   -  змішана

Р.У. 

3.34,89

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юніорський РУ

3.42,88

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.48,54

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

В.Д.У.  

4.00,30

Збірна команда Дніпропетровської області

17.03.2017

Дніпро, Першість України

 

 

Фоков Єгор,                                                  Сорокіна Владислава,

Сьоміна Каріна,                                    Стебко Юрій

 

Естафетне плавання 4 х 100 м Комбінована   -  змішана

Р.У. 

3.54,88

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юніорський РУ

4.05,80

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

4.12,35

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

В.Д.У.  

4.28,70

Стандартний час

 

 

 

 

 

 


Поділитися посиланням: