Чоловіки - басейн 25 м.
Федерація плавання України

РЕКОРДИ УКРАЇНИ,   ЧОЛОВІКИ  -   Басейн 25 м

Р.У.        – рекорд України

 

Юніорський РУ       - дівчата 17 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

                                    - юнаки   18 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

  

Юнацький РУ                        - дівчата, юнаки 16 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вище досягнення України  - дівчата, юнаки 14 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

 

Вільний стиль 50 м

Р.У.

0.20,96

Андрій Говоров 

Дніпро

27.08.2016

Шартре, Кубок світу

Юніорський РУ

0.21,32

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.22,39

Андрій Хлопцов        

Київ

04.12.2015

Натанія, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

0.24,11

Ілля Підвальний          

Київ

04.11.2012

Євпаторія, Першість України

 

Вільний стиль 100 м

Р.У.

0.47,57

Сергій Шевцов  

Запоріжжя

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юніорський РУ

0.47,57

Сергій Шевцов  

Запоріжжя

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юнацький РУ

0.49,81

Сергій Шевцов  

Запоріжжя

19.12.2014

С.Петербург, міжнародні змагання

В.Д.У.  

0.52,14

Валентин Нестеркін       

Харків

02.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 200 м

Р.У.

1.46,55

Ілля Тесленко

Харків

03.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

Юніорський РУ

1.49,01

В`ячеслав Огньов

Київ

22.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юнацький РУ

1.50,61

Володимир Сущик

Київ

18.11.2010

Євпаторія, Першість України

В.Д.У.  

1.54,83

Валентин Нестеркін       

Харків

03.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 400 м

Р.У.

3.39,67

Михайло Романчук 

Рівне

25.10.2016

Токіо, Кубок світу  

Юніорський РУ

3.51,41

Кирило Гаращенко

Запоріжжя

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юнацький РУ

3.54,16

Микола Абрамов  

Запоріжжя

08.11.2014

Загреб, міжнародні змагання

В.Д.У.  

4.06,06

Микола Абрамов

Запоріжжя

24.02.2013

Євпаторія, Першість України

 

Вільний стиль 800 м

Р.У.

7.35,83

Михайло Романчук 

Рівне

22.10.2016

Сінгапур, Кубок світу  

Юніорський РУ

7.46,69

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

8.10,02

Ігор Червинський         

Харків

15.12.1997

Дніпропетровськ, Кубок України

В.Д.У.  

8.36,78

Михайло Романчук 

Рівне

10.12.2010

Євпаторія, Першість України

 

Вільний стиль 1500 м

Р.У.

14.15,49

Михайло Романчук 

Рівне

21.10.2016

Сінгапур, Кубок світу  

Юніорський РУ

14.42,01

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

15.27,50

Ігор Червинський         

Харків

15.12.1997

Дніпропетровськ, Кубок України

В.Д.У.  

16.10,87

Михайло Романчук 

Рівне

10.12.2010

Євпаторія, Першість України

 

Брас 50 м

Р.У.

0.26,17

Олег Лісогор              

Бровари 

21.01.2006

Берлін, Кубок світу        

Юніорський РУ

0.28,11

Іван Стрілець

Кривий Ріг

22.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юнацький РУ

0.28,30

Ярослав Парахін

Луганськ

10.03.2008

Біла Церква, Першість України

В.Д.У.  

0.29,77

Євген Куркін 

Шахтарськ

02.11.2012

Євпаторія, Першість України

 

Брас 100 м

Р.У.

0.56,97

Ігор Борисік 

Донецьк

11.12.2009 

Стамбул, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

1.00,67

Іван Стрілець

Кривий Ріг

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юнацький РУ

1.01,35

Ярослав Парахін

Луганськ

11.03.2008

Біла Церква, Першість України

В.Д.У.  

1.03,24

Ярослав Парахін

Луганськ

18.03.2007

Одеса, Першість України

 

Брас 200 м

Р.У.

2.03,93

Ігор Борисік 

Донецьк

11.11.2009 

Стокгольм, Кубок світу        

Юніорський РУ

2.08,93

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.14,60

Ярослав Парахін

Луганськ

09.03.2008

Біла Церква, Першість України

В.Д.У.  

2.19,49

Ярослав Парахін

Луганськ

16.03.2007

Одеса, Першість України

Батерфляй 50 м

Р.У.

0.22,29

Андрій Говоров           

Дніпро

30.08.2016

Берлін, Кубок світу

Юніорський РУ

0.22,43

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.23,19

Андрій Хлопцов        

Київ

04.12.2015

Натанія, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

0.25,19

Андрій Хлопцов        

Київ

12.10.2013

Москва, Кубок світу

 

Батерфляй 100 м

Р.У.

0.50,88

Андрій Сердінов           

Дніпро

13.12.2003

Дублін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.51,75

Андрій Хлопцов        

Київ

04.10.2016

Дубаї, Кубок світу

Юнацький РУ

0.53,07

Андрій Хлопцов        

Київ

04.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

В.Д.У.  

0.57,80

Ігор Трояновський

Одеса

02.04.2016

Біла Церква, Першість України

 

Батерфляй 200 м

Р.У.

1.53,34

Денис Силантьєв          

Запоріжжя   

13.12.2001

Антверпен, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

1.59,14

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.00,83

Денис Кесіль              

  Кривий Ріг

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

В.Д.У.  

2.08,46

Сергій Кисельов   

Одеса   

00.00.1976

 

 

На спині 50 м

Р.У.

0.24,16

В`ячеслав Ширшов         

Луганськ

13.12.2003

Дублін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.24,67

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.24,67

Андрій Хлопцов        

Київ

04.12.2015

Натанія, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

0.25,21

Андрій Хлопцов        

Київ

13.10.2013

Москва, Кубок світу

 

На спині  100 м

Р.У.

0.52,33

Антон Бугайов            

Бровари

09.12.2005

Тріест, Чемпіонат Європи

повтор

0.52,33

Олександр Ісаков        

Київ – Ів.Франк.

24.12.2009

С.Петербург, міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.53,40

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.53,40

Андрій Хлопцов        

Київ

04.12.2015

Натанія, Чемпіонат Європи

В.Д.У.  

0.54,85

Андрій Хлопцов        

Київ

12.10.2013

Москва,  Кубок світу

 

На спині  200 м

Р.У.

1.53,88

Антон Бугайов

Київ

08.12.2005

Тріест, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

1.56,86

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.00,16

Сергій Варварук          

Рівне  

07.03.2011

Запоріжжя, Кубок міського Голови

В.Д.У.  

2.02,39

Андрій Хлопцов        

Київ

13.10.2013

Москва, Кубок світу

 

Комплексне плавання  100 м

Р.У.

0.53,38

Олег Лісогор              

Бровари 

11.12.2005

Тріест, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.54,45

Андрій Хлопцов        

Київ

21.11.2016

Біла Церква, Кубок України

Юнацький РУ

0.55,66

Андрій Хлопцов        

Київ

02.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

В.Д.У.  

1.01,64

Володимир Біленко

Кривий Ріг

01.04.2016

Біла Церква, Першість України

 

Комплексне плавання 200 м

Р.У.

1.56,09

Денис Дубров             

Дніпро

10.12.2009 

Стамбул, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

2.00,13

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.03,56

Ілля Підвальний          

Київ

09.11.2014   

Біла Церква, Чемпіонат України

В.Д.У.  

2.09,60

Ілля Підвальний          

Київ

03.11.2012

Євпаторія, Першість України

 

Комплексне плавання  400 м

Р.У.

4.07,39

Максим Шемберев          

Київ

22.11.2012

Шартрес, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

4.12,78

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.22,77

Сергій Варварук          

Рівне  

08.03.2011

Запоріжжя, Кубок міського Голови

В.Д.У.  

4.37,25

Ілля Підвальний          

Київ   

04.11.2012

Євпаторія, Першість України

 

 Естафетне плавання 4 х 50 м  Вільний стиль  

Р.У. 

1.26,09

Збірна команда України

16.12.2001

Антверпен, Чемпіонат Європи

 

 

Силантьєв Денис (Запоріжжя),                    Волинець Олександр (Тернопіль),

 

 

Лісогор Олег (Бровари),                               Ширшов В’ячеслав (Луганськ)

Юніорський РУ

1.30,00

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

1.36,24

Збірна команда ЦС «Україна»

27.11.2004

Біла Церква, Першість України

 

 

Кисельов Сергій (Запоріжжя),                      Решетник Дмитро (Харків),

 

 

Руденко Ілля (Дніпропетровськ),                  Михайленко Денис (Дніпропетровськ)

В.Д.У.  

1.42,81

Збірна команда СДЮШОР м. Луцьк

01.04.2016

Біла Церква, Першість України

 

 

Петрочук Ілля,                                                Левчук Андрій,

 

 

Пивовар Денис,                                               Стахір Олексій

 

 Естафетне плавання 4 х100 м  Вільний стиль  

Р.У. 

3.17,52

Збірна команда України

22.12.2012

С.Петербург, міжнародні змагання

 

 

Єгошин Юрій (Одеса),                                  Сущик Володимир (Київ),

 

 

Плавін Богдан (Южноукраїнськ),                 Говоров Андрій (Дніпропетровськ)

Юніорський РУ

3.25,00

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.29,07

Збірна команда Дніпропетровської області

10.03.2008

Біла Церква, Першість України

 

 

Ведерніков Владислав (Дніпропетровськ), Костючик Артур (Дніпропетровськ),

 

 

Фомішкін Ігор (Кривий Ріг),                         Говоров Андрій (Дніпропетровськ)

В.Д.У.  

3.37,57

Збірна команда

03.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

 

 

Євсеєнко Владислав (Бровари),                    Гребельний Данило (м. Київ),

 

 

Графов Андрій (м. Київ),                               Радутний Богдан (Запоріжжя)

 

 Естафетне плавання 4 х200 м Вільний стиль  

Р.У. 

7.14,38

Збірна команда України

03.04.2002

Москва, Чемпіонат світу     

 

 

Фесенко Сергій (Київ),                                  Ніколайчук Володимир (Запоріжжя),

 

 

Адвена Сергій (Київ),                                    Сердінов Андрій (Луганськ)

Юніорський РУ

7.44,45

Збірна команда Запорізької області

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

 

 

Котровський Олександр,                               Радутний Богдан,

 

 

Филимоненко Євгеній,                                  Паршин Микола

Юнацький РУ

7.44,45

Збірна команда Запорізької області

23.11.2016

Біла Церква, Кубок України

 

 

Котровський Олександр,                               Радутний Богдан,

 

 

Филимоненко Євгеній,                                  Паршин Микола

 

   Естафетне плавання 4 х 50  м Комбінована

Р.У. 

1.34,91

Збірна команда України

08.12.2005

Трієст, Чемпіонат Європи 

 

 

Олейник Андрій (Червоноград),                  Лісогор Олег (Бровари),

 

 

Бреус Сергій  (Бровари),                               Ширшов В’ячеслав (Луганськ)

Юніорський РУ

1.40,00

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

1.45,44

Збірна команда України

04.11.2012

Євпаторія, Першість України

 

 

Герасимчук Святослав (Дніпропетровськ),Ковальов Владислав (Київ),

 

 

Науменко Артем (Одеса),                             Морозов Владислав (Запоріжжя)

В.Д.У.  

1.46,89

Збірна команда України

04.11.2012

Євпаторія, Першість України

 

 

Хлопцов Андрій (Київ),                       Куркін Євген (Шахтарськ),

 

 

Підвальний Ілля (Київ),                       Огньов В’ячеслав (Київ)

 

 Естафетне плавання 4 х100 м  Комбінована

Р.У. 

3.28,62

Збірна команда України

09.04.2006

Шанхай, Чемпіонат світу   

 

 

Олейник Андрій (Червоноград),                   Лісогор Олег (Бровари),

 

 

Адвена Сергій (Київ),                                    Сердінов Андрій (Луганськ)

Юніорський РУ

3.38,00

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.49,64

Збірна команда Дніпропетровської області

12.03.2008

Біла Церква, Першість України

 

 

Фомішкін Ігор (Кривий Ріг),                        Близнюк Олександр (Кривий Ріг),

 

 

Любчак Ігор (Дніпропетровськ),                  Говоров Андрій (Дніпропетровськ)

В.Д.У.  

4.02,50

Збірна команда

04.11.2015

Біла Церква, Чемпіонат України

 

 

Радутний Богдан (Запоріжжя),                    Євсеєнко Владислав (Бровари),

 

 

Гребельний Данило (м. Київ),                     Графов Андрій (м. Київ)                            

 

Естафетне плавання 4 х 50 м Вільний стиль   -  змішана

Р.У. 

1.31,51

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юніорський РУ

1.45,60

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

1.45,60

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

В.Д.У.  

1.48,47

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 

Естафетне плавання 4 х 50 м Комбінована   -  змішана

Р.У. 

1.39,48

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юніорський РУ

1.52,82

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

1.59,83

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

В.Д.У.  

1.59,83

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

 


Поділитися посиланням: