Чоловіки - басейн 50 м.
Федерація плавання України

РЕКОРДИ УКРАЇНИ,   ЧОЛОВІКИ  -   Басейн 50 м

Р.У.        – рекорд України

Юніорський РУ       - дівчата 17 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

                                    - юнаки   18 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)  

Юнацький РУ                        - дівчата, юнаки 16 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вище досягнення України  - дівчата, юнаки 14 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вільний стиль 50 м

Р.У.

0.21,46

Андрій Говоров 

Дніпро

11.08.2016

Ріо-де-Жанейро, Олімпійські ігри

Юніорський РУ

0.22,27

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.23,11

Володимир Сущик

Київ

04.03.2011

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

В.Д.У.  

0.23,82

Олександр Мороз

Дніпродзержинськ

22.06.2014

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 100 м

Р.У.

0.48,26

Сергій Шевцов   

Запоріжжя

27.07.2017

Будапешт,  Чемпіонат світу

Юніорський РУ

0.49,47

Сергій Шевцов   

Запоріжжя

18.03.2016

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

Юнацький РУ

0.50,17

Сергій Шевцов   

Запоріжжя

09.05.2015

Ліньяно, Міжнародні змагання

В.Д.У.  

0.52,29

Олександр Мороз

Кам`янське

20.06.2014

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 200 м

Р.У.

1.48,18

Сергій Адвена

Київ

16.08.2008

Пекін, Олімпійські ігри  

Юніорський РУ

1.50,77

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.52,51

Іван Григорьєв      

Одеса

25.06.2016

Львів, Чемпіонат України юніори

В.Д.У.  

1.57,12

В`ячеслав Огньов 

Київ

03.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Вільний стиль 400 м

Р.У.

3.45,58

Михайло Романчук 

Рівне

08.08.2017

Рим,  Міжнародні змагання 

Юніорський РУ

3.49,76

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

3.54,88

Ігор Снітко 

Харків

19.07.1995

Женева, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

4.06,97

Микола Абрамов  

Запоріжжя

27.05.2013

Москва, Матчева зустріч 

 

Вільний стиль 800 м

Р.У.

7.45,85

Михайло Романчук 

Рівне

30.07.2017

Будапешт,  Чемпіонат світу

Юніорський РУ

7.54,81

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

8.08,27

Денис Завгородній

Дніпро

28.04.1996

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

8.38,71

Михайло Романчук 

Рівне

28.07.2011

Трабзон, ЄЮОФ

 

Вільний стиль 1500 м

Р.У.

14.37,14

Михайло Романчук 

Рівне

30.07.2017

Будапешт,  Чемпіонат світу

Юніорський РУ

15.07,24

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

15.16,85

Ігор Червинський         

Харків

02.08.1998

Антверпен,  Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

16.12,52

Михайло Романчук 

Рівне

28.07.2011

Трабзон, ЄЮОФ

 

Брас 50 м

Р.У.

0.27,18

Олег Лісогор              

Бровари 

01.08.2002

Берлін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.28,21

Владислав Дмитрук

Кам`янське

08.07.2016

Угорщина,  Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький РУ

0.28,61

Ярослав Парахін

Луганськ

26.03.2009

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

0.29,94

Євген Куркін 

Шахтарськ

02.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Брас 100 м

Р.У.

0.58,67

Ігор Борисік 

Донецьк

13.06.2009 

Харків, Літній Кубок України

Юніорський РУ

1.02,12

Микита Коптєлов

Запоріжжя

29.06.2017

Ізраїль, Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький РУ

1.02,86

Ярослав Парахін

Луганськ

15.07.2008

Монтерей, Чемпіонат світу (юн)

В.Д.У.  

1.05,50

Євген Куркін 

Шахтарськ

03.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Брас 200 м

Р.У.

2.08,73

Ігор Борисік 

Донецьк

08.07.2009 

Белград, Всесвітня Універсіада

Юніорський РУ

2.12,25

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.16,50

Олексій Рожков   

Доніпро

28.04.2010

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

2.24,84

Ростислав Крижанівський

Вишгород

16.03.2017

Дніпро, Першість України

Батерфляй 50 м

Р.У.

0.22,69

Андрій Говоров           

Дніпро

02.07.2016

Франція,  Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.23,46

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.23,64

Андрій Хлопцов

Київ

28.08.2015

Сінгапур, Чемпіонат світу (Юніори)

В.Д.У.  

0.25,14

Андрій Хлопцов

Київ

07.12.2013

Єкатеринбург, Міжнародні змагання

 

Батерфляй 100 м

Р.У.

0.51,10

Андрій Сердінов           

Дніпро

11.08.2008

Пекін, Олімпійські ігри  

Юніорський РУ

0.52,73

Андрій Хлопцов

Київ

01.05.2016

Ліньяно, Міжнародні змагання

Юнацький РУ

0.54,15

Дмитро Прожога           

Дніпро

25.04.2014

Харків, Чемпіонат України   

В.Д.У.  

0.57,14

Ілля Підвальний          

Київ

04.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Батерфляй 200 м

Р.У.

1.55,42

Денис Силантьєв          

Запоріжжя   

01.08.2002

Берлін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

1.57,93

Денис Кесіль

Дніпро

25.08.2017

Індіанаполіс, Чемпіонат світу (юн)

Юнацький РУ

2.01,65

Сергій Адвена            

Київ

06.07.2001

Мальта, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

2.08,46

Сергій Кисельов   

Одеса   

10.08.1976

Осло, Чемпіонат Європи (юн)

 

На спині 50 м

Р.У.

0.25,17

Богдан Касьян   

Полтава

02.07.2017

Софія, Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.25,71

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.25,71

Андрій Хлопцов

Київ

26.06.2015

Баку, І Європейські Ігри

В.Д.У.  

0.25,97

Андрій Хлопцов

Київ

06.12.2013

Єкатеринбург, Міжнародні змагання

 

На спині  100 м

Р.У.

0.55,00

Дмитро Гурницький

Київ

21.04.2016

Брест, Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.55,80

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.56,22

Андрій Хлопцов

Київ

26.04.2014

Харків, Чемпіонат України   

В.Д.У.  

0.56,59

Андрій Хлопцов

Київ

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

На спині  200 м

Р.У.

1.58,74

Олександр Ісаков        

Київ – Ів.Франківськ

27.11.2009

 

Дніпродзержинськ, Кубок України

Юніорський РУ

2.01,41

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.03,07

Олександр Васильєв       

Полтава 

08.07.2011

Белград, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

2.07,26

Андрій Хлопцов

Київ

03.12.2013

Дніпропетровськ, Першість України

 

Комплексне плавання 200 м

Р.У.

2.00,53

Денис Дубров             

Дніпро

26.11.2009

Дніпродзержинськ, Кубок України

Юніорський РУ

2.02,37

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.06,47

Олександр Васильєв       

Полтава 

24.05.2011

Харків, Літній Кубок України

В.Д.У.  

2.12,57

Максим Голубничий         

Харків

12.11.2016

Дніпро, Першість України

 

Комплексне плавання  400 м

Р.У.

4.15,64

Максим Шемберев          

Київ

18.08.2011

Ліма, Чемпіонат світу (юн)    

Юніорський РУ

4.15,64

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.20,46

Максим Шемберев          

Київ

18.07.2010

Гельсінки, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

4.37,32

Максим Голубничий         

Харків

28.10.2016

Харків, Першість України


Естафетне плавання 4 х 50  м Вільний стиль

В.Д.У.  

1.41,00

Збірна команда  

17.07.2015

Дніпро, Чемпіонат України

 

 

Графов Андрій (Київ),                         Євсеєнко Владислав (Бровари),

Здоровило Євгеній (Київ)                   Хотинецький Марко (Київ)

Естафетне плавання 4 х 100 м Вільний стиль

Р.У. 

3.18,95

Збірна команда України

15.08.2004

Афіни, Олімпійські ігри 

 

 

Сизоненко Денис (Бровари),              Сердінов Андрій (Дніпро),

Хникін Павло (Вінниця),                    Єгошин Юрій (Одеса)

Юніорський РУ

3.21,06

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.28,27

Збірна команда України

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

 

Морозов Владислав (Запоріжжя),     Михайлюк Микита (Запоріжжя),

Підвальний Ілля (Київ),                      Огньов В’ячеслав (Київ)

В.Д.У.  

3.45,09

Збірна команда  м. Києва

29.06.2016

Львів, Чемпіонат України юнаки

 

 

Грицак Богдан,                                      Хрипунов Євген,   

Власенко Денис,                                     Романюк Єгор

 

Естафетне плавання 4х200 м Вільний стиль

Р.У. 

7.21,42

Збірна команда України

29.07.2005

Монреаль, Чемпіонат світу     

 

 

Фесенко Сергій (Київ),                        Адвена Сергій (Київ),

Вереітінов Дмитро (Харків),              Кокоша Максим (Київ)

Юніорський РУ

7.34,10

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

7.43,14

Команда СДЮШОР «Спартак» м.Запоріжжя

16.04.2015

Харків, Чемпіонат України

 

 

Шевцов Сергій,                                    Омельков Дмитро,

Абрамов Микола,                                Гаращенко Кирило,                 

В.Д.У.  

8.06,59

Збірна команда України

12.08.1977

Київ, ІІ Ігри молоді СРСР

 

 

Мацан Ігор (Запоріжжя),                    Семенов Святослав (Київ),

Логвін Юрій (Київ),                             Гринінгер К.

 

Естафетне плавання 4 х 50  м Комбінована

В.Д.У.  

1.47,88

Збірна команда України

04.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

 

Хлопцов Андрій (Київ),                       Куркін Євген (Шахтарськ),

Підвальний Ілля (Київ),                      Огньов В’ячеслав (Київ)

Естафетне плавання 4 х 100 м Комбінована

Р.У. 

3.36,21

Збірна команда України

06.08.2006

Будапешт, Чемпіонат Європи 

 

 

Олейник Андрій (Червоноград),               Лісогор Олег (Бровари),

Сердінов Андрій (Дніпро),                          Єгошин Юрій (Одеса)

Юніорський РУ

3.44,02

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.49,50

Збірна команда України

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

 

Хлопцов  Андрій (Київ),                             Куркін  Євген (Шахтарськ),

Прожога Дмитро (Дніпро),                         Огньов В’ячеслав  (Київ)     

В.Д.У.  

4.02,55

Збірна команда України

08.05.2012

Харків, Літній Кубок України

 

 

Герасимчук Святослав (Дніпро),              Ковальов Владислав (Київ),

Прожога Дмитро (Дніпро),                         Морозов Владислав (Запоріжжя)

 

 

 

РЕКОРДИ УКРАЇНИ,   ЧОЛОВІКИ  -   Басейн 50 м

Р.У.        – рекорд України

 

Юніорський РУ       - дівчата 17 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

                                    - юнаки   18 років і молодші ( на 31 грудня, у рік змагань)

  

Юнацький РУ                        - дівчата, юнаки 16 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вище досягнення України  - дівчата, юнаки 14 років і молодші(на 31 грудня, у рік змагань)

Вільний стиль 50 м

Р.У.

0.21,46

Андрій Говоров 

Дніпропетровськ

11.08.2016

Ріо-де-Жанейро, Олімпійські ігри

Юніорський РУ

0.22,27

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.23,11

Володимир Сущик

Київ

04.03.2011

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

В.Д.У.  

0.23,82

Олександр Мороз

Дніпродзержинськ

22.06.2014

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 100 м

Р.У.

0.49,12

Андрій Говоров 

Дніпропетровськ

09.06.2016

Канет,  Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.49,47

Сергій Шевцов   

Запоріжжя

18.03.2016

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

Юнацький РУ

0.50,17

Сергій Шевцов   

Запоріжжя

09.05.2015

Ліньяно, Міжнародні змагання

В.Д.У.  

0.52,29

Олександр Мороз

Дніпродзержинськ

20.06.2014

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

 

Вільний стиль 200 м

Р.У.

1.48,18

Сергій Адвена

Київ

16.08.2008

Пекін, Олімпійські ігри  

Юніорський РУ

1.50,77

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

1.52,51

Іван Григорьєв      

Одеса

25.06.2016

Львів, Чемпіонат України юніори

В.Д.У.  

1.57,12

В`ячеслав Огньов 

Київ

03.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Вільний стиль 400 м

Р.У.

3.47,75

Сергій Фесенко

Луганськ

09.08.2008

Пекін, Олімпійські ігри  

Юніорський РУ

3.49,76

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

3.54,88

Ігор Снітко 

Харків

19.07.1995

Женева, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

4.06,97

Микола Абрамов  

Запоріжжя

27.05.2013

Москва, Матчева зустріч 

 

Вільний стиль 800 м

Р.У.

7.47,99

Михайло Романчук 

Рівне

20.05.2016

Лондон, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

7.54,81

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

8.08,27

Денис Завгородній

Дніпропетровськ

28.04.1996

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

8.38,71

Михайло Романчук 

Рівне

28.07.2011

Трабзон, ЄЮОФ

 

Вільний стиль 1500 м

Р.У.

14.50,33

Михайло Романчук 

Рівне

18.05.2016

Лондон, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

15.07,24

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

15.16,85

Ігор Червинський         

Харків

02.08.1998

Антверпен,  Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

16.12,52

Михайло Романчук 

Рівне

28.07.2011

Трабзон, ЄЮОФ

 

Брас 50 м

Р.У.

0.27,18

Олег Лісогор              

Бровари 

01.08.2002

Берлін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

0.28,21

Владислав Дмитрук

Дніпродзержинськ

08.07.2016

Угорщина,  Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький РУ

0.28,61

Ярослав Парахін

Луганськ

26.03.2009

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

0.29,94

Євген Куркін 

Шахтарськ

02.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Брас 100 м

Р.У.

0.58,67

Ігор Борисік 

Донецьк

13.06.2009 

Харків, Літній Кубок України

Юніорський РУ

1.02,12

Микита Коптєлов

Запоріжжя

29.06.2017

Ізраїль, Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький РУ

1.02,86

Ярослав Парахін

Луганськ

15.07.2008

Монтерей, Чемпіонат світу (юн)

В.Д.У.  

1.05,50

Євген Куркін 

Шахтарськ

03.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Брас 200 м

Р.У.

2.08,73

Ігор Борисік 

Донецьк

08.07.2009 

Белград, Всесвітня Універсіада

Юніорський РУ

2.12,25

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.16,50

Олексій Рожков   

Доніпро

28.04.2010

Харків, Чемпіонат України

В.Д.У.  

2.24,84

Ростислав Крижанівський

Вишгород

16.03.2017

Дніпро, Першість України

Батерфляй 50 м

Р.У.

0.22,69

Андрій Говоров           

Дніпропетровськ

02.07.2016

Франція,  Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.23,46

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.23,64

Андрій Хлопцов

Київ

28.08.2015

Сінгапур, Чемпіонат світу (Юніори)

В.Д.У.  

0.25,14

Андрій Хлопцов

Київ

07.12.2013

Єкатеринбург, Міжнародні змагання

 

Батерфляй 100 м

Р.У.

0.51,10

Андрій Сердінов           

Дніпропетровськ

11.08.2008

Пекін, Олімпійські ігри  

Юніорський РУ

0.52,73

Андрій Хлопцов

Київ

01.05.2016

Ліньяно, Міжнародні змагання

Юнацький РУ

0.54,15

Дмитро Прожога           

Дніпропетровськ

25.04.2014

Харків, Чемпіонат України   

В.Д.У.  

0.57,14

Ілля Підвальний          

Київ

04.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

Батерфляй 200 м

Р.У.

1.55,42

Денис Силантьєв          

Запоріжжя   

01.08.2002

Берлін, Чемпіонат Європи

Юніорський РУ

1.58,19

Денис Кесіль

Дніпро

29.06.2017

Ізраїль, Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький РУ

2.01,65

Сергій Адвена            

Київ

06.07.2001

Мальта, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

2.08,46

Сергій Кисельов   

Одеса   

10.08.1976

Осло, Чемпіонат Європи (юн)

 

На спині 50 м

Р.У.

0.25,17

Богдан Касьян   

Полтава

02.07.2017

Софія, Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.25,71

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.25,71

Андрій Хлопцов

Київ

26.06.2015

Баку, І Європейські Ігри

В.Д.У.  

0.25,97

Андрій Хлопцов

Київ

06.12.2013

Єкатеринбург, Міжнародні змагання

 

На спині  100 м

Р.У.

0.55,00

Дмитро Гурницький

Київ

21.04.2016

Брест, Міжнародні змагання

Юніорський РУ

0.55,80

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

0.56,22

Андрій Хлопцов

Київ

26.04.2014

Харків, Чемпіонат України   

В.Д.У.  

0.56,59

Андрій Хлопцов

Київ

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

На спині  200 м

Р.У.

1.58,74

Олександр Ісаков        

Київ – Ів.Франківськ

27.11.2009

 

Дніпродзержинськ, Кубок України

Юніорський РУ

2.01,41

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.03,07

Олександр Васильєв       

Полтава 

08.07.2011

Белград, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

2.07,26

Андрій Хлопцов

Київ

03.12.2013

Дніпропетровськ, Першість України

 

Комплексне плавання 200 м

Р.У.

2.00,53

Денис Дубров             

Дніпропетровськ

26.11.2009

Дніпродзержинськ, Кубок України

Юніорський РУ

2.02,37

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

2.06,47

Олександр Васильєв       

Полтава 

24.05.2011

Харків, Літній Кубок України

В.Д.У.  

2.12,57

Максим Голубничий         

Харків

12.11.2016

Дніпро, Першість України

 

Комплексне плавання  400 м

Р.У.

4.15,64

Максим Шемберев          

Київ

18.08.2011

Ліма, Чемпіонат світу (юн)     

Юніорський РУ

4.15,64

Стандартний час

 

 

 

Юнацький РУ

4.20,46

Максим Шемберев          

Київ

18.07.2010

Гельсінки, Чемпіонат Європи (юн)

В.Д.У.  

4.37,32

Максим Голубничий         

Харків

28.10.2016

Харків, Першість України

 

  

Естафетне плавання 4 х 50  м Вільний стиль

В.Д.У.  

1.41,00

Збірна команда  

17.07.2015

Дніпропетровськ, Чемпіонат України

 

 

Графов Андрій (Київ),                         Євсеєнко Владислав (Бровари),

Здоровило Євгеній (Київ)                   Хотинецький Марко (Київ)

 

Естафетне плавання 4 х 100 м Вільний стиль

Р.У. 

3.18,95

Збірна команда України

15.08.2004

Афіни, Олімпійські ігри 

 

 

Сизоненко Денис (Бровари),              Сердінов Андрій (Дніпропетровськ),

Хникін Павло (Вінниця),                    Єгошин Юрій (Одеса)

Юніорський РУ

3.21,06

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.28,27

Збірна команда України

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

 

Морозов Владислав (Запоріжжя),     Михайлюк Микита (Запоріжжя),

Підвальний Ілля (Київ),                      Огньов В’ячеслав (Київ)

В.Д.У.  

3.45,09

Збірна команда  м. Києва

29.06.2016

Львів, Чемпіонат України юнаки

 

 

Грицак Богдан,                                      Хрипунов Євген,   

Власенко Денис,                                     Романюк Єгор

 Естафетне плавання 4х200 м Вільний стиль

Р.У. 

7.21,42

Збірна команда України

29.07.2005

Монреаль, Чемпіонат світу     

 

 

Фесенко Сергій (Київ),                        Адвена Сергій (Київ),

Вереітінов Дмитро (Харків),              Кокоша Максим (Київ)

Юніорський РУ

7.34,10

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

7.43,14

Команда СДЮШОР «Спартак» м.Запоріжжя

16.04.2015

Харків, Чемпіонат України

 

 

Шевцов Сергій,                                    Омельков Дмитро,

Абрамов Микола,                                Гаращенко Кирило,                 

В.Д.У.  

8.06,59

Збірна команда України

12.08.1977

Київ, ІІ Ігри молоді СРСР

 

 

Мацан Ігор (Запоріжжя),                    Семенов Святослав (Київ),

Логвін Юрій (Київ),                             Гринінгер К.

  

Естафетне плавання 4 х 50  м Комбінована

В.Д.У.  

1.47,88

Збірна команда України

04.12.2012

Запоріжжя, Кубок України

 

 

Хлопцов Андрій (Київ),                       Куркін Євген (Шахтарськ),

Підвальний Ілля (Київ),                      Огньов В’ячеслав (Київ)

  

Естафетне плавання 4 х 100 м Комбінована

Р.У. 

3.36,21

Збірна команда України

06.08.2006

Будапешт, Чемпіонат Європи 

 

 

Олейник Андрій (Червоноград),               Лісогор Олег (Бровари),

Сердінов Андрій (Дніпропетровськ),      Єгошин Юрій (Одеса)

Юніорський РУ

3.44,02

Стандартний час

 

 

 

 

 

 

Юнацький РУ

3.49,50

Збірна команда України

16.07.2013

Утрехт, ЄЮОФ

 

 

Хлопцов  Андрій (Київ),                             Куркін  Євген (Шахтарськ),

Прожога Дмитро (Дніпропетровськ),     Огньов В’ячеслав  (Київ)     

В.Д.У.  

4.02,55

Збірна команда України

08.05.2012

Харків, Літній Кубок України

 

 

Герасимчук Святослав (Дніпропетровськ),  Ковальов Владислав (Київ),

Прожога Дмитро (Дніпропетровськ),             Морозов Владислав (Запоріжжя)

 

 


Поділитися посиланням: